Zorka Sp. z o.o.
3 620 2358 5 1
Nowy Nowy wpis

A ta laska z lakierni co ma szuflade z przodu to sie za bardzo wczuwa w prace przynajmniej jak bysmy robili czesci dla nasa

Tak6Nie2
Jezus Nowy wpis
@Nowy

Co to znaczy szuflada z przodu? I czemu lakiernia po raz enty płacze na forum i robi z siebie pośmiewisko? Jaj brakuje zeby do laski wprost to powiedziec? Co za czasy....

Wanda Nowy wpis
@Jezus

Bo nie zgadzamy się na bylejakosć

Tak3Nie3
Jezus Nowy wpis
@Wanda

Byle jacy to sa pracownicy lakierni. Leń lenia pogania.

Tak8Nie1
Kuba rozpruwacz
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie odnośnie oddawania honorowy krwi wiem że wiele osób u nas oddaje i chciałbym wiedzieć czy mistrzowie robią problem z tym dniem wolnym?

Tetryk
@Kuba rozpruwacz

Jak nie chce ci sie pracowac to idz na bezrobocie i nie kombinuj

Tak9Nie1
W3
@Kuba rozpruwacz

Mistrz nie ma prawa robić ci problemów informujesz go tylko że dajmy na to jutro cię nie bedzie bo idziesz oddać krew a on nie może ci zabronić Nie słuchaj głosów (usunięte przez administratora) jak ten Tetryk który ci odpisał i oddawaj krew bo jest potrzebna Pozdrawiam

Tak4Nie2
Kuba rozpruwacz
@Tetryk

Mi nie chodzi o chęci do pracy ale o oddanie krwi oddaje od kilku lat a jestem nową osobą w firmie więc nie znam zasad w zorce będzie trzeba to odrobinę dzień w sobotę.

Emeryt

Czy Zorka ogłosi bankructwo? Kiedy zarząd poinformuje pracownikow co sie dzieje? Czemu kierownicy nie chca dac ludziom zarobic i zachowują sie jakby podwyzki mieli dac z własnych wypłat ?Kto moze niech ucieka z tego zakładu!

Tak16Nie2
Rencista
@Emeryt

Jak to bankructwo ? Przecież kolejną halę mamy budować

TakNie10
@Rencista

Hale mają budować jakoś od 3 lat......A no i parking;)

Tak10Nie3
Ja
@Riki

To już taka świąteczna tradycja jak w grudniu prezes opowiada wszystkim o nowej hali i parkingu hehe

Tak9Nie
Krówek
@Ja

I cuksy będą rozdawane przez hostessy z HR i te (usunięte przez administratora) śmieci ludziom, panie podnieś Pan zarobki bo płacicie pensje sprzed 5 , 6 lat

Obserwator
Nazwa działu: Dział maszynowni

Patrząc na te opinie to zazdroszczę wam wolności słowa np u mnie w zakładzie przy podpisaniu umowy podpisywalismy klauzulę poufności i nie możemy tak otwarcie jak wy mówić o pieniądzach czy o firmie

Tak1Nie3
N
@Obserwator

Macie pecha, nikt was nie zmuszał do podpisania niczego

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

Trochę nie rozumiem tych nie miłych opinii o zakładzie. Z mojego doświadczenia w zakładach w Jeleniej Górze wynika że w zorce są dość dobre warunki. Po pierwsze weekend jest wolny po drugie zawsze jest stały grafik nie jak w nie których prywatnych firmach i po trzecie nie ma przymusu nadgodzin

Tak7Nie13
@Pracownik

Rozumiem, ze nie ma przymusu pracy w nadgodzinach, ale czy są one dodatkowo płatne i pracownicy, którzy chcą dorobić do pensji mogą w ten sposób pracować?

Andrzej

tak

Jaśko
@Ryszard

Soboty zawieszone do końca roku , zakład wysyła ludzi na przymusowy urlop , a o postojowym zapomnij nie interesuje ich że to twój urlop

Tak14Nie2
@Jaśko

I znowu beksy z UV mają problem. Jako jedyni na lakierni. Przestańcie się mazać i robić z siebie pośmiewisko.

Tak8Nie5
Jaśko
@Pracownik

Ktoś bardzo chyba nie lubi UV , jakaś zakompleksiona pani, hejterka zakładowa

Tak6Nie7
Złoto usty
@Jaśko

Ej ty bogdan i co ty na to na pelne magazyny i zero zbytu moze masz jakis zloty pomysl i nie zapominaj ze pociag jedzie ale stacja koncowa nie jest dla kazdego

Tak15Nie1
Stolarz
@Złoto usty

Zakład ma problem ze zbytem na meble?

