Opinie o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WZRT. SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZRT. SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

przemyslowiec

z czym ściemiam kolego ??

życzliwy

Ładnie piszecie o WZRT, ciekawe czy o pozostałych pracodawcach piszecie podobnie? Skoro praca wam się nie podoba to idźcie gdzie indziej. Fakt jest jeden manager w tej firmie który używana niecenzuralnych słów, ale.... Zamiast skupiać się na tych złych emocjach napijcie się piwka lub idźcie na spacer. W tej firmie też są fajni ludzie, którzy są w stanie w wielu sprawach pomóc, więc też są dobre strony w tej firmie. Każda osoba, która w pełni wykonuje swoje zadania, nie może narzekać. Życzę powodzenia wszystkim tym, którzy wciąż narzekają.

ex-pracownik

Mówisz tu kolego o wspaniałej firmie z bogatymi tradycjami a ja na innym portalu znalazłem informacje od obecnego pracownika że ta firma powoli tonie i brakuje kasy. Czy ktoś coś wie??? Jak tak to piszcie muszę wiedzieć czy to prawda.

zdradzony przez wzrt

zgadzam się z kolegą : - praca na umowa zlecenie max 11 zł/h, tym na tych umowach nie płacą 300 zł za delegację; - obiecują premie których nigdy nie zobaczysz; kierownictwo obcina godziny gdy masz za dużo; zjazdy do domu co 2 tyg. a w dzień zjazdu zmuszają do wykonywania i nadmiaru prac czasami do 19 godziny, czasami jak nie chcesz zostać to szantażują zwolnieniem; - żadnych pomocy , ubranie załatwiasz sobie sam, buty robocze sam, za nic kosztów nie zwracają, kamizelki zużyte, poziomice - każda pokazuje co innego; - a brygadziści - jacy kur..... brygadziści??? chyba raczej kierowcy i rozwoziciele!! - pracownicy większość porządna ale dużo trafia się wyjadaczy, uważajcie na to z kim się tam zadajecie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie WZRT. SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Wzrt = DNO

nie polecam tej firmy WZRT to najgorsze miejsce w jakim pracowałem za 8zł za h na odcinku Pyrzowice Piekary śl jak i w Rybniku.... ludzie z całej polski niektórzy mili i fajni ( tu pozdro dla [usunięte przez administratora] z Torunia :) którego ta firma doprowadziła do desperacji o której sam nie zapomne....... Tak jak pisał kolega wyzej praca dla samobójcy jestes traktowany jak smiec wyzwiska przez telefon i to ze musisz ukrasc materiał to norma w tamtej firmie ... totalny [usunięte przez administratora]... a brygadzista złodziej jest tam bogiem a ty robisz na niego i wszystkich prezesów jak murzyn... tak to PRAWDA o tej firmie.... nie wazne jakim kosztem czy twoim zdrowiem zyciem czy utrata prawka jak koledzy tu wczesniej pisali masz wykonac robote inaczej zjeba na całego... i nie wierzcie w to co proponuja w tej firmie w zarobki i umowy o prace ta firma to jeden wielki chaos nieznam gorszej firmy..... a pozdro dla brygadzistów chetnie bym wam dzis lepa w morde wypłacił za traktowanie pracowników

Czy aż tak żle tam jest? Może są też jakieś pozytywne opnie o tej firmie?

wrona

Przemysłowiec ściemniasz.

przemysłowiec

życzliwy - 2012-10-07 19:31:43 Ładnie piszecie o firmie. Czy to tylko firma jest taka zła, nic sobie nie macie do zarzucenia? Byliście idealnymi pracownikami? Oczywiście można się do wszystkiego przyczepić, to kawy nie ma, nie ma cukru itd. W takich firmach jak ta, jest dużo pracy i to większość w terenie. Każdy, który się decyduje na taką pracę, liczy się że będzie miał wyjazdy kilkudniowe w różne zakątki Polski. POWIEM LEPIEJ!! Idźcie do pracy, do jednego z operatorów komórkowych, tam jest zdecydowanie lepiej. Praca po 14 godzin dziennie, non stop przy telefonie, praca na działalności, wszelkie koszty po waszej stronie, i wciąż słyszycie mało, mało, mało. Zapominacie o przyjemnościach, rodzinie , rozrywce, liczy się plan i koniec. Jak kończycie? Nerwicą, cukrzycą, depresją, zawałem serca lub śmiercią. Trochę wspomną, ale szybko zapomną. Jak zrobicie źle to potrącą po premii. Słuchajcie jest źle, ale tak nie można. Zacznijcie prace nad sobą a później oceniajcie innych.Kolego chyba błądzisz ??

oszukana

Nie warta żeby do niej dzwonić.

