Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Starszy dyrektor produkcji

Powiedzcie mi do czego są potrzebni ci starsi mistrzowie . Sztuczne stanowiska nikomu do niczego nie potrzebne . Sa przecież brygadzisci na działach , mistrzowie i kierownicy to po co jeszcze starszy mistrz ,żeby odwalać prace za kierowników . Może zrobcie jeszcze starszego kierownika ,starszego dyrektora , mlodszego prezesa , srednia ksiegową , młodszego brygadziste i wysokiego inzyniera procesu . Ludzie zarzadzajacy tą firmą już nikt nie chce tu pracować , ludzie odchodzą bo mają dość tych (usunięte przez administratora)

Ex zorkowicz

Czy ktoś tam jescze z was ma ochotę zasuwać za 3000 w tym smrodzie ,pyle, idą upały ,na hali panuja wtedy nie ludzkie warunki, panujące kolesiostwo, nepotyzm ,ludzie na stanowiskach którzy nie potrafią się wysłowić już nie mówiąc o kierowaniu ludźmi, szkoda zdrowia na tą firme, dajecie z siebie wszystko a w zamian dostajecie NIC.

Trumna z mumią

Może mi ktoś w koncu wyjaśnić co w tym zakładzie robi para granatowych kamizelek, która prowadza się po zakładzie prawie że za rączki?

W3

System pracy z sobotami wymyślił ktoś głupio mądry , po to aby nie było nadgodzin. Lepiej robić postoje jak w firmie jest słabiej ,(usunięte przez administratora) odrobi w sobotę. Nie trzeba płacić setek tak jak kiedyś i interes się kręci.

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Jasiu

Kiedyś zorka miała jakiś prestiż. Teraz wstyd się przyznać, że człowiek tu pracuje. To, co się dzieje w tym zakladzie, nadaje się tylko do obsmarowania w prasie. Lokalne media miałyby niemałe używanie.

Napiszcie jakie są zarobki konstruktorów?

Dnxksmxnzn
@654654

Tu są jacyś konstruktorzy?

@Dnxksmxnzn

A nie? W sensie jeśli już to z którym stanowiskiem mógł się tak naprawdę pomylić? Jakie wszystkie maja tu obecnie do obsadzenia?

@@

Stanowisko konstruktora było i jest nadal. W technologicznym. Proponuję się dowiedzieć najpierw a później się wypowiadać.

@@@

Nie wiem o jakie wypowiadanie się chodzi ale czy można w takim razie prosić o szczegóły odnośnie warunków oraz samej pracy na ty, stanowisku? Zawsze pokaże to jakiś obraz sytuacji. Sporo osób kandyduje na to stanowisko? jest konkurencja?

@Karolina

Stanowisko jest obsadzone. Nie ma na nie rekrutacji.

@Gość

O dzieki za info i po jakim czasie tak naprawdę kogoś wybrali? ogólnie to trzeba czekać na rotację czy tutaj tworzą także nowe miejsca pracy? kiedy powstało jakiekolwiek ostatnie?

Wazeliniarz Olafa

I co kochani, gotowi na 3 soboty robocze w marcu? Ciekawe ile tak pociągniemy i kiedy padniemy na twarze.

Kolo
@Wazeliniarz Olafa

Chyba pora dać zarządowi do zrozumienia że ludzie mają rodziny dzieci kiedy mają spędzać czas z rodzicami niech prezes sam przyjdzie w sobotę na popołudnie do pracy Potem się dziwią że ludzie na l4 chodzą będą chodzić bo nie mają wyjścia jak im się odmawia urlopu załoga się kurczy i nie widać młodzieży chętnej do pracy w tym kołchozie

@Kolo

Tylko niech ten prezes przyjdzie i pracuje tak, jak my a nie ze usiądzie na fotelu i będzie zadowolony. Może jak trochę podźwiga 6 dni w tygodniu, 8 godzin na nogach, to zrozumie swoich (usunięte przez administratora)

Pan
@Kolo

Zawsze możesz zmienić pracę i nie użalać jak tobie źle I nie dobrze droga otwarta inne firmy czekają na ciebie z otwartymi ramionami, tylko że w innych firmach panują podobne zasady i regulamin życzę powodzenia i spełnienia marzeń wobec swoich oczekiwań