Tak7Nie2
Wędkarz
Nazwa działu: Lakiernia

Stolarz co ty opowiadasz jakie przesuwanie kalendarza, zakład nie staje z winy pracownika i dlaczego ludzie mają tracić urlop, pamiętaj że w grudniu będzie co odrabiać i każdy dzień urlopu jest ważny, postojowe wynosi 60 % wynagrodzenia , ale cieszą się jak dzieci że mają wolne , zero pomyslunku szkoda mi was bo przez takich jak wy nic się tutaj nie zmieni

Tak10Nie4
Oslo
@Jaśko

Uv nie lubi cały zakład a nie tylko jedna osoba

Tak9Nie1
Stockholm
@Oslo

Drogi pracowniku fabryki klocków, pamiętaj że hejt anonimowy jest tak samo słaby jak twoja wypłata co przejawia się twoja flustracją na innych pracowników, nikt nikogo nie musi lubic , zorka jest miejscem gdzie pracuje dużo różnych ciekawych osób na różnych działach , pozdrawiam Kuba M....Y

Bongo
@Stockholm

Co to jest flustracja ?

Tak5Nie1

Dobry żart! Najciezej! Telefony w łapach,krzesełka pod dupą,leżenie na flizelinie....no tak. Bardzo ciężka praca. Jak wam tak strasznie źle to po co tam pracujecie? Zawsze macie możliwość przejścia na akryl albo na czyszczenie. Tam ponoć sie nic nie robi tylko leży i pije kawę. Żałosne ludziki z UV.

Tak12Nie1
Buahaha

Śmieszne te wpisy , gimbaza socjalna

Tak4Nie2
Juzek
@Buahaha

Lepsza socjalna niz umysłowa jak twoja bekso z uv

Tak10Nie1
P

Nie odróżniasz płci?

Mechanik
Nazwa działu: Dział Utrzymania ruchu

Witam Ile zarabia u was mechanik Dur?

Tak1Nie
Graham Green
@Mechanik

Duzo

Mechanik
@Graham Green

A jaka to konkretnie kwota brutto jeśli można zapytać?

Bankructwo
Nazwa działu: Produkcja

Witam teraz poważne pytanie na temat bankructwa jak to z tym jest. Plotki czy prawda?

Tak10Nie2
zorek
@Bankructwo

bankrutuje to twoj mozg a zorka sie rozwija. Ja zarabiam bez nadliczbówek 2800 na ręke

Bankructwo
@zorek

Skąd taka agresja ja tylko pytam o to co jest wyraźnie widoczne na forum podobno ciągle są przestoje meble podobno nie schodzą (wnioskuję z opinii nie rzeczywistości)

Tak6Nie1
Ha ha ha
@zorek

To istotnie grube miliony trzepiesz HA HA HA HA HA. Powaga skoro kogos zadowala wypłata 2800 to zastanawiam sie i ubolewam nad poziomem zycia tej osoby. Oby tylko miec na rachunki, gacie z lumpeksu i byle jakie jedzenie a reszta ch**?HA HA HA smuteczek

Kokp
@Ha ha ha

Skoro tu odpisujesz to pewnie też pracujesz w zorce i też tyle zarabiasz. W jeleniej to maks jeśli chodzi o stanowisko pracownika produkcji, nigdzie więcej nie zarobisz. Najgorsze tylko, że robi się tu obó z pracy, jak w więzieniu. Nie wiem czy kierownicy i mistrzowie dostają takie polecenia z góry ale to co zaczyna się dziać na zakładzie to jest koszmar. Niedługo to oddychać nie będzie można, przypier dalają sie już kompletnie do wszystkiego. Ja Wiem że praca to praca musi zostać wykonana ale to jest już qwa przegięcie. Zero poszanowania do ludzi, wycisnąć z nich jak najwięcej i jeszcze opierdo lić na końcu.

HA HA HA
@Kokp

Pracuje na produkcji ale nie mowie ze 2800 to super wypłata bo my ciezko na to tyramy a góra wydaje tyle na obiady w restauracji jako kieszonkowe i paliwo do coraz nowszych aut.Rozumiem hierarchie ale chyba jako pracownicy dzieki ktorym firma istnieje możemy sie domagać podwyżek i walczyć zeby było lepiej.Stad zszokowanie ze ludzie zamiast upominać sie o swoje to cieszą sie bo maja 2800

Pok
@HA HA HA

Te twoje 2.800 zł to dla zakładu 5.600 zł średnIo w skali 1 m-c w skali roku./chorobowe + urlop + socjal + bhp + podatki + ZUS + itp/ Tyle kosztuje twoje utrzymanie,że przychodzisz do pracy.

