Zorka Sp. z o.o.
counter
3 637 3186 5 1
Massimo Macho Men

Kochane babeczki dlaczego jesteście w wiekszosci wszystkie takie otyłe? Nie ma nawet na kogo sie poślinic

Tak18Nie7
Babeczka
@Massimo Macho Men

Można powiedzieć o was tak samo że nie ma na kim oka zawiesić... Może i otyli nie jesteście aż tak ale za to brzydcy i strasznie o siebie nie dbacie

Tak10Nie3
Śmieszek

My przynajmniej nie ukrywamy twarzy pod stertą makijaży tapet itp takie żeście są Bazyle że bez tapety nawet po zapałki do kiosku nie wyjdziecie hahaha

Tak6Nie4
Matrona
@Śmieszek

Tapetą mozna sie chociaz troche upiększyć a waszym zapryszczonym mordom nic nie pomoze, tylko flaga na łeb i za ojczyzne

Tak12Nie3
Nostraculpa
@Śmieszek

No tak narzekaja a biora sie za wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka z tapeta czy bez nawet jesli to laska typu kaszana pasztet haha ha ha

Tak12Nie1
Kulka Nowy wpis
@Massimo Macho Men

Bo żeby w zorce tyrac trzeba dobrze pojesc, inaczej kolumny nie udzwigniesz.... taki to ciężar xd

Chrek Nowy wpis

Kto kocha pracować w Zorce to daje laika.

Tak3Nie9
Miodek Nowy wpis
@Chrek

Laik - osoba,ktora nie ma kwalifikacji w danym zawodzie lub nie ma wiedzy na określony temat.

Chrek Nowy wpis

W Tym Zakładzie pracuję dość długo. Jestem pracownikiem z maszynowni.Moja opinia jest pozytywna.Nic dodać nic ująć po prostu kocham Zorke bo ona uratowała mi życie i mile spędzam w niej czas.Po prostu kocham w niej pracowac.

Tak2Nie7

K

Miala byc jako urlopowka podobno .Mal to zalatwic pak kierownik i znów nic

L
@K

Kierownik ale ktorego działu?

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nowy

Pracuje w zorce od tygodnia i podoba mi sie.Praca luźna i ludzie całkiem ok poza kilkoma bucami i fraglesami którzy maja sie niewiadomo za kogo na tej maszynie bez rolek tam przy ścianie zaraz.Polecam na wakacje

Tak11Nie10
Fixol
@Nowy

Synku ciesz się że nie było Cię tam 2 lata temu bo byś tam wytrzymał do pierwszej przerwy i by Cię pogotowie zabrało haha

Tak8Nie6
@Nowy

Ryba psuje się od głowy. Jak góra nie rządzi to władze przejmuje hołota i dzieją się dziwne rzeczy.

@Fixol

UV się uruchomiła:) tam taki zapierdziel że szok. Hahahahahaha

Kombi
@Fixol

Niech te beksy z UV juz przestaną plakac bo to na serio Zalosne.chcesz zobaczyc co to prawdziwy zapiernicz? Idz na czyszczenie albo na naprawcze. Wtedy przestaniesz stękać o karetke cieniasie.Kawal chłopa jeden z drugim a mazepia sie i rozczulają nad soba jak jakies leszcze.

Tak3Nie3
Drejk
@Pracownik

Jak „mężczyznom” z uv tak bardzo ciezko to niech zmienia prace,ponoc sa wolne etaty przy zamiataniu ulic.chociaz tak tez mozna sie spocić, to nie, lepiej skręcanie długopisów w domu

Foskakam
@Pracownik

Juz jeden taki był ze 2-3 lata temu, chłop jak dąb przyszedł do pracy, pierwszy dzien postawili go na uv i po 4 godzinach poszedł do domu bo slabiak nie dał rady i ciezko mu było na sercu ha ha.pokolenie nienauczone roboty.

Tak4Nie
@@
@Fixol

Nasz długi kolega z uv na urlopie ale i tak musi brać czynny udział w dyskusji. Spokojnie przyjacielu,jak tylko wrócisz to będziesz miał swojego prywatnego ratownika medycznego i już Ci nic nie będzie groziło na tej śmiercionośnej maszynie zwanej UV:)

Tak8Nie
No
@Fixol

No jeden taki nie wytrzymał pare lat temu i po 4 godzinach pracy uciekł do domu bo serce go bolało xD do tej pory pracuje na uv ale naśmiewa sie z innych a sam wymiękł jak niemowlak xD a teraz karetką straszy hahaha wez sie w garść i badz mężczyzna! Kobiety robia ba uv i zadna tak nie płacze...

