Adform Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o Adform Sp. z o.o.

Mieliśmy dowiedzieć się więcej o firmie a nie o paniach z Warszawy. Co one nas obchodzą?? Z tego co słyszałem to Warszawy już nie ma. Tak że zastanówcie się co piszecie.

Maja

@Tyracz i osoby powiązane z Tobą dyskusją to nie miejsce na rozmowy na takie tematy. Wątek jest po to, by dzielić się tylko wrażeniami z pracy w Adform. Komentarze nie na temat admin ma prawo usunąć. I upominam Was, że obrażanie jest zabronione według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Były pracownik wiesz co oznacza mobbing? Zgodnie z art. 94(3) § 2 kodeksu pracy, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie właśnie takich zachowań dopuściły się Panie z Warszawy?

Uciekajcie stamtąd! Panie z Warszawy kłamią jak mało kto, typowe karierowiczki, zazdrosne o wszystko i wszystkich, chcą cie kontrolować i sprawdzać ile sikasz - czysty mobbing!

nick

naprawdę, żałosne jesteście

Maja

Atmosfera jest ważna, ale właśnie to już zależy na jakich trafi się współpracowników. @Alex rozumiem, ale jednak nikt nie może mnie obrażać, za to, że poprosiłam o dowody, które są ważne, bo jednak to forum publiczne i jak ktoś tu wchodzi to ważne, żeby dostał prawdziwe informacje. @Ajam obrażanie pracowników to łamanie regulaminu. Twój wpis może teraz zostać skasowany przez administratora forum.

Jak długo mamy dawać szansę zarządowi??? I jak długo mamy czekać. Niech przedstawią nam konkretne plany a nie trzymają w niepewności.

pracownica szczebla najniższego

Ja też tam pracowałam i ludzie naprawdę byli super, atmosfera też, co nie zmienia faktu, że w tym momencie nikomu bym nie poleciła się tam zatrudniać, przy tak niestabilnej sytuacji , a dodatkowo braku wypłat. Jeśli pracodawca nie jest w stanie zagwarantować podstawy jaką jest wynagrodzenie, to nie ma o czym rozmawiać. Ludzie mają rachunki do płacenia, muszą się jakoś utrzymać, nie dziwne, że odchodzą i szukają pracy, która zapewni im podstawowe potrzeby. Co do zarządu... Nowy zarząd zapomniał, że to "najsłabsi" pozycją budują firmę, bo oni wykonują tak naprawdę najcięższą pracę i znają firmę od podszewki, Ci ludzie też mają coś do powiedzenia, zalecam rozmowy i wysłuchanie zarówno próśb jak i pomysłów wszystkich pracowników, nie tylko tych "wyższych stanowiskami"... przede wszystkim zalecam szczerość, a nie chowanie się za plecami pracowników średniego szczebla, którzy zmuszani są do przekazywania złych informacji. Powodzenia

gość

pracowłem tam, ludzie bardzo fajni, nigdzie potem nie było już takiej atmosfery

Adform+

Nie panikujcie..... dajcie szansę zarządowi. Firmy czasem przechodzą gorszy czas, jeden z właścicieli dokonał dość odważnych zmian może wie co robi. Jak czytam powyżej obiecali wiele na lepsze to poczekajmy może my nie wiemy a budowa już trwa???

AD12345

JAK DLA MNIE TA FIRMA TO JEDNA WIELKA PATOLOGIA JEDNA DOBRA RZECZ JAKA MNIE TAM SPOTKALA TO PRACOWNICY PRODUKCJI I MONTAŻU OGOLNY CHAOS NIKT NIC NIE WIE PIENIADZE MARNE O ILE W OGOLE SA.... WIECEJ KIEROWNIKÓW NIZ PRZCOWNIKÓW CI KTOZY NIC NIE ROBIA MAJA SIE TAM ZA WLADCOW A W RZECZYWISTOSCI CHODZA I PODPIERDAJA (MAM NA MYSLI KONKRETNIE JEDNA PANIA :) ) ZNANA CHYBA WSZYSTKIM ... OGOLNY BALAGAN I PRETENSJE DO WSZYSTKICH PRZEZ CO ATMOSFERA JEST JAKA JEST .. OGOLNIE NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TAKIEJ FIRMIE....