Tak5Nie3
Sidney Bechet
@Pok

To nadal marne grosze

Wojciech G
@zorek

A którą masz grupę placową ja jak pracowałem to miałem podstawę 2100 brutto i wychodziło mi koło 2400.

oiup
Nazwa działu: Finanse

Jakie place oferuje firma mowimy o stanowisku pracy na produkcji ?

@oiup

2100-2250 brutto plus premie.na łapę ok. 2400

@12234566788432114

Jak to 2100-2250 brutto skoro najniższa krajowa wynosi obecnie 2250 zł brutto? Może miałeś na myśli netto? A ile premia i od czego jest uzależniona?

1235685:
@Ryszard

Niestety ale niektórzy maja nawrot równe 2000 brutto. Nie kłamie - mozesz popytać ludzi.Premia zalezy od tego czy wykonany jest plan a druga to uznaniowa. 35 procent wynoszą premie

Koral

Dlaczego zmiana Har...nasia chce pisac podanie o zmiane własnego mistrza?

Tak18Nie
Lulu
@Koral

Nic im to nie da bo ta rodzinka ma plecy narobią sobie tylko problemy. My z lakiernicoś o tym wiemy. Te oszołomy są nie do ruszenia. Powodzenia

Tak7Nie7
@Koral

Bo w końcu przejrzeli na oczy i zmądrzeli.

Tak21Nie
Kiszony
@Koral

Bo musi zostać nic nie potrafi ta księżniczka

Tak15Nie

Czy Zorka Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Tak2Nie4
Dzidzia piernik
@Pytanie

Nie.Nieprawda.

Edek
Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda że w2 zostaje zamknięty?

Tak6Nie3
wiki kiks
@Edek

tak bo nie ma zamówień i redukują załogę,

Tak6Nie6
Ryba
@wiki kiks

Po co siejesz durne plotki? Ikea wymaga przeniesienia Sobieszowa na Meblową, wiec przestańcie ludzie wymyślać farmazony i historie wzięte niewiadomo skad

Tak9Nie2
Nazwa działu: Lakiernia

Zwracam Honor Kierownikowi Lakierni. Dziękuję za wszystko.

Tak1Nie28
Ixek
@Niunia

Co, awans obiecał i lepszą kaskę??

Tak14Nie
Pluszcz
@Ixek

Przeciez to on sam pisze kto by go za cokolwiek cenil i jego kolesi z aa

@Ixek

AAni awans ani lepsza kasa . Za calokształt. Chodziło mi o kierownika,który przyjmował mnie do pracy. Brygadzista który mnie wywalił. Z pracy przed nocką w niedziele z zakładu zwalił wszystko na kierownika. Na. Wejscie do zakladu uslyszalam bo mo wykrzyczano,że nie będę tu pracować i wielkie halo. W sobotę robilam sama na zmianie ,za jakieś wowolne. Za piąte.k. do 18:00 były. Ukrainki, które mi pomogły i są dokładniejsze i lepiej tłumaczą jak Polki. Pracowałam 3 dzień i to sama.. Wasz Kierownik do mnie zadzwonił i prosił abym wrociła do pracy i przepraszał za brygadziste i za wszystko. Wróciłam na jedną nocke.Atmosfera do (usunięte przez administratora) Głupie obserwacje i nie miłe podejście Pani Brygadzistki która też pracuje na hali i na bączku. Wszyscy mieli zakaz rozmowy ze mną. W takim wypadku odeszłam.Ale nie martwie się tym.Gdyż problem wyszedł wiekszy ktoś zrobił.błąd. I.tak bym nie pracowała od paru dni. Więc Panie Kierowniku powiem jedno: WOLE ZBIERAĆ ZŁOM NIŻ SIĘ DOBIJAĆ W WASZYM ZAKŁADZIE. JEST PAN MŁODY ŻYCZĘ WYTRWALOŚCI.POWODZENIA.PEWNOŚCI SIEBIE I ZAUFANIU PRACOWNIKOM..DOWIDZENIA

Tak5Nie3
@Pluszcz

Na szczęście Wasz kietownik nie jest aż taki głupi żeby. Samemu pisać wpisy na Siebie i wychwalając się. Bez przesady. Wszystko opisałam wyżej . Zanim Kogoś ocenicie popatrzcie na siebie..Powodzenia.