Tak10Nie
Drejk

To tym bardziej polecam! Po co sie meczyc w zorce skoro za lepsze hajsy mozna ulice zamiatać. Warunki lepsze, zadnych zawałów i arytmii serca,zadnego strachu ze trzeba karetke wzywać.

Sumo
@@@

Jest jedna idealna pielegniarka dla niego,niedawno na makorze mieli przyjemnosc współpracowac.Nada sie perfect!

Wierny parobek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam proszę o info kim w tym zakładzie jest jegomość ogryzek.To produkcyjny czy mistrz?a Harnaś to kto w takim razie?pomocnik ogryzka?

Tak13Nie
Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

A ja chciałbym sie dowiedzieć gdzie sa te wszystkie kamizelki ktore miały zejść na produkcje?

Tak18Nie2
Nicpoń

Mam propozycję dla prezesa może by tak podnieść normy bo jeszcze mamy czas przed końcem żeby postać 3 minuty ,zawasze to jest pudełko więcej przemyslcie to u góry w skali roku to będzie parę pudełek i już na krówki reklamowe będzie pozdrawiam

Tak9Nie
leo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy osoby na emeryturze również są przyjmowani, bo z tych ogłoszeń na jelonce że przyjmą od zaraz tak by wynikało? Byłam pracownicą na maszynowni więc temat nie jest mi obcy i mam doświadczenie.

Tak5Nie3
Luzior

Witam. Mam pytanie. Czy Zorka zmienia umowy pracownikom ze specjalizacji na ogolna "pracownik produkcji" , tak,zeby mogli rzucac czlowieka ze stanowiska na stanowisko bez szemrania i marudzenia,ze ja nie umiem,nie potrafie,bo ja specjalista np od mieszania farby? I czy za tym idzie zmiana podstawy tzn. podwyzka? Czekam na mądre odpowiedzi. Pozdro.

Robisz na W3?

Szara myszka
@Luzior

Tak,Zorka zmienia specjalizacje na pracownik produkcji po to,zeby człowiek był uniwersalny i mogl stanąć na kazdym stanowisku.Nie wiąże sie to z zadna podwyżka.W tej firmie nie mamony o zadnych podwyżkach, a wrecz predzej pensja zostanie obniżona.Nieliczni w tym zakładzie dostali podwyzki ale musieli sie nachodzić za nimi przez wiele miesiecy

Tak4Nie4
@Szara myszka

Pytam,bo zmienili mi umowe,co mi nie przeszkadza,bo chociaż mialem fajne stanowisko to i tak jak maszyna sie zespuła albo brakło materialu,to rzucali mnie gdzie popadnie,ale jak czlowiek pracy sie nie boi to wszedzie sobie da rade. Tylko ze przy okazji zmiany umowy dorzucili z 2600 na 2700 co mnie zdziwilo hmm....??? I zaznaczam,ze jestem normalny,zaden pupoliz czy konfitur....to dla ujadaczy :-)

Tak3Nie4
Szara myszka
@Luzior

Nie pozostaje nic innego jak tylko sie cieszyc :) zawsze to stówka wiecej.

Tak5Nie8
Krejzol

Czy to orawda ze bedziemy pracowac za 80 procent do konca roku? Ktos cos słyszał?

Tak27Nie7
Plota
@Krejzol

Nie, to nie prawda. Przestancie plotkować... :/

Tak2Nie17
Reks
Kandydat
@Plota

Rozkazy mozesz wydawać swoim dzieciom i babie o ile je posiadasz cieniasie

Tak6Nie7
Turpa
@Reks

To nie był rozkaz. Widzę, że masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Plotki puszczacie po zakładzie, więc może warto przestać? Jak się chcecie czegoś dowiedzieć, to zapytajcie się ludzi zarządzających. Zadzwońcie sobie do Kadr czy Płac. Ale nie pierdzielcie farmazonów.

