Zorka Sp. z o.o.

Jelenia Góra

Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

maszynownia

R.tuczak jak go oceniacie slyszalem ze to niezły cham

Zorro
@..|.. 12.08.2018 14:36

Opierd to sie Ty i dlatego to on jest mistrzem a Ty mega dupkiem..... wez sie do roboty to moze ktos Cie doceni.... mistrzow bylo juz wielu za jego kadencji i szybko z nich zrezygnowali a on jest nadal dziwne.Pewnie nadal sie (usunięte przez administratora) Ludzie skonczcie z zawiscia, z zazdrością po prostu pracujcie rzetelnie to nie bedzie upomnien itp..

Edek

Nie polecam pracy w tym zakładzie,tak źle nie było od dawna,mało ludzi,mało kasy ,nie ma komu pracować. A w biurach pełno ludzi. Ma ktoś jakies rozwiązanie?

pedek
@Edek 17.08.2018 21:27

Zwolnij się

XYZ

Koledzy co to za nowa laska robi na maszynowni (W-3) ? Taka z długimi czarnymi włosami...

Olek
@Nowa laska 13.08.2018 10:32

Ze zmiany Radka.

>>>

zorka traktuje bardzo źle pracowników ma ich w głębokim poszanowaniu, nie jesteś z polecenia albo znajomym kogoś wyżej to nie masz co liczyć na zarobek . Wykorzystywanie to drugie imię tej firmy. Mistrz Tuczak jest po prostu chamem i dorobkiewiczem wyzywa niszczy ludzi. Starasz się pracujesz i tak to nic nie daje. Zarobki od 2200 do 2900 zł na 3 zmiany nie jest adekwatne to wykonywanej pracy, nie w dzisiejszych czasach. Kobiety są poniżane przez niektórych pracowników, tak samo jak kobiety poniżają facetów ale nikt z tym nic nie robi bo skłóconymi pracownikami lepiej się steruje. Fakt jest taki że praca z innymi ludźmi jest ciężko. Atmosfera w ostatecznym czasie jest z dnia na dzień coraz gorsza, ludzie zaczną odchodzić z owej firmy, bo inne firmy dają lepsze warunki pracy atmosferę i lepszy social.

..|..
@niewierze wieżom 09.08.2018 18:46

Już byli tacy co się szarpali z nim. Następują zmiany w firmie jeżeli nie zmienią jego to mogą sobie wsadzić zmiany w 4 litery

ABC

I nadszedł temat imprezy zakładowej...osoba towarzysząca to tylko mąż/konkubent lub żona/konkubina???? Pffff....

Ryba
@ABC 05.08.2018 19:59

Przeciez mozna wziac kogo sie chce, co wy ludzie za głupoty wypisujecie???? Po prostu ta osoba musi sie podpisać na karteczce, ale możecie sobie zaprosic kogo tylko chcecie!!!!!!!!

Jan

Ta laska żółtej fury robi na pakowni...

Matiwx
@Tipo 29.07.2018 17:45

A na imię ma...?

Ja

Jak to jest że na dworze ukrop, kierownictwo wyraża zgodę na dodatkowe 10 min. przerwy, ale mistrzowie" mądre głowy"mają to w zadzie, bo po co, przecież w mistrzowce mają klimatyzację. Brafffo

Zorka
@Ja 25.07.2018 23:57

Bo my, niewolnicy, mamy zasuwać az padniemy jak pies pod płotem.

Julita

@orka @Mp3 nie jestem pracownikiem Zorka i nie zajmuję się HR-em. Jestem moderatorem forum i do moich zadań należy czuwanie nad przestrzeganiem regulaminu forum. Nawiasem mówiąc, powinien on być przeczytany i stosowany przez każdego użytkownika. @Kobieta korzystająca z ki... @Kobita że Wschodu @Ja @Kiedyś tam bylem wypowiadając się na forum, proszę o zachowanie zasad kultury, dobrego smaku oraz o zachowanie szacunku do pracowników firmy i użytkowników forum.

Ciasny Wiesiek
@Julita 16.07.2018 14:51

A jaki zakład ma szacunek do pracowników!!! No jaki może odpowiesz???

Piękny

Goguś przyjacielu, zyjesz ?

Gogus
@Piękny 20.06.2018 12:31

Spoko ziomku kiedy i gdzie i się zjawiam

nic

Do zorki jak przychodzi się do pracy to nie ma roboty a przyjmują ludzi jak myślicie kto będzie na nich pracował? niech prezes się tym zainteresuje.