TakNie7
Nazwa działu: Lakiernia

Dlaczego zorka nie płaci nam za szkodliwe warunki. Przecież przy Lini UV non stop jest gorąco i śmierdzi acetonem.

Tak10Nie2
Ola
@Lakiernik UV

Bo my niewolnicy i Murzyni mamy zasuwać za marne grosze i nie narzekac a wrecz dziękować na kolanach za mozliwosc pracy w cudownej zorce

Tak8Nie3
@Lakiernik UV

Lakiernik to osoba która ma odpowiedzialne zadanie, na lini UV pasuje raczej określenie jednostki którą ma zapiepszać jak głupi w tym smrodzie , tam się codziennie przeżuca tony, a zarobki tam są tam takie śmieszne, dziwię się że Ci panowie jeszcze tam pracują

Ken
@Lakiernik UV

Na W1 myją UV bez rękawic i masek i jakoś im nie śmierdzi,nikt nie narzeka jak na W3.

Tak5Nie2
@Ken

Mowa właśnie o W1 sam muszę myć maszynę

@Ken

No brawo proponuję jeszcze zabieg spa w acetonie, jak ja lubię takich Brajanów którzy mają IQ niższe od poziomu wód gruntowych

Nazwa działu: Lakiernia

Takie słowa od zwykłego operatora lini? Czekaj jeszcze kilka lat wąchania acetonu to sam zrozumiesz jak ci w rentgenie wyjdzie guz 7-8 cm w płucach tak jak mi.

Nazwa działu: Produkcja

Chętnie zostanę i popatrzę jak twój stan zdrowia się pogarsza , może będę musiał pomagać przy zmianie butli z tlenem między przezbrajaniu się .A tak poważnie chłopie nie wiesz jakie wdychasz opary, żal mi Ciebie

Inga Torp
@Birkeland

Stanowczo wiecej krzesełek wam potrzeba, wygodniejszych

Inga Torp
@Inga Torp

Im miało być

@Inga Torp

Zapraszam tam na tydzień , będziesz kwiczec jak dziewczynka ciotko

Tak3Nie4
Don Mateo
@Birkeland

Beksy z uv znowu sie mazepią? To mają byc mężczyźni ?

Tak5Nie1
@Don Mateo

Zapraszam Cię do nas na przerwę , jak masz jaja

Nazwa działu: Lakiernia

I znów poziom intelektu poniżej wód gruntowych , D.jesteś na stanowisku jakie ono by nie było ale jest, jeżeli już próbujesz coś napisać to napisz to mądrze lub jeśli tylko tak potrafisz to proponuję coś z neta typu kopiuj-wklej , chyba potrafisz co

Mebel
@Birkeland

Przestańcie juz sie wyzywać. Nie od dzis wiadomo ze uv to zbiorowisko cienkich bolkow i leserow wiec rozmowy z nimi i o nich to strata czasu. To pewnie ten mały blondasek tak sie wypłakuje a na niego szkoda energii.

@Mebel

Pracowałem tam na uv i wiem że lekko tam nie jest i raczej leserstwo tam nie przejdzie , a każdy jak ma chwilę próbuje złapać chwilę odpoczynku i tak jest na każdym stanowisku nie tylko na UV

Tak2Nie3
Hahaha
@Lakiernik UV

Już nie będziemy wspominać o tym że wdychamy rakotwórcze opary i ten pył z Bukowiny co tez jest rakotwórczy i co z tym zrobią żeby nas ratować te spotkania co sa z kierownictwem to są po tO żeby tylko nas (usunięte przez administratora) ze wykonaliśmy wykon i wyjdziemy 3 minuty wcześniej to jest śmiech na sali kierownik jest niedowartościowany i w ten sposób próbuje się dowartościować daj se na luz bo ci żyłka strzeli człowieku zacznij szanować ludzi bo sam pójdziesz na lakiernie pracować haha

Tak1Nie
Pump it up
@Hahaha

Czyli to zmiana C tak ciagle płacze na UV. Teraz juz wszystko jasne :D

Denzel
@Pump it up

Tak czytam i czytam i wszyscy są cwani Ale anonimowi, jeśli ma ktoś coś do kogoś to można sobie to powiedzieć w oczy, ale do tego jest potrzebna odwaga

Bicek
Nazwa działu: Lakiernia

Pozdrawiam panie z KJ , drogie Panie praca to nie kawiarnia lub klub dyskusyjny , więcej pracy mniej dyskusji, pozdrowienia

Tak25Nie
Tricek

Ja również pozdrawiam panie z KJ Panią Kasię i jej koleżanke

Tak11Nie
Kawiarenka
@Bicek

(usunięte przez administratora)ak mi przykro z tego powodu ... Najwyższy czs zmienić stanowisko skoro własne nie odpowiada. Tylko pamiętaj za ploty i interesowanie się czyjąś (usunięte przez administratora), a między czasie ziewanie przy stanowisku pracy oraz ciągłe narzekanie nikogo nie docenili . Jak komuś nie pasuje to pracy w Jeleniej jest pełno tylko nie wszędzie przyjmują wąchaczy i leserów. Jak nie to zapraszam do kawiarenki...