Tak3Nie11
Mm

Dzień dobry chciałam się zapytać czy do byłego mistrza(usunięte przez administratora) z W1 trzeba umawiać się na godziny? Bo słyszałam że wszystko mu jedno i bierze wszystko co leci. Gdzie mam napisać żeby umówić się na daną godzinę?

Tak36Nie3
@Mm

Wszelkie psychologiczne przypadki przyjmuję od 15 do 17 co drugi tydzień, niestety z powodu pandemii mam ograniczoną liczbę pacjentów ale cięższe przypadki to już raczej Bolesławiec chyba...

Tak15Nie3
@Mm

Nie rozumiem dlaczego są usuwane komentarze o chorobie alkocholowej tego osobnika. Co wy myślicie że nikt nie wie że nikt nie czuje? Zorko kochana zacznij myśleć żeby chronić normalnych pracowników a nie zapijaczone gęby.

Tak7Nie3
@Mm

Łatwo jest kogoś oczernić na forum i potem zniknąć ,zamiast zastanowić się gdzie popelniło się błąd we własnym życiu...

Tak4Nie4
@Mm

Po za tym to jest forum na temat firmy i opinii o niej a nie załatwiania swoich osobistych problemów i wylewania żali.Jeśli masz zastrzeżenia do mojej osoby lub pracy zgłoś to przełożonym a jeśli chcesz porozmawiać w cztery oczy to wiesz gdzie mnie znaleźć.Temat uważam za zamknięty.

Tak7Nie4
@T.R

Masz rację jak tylko wyczuje zgłoszę kierownikowi. Temat zamknięty.

Tak5Nie6
Kali
@Mm

On nie kiwnie palcem szkoda nóg i jezyka strzepić .

Tak7Nie1
@Kali

to kierownictwo w cieplicach toleruje pijaństwo????????? nie wierzę

Tak10Nie1
Czerwony

Tak wszystko tolerują tylko na w3 jest dyscyplina

Tak4Nie5
Mała
@Czerwony

Taka dyscyplina że można ze śmiechu walnąć.Przecież każdy chodzi gdzie i kiedy chce a już nie będę wspominała na temat braku organizacji i pewnej brygady. Nie wiem po co są ludzie na określonych stanowiskach skoro i tak ich nie ma kiedy są potrzebni,a jeśli już to decyzji nie potrafią podjąć.

Tak33Nie2
TAKI TAM...
@Mm

ZAWSZE MOŻESZ ZGŁOSIĆ TO DO KADR/BHP MAILOWO LUB TELEFONICZNIE. PO OTRZYMANIU TAKIEJ INFORMACJI KADRY/BHP BEDZIE MUSIAŁO PODJĄĆ ODPOWIEDNIE KROKI!

Tak6Nie13
ja
@TAKI TAM...

Czyli jak zawsze zamieść sprawe pod dywan.Jak nie raz miało to miejsce.

Tak19Nie1
Spoko

Siema jak się pracuje w zorka , poszukuje pracy na dłużej .Opłaca się tam zatrudnić ,jakie są.warunki ,jakie jest wynagrodzenie , sytuacja na hali i czy można tam zarobić normalna.wyplate. Z góry dziękuję za odpowiedź

Tak1Nie46
Borek
@Spoko

Pracy nie polecam, ogolny wyzysk, zarobki takie sobie..wieczne niezadowolenie, jeden na drugiego nadaje, organizacja pracy kuleje.

Tak22Nie

Jest OK. Teraz 80 %.Od sierpnia już normalnie

TakNie16
@szansa

Jakoś Ci nie ufam czytając te wiadomości co tu piszecie sądzę, że lepiej chyba omijać ten zakład . Już w waszych postach czuć zawiść i nienawiść wolę iść do zakładu obok i w takim razie dziękuję za propozycje obecną 1850 zł na rękę hahah bo pandemia .A znając życie to norma wyśrubowana że nawet do toalety nie można wyjść pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Tak11Nie
@Spoko

(usunięte przez administratora) prawda. Ty jako normalny pracownik będziesz dostawał 100% wynagrodzenia. Praca jak praca, robić swoje trzeba. Nikt do kibla nie broni Ci isc, nie słuchaj tych ujadaczy z forum którym wszystko nie pasuje, a jak przyjdzie co do czego to z zamkniętym ryjem siedzą. Są tam jeszcze normalni ludzie

Tak2Nie8
Ftw

Dziwne rzeczy opowiadasz.