Maja

@Czekający na pobory a skąd masz takie informacje? Jeżeli pisze się takie rzeczy na publicznym forum to trzeba je jakoś udowodnić, bo mogą wprowadzić zamęt. Tu wchodzą osoby zainteresowane pracą w Adform, dlatego te informacje muszą być prawdziwe.

Alex

@Maja - nie bierz personalnie do siebie tych uwag - ludzie są bardzo rozgoryczeni i mają do tego prawo. W końcu dostali dzisiaj tylko 20% wypłaty za sierpień, a reszta nie wiadomo kiedy. A już zbliża się październik i kolejna wypłata, która będzie albo i nie..... Sytuacja jak błędne koło: - firma nie płaci kooperantom, nic nie może zlecić do wykonania - firma nie płaci dostawcom, nic nie może kupić - nie mając materiałów, firma nie może nic produkować, - odbiorcy nie płacą firmie, bo produkcja nie jest zakończona.... Dodając do tego zwolnienie się blisko połowy załogi w przeciągu ostatniego miesiąca...... oraz powołanie nowego członka zarządu, który w przeszłości zajmował się upadłością firmy Wimet.... Co można z tego wywnioskować???? Każdy kto rozmawiał z prezesem wie, że nie interesują go pytania typu: jak? gdzie? kiedy? kim? tylko: za ile? ile będzie kasy z tego "deal-u"?

Niki
@Alex 21.09.2017 17:54

A.... to dlatego takie mętne tłumaczenie sytuacji z Wimet-em ... bo do Adform zawita ten sam Pan? Alex masz rację to daje do myślenia!

Czekający na pobory

Firmy w zasadzie już nie ma.... są jakieś złudzenia. Szkoda czasu dla tego cyrku, czas na zmiany.

Nick

Firma, która kiedyś była jednym z lepszych graczy w branży, stała się latającym cyrkiem Monty Pythona. Tyle.

Mirek

Kiedyś Adform to była fajna firma dopóki Andrzej nie zatrudnił doradców oszołomów z Krakowa i Warszawy zamiast trzymać się zaufanych ludzi z Mielca. To krakusy i warszawiacy wpóścili go na minę.

Monia
@Mirek 15.09.2017 22:15

Nie zgadzam się co do Krakowa jeśli chodzi o Marcina A to byłaby to krzywdząca opinia, dla Marka K również. Marcin dużo uporządkował, wprowadził wiele innowacji nigdy nie działał na szkodę firmy ale chciał i ciągną ja do góry. Jeśli ktoś go nie lubił to już inna sprawa . M Kiełbowicz robił swoją robotę i chyba też solidnie. Zgadzam się co do ludzi z Warszawy wielu karierowiczów przewinęło się przez Adform( oczywiście nie można generalizować bo byli też spoko ludzie)Najlepszym przykładem jest ostatni nabytek TT. Aż dziw, ze jeszcze się nie zorientował, że to Nikoś Dyzma.

Maja

@pracownik121 a jakie dokładnie zmiany zaszły w firmie Adform Sp. z o.o., które określasz jako złe? Czy uważasz, że wcześniej się lepiej tam pracowało? Co byś zaproponował pracodawcy, żeby pracownicy byli zadowoleni? Może przeczyta i się zastosuje do rad swoich pracowników.

Nikoś
@Spawacz 14.09.2017 10:42
W firmie brakuje elementów do produkcji - dostawca ich nie przywozi, ponieważ firma nie płaci za faktury! Dodatkowo sa ogromne...

No widzisz Maja - masz pytanie , masz odpowiedź.

Nik

Co za bzdury z tym oddłużeniem i defraudacją.... nie słuchajcie takich bzdur

Nina

Widzę że komuś bardzo zależy żeby ludzie się zwalniali. I robi sztuczy tłok w koło wszystkiego. Kto chce to zostanie a kto będzie chciał to sam odejdzie.

pracownik121

W tej firmie dzieje się bardzo źle, ludzie sami uciekają, a ci co mają odwagę zostać są zwalniani... zmiany niekorzystne. Firma ma poważne problemy z zarządzaniem, od dwóch miesięcy opóźnione wypłaty. Radzę uciekać jak najprędzej. Wypłaty dalej marne, nie warto sobie głowy zaprzątać. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że panuje tam CHAOS!

NICDODAĆ

Chyba się chłop nie spodziewał , że dostanie nóż w plecy od "przyjaciela".......

Nie tylko z Prezesem ale co najważniejsze z Twórcą i założycielem Adform.