Tak1Nie15
Bicek
@Kawiarenka

Masz rację obibiku , kariera w biedronce nie wyszła i zwolnili bo było tak samo jak teraz, ale nie martw się tutaj już też zaczynaj patrzeć na wasze rączki ????????????????

Kawiarenka
@Bicek

Oj Bicek widzę, że serduszko bardzo Cię boli to dobrze jestem z tego w pełni usatysfakcjonowana, lecz jesteś w dużym błędzie nigdy nie pracowałam w biedronce a Ty chyba nie wiesz z kim piszesz , osoba do której bijesz jest dużo mądrzejsza i nigdy nie zareagowała by na twoje durne zaczepki. Pamiętaj żadna praca nie hańbi a twoje życie prywatne jest bardzo nudne i karmisz się wypisywaniem bzdur ,tylko szkoda ,że anonimowo ,masz jakiś problem to zapraszam porozmawiajmy serduszko. Tylko pamiętaj ,więcej z naszej strony na tym forum żadnych opinii nie uświadczysz wampirze energetyczny ... Pozdrawiam, koleżanka od pogaduszek.

Tak1Nie14
Tricek
@Kawiarenka

Ludzie śmieszni jesteście, zajęcia które wykonuje się sa tak proste A wy się podnicacie jakbyście pracowali w NASA zejdzie na ziemię

Twix
@Kawiarenka

8 godzin obijania się po lakierni,pakowaniu,stołówce...40 min przerwy i wiecznie telefon w łapie.Może jego życie prywatne jest nudne,ale ty jesteś w pracy i Bicek pisze o tym jak ją wykonujesz .Ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ciebie żadna praca nie hańbi to fakt,bo większej leserki w tym zakładzie chyba nie ma.Parcie na szkło,żeby tylko tą kamizelkę na grzbiet założyć.Następny pasożyt do utrzymania za nasze pieniądze .Weź się do pracy,to nikt nie będzie ci na ręce patrzył.godzina opublikowania twojego postu:18:16 czyli dodatkowa przerwa,ciekawe co tak człowieka męczy?Jelonka to małe miasto,więc lepiej nie zadzieraj z ludźmi,bo fama jaka jesteś doskonała pójdzie jeszcze dalej.I nie mieszaj w to koleżanki,każdy wie,że pani M. przy tobie to wyższa klasa.

Tak14Nie
@Twix

Dobrze to opisałeś zgadzam się z twoją opinią , jest tutaj wiele etatów na których ludzie poprostu się bujają do fajrantu , ale widać że jest na to przyzwolenie przełożonych bo mówi się o oszczędnościach, a robi się etaty kamizelkowych staczy, liderów itd.

Tak16Nie
Agnieszka
@Birkeland

Zgadzam się w 100 % coś powinno się zrobić z ludźmi którzy 2h pracują a 6h siedzą na stołówce wprowadzić kontrole jakości która kiedy nie kontroluje pracuje na produkcji jako wspomaganie np. pakowania zawsze tam brakuje ludzi.

Tak12Nie1
Kamil
@Agnieszka

Aga za pracę się weź.

Tak1Nie7
Przemysław

Witam tu kierownik proszę pisać swoje rady na zmiany w zakładzie.

Tak7Nie
@Przemysław

A co to kierownik już nie ma pomysłów?pracownik coś wymyśli A kierownik premię dostanie;)

@Riki

To nowy pomysł na wspólną poprawę działania zakładu.

@Przemysław

Moi drodzy naprawdę zachęcam do dawania propozycji na zmiany

@Przemysław

Więc proponuję podnieść wynagrodzenie pracownikom;)pozdrawiam bez odbioru

Ixek
@Przemysław

Rada nr 1. Wymiana kadry zarządzającej.

@Riki

Fajna rada. A tak na poważnie to co chciałbyś zmienić lub poprawić w firmie, a jakie aspekty zatrudnienia uważasz, że są na plus? Takie informacje przydałby się na forum.