Waldek
@Pan

To się nazywa odpowiedź na poziomie. Po o starać się żeby każdemu było lepiej w zakładzie w którym pracuje X lat, skoro można posłuchać skretyniałej rady i się zwolnić. Tylko jak się tak każdy zwolni to kto na Ciebie będzie pracował, wazelino? Sam zakasasz rękawy i ubrudzisz rączki? Wątpię. Więc przestań (usunięte przez administratora) farmazony

Rumor
@Wazeliniarz Olafa

Ja mam dwie soboty, nie trzy ;) Siedziało się wcześniej na (usunięte przez administratora) to teraz trzeba odpracować. Czemu nie darliscie japy o postój kiedy było trzeba tylko się zgadzacie potulnie na wszystko a dopiero po fakcie w szatni i na forum wylewacie swoje żale? (usunięte przez administratora)

Wazeliniarz Olafa
@Rumor

Po pierwsze to odzywaliśmy się jak każdy, więc nie strugaj bohatera. Doskonale wiesz, że nasze oburzenie i protesty nic nie dadzą, więc zluzuj troche szelki. Po drugie nikt nie napisal że są 3 soboty do odrobienia tylko 3 soboty pracujące. (usunięte przez administratora)

Cozadekle
@Wazeliniarz Olafa

Trzy soboty pracujące, ponieważ wyobraź sobie mamy trzy zmiany. Czy ktoś z Was czytał regulamin pracy, który kiedyś dali Nam do podpisania o równoważnym wymiarze pracy czy podpisaliście bez zetknięcia z tym papierem bo było za dużo literek na raz? A teraz macie problemy, kiedy wszyscy się na to zgodzili? Wiecie na czym polega równoważny czas pracy?

@Cozadekle

Jak to wyjasnisz odnosnie naszego rocznego czasu rozliczeniowego? W równoważnym systemie czasu pracy obowiązuje 1-miesięczny okres rozliczeniowy. Można go zwiększyć do maksymalnie 4 miesięcy w przypadku pracy zależnej od warunków atmosferycznych, a w innych uzasadnionych sytuacjach – do 3 miesięcy.

Misi Pysio
@Cozadekle

Dla mnie to jest śmieszne, że został wprowadzony roczny okres rozliczeniowy bez pytania pracowników o zdanie. Wątpię czy ktokolwiek zdrowy na umyśle dałby sobie wcisnać taką zmianę, ale z drugiej strony połowa ludzi wygląda na obłąkanych w tym zakładzie.

Kamper
@Misi Pysio

Ponoć zdecydowali za nas nasi super przedstawiciele załogi. Podziękowania za wszystko należą się im.

inspektor Hektor
@Kamper

To fajnie macie ze nawet przedstawiciele Was zlewaja co do jakichkolwiek decyzji.

Farfocle w rosole
@Misi Pysio

Jak to bez pytania? Dostałeś regulamin do podpisania. Trzeba było przeczytać i się nie zgadzać. Nikt za Nas nie zdecydował, żaden przedstawiciel. Jeśli nadal w tej firmie pracujesz to znaczy, że podpisałeś regulamin bez zajrzenia nawet w pierwszy akapit i teraz masz problem? Jeśli firma takowy wprowadziła to znaczy, że jest on zgodny z podstawą prawną i kodeksem. Nikt się misia pysia nie będzie pytał o zgodę.

Nzjskskdkznsnsn

Dopóki ten wazeliniarz zwany, że tak zazartuje, kierownikiem, nie zmieni podejścia i będzie się kierował prywatnymi sympatiami i antypatiami, to w tej firmie nigdy nie będzie dobrze. Jak ty człowieku patrzysz w lustro?

Pan jan
@Nzjskskdkznsnsn

Spokojnie stoper juz mu odlicza czas od tyłu . Orka nie jednego przetrawiła i wypluła ..

ajent
@Nzjskskdkznsnsn

Zachłysnął się wladzą i próbuje zablysnąc. To się skończy albo obitym paszczu albo sprawami o (usunięte przez administratora). Nie jeden kierownik już tu probował wojować i szybko tracili stołki. Spokojnie, na niego też przyjdzie czas. To jeszcze dzieciak który nie dojrzał do sprawowania takiej funkcji.

Ttt
@ajent

Chciałbym zobaczyć jak do niego skaczesz aby dać mu w paszczę hehe. Banda idiotów. Lakiernia zawsze będzie dnem hahaha. Marcin spokojnie na wódkę będziesz miała jakieś grosze.

Jzoclekddk

Nie straszę, młocie.napisalem jak to się może skończyć, a nie że już idę i to robię. Czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce, więc warto żebyś się cofnął i tego nauczyl, wtedy nie będziesz robił sobie wstydu

@@

Uuu Marcin się uruchomił. Jego słynne powiedzenie poszło w ruch.

