Opinie o Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. w Sokółka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. w Sokółka

NickCarter Nowy wpis

Nie polecam potrafi nie rozliczyć się za wykonanna pracę, ostrzegam są lepsze i uczciwsze firmy, szkoda zdrowia nie warto się wiązać z tym pracodawcą, nie terminowy,

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 7 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Mechanik Maszyn. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Tm

Typowa podlaska firma (usunięte przez administratora) Szereg bezsensownych zadań, czyli takich o których uczą w "szkołach" i z których śmieją się tak doświadczeni pracownicy jak i klienci. Masa nieporozumień w relacjach pracownik - szef z w/w powodów. M. in. to o czym napisano poniżej, czyli np konieczność brania udziału w targach (bez dodatkowych opłat) to prawda. Prawdą jest tez to, że taka jest specyfika tej branży o czym wie każdy kto ma o niej pojęcie. Z mojej perspektywy gorsze były firmowe imprezy. Kwestia kto czego nie lubi, kiedy mu nie płacą jak należy. Lub gdzie pracował wcześniej. Mnie udział w targach zaowocował nową pracą, za to wchodzenia z butami w czas wolny szczerze nienawidziłem. Rekrutacje dwuetapowe, infantylne korpo- pytania i rzecz jasna brak obiecywanego kontaktu z informacją o wyniku. Jeśli czekasz na telefon czy mail z info o przejściu do kolejnego etapu lub chociażby podziekowaniem za udział to sie nie doczekasz.(usunięte przez administratora)

Eh
@Tm

Prawda.

Były pracownik Nowy wpis
@Tm

Ta opinia jest prawdziwa, wszystko co tu zostało napisane to prawda.

;)

Wypłata na czas prowizje też ekipa super sami młodzi pozytywni ludzie :) jeśli szukasz ciekawej pracy nowych doświadczeń polecam !

Zuzanna
@;)

O, super, że poruszyłeś/aś temat prowizji :D Mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej na ich temat? Za co dokładnie są i jakie to są mniej więcej dodatki do wynagrodzenia miesięcznie? Ile wynosi też sama podstawa w Contractusie?

@;)

Odpowiadając na Pani pytanie prowizja wypłacana jest kwartalnie, jej wysokość to dane poufne, z resztą różnią się zapewne w zależności od stanowiska, kompetencji itd., podobnie jest z podstawą, takie kwestie ustalane są indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej.

sami młodzi pozytywni ludzie..
@;)

Po takiej opinii ręce opadają, to opinia o firmie czy kółku różańcowym?

@sami młodzi pozytywni ludzie..

Do: @;) Opinie piszą różni ludzie, różni pracownicy i nie jest Pan/Pani jedynym ich odbiorcą. Znajdą się tu zapewne odbiorcy/kandydaci, którym opinia: "młodzi, pozytywni ludzie" będzie pomocna/ważna. Z badań HR wynika, że atmosfera w pracy jest wymieniana jako najważniejszy aspekt przy wyborze pracodawcy zaraz po satysfakcjonującym wynagrodzeniu, a atmosfera budowana jest głównie przez ludzi, więc prosimy nie krytykować tego typu opinii, ponieważ tym samym uraża Pan/Pani osobę, która poświęciła swój czas i ją umieściła.

Agnieszka Nowy wpis

Słuszna uwaga. W firmie pracują sami pozytywni ludzie jak ktoś tu zwrócił wcześniej na to uwagę? Zdarzają się może czasami jakieś spięcia w środku? Kto je wtedy rozwiązuje?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik maszyn i urządzeń rolniczych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzień dobry. Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Contractus Sp. z o.o. pracuje w godzinach 8:00 - 16:00, pięć dni w tygodniu.

Jarosław

A jakie są warunki zatrudnienia? Pracownicy są zadowoleni z pracy, stawki im odpowiadają?

Stawki uzależnione są od stanowiska i zakresu obowiązków. Ja osobiście jestem zadowolona z wynagrodzenia.