Tak4Nie
Wtf

NIE. Normalny pracownik produkcji. Ale z naciskiem na normalny. Nie podoba się to dobrze wiecie gdzie są drzwi. Im Was mniej tym lepiej.

Spoko

Owszem na Pańska klatę ale przepraszam wymeklo mi się haha

@Spoko

Chyba dość często się Panu wymyka.Może czas zacząć oszczędzać zwieracze???

Migos

Teraz pracujemy za 80 procent to wiecej niz 2400 chyba nie zarobisz. Chyba ze jestes nowy i na zlecieniu to pensja większa bedzie

Wtf

Na zleceniu nie licz na kokosy,. Na umowę o pracę, jako że nie jesteś starym pracownikiem to będziesz dostawał normalne 100%.Nie mogą Ci zabrać 20% jeśli wcześniej nie pracowałeś, bo za co? Dajmy na to, że dostaniesz 2100 postawy w II kategorii zaszeregowania. Dodaj do tego premie za nie chorowanie i dwie pozostałe. Nie wiem czemu ludzie tak strasznie kłamią. Ja osobiście mam 2200 podstawy i te 2800-2900 dostawałem na luzie. To jeśli ja tak mam, to oni też muszą mieć. Teraz jest mniej, ale płacą 80%... Ludzie lubią dużo gadać.Nie powiem, bo dobrze Zorka nie zrobiła zwalniając tak dużo ludzi. Dlatego teraz szukają. Ale najlepiej jak sam sprawdzisz.

Tak2Nie3
Majk
@Wtf

Jak nie masz wiedzy w temacie to sie nie wypowiadaj i nie wprowadzaj w blad. Jestem akurat na zleceniu, stawka to 19 zł na godzine to sobie przelicz czy w porównaniu do umowy o prace rzeczywiście jest słabo.Majac podstawę 2200 nie zarobisz 2800-2900 wiec nie wiem kogo próbujesz w tym momencie oszukać, ale chyba samego siebie jedynie.Moj brat pracuje na meblowej 5 lat, podstawę ma 2600 i z wszystkimi premiami na rękę bierze miesiac w miesiac 2970 zł. Takze z podstawa 2200 jest to nierealne moj drogi sciemniaczu.

Tak9Nie5
@Wtf

A czemu ja jako normalny pracownik to reszta jest nie normalną, czy co masz na myśli na mieście już mówią jakie praktyki stosuje zakład. (usunięte przez administratora)Bo tak to mi wygląda skoro zakład ma takie podejście

Tak10Nie3
@Majk

Proszę podać e-mail, pokaże Ci fiszkę niedowiarku. Wiem ile hajsu dostaje. Ale jak już zobaczysz, to grzecznie z imienia i nazwiska przeprosisz.

Tak2Nie7
Igor
@Wtf

Powiedz co ci daje to ściemnianie ? Jakas wewnętrzna satysfakcja? Podnieta? Czy tak sie dowartosciowujesz?

Tak8Nie1
Z ciekawości

Dlaczego zorka nie odpowiedziała na challenge została wytypowana do pąpowania w słusznym celu co kierownictwo nie da rady zrobić 10 pąpek ??WSTYD DLA FIRMY

Tak9Nie11
Ktoś

Jaki ty uczony, ho ho. I widzę tolerancyjny dla wszystkich jak obecna opozycja. Normalnie rzygnąłeś tęczą ( nie wiem czy dobrze napisane bo boję się narazić pałającej miłością do każdego opozycji )

Z ciekawości

Oj profesor miodek się znalazł widzisz pisząc że słownikiem zdarzają się bledy,nie jest to żadna krzywda.zrobilem błąd i co z tego . Po za tym że jesteś takim wyuczonym poliglotom ,że nawet się domyśleć nie umiesz ,to cos kiepsko z Tobą. Ja potrafię się przyznać do popełnionych błędów bez obaw ... A i sprostuje Twoja wypowiedź nie nie głosowałem na tych co rozdają cudze pieniądze wmawiając ludzią że to oni dają z własnej kieszeni pozdrawiam ????

Miodek
@Z ciekawości

Poliglotą. Poliglotom to liczba mnoga.Zanim napiszesz coś w sieci, upewnij się proszę,że nie robisz z siebie gamonia.