Henryk

Brawo blondyny. Któryś dzień z kolei świadomie dopuszczacie pijanego człowieka do pracy. Za takie coś można stracić pracę. Ale spokojnie. Odpowiednie osoby zostaną poinformowane o tym.

@Henryk

Heniek, zluzuj, mała strata. Żaden z nich pożytek więc nie ma czego żalowac. Do pracy się nie garną, nie pomogą nikomu w niczym, bo przecież mogłyby się spocić czy coś, liczyć nie potrafią. Ich braku w zorce nikt nawet nie zauważy. A za dopuszczenie pijanego pracownika do pracy to nie tylko grozi zwolnienie, ale też więzienie. Brawo one. Bardzo mądre.

Heniu
@Henryk

Jak widzisz że na bani wzywasz policje i po jabłkach on leci na dołek a (usunięte przez administratora)co go (usunięte przez administratora)do wyjaśnienia w inspekcji pracy. Ten zakład to totalna (usunięte przez administratora) może jest paru sensownych ludzi na pakowaniu i maszynowni ale .....

Denat
@Heniu

Kto sensowny jest na pakowaniu? To zart?

heniu
@Denat

Czytanie ze zrozumieniem nie chodzi mi o tych co siedzą na stołkach nie mając pojęcia o pracy i dupolizów a o ludzi zapierdzielających na projektach i maszynych

Bysiotr
@heniu

Och och tylko jajka nie znieś z wrażenia.

Ryszard
@Heniu

Masz racje. A tak na marginesie to ochrona tego nie sprawdza? Nie można zgłosić kierownikowi że ktoś jest niezdolny do roboty?

@Ryszard

Jaka ochrona? W zorce nie ma czegoś takiego.

Kanarek
@Wrubel

Bo w zorce jedyne czego nie brakuje to alkoh**olików

@Kanarek

o i nadzór nad czymś takim to kto ostatecznie pełni? pytam, bo piszecie o tym tutaj wszędzie tak otwarcie, że raczej góra się tym już zainteresowała? co wobec tego robią?

Nnn
@Karolina

Nic. Udają ze nie widzą. W tym zakladzie nie boby komu pracowac gdyby wzieli aoe za pijakow. Zwlaszcza tych w kolorowych kubraczkach

@Nnn

a co z konsekwencjami? bo jeśli są tego świadomi i doszłoby powiedzmy do wypadku z tego powodu to kto odpowiedzialność poniesie za to? nie będzie problemu?

Alert
@Karolina

O tak. Konsekwencja z paragrafem będzie surowa hehehe

@Alert

faktycznie doszło teraz do jakiś zgłoszeń, że tak piszesz? serio pytam, bo reakcja mnie na to zastanawia. wlepili komuś już kiedykolwiek dyscyplinarkę?

Jan z zorki

Fajne te nasze podwyżki. Takie nie za duże, nieodczuwalne. Trochę uwłaczające.

@Jan z zorki

To przecież wiesz, gdzie są drzwi. Pożegnaj się i idź zarabiać miliony w zakładach obok.

Jan zbędny

No ale o co chodzi? Jak jest mi źle, to próbuje to zmienić, a nie jojczyć na forum bo to chuj.ja da. To jest źle? Normalny człowiek zmienia pracę, szuka lepszej opcji. Czy lepszej opcji nie ma? Normalnie pracuje, przychodzę aby zrobić swoje i wychodzę. A wy wszyscy to pewnie zapierdala.cie aż Wam się uszy trzęsą. Dobre sobie.

Jan zbędny

Faktycznie. Lepiej czytać jak wylewacie swoje żale i ból (usunięte przez administratora) z anonima. To według Was jest okej. Może zamiast tego zastanówcie się nad tą pracą? Dlaczego tutaj jeszcze jesteście? Dlaczego co dzień tu przychodzicie jeśli jest faktycznie tak źle? Jeśli (usunięte przez administratora) płacą i kadra zarządzająca Wam nie odpowiada? Może warto zmienić coś swoim życiu, jeśli czujecie, że nie jest to odpowiednie. Czy jednak wygodniej psioczyć na forum?

