Zorka Sp. z o.o.
counter
3 648 3422 5 1

Czemu Ogryz zastępuje mistrza? Ludzie tak nie może być! Trzeba iść z tym do prezesa.

Tak125Nie39
Normalka

Jak kiedyś mówiłem że tak się to skończy to się ludzie ze mnie śmiali że (usunięte przez administratora) gadam chciałem podziękować panu kierownikowi że nie podpisał mi umowy i że mogłem wcześniej ukręcić z tego poje..nego zakładu bo szczerze powiem pacuj już trochę na świecie jak każdy z nas bo trzeba ale tak zadufanego patrzącego z pogardą i chamstwem jak w tym zakładzie to nie spotkałem się nigdzie indziej dziwię się tylko ludzia jak tam wytrzymali po tyle lat ja.po 3 powiedziałem se dość bo ten zakład to jakaś pomyłkajakiej jeszcze nie widział nikt kamizelki siebie warte jeden lepszy od drugiego panie Przemku to na którym projekcie pan Teraz stanie i pokaże pozostałym pracownikom jak to się robi te extra palety i mamy nadzieję że utrzyma pan tępo przy wykonie bo premi nie będzie pozdrawiam serdecznie wszystkichi radził bym wam zrobić jakiś pozew zbiorowy powiadomić Ikea np jak ktoś pisze przez tv zbiorowo wypowiedzieć się na temat żeby zrozumieli co zrobilini odpowiedzieli za to pokażcie że macie jaja ludzie i walczcie o swoje bo tych co tam pamiętam walczyło o swoje prawa pracownicze to na jednej ręce zlicze kto umiał się odezwać

Tak63Nie6
Jelonek

Nowa pani mistrzyni powinna miec sie na baczności, bo osiąganie własnych korzyści kosztem bycia swinia dla ludzi to nie recepta na sukces.Skargi sie posypią.

Tak66Nie27
Spoko

Siema jak się pracuje w zorka , poszukuje pracy na dłużej .Opłaca się tam zatrudnić ,jakie są.warunki ,jakie jest wynagrodzenie , sytuacja na hali i czy można tam zarobić normalna.wyplate. Z góry dziękuję za odpowiedź

Tak4Nie76
Marynarz

Czy Martha z KJ zajmuje się w pracy czymś wiecej, niż spacerowaniem i plotkowaniem?

Tak20Nie
Termostat Nowy wpis
@Marynarz

Wlasnie, dlaczego takie elementy społeczne nic nie robiące snują sie po zakładzie w poszukiwaniu koleżanek do pogadania i biora za to pensje ?

Grucha
Klient

Dziękujemy ze wiecznie skwaszony człowiek z klapa sedesowa ma wolne. Robota na uv od razu przyjemniejsza i nie musimy sie martwić o kapowanie. Nie wracaj.

Tak32Nie

Hahahaha bardzo spoko hahahahaha

Tak22Nie
Bodzio
@W3

Jesli bycie kapusiem ,(usunięte przez administratora)kolegów i konfitura jest spoko to tak - jest spoko.

Tak20Nie
Kapitan Ryba Nowy wpis
Kandydat
@Grucha

A jednak wrocil i zatruwa powietrze

Tak4Nie
Płotka Nowy wpis
@Kapitan Ryba

Odwieczny przywalony czlowiek życiem wie komu lizac by mieć dobrze wszystkim radze się trzymać z daleka kabel a nie kolega

Tak5Nie
Sum Nowy wpis
@Płotka

Popieram

Tak3Nie
Temat

Coraz gorzej w tym (usunięte przez administratora) to znaczy w tym zakładzie.Niedługo braknie całkowicie ludzi do pracy, bo narobią liderów, sekretarek liderów, sekretarek sekretarek liderów, brygadzista tego, tamtego, głównodowodzący kibla, jego asystent i tak dalej. Tylko w zorce taki (usunięte przez administratora) A im wyższe stanowiska tu ludzie maja, tym sa bardziej chamscy i wyżej (usunięte przez administratora)niz tyłek mają.

