Opinie o Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. w Sokółka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. w Sokółka

Doris Nowy wpis
Inne

Zachęcają prowizją w ogłoszeniu na Doradcę Serwisowego, natomiast trochę brakuje mi chociaż w przybliżeniu kwot podanych :/ Oraz informacji, jak są liczone. czy dla takiej osoby co przyszła dopiero jest szansa, żeby wyrobić coś... ? Poza podstawą.

NickCarter Nowy wpis
Inne

Nie polecam potrafi nie rozliczyć się za wykonanna pracę, ostrzegam są lepsze i uczciwsze firmy, szkoda zdrowia nie warto się wiązać z tym pracodawcą, nie terminowy,

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 7 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Mechanik Maszyn. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Tm
Były pracownik
 Pytanie

Typowa podlaska firma (usunięte przez administratora) Szereg bezsensownych zadań, czyli takich o których uczą w "szkołach" i z których śmieją się tak doświadczeni pracownicy jak i klienci. Masa nieporozumień w relacjach pracownik - szef z w/w powodów. M. in. to o czym napisano poniżej, czyli np konieczność brania udziału w targach (bez dodatkowych opłat) to prawda. Prawdą jest tez to, że taka jest specyfika tej branży o czym wie każdy kto ma o niej pojęcie. Z mojej perspektywy gorsze były firmowe imprezy. Kwestia kto czego nie lubi, kiedy mu nie płacą jak należy. Lub gdzie pracował wcześniej. Mnie udział w targach zaowocował nową pracą, za to wchodzenia z butami w czas wolny szczerze nienawidziłem. Rekrutacje dwuetapowe, infantylne korpo- pytania i rzecz jasna brak obiecywanego kontaktu z informacją o wyniku. Jeśli czekasz na telefon czy mail z info o przejściu do kolejnego etapu lub chociażby podziekowaniem za udział to sie nie doczekasz.(usunięte przez administratora)

Eh
Były pracownik
@Tm

Prawda.

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Tm

Ta opinia jest prawdziwa, wszystko co tu zostało napisane to prawda.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik maszyn i urządzeń rolniczych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
;)
Pracownik

Wypłata na czas prowizje też ekipa super sami młodzi pozytywni ludzie :) jeśli szukasz ciekawej pracy nowych doświadczeń polecam !

Zuzanna
Inne
@;)

O, super, że poruszyłeś/aś temat prowizji :D Mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej na ich temat? Za co dokładnie są i jakie to są mniej więcej dodatki do wynagrodzenia miesięcznie? Ile wynosi też sama podstawa w Contractusie?

Pracownik
Pracownik
@;)

Odpowiadając na Pani pytanie prowizja wypłacana jest kwartalnie, jej wysokość to dane poufne, z resztą różnią się zapewne w zależności od stanowiska, kompetencji itd., podobnie jest z podstawą, takie kwestie ustalane są indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej.

sami młodzi pozytywni ludzie..
Kandydat
 Pytanie
@;)

Po takiej opinii ręce opadają, to opinia o firmie czy kółku różańcowym?

Pracownik
Pracownik
@sami młodzi pozytywni ludzie..

Do: @;) Opinie piszą różni ludzie, różni pracownicy i nie jest Pan/Pani jedynym ich odbiorcą. Znajdą się tu zapewne odbiorcy/kandydaci, którym opinia: "młodzi, pozytywni ludzie" będzie pomocna/ważna. Z badań HR wynika, że atmosfera w pracy jest wymieniana jako najważniejszy aspekt przy wyborze pracodawcy zaraz po satysfakcjonującym wynagrodzeniu, a atmosfera budowana jest głównie przez ludzi, więc prosimy nie krytykować tego typu opinii, ponieważ tym samym uraża Pan/Pani osobę, która poświęciła swój czas i ją umieściła.

Agnieszka
Inne
@Pracownik

Słuszna uwaga. W firmie pracują sami pozytywni ludzie jak ktoś tu zwrócił wcześniej na to uwagę? Zdarzają się może czasami jakieś spięcia w środku? Kto je wtedy rozwiązuje?

Pytanie
 Pytanie

Czy Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry. Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Contractus Sp. z o.o. pracuje w godzinach 8:00 - 16:00, pięć dni w tygodniu.

Jarosław
Inne
@Pracownik

A jakie są warunki zatrudnienia? Pracownicy są zadowoleni z pracy, stawki im odpowiadają?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Stawki uzależnione są od stanowiska i zakresu obowiązków. Ja osobiście jestem zadowolona z wynagrodzenia.

