Opinie o Copy Service w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Copy Service. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Copy Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Copy Service w Kalisz

Oserwator Nowy wpis

Właściciel TB hit dekady, delikatnie mówiąc SŁOMA Z BUTÓW.

Benek Nowy wpis

Czy jest tak dobrze w firmie i dlatego nie piszecie? Szkoda bardzo

Alicja Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Copy Service? Chodzi mi konkretnie o rodzaj zawieranej umowy. Nie wszyscy zainteresowani potencjalnymi ofertami pracy mogą pozwolić sobie na pracę w oparciu o umowę zlecenie. Umowa o pracę daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności oraz pakiet socjalny. Jak przedstawia się sytuacja podczas pracy w tej firmie?

Alicja

@prac, a co podobało Ci się w pracy w tym miejscu?

Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
prac

Niedawno się zwolniłem! Nie polecam! wymogi nie adekwatne do zarobków.

kdoś

No i w sumie dobrze mówisz @Janek, jak komuś nie pasuje warunki zatrudnienia to można odejść, ale według mnie jest spoko, bo szkolenia są i można się rozwinąć

miki Nowy wpis
@kdoś

Najgorsze opinie mają Ci którzy tak naprawdę zanim dać coś z siebie tylko żądają...

@

Każdy kij ma dwa końce i w każdej z opinii coś jest . A jak wygląda to faktycznie to chyba trzeba się samemu przekonać. Zawistnych ludzi nie brakuje, z chęci zemsty plota co im ślina na język przyniesie. I z tego co mi wiadomo firma nadal funkcjonuje a skoro chce kogoś zatrudniać to nie po to żeby lada dzień zbankrutować.

zainteresowany

z tego co czytam to nie warto się tam zatrudniać... Czy firma jest aż taka zła?? Ile osób tam pracuje ?? Czy ta firma naprawde upada bo z tego co wiem to szukają ludzi. Proszę o szczerą opinie, zależy mi na pracy.

były klient

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.....Wiele rzeczy nie nadaje się do publikacji...żenada i brak kompetencji oraz kultury traktowania klientow....

Sprawiedliwy

Myśle,że wszyscy , ktorzy tak pięknie pisza o firmie Copy Service powinni się głęboko zastanowic...Czy jeszcze mozecie spojrzec na siebie do lustra??!! Szkoda czaasu na pisanie o tej firmie.....A ci co chcieliby tam pracować niech się głęboko zastanowią...

Kormike

Trzeba przyznać, że konkurencję mają dosyć sporą a i tak widać, że świetnie sobie dają radę ze wszystkim. Odnoszę wrażenie, że osoba/y zatrudniona tam jest obecnie niezłym fachowcem i potrafią wszystko spiąć tak by klientów nie potracić a przyciągnąć jeszcze nowych. Świetna robota i wielki plus dla firmy. Ciekawe ile takich przypadków jest w tej firmie.

pawello

witam, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie ? jakie są zarobki? proszę o odpowiedź, pozdrawiam handlowców :)

gość

"..Tak piszą Ci ,którzy zanim cokolwiek zrobią pytają za ile.No cóż najpierw trzeba coś dać od siebie a później wymagać."- a tak piszą "przedsiębiorcy" nie mający szacunku dla pracownika!! Jak prowadzisz firmę i wykonujesz uslugę/sprzedajesz towar to też informujesz klienta po transakcji ile zapłaci??(usunięte przez administratora)

Klient

Dla mnie firma Copy Service jest w pełni profesjonalna.Narzekanie niektórych,że a to za mało płacą, a to trzeba pracować w nadgodzinach, a to szef wymagający...trzeba potraktować tak jak na to zasługują czyli...Tak piszą Ci ,którzy zanim cokolwiek zrobią pytają za ile.No cóż najpierw trzeba coś dać od siebie a później wymagać. Dla nich mam jedną radę : załóżcie sobie swoja firmę i....zobaczymy czy będziecie rozdawać pieniążki za nic.

m

Wydaje mi sie, ze niektorzy to kase chcieliby dostawc za to ze przyjda na 8 do roboty i to wystarczy. Niestety, teraz juz tak nie ma. Teraz zeby cos zarobic trzeba sie przedewszystkim zaangazowac i wykazac. Pracuje w copy service kilka lat i roznie bywalo, ale ogolnie jest ok. Poza tym ze szef wymagajacy ( co uwazam za bardzo dobra ceche) to jesli potrzeba to pomocny nawet w prywatnych sprawach. Co do kasy, to roznie jest, tyle tylko, ze jak ktos chce pracowac to i wyplata adekwatna. Ja polecam

Placek

FIRMA JEST OK.WŁAŚCICIEL TO NORMALNY FACET.A,ŻE WYMAGA OD INNYCH TO CHYBA NORMALKA.CZASEM PRACUJE SIĘ I W NADGODZINACH JEŚLI SĄ TAKIE POTRZEBY. PRACUJE W FIRMIE PONAD ROK I NIE NARZEKAM.

Nie polecam, kiepskie zarobki, praca w delegacji i po 10 godzin dziennie, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Copy Service - Kalisz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Copy Service?

Kandydaci do pracy w Copy Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Copy Service