Tak5Nie3
Ruzui

Nie istnieje „wielka” litera, tylko „duża” :) jak już kogoś upominamy o poprawną polszczyznę,to sami dajmy przykład.

Rudy

Tak sobie tłumacz swoj brak elementarnej wiedzy

@Rudy

Odpuszczam. Nikomu jeszcze nie udało się przekonać do czegokolwiek elektoratu Anżeja. Pozdrawiam.

Tak7Nie2
Flinston
@Luzior

Odpuść bo nie masz racji. Psychiatra sie kłania i szkoła podstawowa

Tak4Nie3
Młody

Kolego który pracuje w Zorce powiedział mi że są przyjęcia. Czytając opinie i komentarze które piszą pracownicy raczej podziękuję za pracę z takimi oszołomami. (usunięte przez administratora)

Tak14Nie2
Bidok
@Młody

Nikogo to nie interesuje. Mozesz juz isc.

Tak18Nie2
Hesus

Boze kogo ten zakład zatrudnia ?wszelkie odpady ludzkie, nieroby, ściemniacze przebywający co chwile na chorobowym i inne elementy.niewazne ze sie nie nadają i nie ma z nich pożytku, wazne ze w statystykach i innych tabelkach mozna zaznaczyc ze pracownik jest wiec nie ma co narzekac ze aie nie wyrabiamy. A ze ten pracownik uj robi to juz nieistotne. Debiliada ludzie uciekajmy z trgo chlewu bo znowu porządni pracownicy beda robic na leserow

Tak26Nie
Będzie co ma byc
@Hesus

Przecież już kto może to ucieka....lepiej nie będzie...nowych ludzi też nie widać....Pracodawca zamiast podnieść pensję dla pracowników woli liczyc zyski na koniec roku oby tak dalej;)

Tak13Nie
Lebiega

Panie Grzegorzu nowy mistrzu z Cieplic .Jak zglaszamy panu problem to prosze go rozwiazywac a nie odsylac nas do innych mistrzow .Po drugie firma nie placi panu pieniedzy za chodzenie z rekami w kieszeni .

Tak89Nie
Chętny

I co sa nowi ludzie chętni do pracy ?

Tak1Nie42
Tak
@Chętny

Tak kilku jest

Tak3Nie6
@Tak

zapraszam możemy się spotkać i porozmawiać, potrzeba 10 osób aby założyć związek zapraszam Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 Jelenia Góra tel 75 641 59 12

Tak7Nie
Jaśko

To jeszcze nie masz tych 10 ciu ludzi, to beton oni będą tyrać za 2 klocki

@Paweł

Zamiast ponownie pytać, pochwal się gdzie udalo się te związki założyć i co dobrego zrobiliście dla pracowników, mam na myśli zakłady w naszej okolicy. Poważnie, podaj choć jeden

Tak3Nie1
@Aloes

W naszym regionie jest 120 zakładów pracy w których działa Organizacja NSZZ Solidarność, nigdzie w żadnym zakładzie pracy gdzie jest nasza organizacja nie zmniejszono zatrudnienia ani nie obniżono pensji pracownikom podczas tzw "postojowego", uważam także że i w waszym zakładzie byłaby powyższa sytuacja gdyby były silne związki ale do tego potrzeba odważnych ludzi którzy chcą coś zmienić, jeśli jesteś taką osoba to zapraszam do kontaktu.

@Paweł

Ale prosiłem o podanie choć jednego, z tego co było widać w większości firm były zwolnienia lub inne obostrzenia, ekonomia. Więc napisz o jednym, my zapytamy jak było faktycznie

TakNie1
@Aloes

Forum dotyczy zakładu Zorka wiec nie na miejscu jest pisać o innych zakładach bo może sobie tego nie życzą, zapraszamy do nas do biura na 1 Maja 25 to wymienię nie tylko jeden, a przy okazji porozmawiamy o stworzeniu organizacji w Zorka

Tak5Nie1
@Paweł

Sobie nie życzą? a co, jesteście nadal w podziemiu? tajną organizacją? Chyba macie się czym pochwalić więc napisz, my porozmawiamy z ludźmi którym tak pomogliście i wtedy być może odwiedzimy Wasze biuro. To proste, odwagi.