Marian Koniuszko
Pracownik

Jak w każdej pracy są plusy i minusy (bo gdzie ich nie ma). Ważne żeby te minusy nie przesłoniły nam plusów, a tych na moje oko jest więcej. Cieszę, się że Ci którym było tak strasznie źle znaleźli swoje eldorado mlekiem i miodem płynące - w naszym regionie jest ich przecież tak wiele (sic!) Póki co polecam, bo lepszej pracy nie udało mi się znaleźć - ale to już tylko moja wina !

Zadowolony Pracownik
Pracownik

Polecam tego Pracodawcę! Firma rozwija się dynamicznie, więc pracy jest na prawdę dużo, ale wypłata jest zawsze na czas, jest też premia. Największy atut to super ludzie, którzy Tworzą to miejsce, a co za tym idzie atmosfera, a to jest dla mnie bardzo ważne. Z „Górą” zawsze można porozmawiać i dogadać się jeżeli jest jakiś problem.

Zuzanna
Inne

Cześć, wchodząc na forum warto by było móc przeczytać świeże informacje odnośnie zatrudnienia w danym miejscu. W tym wątku ostatnie opinie o pracy w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus pojawiły się jeszcze w 2020 roku. Dlaczego się ostatnio nie udzielacie? Podzielcie się swoimi aktualnymi opiniami na ten temat.

Kandydat-(ka)
Kandydat

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o Contractus- nie polecam jako pracodawcy, umówieni na konkretną godzinę, jako osoba starająca się o pracę , minęło prawie pół roku i nic żadnego odzewu - nikt nie oddzwonił, ani nie odpisał, "oddzwonimy na pewno" Dzięki Bogu że nikt nie odzwonił. Contractus po wejściu do wynajmowanego lokum przypomina Titanica - wszyscy wiedzą jak skończył........

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Contractus HR
Pracownik
@Pytanie

Rekrutacja w firmie Contractus sp. z o. o. jest zazwyczaj dwuetapowa. Odpowiedź odnośnie decyzji zależna jest od tego, ile osób bierze udział w rekrutacji. Zwykle cały proces trwa ok. 1 m-ca.

Olo
Inne
@Contractus HR

Proszę nie (usunięte przez administratora). Osoby tracące czas na spotkanie w sprawie pracy w marketingu nie otrzymały info zwrotnej. Kompetencje i doswiadczenie osoby która została wybrana można łatwo sprawdzić. Opinia branżowa jest jak najbardziej słuszna.

Tonik
Inne

@heheh Możesz uzasadnić ten wpis? Może firmy pomyliłeś bo Contractus to dobry pracodawca!

Taaa Dobry
@Tonik

Ok w takim razie napisz mi czy wypłacają nadgodziny? Czy płacą za pracę np. na targach w dzień wolny.

heheh

brak słów

Czarek
Inne

Każda firma jeśli nie będzie trzymała dyscypliny finansowej to szybko może się zlikwidować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były_pracownik

Pracodawca wymagający, ale uczciwy. Nie było czegoś takiego, że można było olewać pracę i uchodziło to na sucho. Nie, jeśli pracowało się uczciwie i ciężko to było to doceniane i w wypłatach było to widać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nomysz
@były_pracownik

Znam tylko jedną osobę która to mogła napisać. Czy to aby na pewno stary pracownik?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jaś

Potwierdzam, to co jest wyżej napisane, brak urlopów latem, urlop można brać tylko zimą kiedy nie ma sezonu, stosunek ilości przepracowanych godzin jest nieadekwatny do wysokości wypłaty. Za przepracowany Weekend na targach itp. nie ma kasy i nie ma wolnego !

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kaz21

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY CIĘCIA KOSZTÓW CZEPIAJA SIE KAŻDEJ ZŁOTÓWKI SPOTKANIA HANDLOWE TRWAJĄCE PO 12 GODZIN NA KTÓRYCH DYREKTOR GADA WKÓŁKO O TYM SAMYM BRAK MOŻLIWOŚC PÓJŚCIA NA URLOP PRACA W WEEKENDY ZA DARMO UMOWA O PRACĘ Z NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ I PREMIA UZNANIOWA.

Zostaw merytoryczną opinię o Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. - Sokółka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kresowa 58
  16-100 Sokółka
 • NIP: 5450000273 REGON: 1317383 KRS: 0000154540
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Contractus Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii