Opinie o Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe w Krogulec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe w Krogulec

Teresa Nowy wpis

A Tobie to ile zalegali i za co konkretnie? Od kiedy współpracowaliście?

Proszę nie dawać takich opinii o mojej firmie bo to nie ja Pana oszukiwałem tylko ten co się podszył pod moją firmę. Ja nigdy nie miałem z Panem kontaktu i jestem zawsze pod telefonem i nigdy nie byłem nic dłużny.. Więc nie wiem z kim ta kancelaria miała coś wyjaśniać? Pozdrawiam

Łukasz Nowy wpis

Wyjaśniła się sprawa z firmą bo dużo osób zapłaciło za towar a go nie zostało. Podobno ktoś się po nią podszył. To prawda? Mogę już tu kupować bez obawy że nie dostanę zamówionej rzeczy? Ktoś wie?

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe w miejscowości Krogulec, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników!

Maciej W

Witam. Jestem właścicielem firmy meble ogrodowe Maciej Wysoczański proszę o kontakt z Policją w Kowarach woj. Dolnośląskie. Ktoś ukradł dane mojej firmy i oszukiwał ludzi sprawa jest w toku. Proszę o nie wystawianie negatywnych opinii bo jestem sam pokrzywdzony sprawa policji w Kowarach jest znana

ryba
@Maciej W

Zostałem poszkodowany ,zgłosiłem sprawę na policję .Jak wyggląda sprawa na dzień dzisiejszy ?

Sylwia

Witam Zamówiłam huśtawkę z okmeble24 Zrobiłam przelew : Maciej Wysoczański Meble ogrodowe Do dziś paczki nie ma strona nie istnieje a numer nie odpowiada

@Sylwia

Mam tą samą sytuację...

Sysiak
@Kasia

@kasia Zgłosiłaś sprawę na policję ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
agusia

17-03-2020 złożyłam zamówienie na maila przyszło potwierdzenie z nr konta , a teraz cisza . Na maile nie odpowiada, telefon głuchy ,strona internetowa zniknęła , oferty z olx stały się nie aktualne, czy ktoś coś wie więcej???

Asia
@agusia

Może warto napisać do Olx w końcu ktoś te ogłoszenia zamieszczał..... ciekawe tylko czy ktoś z poszkodowanych ma może screena albo nr ogłoszenia bo ja już nie mogę nic znaleźć pomimo że miałam te oferty w zakładce ulubione. Trzeba będzie zgłaszać na policję...

Sysiak
@agusia

Ja mam ten sam problem zrobiłam zamówienie 15.03 Wysłałam pieniądze aktualnie strona nie istnieje pieniędzy brak zero kontaktu

Adelka13

Witam serdecznie kupiłam z Pana strony huśtawki ogrodowa 2 w 1 i do tej pory nie otrzymałam towaru proszę o informację czy przesyłka została wysłana czy jest to Panstwa przekręt

@Adelka13

Odezwij się proszę do mnie : katarzyna.bojar94@gmail.com Moze razem cos zaradzimy...

Asia
@Kasia

Ja też po zamówieniu tyle ze fotela ogrodowego, przyszedł email ze przelew doszedł i dadzą znać jak wyślą paczke..... I nic

Ela

Dziewczyny, z tego co się dowiedziałam trzeba złożyć pisemne zawiadomienie do prokuratury w swojej miejscowości, prokuratura będzie kierowała sprawę na policję w Kowarach, a tam jeśli będzie więcej zgłoszeń zrobią jedna sprawę grupową,większa szansa. Ten pan Maciej Wysoczański zgłosił jedynie na policji,że ktoś podszywa się pod niego.Myślę że w grupie można więcej zdziałać pozdrawiam.

Koniecznie trzeba zgłosić, my już to zrobiliśmy z mężem. Chociaż i tak domyślam się, że nie zwrócą nam pieniędzy...

Witam, ja mam to samo. Ktoś może się orientuję czy są jakieś szanse na odzyskanie pieniędzy?

Karola

Zamawiałam 16.03. I nadal cisza. Telefon wyłączony a strona nie działa. Ja z pomorkiego. Chyba trzeba iść na policję i zgłosić. Jest nas więcej.

@Karola

Idź na policję, my dzwonilismy do Kowar na komisariat - kazali zglosic na najbliszym komisariacie w miejscu zamieszkania. Ktos aie podszywa pod Pana Macieja... temat byl im znany - okmeble24

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe - Krogulec

Maciej Wysoczański Meble Ogrodowe