Tak1Nie2
@Aloes

PS. Częściowo sam sobie odpowiem. Duża firma w Radomierzu z Dr.w nazwie oraz cała ulica Spółdzielcza robi wielkie oczy na pytanie o związki, więc gdzie te Twoje 120 firm w regionie?

Tak5Nie2
@Aloes

Ha ha, i kto tu mówi o odwadze ??, a nie słyszałeś o ochronie danych, może mam ci jeszcze wymienić związkowców z imienia i nazwiska ? na forum ? abyś mógł się z nimi skontaktować ? Co mi się wydaje iż piastujesz wyższe stanowisko w Zorka. Ale to dobrze zapraszamy do naszego biura po potrzebujemy odważnych liderów do założenia związków. PS. Solidarność nigdy nie była w podziemiu ani tajną organizacją - zapraszamy to przedstawimy trochę historii powstawania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność.

@Aloes

Widzisz mój szanowny kolego, dlatego, że na spółdzielczej nie ma związków zawodowych, jest jak jest, zwolnienia, ograniczenie płacy, postojowe, obawa pracowników przed utratą pracy, nieprzestrzeganie przepisów BHP. Związek to ludzie a bez odpowiedzialnych odważnych ludzi związku nie będzie. A Region to nie tylko Jelenia Góra a i Bolesławiec, Zgorzelec, Bogatynia, Lubań Śląski, Lwówek Śląski, Kamienna Góra, i wiele innych

Placowy

Panie Szefie bardzo bym chciał zobaczyć Ciebie w akcji jako mistrz zmianowy np na w1 w (usunięte przez administratora) Miesiąc czasu i skierowanie do Bola byś dostał.

Tak3Nie4
@Placowy

A w ktorym momencie stwierdziłem ze ja sie nadaje na mistrza ? Twierdze tylko ze mistrzami nie powinni byc kapusie, konfidenci i fałszywcy podkładający sobie swinie i cieszący sie z błędów. Takze nie podniecaj sie synku.

Tak24Nie
Pan Szef

Mistrzami w tym zakładzie powinny zostac zupełnie obce osoby z zewnątrz.Inaczej nie bedzie nigdy dobrze. Obecni potrafia tylko kapowac na siebie, kłócić sie i podkładać nawzajem swinie.To przez takie zachowania zorka kuleje.Lakiernia, pani mistrzyni z pakowania - koniecznie do wymiany. Mamy dosyc juz tych fałszywych ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy i kompetencji!

Tak65Nie
Kozik
@Pan Szef

Można bez końca wymieniać kierowników, mistrzów czy brygadzistów. Ale to nic nie zmieni. Problem jest zdecydowanie wyżej. Nie na samej górze, lecz pośrodku. Do puki z ``tego `` miejsca nie zaczną patrzeć na załogę i cały zakład przez pryzmat ludzki zamiast pryzmatu exel, doputy będą te zawirowania , problemy snuły się fantasmagorycznie po firmie jak legendarny już ostry cień mgly z WC. Potrzeba nam mądrych i empatycznych przełożonych, a nie excel - wilków. Nie idźmy tą drogą. Jakoś w innych oddziałach można było stworzyć ludzką atmosferę pracy. To i na W3 też się z pewnością da. CHCIEĆ TO MÓDZ.

Tak3Nie3
@Pan Szef

Złóż CV czekamy na mądrych ludzi

Damianek
@Kozik

Jestes idealnym dowodem na to ze w orce pracują w wiekszosci same ameby. Kup sobie słownik człowieku albo cofnij sie do podstawowki i naucz sie ortografii.

@szansa

Dziekuje ale nie skorzystam z propozycji. To zbyt poniżające.Trafic do tych konfidentów to chciałby chyba tylko desperat.

Tak36Nie

Wystarczy ze jest kapusiem szukającym haków na innych i wtrącający sie wszedzie gdzie jej nie prosza

Tak35Nie
KZ

To fakt kapuś ,trzeba na na tego fałszywca uwaźać zawsze jakieś ploty ma na kogoś tylko dlaczego lata na samą górę i wynosi je po całej produkcji kto go slucha? Po co ktoś taki i bez użyteczny typek kapujacy Pozdrawiamy z brygady A.

Tak30Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zorka Sp. z o.o.