życzliwy

nie związany - 2011-10-18 14:11:59 na budowie pracowałeś i język budowlańca nie jest ci znany? razi? to źle branżę chłopie wybrałeś. Dziwisz się, że komentarzy brakuje? Myślę, że skoro widnieją jakiekolwiek, to akurat dobrze świadczy. Zastanawiałeś się czemu nie znajdziesz w sieci opinii o podobnych w branży firmach? płacą w abonamencie...Trochę czasu już badam ten rynek... Znam branżę i powiem tylko: piszą i smęcą tylko ci, którzy nie mając kwalifikacji lub predyspozycji, łapali robotę bo akurat była a teraz frustracje na forach wylewają. Kto ma j..ca ten rękawy zawija i robi, a jak pod krawatem woli siedzieć to na kasę do hiper idzie...tyle w temacie.A jak to się ma do tego, że oszukują ludzi ??

nie związany

anty wzrt

Wynagrodzenie [usunięte przez administratora] ze po mozna za nia kupic sobie zużytą lub utopioną przez pracowników wzrt granatowa DAĆKĘ logan albo sandero. Brak słów. [usunięte przez administratora], firma z gdańska tam skąd pochodzą elektrycy do 3 Volt. Mniej niż zero. Na dzień dob ry umowa o dzieło, którą dostaniesz do ręki po 2 miesiącach bo boją się zeby nie spierd.olić. Za 2000 zł = min. 10 godzin pracy na dobę + psychika+ słuchanie o sobie przez SWÓJ prywatny TELEFON wyzwisk i przeklinania prezesów+ zakwaterowanie w pracy jeśli sie nie wyrobisz( norma)+ poczucie odpowiedzialnosci za kogos kto spaprał coś + wzięcie odpowiedzilności za niezapłacenie przez wzrt rachunku za mieszkanie. byłem - POLECAM tylko samobójca. pzdr

Ocena bardzo negatywna ... nie polecam nikomu, nawet na poczatek kariery jako inżynier, czy pracownik fizyczny. Osobiście zostałem (usunięte przez administratora)

Popieram. Nie rozumiem jak w Naszym kraju powala się na działanie takich firm.

potwierdzam to co wszyscy tu napisali... żal firmy... zrób skoro nie ma materiału... skąd mam wziąść...?? ...ukradnij,lub gdzieś na budowie leży-pożycz.. ech.. a te bogate premie,i wielkie rozłamkowe czy delegacyjne sięgające nawet nie 13 (usunięte przez administratora). przy 10 godz. dzień w dzień,zdarza się i więcej a miesięczne wynagrodzenie to(usunięte przez administratora)o w delegacji!!

Światłowód łączący moja współprace z wzrt został przerwany. Poprostu brakło mi już siły elektromotorycznej. Napięcie spadło ponizej 0. Jestem w szoku jak mogłem pracować w tak wspaniałej firmie z Gdańska. Firma z bogatymi zasadami i bogatymi tradycjami. Stałą tradycją jest obiecywanie i eksploatowanie ile tylko sie da. Ty jesteś tylko do wykonywania zadania którego właściwie nie możesz wykonać(jesteś zbyt niski, brak kwalifikacji, brak uprawnień lub cos innego). Nie ważne jakim kosztem i jakim sposobem. Możesz stracic prawko, iśc do więzienia, oszukać - ale masz wykonać. Można nawet mieć darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy:) Bo nie wiedzą co to jest norma. GORĄCO POLECAM. Czekam na ciekawe opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o WZRT. SP. Z O.O. - Gdańsk

WZRT. SP. Z O.O.