A szczególnie sposób, w jaki został zmieniony Prezes.... Jeśli tak można postąpić z Prezesem firmy, to co można zrobić z szeregowymi pracownikami??? Lepiej nie myśleć....

Anka
@pracownik 27.08.2017 19:32
no to posłuchaj....... historia jak z kina akcji. Pewnego dnia( w tym roku) do Adform zawitał nowy dyrektor finansowy ...z War...

Nie rozumiem. Jak to został odwołany ? Prezes ?? Chyba nikt nie może odwołać prezesa

Efka
@Anka 29.08.2017 01:11

Prezes chyba tez tak myślał ;-) W tym przypadku Rada Nadzorcza ale między wierszami czytaj TT

pracownicy

Ostatnie zmiany w Zarządzie nie budzą optymizmu :-(

Maja

@Laserowiec dopytuję, ponieważ nie jestem związana z firmą Adform. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl. Dlatego też nie mam informacji na temat tego co się w firmie dzieje. Wątek ten służy pomocą dla osób, które szukają opinii na temat firmy jako pracodawcy, a dodatkowe informacje bezpośrednio od pracowników Adform będą dla nich bardzo cenne.

Maja

@Laserowiec piszesz o braku organizacji pracy. Co konkretnie masz na myśli? Wspominasz również o rotacji w firmie. Jak duża jest jej skala? Ile osób odeszło z firmy w ostatnim czasie?

Laserowiec
@Maja 13.06.2017 13:17

Proszę spojrzeć ogolnie ile ludzi sie zwolniło odeszli ludzi którzy znali sie na tym co robili... A co do organizacji to wystarczy popatrzeć na to co sie dzieje i dzialo. A jesli ktos nie widzi problemu moze powinien podejść na produkcję i zapytać ludzi. Pozdrawiam

Maja

@Nina w jakim dziale Adform pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Mogłabyś powiedzieć jak Ty oceniasz Adform jako pracodawcę?

Nina

Weekendy wolne ale czasem się zdarza ze pracuje się 2-3 w miesiącu w sobotę.

niki

Witam widziałam ze jest ogloszenie do Adforma na produkcje, czy polecacie i jakie zarobki na poczatek na rękę? Podobno tylko 1zm i wolne weekendy?

Maja

Przypominamy, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, nie mogą zawierać opinii opartych na pomówieniach. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co myślicie o firmie jako pracodawcy.

Seba

Powiem tylko tyle , dzieci w szkole specjalnej są bardziej zorganizowane , niż w tej firmie .

Maja

Obecnie trwa jeszcze rekrutacja do firmy na stanowisko między innymi Specjalista Produktu oraz Konstruktora. Co możecie osobom szukającym informacji o pracy w Adform? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Michał

Wszystko przez pseudo dyrektorka finansowego co narobił zamieszania w firmie żeby firmę zniszczyć na swoich kombinacjach i przekrętach. Kiedyś to była w miarę porządna firma teraz totalna katastrofa.

Pan xxxx

Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią. Magazynierow ciężko się o cos doprosić. Bałagan przed halą

Adi

Totalny chaos magazyn praktycznie nie istnieje w tej firmie większość magazynierów się pozwalniało a reszta jest na wypowiedzeniu. Nie wiadomo o co chodzi totalny bałagan nikt nic nie wie co przyszło a co wyszło :-)

Ela

Ja pracowałam w Adform. Przez agencje. Panie z agencji bardzo miłe. Praca też w porządku. Ciężko nie było. Pieniądze jak wszędzie. Tylko pierwsza zmiana była, i to było OK. Musiałam zmienić prace na bliższa mojemu zamieszkaniu, ale chetnie bym wróciła.

Pan xxxx

Nie powiedział bym że tak jest do końca dobrze na tej firmie.

michał

Ogólnie praca dobra zarobki w porządku jak na Mielec. Wszystko wypłacane w terminie. Ogólnie ład i porządek na firmie i miła atmosfera na produkcji totalny luz.

Laserowiec
@michał 11.02.2017 00:18

Praca wyglada ogolnie fatalnie, brak jakiej kolwiek organizacji pracy przez co ludzi którzy znali sie na tym co robili zwolnili się. Niestety nie widac ba ich miejsce "10 innych osob" Pozdrowienia dla Małego.