Tak13Nie
@Temat

Najlepszy jest lider tej maszyny UV ,koleś kompletnie nic nie robi ,on tylko sygnalizuje na kolegów

Tak6Nie
Piotrunio
@W3

Tak samo blond brygadzistka. Nie robi niczego pożytecznego ale jest. Ludzi brakuje to mogłaby sie wziac za robote

Tak16Nie11
Słabo mi
@Temat

Ogolnie jest kiepsko, podejscie zarządu jest straszne. Ludzie, dobrzy starzy pracownicy, odchodzą, a oni nic kompletnie nic nie robia, zeby ich zatrzymac. To tylko dowodzi tego ze maja nas wszystkich głęboko w ... nosie. Zalezy im na dobrej doświadczonej kadrze tak jak na zeszłorocznym śniegu. Zorka tonie moi drodzy. Tonie.

Tak11Nie
Roman

Nie kompromituj sie. Brygadzisci nie sa nikomu do niczego potrzebni i kazdy o tym wie. Czemu na zmianie pani D. nie ma zadnego pasożyta i jakos sobie swietnie tam radzą? Jak mistrz umie zorganizować sobie prace i ogarnia co sie dzieje wokół niego, to nie potrzebuje do towarzystwa zadnego parobka

Tak20Nie12
Jelonek
@Roman

A widziałeś kiedyś pasożyta na pasożycie...xd

Tetry
@Jelonek

No widziałem teraz na rankach

Pasożyt
@Tetry

Ja też to widziałam, ciężko tego nie zauważyć jak błąkają się , brygadzista , brygadzista, brygadzistka brygadzistky pomocnicy i niby pseudo mistrz który nie wie o co chodzi a ludzi do pracy brak kto pozwala na takie cuda.

Roman
@Pasożyt

Bo w zorce widocznie promowane jeat nieróbstwo.ktos w koncu na to pozwala. Takie rzeczy nigdy by nie miały miejsca gdyby kirszan był kierownikiem. U niego nie było miejsca na ściemnianie i leserstwo.

Kirszon
@Roman

Kirszon kierownik??? Dupowliz do zarządu.. A jako kierownik każdą (usunięte przez administratora). Nie puszczaal na pakowanie. Śmiechu warte.. Prawa ręka prezesa.. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie2
@@@@;;
@Roman

Ona nie musi się znać i się nie zna ale zna pana z Aa kiera .

***** ***

Witam wszystkich zorkowiczow. Mamy u siebie na W1 takiego jednego durnego pisowca,ktorego nie idzie sluchac,niby mlody chlop a durny,na fejsie bzdury wypisuje,wszyscy go blokuja i wywalaja ze znajomych,na zakladzie tez juz prawie nikt z nim nie gada. Wiecie o kogo chodzi? Jest nadzieja,ze ta holota wkrotce zniknie. Pozdrawiam.

Tak3Nie
WD40
@***** ***

Raczej nikogo nie intetesuje co tenkes prywatnie wypisuje na fejsie. Skup się na pracy i zajmij poprawnym wykonywaniem swoich obowiązków, zamiast interesować sie cudzym zyciem i poglądami politycznymi. Wypadałoby zaczac zachowywać sie jak dorosła osoba. A jesli masz az tak bardzo cos do tego goscia, to miej jaja i idz z nim pogadaj w 4 oczy.

Tak5Nie
WD40
@WD40

Poprawka - „ nie interesuje co ten koles”

Kandydat
@***** ***

Szkoda się zajmować tym prostakiem,a PiS....rów jest wielu na w 1 ....jakoś trzeba żyć.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

W1

Młody brygada już się rozpadła,nawet kierownik poleciał.

Za
@W1

Nie tylko piją w transporcie ,produkcja też ma swoich asów.

Młody

Na W1 dno,ludzi zwalniają bez powodu a pod oknami prezesa Pan brygadzista transportu wraz ze swoją świtą dzień w dzień łazi z promilami. Wszyscy wiedzą lecz chłop ma udziały w Zorce i jest ciche przyzwolenia na to co robi. Pracowałem na dworcowej kilkanaście miesięcy ,kolesiostwo i komuna. Masz plecy jesteś nie do ruszenia. Nie polecam tego wydziału. Płaca marna.