Marian Koniuszko

Jak w każdej pracy są plusy i minusy (bo gdzie ich nie ma). Ważne żeby te minusy nie przesłoniły nam plusów, a tych na moje oko jest więcej. Cieszę, się że Ci którym było tak strasznie źle znaleźli swoje eldorado mlekiem i miodem płynące - w naszym regionie jest ich przecież tak wiele (sic!) Póki co polecam, bo lepszej pracy nie udało mi się znaleźć - ale to już tylko moja wina !

Zadowolony Pracownik

Polecam tego Pracodawcę! Firma rozwija się dynamicznie, więc pracy jest na prawdę dużo, ale wypłata jest zawsze na czas, jest też premia. Największy atut to super ludzie, którzy Tworzą to miejsce, a co za tym idzie atmosfera, a to jest dla mnie bardzo ważne. Z „Górą” zawsze można porozmawiać i dogadać się jeżeli jest jakiś problem.

Zuzanna

Cześć, wchodząc na forum warto by było móc przeczytać świeże informacje odnośnie zatrudnienia w danym miejscu. W tym wątku ostatnie opinie o pracy w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus pojawiły się jeszcze w 2020 roku. Dlaczego się ostatnio nie udzielacie? Podzielcie się swoimi aktualnymi opiniami na ten temat.

Kandydat-(ka)

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o Contractus- nie polecam jako pracodawcy, umówieni na konkretną godzinę, jako osoba starająca się o pracę , minęło prawie pół roku i nic żadnego odzewu - nikt nie oddzwonił, ani nie odpisał, "oddzwonimy na pewno" Dzięki Bogu że nikt nie odzwonił. Contractus po wejściu do wynajmowanego lokum przypomina Titanica - wszyscy wiedzą jak skończył........

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Contractus HR

Rekrutacja w firmie Contractus sp. z o. o. jest zazwyczaj dwuetapowa. Odpowiedź odnośnie decyzji zależna jest od tego, ile osób bierze udział w rekrutacji. Zwykle cały proces trwa ok. 1 m-ca.

Olo
@Contractus HR

Proszę nie (usunięte przez administratora). Osoby tracące czas na spotkanie w sprawie pracy w marketingu nie otrzymały info zwrotnej. Kompetencje i doswiadczenie osoby która została wybrana można łatwo sprawdzić. Opinia branżowa jest jak najbardziej słuszna.

Tonik

@heheh Możesz uzasadnić ten wpis? Może firmy pomyliłeś bo Contractus to dobry pracodawca!

Taaa Dobry
@Tonik

Ok w takim razie napisz mi czy wypłacają nadgodziny? Czy płacą za pracę np. na targach w dzień wolny.

heheh

brak słów

Czarek

Każda firma jeśli nie będzie trzymała dyscypliny finansowej to szybko może się zlikwidować.

były_pracownik

Pracodawca wymagający, ale uczciwy. Nie było czegoś takiego, że można było olewać pracę i uchodziło to na sucho. Nie, jeśli pracowało się uczciwie i ciężko to było to doceniane i w wypłatach było to widać.

Nomysz
@były_pracownik

Znam tylko jedną osobę która to mogła napisać. Czy to aby na pewno stary pracownik?

Jaś

Potwierdzam, to co jest wyżej napisane, brak urlopów latem, urlop można brać tylko zimą kiedy nie ma sezonu, stosunek ilości przepracowanych godzin jest nieadekwatny do wysokości wypłaty. Za przepracowany Weekend na targach itp. nie ma kasy i nie ma wolnego !

kaz21

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY CIĘCIA KOSZTÓW CZEPIAJA SIE KAŻDEJ ZŁOTÓWKI SPOTKANIA HANDLOWE TRWAJĄCE PO 12 GODZIN NA KTÓRYCH DYREKTOR GADA WKÓŁKO O TYM SAMYM BRAK MOŻLIWOŚC PÓJŚCIA NA URLOP PRACA W WEEKENDY ZA DARMO UMOWA O PRACĘ Z NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ I PREMIA UZNANIOWA.

Zostaw merytoryczną opinię o Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. - Sokółka

• Jak się pracuje w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.?

Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kresowa 58
    16-100 Sokółka

Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.