KXXX

NIE POLECAM!!!! PRACOWALEM TAM 2MSC...CZEKAJAC NA WYPLATE ZA 96H DOSTALEM NA KONTO PRZELEW W WYSOKOSCI 150ZL WSTYD I HANBA DLA TEJ FIRMY

bartello

czy te "elastyczne godziny pracy" to obowiązują na wszystkich stanowiskach? bo ja chcę się do was wybrać na stanowisko Product Area Manager - Research jeśli uda mi się przejść rekrutację, z góry dzięki za odpowiedź

gość

no właśnie, też muszę się dowiedzieć co to oznacza, przepraszam za mój nick ale wszyscy się ze mnie śmieją że wyglądam jak koń i że ogólnie jestem mało rozgarnięta, z góry przepraszam pocieszam się tyko tym że mam koleżankę która jest jeszcze bardziej tępa niż ja za to wygląda jak kłapouchy :) :) mówią że jest córką mamuta i kulawej niedźwiedzicy :) żartownisie :)

gość

dla koni stawki są głodowe

koniowata barbara

czy ktoś się wypowie na temat kierownika andusa? :):) hehe ..........

gość

Pieniądze może nie za ciekawe, ale w miarę fajni ludzie, pozdrowienia dla Marka

Kubik

Gdyby nie zatrudniali ludzi, którzy znają się na swojej robocie i mają doświadczenie z pewnością firma nie przynosiłaby takiego zysku.

Nick

Ha, ha, ha, ciekawe kto ci kazał tak napisać!

Uczciwi pracownicy

Widzę że prawda w oczy kole i usunęli ostatni post który był prawdą:). Pan G(jezus) nad wie tyle co zje czyli nic. Nadal udaje kierownika którym tak na prawdę nie jest. Mało kto wie iż pan Jezus został zwolniony z poprzedniej pracy dlatego że sprzedawał wszystkich dyrektorowi, jednak pech chciał że sprzedał nie tego pracownika co trzeba i został zwolniony.Zabawa po jego zwolnieniu trwała do białego rana jak śpieszy donieść nasz informator. Nowym pupilkiem pana G. Jest pani Agnieszka tzw. RUDA jest on nią zachwycony jak sam opowiada( sprzedaje równie dobrze jak on sam ) Hitem miesiąca pana G jest cytuje : "Ludzią nie jest potrzebna premia, powinni się cieszyć że przychodzą do pracy" ale również : " Jak patrze w lustro to widzę nadzieje tej firmy" co rozbawiło nas do łez.Przypuszczam iż gdzyby brakło pana G przez kilka miesięcy to G by się stało a przez zarobił by więcej. pozdrawiamy Uczciwi pracownicy :)

Maly55

Darek jeżeli mówisz ze tak jest to sie cieszę i gratuluje poprawy.. Bo to co ja pamietam to tragedia była na montażowni

gonzo

Zawsze można trafic gorzej. Nie spotkałem się z jeszcze z taką pracą żeby nikt nie narzekał. Zresztą w takich firmach gdzie jest produkcja, transport itd zatrudnianych jest kilkadziesiąt osób zawsze znajdzie się ktoś, kto ci nie podpasuje. Nie oszukujmy się dobra atmosfera nie jest gwarantowana przez żadną firmę. A jeśli ktoś narzeka i jest mu od tego lepiej to proszę bardzo.

maly55

pamietam co stolarze wyrabiuali.. ten wojtek gonska ze swoja ekipa co oni nam przysylali to tragedia

maly55

widze ze nic sie w tej firmie nie zienilo.. ciagle balagan a prezesik robi z ludzi baranow :))

Mona

Byłam w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej i było naprawdę OK. Rozmowa na luzie, standardowo coś o sobie, o doświadczeniu zawodowym itd. Żadnych "głupich" pytań typu, gdzie się Pani widzi za 10 lat, albo jakie są Pani ambicje zawodowe. Od razu powiedzieli, że dają umowę o pracę itd. Tak więc na mnie zrobili dobre wrażenie.

@@@

to byś się zdziwił jak dają umowy o prace. Ile chodzenia, ile proszenia, a po długim oczekiwaniu z łaską może Ci dadzą najniższą krajową. Może się trzymają, ale jakim kosztem ;) Żeby ktoś z zewnątrz widział jak wykonuje się niektóre czynności.. Dlaczego ludzie się zwalniają cały czas? dlaczego odeszło dużo starych pracowników?

Zostaw opinię o Adform Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adform Sp. z o.o.