Och
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

A co to? Kolesi od wódki brakło i nie ma juz kogo obsadzić na operatora?

Tak21Nie

Tak4Nie76
Borek
@Spoko

Pracy nie polecam, ogolny wyzysk, zarobki takie sobie..wieczne niezadowolenie, jeden na drugiego nadaje, organizacja pracy kuleje.

Tak26Nie
szansa

Jest OK. Teraz 80 %.Od sierpnia już normalnie

TakNie18
@szansa

Jakoś Ci nie ufam czytając te wiadomości co tu piszecie sądzę, że lepiej chyba omijać ten zakład . Już w waszych postach czuć zawiść i nienawiść wolę iść do zakładu obok i w takim razie dziękuję za propozycje obecną 1850 zł na rękę hahah bo pandemia .A znając życie to norma wyśrubowana że nawet do toalety nie można wyjść pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Tak13Nie
@Spoko

(usunięte przez administratora) prawda. Ty jako normalny pracownik będziesz dostawał 100% wynagrodzenia. Praca jak praca, robić swoje trzeba. Nikt do kibla nie broni Ci isc, nie słuchaj tych ujadaczy z forum którym wszystko nie pasuje, a jak przyjdzie co do czego to z zamkniętym ryjem siedzą. Są tam jeszcze normalni ludzie

Tak4Nie10
Ftw

Dziwne rzeczy opowiadasz.

Tak5Nie1
Wtf

NIE. Normalny pracownik produkcji. Ale z naciskiem na normalny. Nie podoba się to dobrze wiecie gdzie są drzwi. Im Was mniej tym lepiej.

Tak5Nie2
Spoko

Owszem na Pańska klatę ale przepraszam wymeklo mi się haha

Tak6Nie
@Spoko

Chyba dość często się Panu wymyka.Może czas zacząć oszczędzać zwieracze???

Migos

Teraz pracujemy za 80 procent to wiecej niz 2400 chyba nie zarobisz. Chyba ze jestes nowy i na zlecieniu to pensja większa bedzie

Wtf

Na zleceniu nie licz na kokosy,. Na umowę o pracę, jako że nie jesteś starym pracownikiem to będziesz dostawał normalne 100%.Nie mogą Ci zabrać 20% jeśli wcześniej nie pracowałeś, bo za co? Dajmy na to, że dostaniesz 2100 postawy w II kategorii zaszeregowania. Dodaj do tego premie za nie chorowanie i dwie pozostałe. Nie wiem czemu ludzie tak strasznie kłamią. Ja osobiście mam 2200 podstawy i te 2800-2900 dostawałem na luzie. To jeśli ja tak mam, to oni też muszą mieć. Teraz jest mniej, ale płacą 80%... Ludzie lubią dużo gadać.Nie powiem, bo dobrze Zorka nie zrobiła zwalniając tak dużo ludzi. Dlatego teraz szukają. Ale najlepiej jak sam sprawdzisz.

Tak2Nie4
Majk
@Wtf

Jak nie masz wiedzy w temacie to sie nie wypowiadaj i nie wprowadzaj w blad. Jestem akurat na zleceniu, stawka to 19 zł na godzine to sobie przelicz czy w porównaniu do umowy o prace rzeczywiście jest słabo.Majac podstawę 2200 nie zarobisz 2800-2900 wiec nie wiem kogo próbujesz w tym momencie oszukać, ale chyba samego siebie jedynie.Moj brat pracuje na meblowej 5 lat, podstawę ma 2600 i z wszystkimi premiami na rękę bierze miesiac w miesiac 2970 zł. Takze z podstawa 2200 jest to nierealne moj drogi sciemniaczu.

Tak9Nie6
@Wtf

A czemu ja jako normalny pracownik to reszta jest nie normalną, czy co masz na myśli na mieście już mówią jakie praktyki stosuje zakład. (usunięte przez administratora)Bo tak to mi wygląda skoro zakład ma takie podejście

Tak13Nie3
@Majk

Proszę podać e-mail, pokaże Ci fiszkę niedowiarku. Wiem ile hajsu dostaje. Ale jak już zobaczysz, to grzecznie z imienia i nazwiska przeprosisz.

