Polimania Zakład Poligraficzny Zdzisław Bąk

Mielec

Opinie o Polimania Zakład Poligraficzny Zdzisław Bąk

kopernik2017

Uwaga Firma PORAŻKA !!! Duże opóźnienia z wypłatami!!! Nie dajcie się zwieść na bajeczki właściciela o rozwoju, świetlanej przyszłości i karierze. Jak tylko wejdziesz do firmy to zobaczysz na każdej maszynie informacje że jest zastawem dla banku i komornika. Zastanów się zanim zaczniesz tam pracę.

KOPERNIK1976

Polimania Zakład Poligraficzny Zdzisław Bąk TO BARDZO PRĘŻNA I ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA MIAŁEM OKAZJĘ W NIEJ PRACOWAĆ.CO MOGĘ POWIEDZIEĆ O ZAROBKACH I O TRAKTOWANIU PRACOWNIKA OTÓRZ ZAROBKI SĄ NIEZŁE JAK NA DZISIEJSZĄ SYTUACJĘ A TRAKTUJĄ PRACOWNIKA NAPRAWDĘ DOBRZE. ROZSTAŁEM SIĘ Z FIRMĄ PONIEWAŻ PROWADZĘ JUŻ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ(usunięte przez administratora),REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK,REGENERACJA SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI SPRZEDAŻ NOWYCH ITP...ITD....MYŚLĘ JESZCZE ZAJĄĆ SIE DYSTRYBUCJĄ AKUMULATORÓW MAM O FIRMIE POLIMANIA BARDZO DOBRE ZDANIE POZDRAWIAM ! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Polimania Zakład Poligraficzny Zdzisław Bąk - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimania Zakład Poligraficzny Zdzisław Bąk