Waligóra
@Ryszard

Nie ma zadnych pozytywnych aspektów. Człowiek pracuje bo gdzies pracowac trzeba. I z przywzyczajenia. Poza tym kazdy widzi jakie dno osiąga zorka. Obecne kierownictwo, zarząd, mistrzowie i cała reszta wola o pomstę do nieba. Zajmują sie wszystkim tylko nie tym czym naprawde trzeba.

@Ryszard

Plusy?przecież im dłużej się pracuje tym więcej widzi się minusów.... zarobki,traktowanie przez przełożonych....itp można tak wymieniać.......nawet jak przyjeżdża Ikea to ukrywa się przed nią odpady,że niby materiał ideał !!kontrola na lakierni nie spełnia oczekiwanych rezultatów podbija pieczątki lub nawet tego nie robi materiał trafia na pakowanie A tam 80% materiału się nie nadaje do spakowania;)90% osob ,które poznałem myśli już o zmianie miejsca pracy;)Pozdrawiam

Wakacjusz

Też to zauważyłem.

@Riki

W najbliższym czasie planujemy podniesienie wynagrodzenia pracownikom produkcji do 4000 zł brutto do 2023 roku

@Przemysław

Jak tak dalej będzie to do 2023 roku spotkamy się wszyscy w Pośredniku ;)

@Riki

Ma pan bardzo złe nastawienie do firmy z takim podejściem nie damy rady zmienić nic.

Syriusz
@Przemysław

W 2023 roku pietruszka będzie po 50 zł za pęczek. Czy jest możliwość zmiany profilu produkcji z mebli na uprawę warzyw ?

@Syriusz

Panie Syriuszu aktualnie firma ma kontrakt z firmą Ikea jeżeli skończyłby się nam kontrakt a Ikea nie chciała kontynuować z nami współpracy to jak najbardziej przebranżowienie firmy w kierunku hodowli warzyw jest możliwe. Ale potrzebny byłby nabywca na nasze warzywa.

Ktoś
@Przemysław

Warzywa się uprawia a nie hoduje, jeżeli Ty jesteś naprawdę kierownikiem to nie wróży nic dobrego dla tego zakładu

Tak5Nie
Honorata
@Ktoś

Twój komentarz jest bardzo nie przychylne dla osoby kierownika możesz rozwinąć sprawę?

TakNie

A gdzie to nasza zakochana para dzisiaj się podziewa?

@Pracownik

Nasza parka odpoczywa na zasłużonym L Quatro , miłość coś pięknego dużo szczęścia kochani A będzie wam potrzebne jak was wywalą A zwłaszcza pseudo mechanika

@Kodiak

Ojoj czuć zazdrość i zawiść... czyzby nieudanemu brygadziscie zamiast awansu obiecali posade mechanika?

Tak1Nie3
@Haha

On nadaje sie co najwyżej na woźnego...

Gość
@Pracownik

Oczywiście chodzi o pseudomechanika?:) Chociaż w sumie on nawet do tego się nie nadaje.

@Gość

Raczej chodzi o Ogórka ktory szkolil sie wszedzie na operatora lecz nigdzie sie nie nadawał...w sumie masz racje nawet jako wozny pewnie by cos zje....

Lakiernik
Nazwa działu: Lakiernia

Przyznać się który nie zapłacił za kebaba z Donera na grunwaldzkiej wczoraj dzwoniłem to nie chcieli przywieźć. Bo podobno ktoś zamówił za 140 zł i nie zapłacił.

obserwator
Nazwa działu: Produkcja

A co to się stało że ZORKA nie daje ogłoszeń na jelonke czyżby ukraińcy zapełnili braki w kadrach ?

Zodiak

Jakie obowiązki ma mechanik? Za co otrzymuje pensje ? Za pracę i wykonywanie powierzonych mu polecen, czy przesiadywanie 8 godzin na UV i pilnowaniu dziewczyny? Chyba pora zainteresować sie troche tematem bo to chore ze jeden tyra , drugi waruje wokół swojej kobiety i kase biora ta sama.

Tak7Nie1
@Zodiak

Podobnie ma się sprawa jednego małżeństwa również z lini UV , godzinki lecą na rozmowach itd.

@Zodiak

Jedni stoją 8 godz. Inni śpią na warsztacie a jeszcze inni odrabiaja 8 godz. u mistrza zamiast w pracy... Warsztat rządzi sie swoimi prawami..

Tak3Nie3
ON
@ONA

Juz tak nie broń swojego chłopaka i nie wytykaj komus wad po to zeby siebie wybielić .Jak wam po ludzku nie jest wstyd ? W domu sie pilnujcie, w pracy wypada zajac sie praca.