Tak2Nie7
Igor
@Wtf

Powiedz co ci daje to ściemnianie ? Jakas wewnętrzna satysfakcja? Podnieta? Czy tak sie dowartosciowujesz?

Tak8Nie3
Luizjana
@Spoko

Jeżeli chcesz dostać nerwicy to zapraszam do Zorki haha ogólnie klimat przekozacki Wchodzisz ciemny i wychodzisz ciemny mistrzowie mają cię głęboko w (usunięte przez administratora) brygadzisci to samo pełno Ukraińców

Tak30Nie5
Luizjana
@Spoko

Potrafią cię zwolnić bez żadnego powodu haaha (usunięte przez administratora) na pakowaniu to samo każdy na każdego tylko by gadał jakby żył ta zasrana praca! Pozdrawiam szerokim palcem cała dyrekcję i całe posrane kierownictwo mam nadzieję że w końcu dostaniecie po (usunięte przez administratora) od Ikei

Tak19Nie4
Milena
@Luizjana

Potwierdzam w 100%

Tak20Nie2
Już były
@Spoko

Firma jest najgorszą, w jakiej pracowałem. Pensja zasadnicza była tylko częścią wynagrodzenia. Sporą część stanowiły dodatki, które nie zawsze były wypłacane. Premia uznaniowa (doliczana do każdej godziny) nie dotyczyła nadgodzin a czasami z niewyjaśnionych powodów nie była przyznawana. Za nadgodziny zawsze otrzymywałeś 75% (dni powszednie) lub 100% (sobota) stawki godzinowej. Dodatek akordowy. Zawsze pojawiał się na pasku ale praktycznie nigdy nie zmieniał wysokości pensji. Przycięli coś innego. Istnie również dodatek za pracę w nocy. Ubrania robocze. Dostałem coś takiego po kilku tygodniach pracy. Rekordzista po 1,5 roku! Przez ten czas musiałem używać i dbać o prywatne rzeczy. Nikt nie otrzymał za to nawet grosza zwrotu, choć prawo pracy wyraźnie mówi, że za pranie odzieży we własnym zakresie przysługuje dodatek do pensji. Ubrania firmowe były już prane przez firmę zewnętrzną na koszt Zorki. Upały to zawsze była mordęga. Brak klimatyzacji, brak skutecznej wentylacji hali. Zasłabnięcia nikogo nie dziwiły. Może jedynie kadrę menadżerską. Tu znów pojawiał się problem odzieży. Nigdy nie było jej na tyle, żeby pozwolić sobie na luksus zakładania codziennie świeżej bez zatrudniania prywatnej pralki. Na stronie Zorki wyświetlana jest informacja, że firma dba o pracowników i zapewnia im udział w szkoleniach. No cóż. Szkolenia BHP to bez wątpienia ważny szczebel w rozwoju pracownika :) Udział w innych firma potrafiła zasponsorować, kiedy pracownik przedłużał posiadane uprawnienia, bez których nie mógł wykonywać swojej pracy. Każdy pracownik musiał się sam troszczyć o swoje stanowisko pracy. Mało który kierownik potrafił czy chciał się tym zająć.

Tak4Nie

Kierowniku lakierni, dziękujemy za kolejny raz kiedy pokazałeś, jak bardzo masz w nosie nas, pracowników. Głupie „wesołych świąt” nie przeszło ci przez gardło? Pewne cechy wynosi się z domu, najwidoczniej stąd problem w okazaniu szacunku i kultury. Dziękujemy i pamiętaj, że jak ty szanujesz nas, tak my szanujemy ciebie. Peace!