Pawka
@..|.. 15.07.2018 12:02

Majcinek. Z to mega konfiturka no ale jak w życiu nie potrafisz się kierować moralnością i godnością i jesteś nauczony tylko konfituturkowac to jak można by inaczej cały Marcinek. Z

Wiktor

Skoro nikt nie chce pracować to zatrudniają ludzi z Ukrainy. Zupełnie jak Polacy w Anglii!!

Damiano
@Wiktor 15.07.2018 11:07

Jasna sprawa, że nikt nie będzie pracować za tak marne wynagrodzenie bo i Ukraincy mówią że za takie marne pieniążki Zorka to tylko stan przejściowy

Ona

Jeszcze trochę w zorce językiem urzędowym będzie ukraiński

Walu

O jo joj Orka znowu poszukuje! Tym razem niewolników zmianowych z orzeczona niepelnosprawoscia, kur.... Jakieś jaja do kwadratu o starych pracowników nie potrafią zadbać płacą po 2300zl za pracę zmianowa (ciężka pracę) niech firma najpierw zrobi rachunek sumienia zanim zacznie wykorzystywać tych wszystkich niepełnosprawnych którzy i tak już przez życie zostali mocno doświadczeni. Płacić ie psie pieniądze nie macie za grosz WSTYDU

Wxyz

No kurka jakieś jaja z jedną sobota zarobić 2300zl, cały miesiąc zapierniczania na trzy zmiany i 2300zl Zorka to banda złodziei odradzam stanowczo ten zakład tam niby są jakieś plany co do zarobków, ale znając ten zakład nic na lepsze się nie zmieni. Ciągle mydla oczy pracownikom którzy jeszcze tam pozostali mamiac ich z miesiąca na miesiac w 100% odradzam pracę w tym zakladzie

Ja

Mizerna Instytucja Samych Tłuków Raczej Zje...ów. w skrócie MISTRZ , Prezes ma was pod sobą bo chciałby być takim (piiiiiiiiiiiii) ale mu sumienie nie pozwala.

Julita

@..|.. Odniosę się w pierwszej kolejności do podpunktu szóstego. Nie jest to wulgaryzm, jednak jest to słowo mocno nacechowane negatywnie i jest w stosunku do drugiej osoby obraźliwe, dlatego proszę, darujmy sobie takie określenia na forum publicznym. Co do benefitów. Jak to wygląda? Czy pracownik na samym początku współpracy ma ten wybór, czy dopiero po jakimś okresie próbnym firma Zorka pozwala wybrać jedno albo drugie? Będę Ci bardzo wdzięczna za tę informację.

Mp3
@orka 10.07.2018 17:44

Dobrze napisane

Byly pracownik

Witam. Kariere w zorce zakonczylem poltora roku temu. Zmienilo sie cos w tym obozie ? Czytajac wpisy widze ze wszystko po staremu :) wypowie sie ktos o sobieszowie ? Lep dalej wynosi pol zakladu :) czy czopek dalej uwaza sie za kierownika :) Pozdrawiam operatorow cnc :)

..:)
@Byly pracownik 21.06.2018 03:42

No "czopek" jest chyba vice kierownikiem. Co tam sie dzieje ciekawego w Sobieszowie?

Kobieta

Drogie PANIE, jak ubrudzicie kibel z kupy, to posprzątajcie go łaskawie po sobie.Korona z głów wam nie spadnie, a reszcie babeczek bedzie sie przyjemniej załatwiało swoje potrzeby bez przymusu czyszczenia sedesu po jakiejs niekulturalnej, obrzydliwej babie.Dziekuje.

Nowy pracownik

Witam a jak wygląda praca na maszynowni w zakładzie na Meblowej co się tam robi oprócz bycia niewolnikiem. Na czym polega praca w tym dziale

Nowy pracownik
@tadzio 30.06.2018 10:54

Tadzio pytałem jak wyglada tam praca co sie wykonuje, a niewolnictwo dodalem bo we wszystkich komentarzach tu ludzie płaczą

Julita

@..|.. Drogi użytkowniku, zanim umieścisz komentarz na forum o firmie Zorka, zapoznaj się z regulaminem. Podawanie danych innych pracowników firmy oraz obrażanie innych osób jest niedozwolone. Podaję Ci link do regulaminu, abyś mógł się z nim zapoznać - https://www.gowork.pl/regulamin Niemniej jednak. W jaki sposób zostałeś oszukany przez kierownictwo firmy? Bo rozumiem, że taka sytuacja dotknęła bezpośrednio Ciebie. Są to bardzo poważne zarzuty, dlatego właśnie liczę na konkretne informacje. Co ponadto rozumiesz przez stwierdzenie, że plusem są "spoko załogi"? Ostatnie pytanie, które mi się nasunęło. Jako ostatni plus napisałeś, że jest to Luxmed albo Multisport. Popraw mnie jeśli źle Cię rozumiem, ale z tego co piszesz, wychodziłoby, że pracownik ma do wyboru albo prywatną opiekę medyczną w Luxmedzie, albo kartę Multisport, dobrze to rozumiem? Będę Ci wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania.

Nick
@..|.. 22.06.2018 09:01

Kolego Twoja wypłata zależy od tego ile firma sprzeda tzn.spakuje a nie od tego ile Ty zrobiłeś, przecież nikt Ci nie zapłaci za elementy które leżą na magazynie. Akordu od dawna nie ma,jest na papierze bo być musi,po zmianie zasad wynagrodzenia zniknie z Waszych fiszek

Radek

Czyli w kolchozie nic się nie zmienia żenujące, ludzie kiedy wy przejrzyście na oczy lata lecą dzieciaki dorastają a człowiek nawet godnego bytowania nie zapewni rodzinie za takie ochlapy co tam się ludziom placi

Pooleczka

Zalecam przypatrzeć się pracy mistrzów i brygadzistów na lakierni. Oprócz kopania dołków pod sobą i sprawdzania kamer co robi inna zmiana nie potrafią ogarnąć zmiany. Chodzi jeden z drugim 20 min. Przed końcem zmiany i jak się okaże że nic nie przygotował na następną zmianę to chodzi nabuzowany. Dziś zabłysnął mistrz i sprawdzał obecność 5 min przed końcem zmiany. Zdaje się że był też swego czasu taki kierownik, nie było go cały dzień a za 2 min. czternasta zdziwiony był że ludzie idą do domu, wręcz oburzony. Żenada, krowy na pastwisku mają lepiej niż pracownicy na hali, nic mnie tak nie zniechęca do tej pracy jak pseldo przełożeni. Adios amigos

anonymous
@Ksiondz 21.06.2018 10:20

Zabierać premie, no to dobre to mamy za darmo pracować a tej premi to tyle co na miesięczny żeby do pracy dojechać. Zabierać premie mistrzom tym nierobom kartoflanym!!!

A ja już nie pracuje w orce,wyjechałem za granicę i zarabiam 10k mieziecznie nie zamierzam wracać to tego kraju. Pozdro.

Miro

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

..|..
@zorek 18.06.2018 20:16

a ty zapewne to gorszy sort zorkowski czyli obibok

Julita

@Myśliciel Darujmy sobie wulgarny język. Zresztą, nie napisałeś nazbyt wielu szczegółów w swojej opinii. Uwzględniłeś to, co Twoim zdaniem powinno zostać zmienione. Niemniej, mógłbyś w takim wypadku opisać jak dokładniej przebiegała bądź nadal przebiega Twoja współpraca z firmą Zorka?

WRC

tak wlasnie! gdzie jest admin?na twoje k....a! cos ci nie pasuje to droga wolna,ja juz to zrobilem,nikt na sile w tej firmie nikogo sile nie trzyma.pozdro.

Pakowacz

Nie polecam zorki, szczegolnie pakowania. Jezdzi tam brygadzista wozkowych ktory jest chory psychicznie, ma nerwice. Trabi jak (usunięte przez administratora) i wywraca palety, nikt tego nie widzi?

Wasaty

Hej robaczki jak nastroje po wypłatach? Jest czworeczka z przodu?

Konstantin
@Wasaty 10.05.2018 14:33

Co miesiac przeżywacie wypłaty, to juz jest nudne.

Zuraw

Zorka będzie dalej istniała nawet bez was, jak się nie podoba do widzenia!!!

wrc
@Zuraw 02.05.2018 10:30

Ale,bez was to zorka nie istnieje,bo ludzie "pracownicy"to caly zaklad .dzis kazdy ma wolna reke i idzie tam gdzie lepiej. i takiego "pracownika "trzeba docenic a nie gnoic.pozdro

xyz

Ponoć wszyscy mają dostać po 2500 netto :) idą lepsze czasy haha. Pył, chemia, atmosfera w pracy za takie pieniądze? Teraz nawet Ukraińcy mówią że to chiuj nie pieniądze i nie chcą pracować. Tak jak ktoś wcześniej pisał zorka robi wszystko żeby przestać istnieć

..........
@xyz 27.04.2018 14:07

no, bez ciebie na pewno zginie

Zostaw opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zorka Sp. z o.o.