Oni
@ON

Bezpodstawnie to jeszcze nikt nikomu premii nie zabrał. Proponuje dokonać rachunku sumienia a dopiero potem siać ferment. Jesteście ludzie w pracy, nie na podwórku. Tu sie pracuje.

@Oni

Skoro sie pracuje to dlaczego niektórzy stroja sie w nie swoje kamizelki? Jak wam nie wstyd??

Tak3Nie2
@ON

A ty nie broń swojego chlopaka... Wam jest wstyd czy żal?!

Zenon
@ONA

Az tak zal ci tej kamizelki? Jaki to ma w ogole związek z tym ze pewien mechanik stoi 8 godzin na uv i pilnuje laski zamiast zajac sie tym za co mu płacą?

@Oni

Jak by byly podstawy do zabrania to raczej ktos by o nich wiedzial...

gonzo
@ONA

Tacy ludzie nigdy nie widza swojej winy.Sa przekonani o swojej świętości i wszyscy sa źli tylko nie oni.

Orzeł
@ONA

Żal Ciebie i Twojego chłopaka. Wasze zachowanie jest dziecinne. A gdyby tak mniej siedzieć na telefonie a wiecej pracowac to może i premia by była. Wymagacie ludzie od każdego a od siebie nic nie dajecie. Jestescie traktowani adekwatnie do waszego zachowania. Żenada. A "mechanik" od siedmiu boleści już dawno powinien wylecieć.

Zły
@Orzeł

Wyleciec to powinien "BI ODPAD" ktory zamiast szkoly ma głębokie gardlo, ciasny rów a jedyne co potrafi to kablowac i ciągnąć!

Tak2Nie3
@Zły

Ale Cie zabolało. Ale prawda zawsze kłuje i jest dosyc bolesna.Zal mi ludzi którzy nie posiadają nic inteligentnego do powiedzenia tylko plują jadem i wyzywają. Ale tak jest jak sie nie ma zadnych argumentów.Prawda jest taka ze gołąbki z uv zachowują sie jak szesnastki.Siaaaaraaaaa

@Orzeł

Ty siedzisz na telefonie caly czas i nawet nie znasz słowa " Praca" wiec o czym ty mówisz? Czego sie nie dotkniesz to spier... A inni za ciebie naprawiaja.. To jest naprawde dorosle... Zwlaszcza jak boisz sie rozmawiac i zalisz sie tu!

Orzeł
@Zły

Oj Martynko może byś tak trochę przystopowala? Ponosi Cię strasznie. Weź sie za robotę,pogoń pseudomechanika to i może inni będą Cię lepiej traktować. Bo jak narazie to Ty sie zachowujesz jakbys była bez szkoły i kultury.

@Orzeł

Właśnie o to mi chodziło... Ciebie juz dawno poniosło... Czas na rewanż ????

@ONA

Przypuszczam że On jest o wiele od Ciebie mądrzejszy i nie zniży się do twojego zerowego poziomu. Dziewczyno robisz z siebie pośmiewisko.

Tak5Nie
Oni
@Pracownik

Widać od ciebie tez bo go bronisz...

Wołowina
@Oni

daj juz spokoj kobieto.Skoncz dyskusje z zachowaniem odrobiny godnosci.kosza dał Ci ten koles se sie tak uczepilas ? Mechanikiem sie zajmij lepiej to moze nie bedzie musiał w pracy sprawować straży na uv

@Wołowina

Haha dobre... Co za zainteresowanie...

Nazwa działu: Lakiernia

Ciekawe jak długo pseudo brygadzista uwazajacy sie za mistrza i naduzywajacy mozliwosci na tym stanowisku, bezpodstawnie bedzie zabieral premię omijajac przepisy i drogę służbową?! Przez takich jak on Zorka upada!

Tak7Nie2
@ONA

Doputy ktoś nie odcisnie mu podeszfy na czole

Tak7Nie1

Nowy Mistrzu Lakierni pamiętaj że picie %%% z kierownikiem źle się kończy.

Tak28Nie
Gosc
@Pracownik

A kto to zostal mistrzem

@Gosc

Dostąpił nas zaszczyt i mamy okrytego złą sławą byłego mistrza maszynowni. Najpierw za karę na Sobieszow a teraz imprezy z kierownikiem i już jest na lakierni.