Tak24Nie
Bomba
@Pracownik

Pewnie cos golnął tak pod te święta i nie kontaktował za bardzo .ale ale czepiacie się

Tak9Nie
@Pracownik

Serio? Trzeba było ruszyć dupe i iść powiedzieć WESOŁYCH ŚWIĄT. To jest jakiś obowiązek kierownika? Może jeszcze prezent ma Wam dać? Wy wszyscy jesteście jacyś opętani. Jak się nie podoba w pracy, to czemu nie złożycie wypowiedzeń? Narzekać i obrażać tutaj potraficie wszystkich, to zabierzcie pupkę w troki i nie będziecie mieli problemu. Śmiech na sali xD

Gawin
@Taborety

Nie kompromituj sie. Jakos złotnik umiał przyjechac złożyc życzenia swoim pracownikom ( widocznie jego mama nauczyła kultury i odpowiednio wychowała) a łysemu korona by spadła? Taka to ujma dla jego, ze tak zażartuje, honoru? Zero wychowania i jakiegokolwiek poczucia bycia kierownikiem.

Tak4Nie2
@Gawin

Na prawdę macie coś z głową. Kierownik maszynowni też nie złożył życzeń. I czy tam ma ktoś problem? Od zawsze wiadomo, że wy na lakierni to macie ostro naje... Ale żeby aż tak? I co? Pewnie Twoje święta legły w gruzach bo Marcin nie podszedł i nie powiedział nie szczerych WESOŁYCH ŚWIĄT? Zamiast zająć się rodzina, przyjaciółmi to będzie pruć pupki bo ktoś czegoś nie zrobił. Głęboki wdech, wydech. Zjedz sobie pozostałości po wigilijnym stole i odetchnij od roboty. Masz wolne. Jak nie pomoże, to przecież wiesz co można złożyć, żeby mieć już na zawsze spokój z kierownikiem bez honoru.

Tak12Nie2
Ekg
@Taborety

cos ty za włazotylek ? Idz i mu jeszcze kochones wyliz.Obrońca uciśnionych sie znalazł. Skoro jestes z maszynowni to pilnuj swojego działu fraglesie i zacznij korzystac ze słownika skoro masz problem z jezykiem polskim.

@Ekg

Mi słownik nie jest potrzebny... Czy ja coś zle napisałem? Ale jak się nie ma do czego przyje...to do pisania, tak najlepiej. Po prostu serdecznie wkurza człowieka, jak wchodzi na forum i zamiast przeczytać info, dostać konkretną odpowiedź to ludzie tutaj wylewają swoje żale. To nie jest gimnazjum.... Może pamiętnik sobie załóżcie i tam wpisujcie? Ach.... Ja z innego działu i nie mogę wypowiadac się na temat innych, ale każdy na siebie po kolei na lakierni może jechać. Paradoks, wyzywają się, ale jak ktoś "obcy" ma coś do powiedzenia to będą się bronić. Lepiej sprawdź swoje kochones i polecam zapoznać się z zasadami interpunkcji, jak już wytykamy sobie słowniki. ;] Pozdrawiam, tylko nie zapomnijcie grzecznie do kościółka jeszcze iść, pomodlić się i wrócić do bycia zazdrosnym, zawisnym małym człowieczkiem :)

Przemo
@Taborety

Naprawdę pisze się razem. I czego byś nie napisał, nie zmieni to faktu, że jesteś naczelnym jajolizaczem zorki :) wazelina ci wycieka kącikami ust. A może to jednak nie jest wazelina :> jeśli nie pasuje ci to, co ludzie tutaj piszą, to nie wchodź, nie czytaj i nie kompromituj się bardziej.

@Przemo

Można również " na prawdę", ale faktycznie w kontekście mojego zdania, to NAPRAWDĘ jest poprawne. Jajolizem jestem bo co? Bo się nie przypierdzielam do ludzi jak Wy? Bo nie szukam sensacji? Bo mam jakikolwiek szacunek do ludzi? Po to jest forum. Żeby wejść i przeczytać o pracodawcy, jeśli kandydat chce się czegoś dowiedzieć. Tutaj tego nie ma, tutaj jest chlew. Przez takich jak Wy. Jeśli nie pasuje Ci kierownik, ekipa, mistrzowie czy brygadzisci to nie przychodź do roboty. Znajdź inną, lepszą. Co Cię tutaj trzyma? Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Nie rozumiem narzekania i obrażania innych kiedy droga do drzwi jest prosta. Wyjdź i nie wracaj, nie będziemy płakać.

Tak4Nie1
Szef

Bąbel to ty ?

Tygrys
@Szef

Nie nie to raczej sam kierownik taki oburzony :)