19410
@Jan zbędny

Jedyne co tu trzyma ludzi to zwykle przyzwyczajenie. I to wszystko. A wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ty wolisz siedzieć cicho lub zmienic pracę a my wolimy walczyć o polepszenie warunków pracy i sposobu traktowania pracowników. To przez takie usłuszne owieczki jak ty w zorce jest jak jest. Bo ludzie wola dawać się poniżać niż odezwać się i powalczyć o LEPSZE. Chyba porą przypomnieć że to DZIEKI NAM SZARYM ROBOLOM PREZESI MAJĄ SWOJE PEŁNE KONTA. tak właśnie dzięki nam. Bo oni sami rączek na produkcji by nie ubrudzili. WIEC PORA NAUCZYC SIE SZACUNKU DO LUDZI. a ty się zastanów trochę nad sobą.

@19410

I walczysz o to na forum z anonima? To gratulacje. Na pewno dużo ugracie, powodzenia życzę. Widać jak walczycie... Jak potraficie w szatni drżeć (usunięte przez administratora) ale jak już trzeba coś powiedzieć na zebraniu to zamykacie (usunięte przez administratora). Serio, gratulacje. Z takim myśleniem to nawet (usunięte przez administratora) nie byłby w stanie funkcjonować.

Klaun

Dziękujemy kierownikowi lakierni za żenujace i SUBIEKTYWNE oceny pracownika. Oby Ci ta złośliwość i chamstwo wyszły bokiem. Bądź z siebie dumny. Odliczam dni kiedy spadniesz z hukiem ze stołka.

W3

Zarząd i umysłowi tego nie czytaja bo są inteligentni. Wiedzą że czytanie tych tekstów roboli nic nie zmieni w ich życiu. Po co mają sobie psuć nastrój na jakimś,,forum incognito,, Idę do pracy,osiem godzin ,potem dom rodzina i inne wartości. A nie siedzenie w domu i wypisywanie na (usunięte przez administratora) To forum ludzi nieszczęśliwych. Jeżeli mi się w pracy nie Podoba to zwijam manatki i Idę gdzieś indziej....proste.

@W3

Żałosne. Serio. Wypociny kogoś kto nie ma godności. Smuteczek

Czemu

Czemu w tym zakładzie (usunięte przez administratora)zajmują jakiekolwiek stanowiska?

Klika

Ty czlowieku nie mozesz dostac urlopu, nawet na żądanie odrzucają, ale pewien mistrzunio dwa dni dostal. Są rowni i rowniejsi. Wniosek jest jeden - w zorce trzeba pic zeby miec dobrze.

Termofor KZC

Szkoda ze Sylwusi nikt nie odrzucił urlopu. Ona taka przepracowana i przemęczona tym podpieraniem się o elementy że aż musiała odpocząć jako pierwsza.

Kierowca

Kieras szczawik niedojrzały nigdy się nie nauczy ze zastraszaniem niczego nie osiągnie. Ale może z wiekiem chłopina zmądrzeje

Ciekawy

Jak idzie produkcja ? Kiedy postojowe ktoś coś wie

Maszynista
@Ciekawy

Jak będzie wiadomo, to dostaniesz informacje.

@Ciekawy

Nastepny as szuka wrażeń na forum. Jak masz pytania dotyczące pracy i pieniędzy, to najlepiej spytaj kogoś kompetentnego, np kierownika. A nie siejesz plotki na forum.

Pawel

Kierownik i kompetencja haha

Ciekawy
@Wrubel

Wrubel co się tak spierzyłeś , kto szuka sensacji ten szuka . Dziub trochę niżej , bo nikt nie szuka sensacji . Tak Was zniszczyły te płoty jeden na drugiego że normalny człowiek od razu jest atakowany przez (usunięte przez administratora)

@Ciekawy

Normalny człowiek nie pyta o takie rzeczy na forum

Inweturzysta

Łókarz dajerz zostały elęmęty do policzenia ... gdzieś ty ..

Ten nowy.

Pogadajmy o podwyżkach :) Podzielcie się swoją wiedzą, bo z wyższych szczebli nikt nic nie wie ????

Poczta
@Ten nowy.

Poczekaj do piętnastego to dowiesz się wszystkiego. Bez zbędnych niejasności, plot i farmazonów .

Ten nowy.
@Poczta

Drogi Listonoszu... Z doświadczenia wiem, że ten kto dobrze donosi, ten ma lepiej. Więc niektórzy już pewnie wiedzą za co będą docenieni... A ja np. Nie wiem jak będę oceniony, bo za co wiem. Wielka tajemnica...

@Ten nowy.

To zacznij donosić albo zmień prace i nie płacz na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.