Kiero
@Pracownik

Zadawanie sie z tym pseudo kierownikiem ogolnie zle die konczy dla każdego. Fałszywość powinna miec swoje granice. Co ten człowiek robi na stanowisku kierownika? Ośmiesza tylko firmę. Nie tylko on, wlasciwie cała zorka to pośmiewisko jeżeli chodzi o kamizelki.

tadzio
@Kiero

A na jakim stanowisku pracujesz ? Napisz coś o sobie.

Kiero
@tadzio

Jestem szarym robolem dzieki któremu wszystkie kamizelki maja swoje wypłaty i dlatego domagam sie szacunku. Obecna ekipa rządząca to obraza dla wszystkich pracownikow

Nowy

Wiecie jak nazywa się ta czarna koło 50 lat? Ta co tak ostro pakuję na pakowaniu. Krótkie włosy ciemna czerwień jak krew spływają a z żył.

M

Tak- wiemy.

Ten

Marian

Produkcja
Nazwa działu: Produkcja

Witam ile średnio zarabia się w zorce na produkcji?

Rudy Rydz
@Produkcja

Ze 2500 - zalezy jaki dział

Maja
@Rudy Rydz

W pewnym sensie mnie także interesowała ta kwestia. Super, że zdecydowałeś się przekazać tu tę informację. A czy w Zorce, oprócz wspomnianej przez Ciebie podstawy, można jeszcze liczyć na jakieś dodatki do tej pensji?

Rudy Rydz

Rudy
@Produkcja

Netto

Riki

Mam pytanie.....dlaczego na imprezach zorkowych sa ludzie z Ukrainy?przecież ta impreza jest z naszych pieniędzy A Wojkat to osobną firmą??

Tak12Nie
Sygnalistka
Nazwa działu: Lakiernia

Witam ile zarabia się w tej firmie na posadzie sygnalisty? Konkretna kwota netto

Kwota
@Sygnalistka

5000 na rękę

Sygnalistka
@Kwota

Biorę od ręki.

W3maszynownia

Czy (usunięte przez administratora)nie widzi co odwala jego brygadzista? Kong wróci z urlopu że zdwojoną siła i jeszcze go wygryzie ze stanowiska! Stara ekipa się sypie, bo nie dość że kasa jest do (usunięte przez administratora) To jeszcze nikt nie chce się uzerac z brygadzista którego ambicje poboniosly za mocno. Chodzi na fajki co chwile ale innych się o to czepia. Oby tak dalej!

Tak18Nie2
Henio
@W3maszynownia

Ta jak on by był lepszy jak był brygadzistą to nawet z mistrzówki nie wychodzil jak jeszcze jezior byl mistrzem tylko we dwoje internet allegro i spanie na krzesełkach .A dzisiaj jest mistrzem w nagrode a i jezior zostal lakiernikiem .Bogdan dziekujemy ci za tą pattoollee.

L/J

Jakie średnie zarobki na CNC?

TakNie2
Maszyniarz
Nazwa działu: Dział maszynowni
@L/J

Wysokie oczywiście XD

Tak5Nie4
Kleryk

Ten zakład to dno jakich malo, a ludzie na stanowiskach kierowniczych - szczególnie lakiernia - to pośmiewisko dla ikei.

Tak17Nie1
Technik elektryk
Nazwa działu: Dział Utrzymania ruchu

Witam jak wygląda praca na stanowisku elektromontera w Zorce? Ile płacą konkretnie brutto i czy szkołą pracownika?

nic

Nie sznuje się pracowników którzy coś potrafią tylko się jeżdzi po nich gówniarze którz przyszli nie dawno do pracy robi się kierownikami ,mistrzami którzy tylko potrafią jeździć po ludziach a nie zajmować się tym co potrzeba ,nie znają się na pracy w tym zakładzie tylko pomiatają pracownikami nie widzą że jest 31 stopni na hali że ludzie ledwo chodzą Ukraińcom tylko się na wszystko pozwala nawet na pracę na siedzącą przy maszynie żle się dzieje w Zorce

Tak28Nie
Pablita
@nic

Hmmm... Jest nas wielu którzy tak myślą i mają te same odczucia, to dlaczego sobie na to pozwalamy?? Weźmy sprawy w swoje ręce to my pracujemy na wynik końcowy. Jest nas więcej niż tych pozorantów. Kamizelki tak naprawdę nic nie mogą a my możemy, nie pozwalajmy sobie na poniżanie, być może nie każdy ma odwagę sprzeciwić się przełożonemu ale reagujmy kiedy jesteśmy świadkami takiego zachowania. W kupie siła ;-)

Tak22Nie
@Pablita

Ja zaczynam. Ktoś jest ze mną. Sama też dam radę.

Tak3Nie2

Zostaw opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie