Opinie o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adform Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adform Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

XXX XX

Banda oszustów i złodzieji !!!! Tyle w temacie.!!!!!!!

TYLE PIĘKNYCH MIAST W PL
@XXX XX

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Były praciwnik

Pieniążki za luty nie były wypłacone pracownikom tym co zostali ani tym co odeszli.

BYŁY PRACOWNIK 2
@Były praciwnik

Dlaczego upadłość została tak późno zgłoszona? Kłopoty z wypłata poborów ciągną się już od III Q 2017. Na stronie internetowej można znaleźć wyniki adform za 2017r . Strata 6,6 mln nie powstała w styczniu/lutym ale zarząd musiał o tym wiedzieć wcześniej.

Balaton Rzochów
@BYŁY PRACOWNIK 2

I z pewnością wiedział, przecież to spryciarze z doświadczeniem

WYJEDŹ I ZAPOMNIJ O TYM G>>E
@Były praciwnik

Byly

Bardzo milo wspominam kilka lat pracy w firmie Adform. Mimo, że juz od kilku lat tam nie pracuję to z wielkim smutkiem przyjąłem informacje o likwidacji spółki. Bywało różnie raz lepiej taz gorzej, Takich super ludzi jak tam nigdy nie spotkałem wcześniej ani później. Wspominam bardzo dobrą atmosferę na produkcji, w biurze, na prototypowni. W zgranym zespole pracowników zawsze dokonywalismy rzeczy wydawalo by sie niemożliwych. Prezes A.K. w porządku facet. Na pewno chciał jak najlepiej i z różnym skutkiem to wychodziło. Nic do niego nigdy nie mialem. Lubiłem przychodzić do pracy bo codziennie uczyłem czegoś nowego. Przede wszystkim radzenia sobie w różnych nietypowych sytuacjach i podejmowania ryzykownych decyzji. Dziś ta nabyta umiejętnośc bardzo przydaje mi sie na codzień i żadna trudna sytuacja w pracy nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Prawdziwa szkoła życia. Do dziś mam dobry kontakt z byłymi współpracownikami i miło wspominamy stare czasy. Mam nadzieje, ze uda im się jakoś podzwignac z tego dołka i spróbują odbudować ta firmę. Było jak było. Trzeba iść do przodu. Prezes niech nie zapomina o byłych, terazniejszych i wiernych pracownikach z okolicy a na pewno cos z tego będzie. Tu nie trzeba sztabu pseudo uzdrowicieli i żadnych firm naprawczych. Trzymam kciuki!

Maja

@Xxx a do którego dnia miesiąca dostawaliście wypłaty? Czy przypominaliście się pracodawcy? Co może być powodem tych opóźnień? @XYZ na jakiej podstawie zostały podzielone te wypłaty w firmie Adform?

gosc
@Maja

Wypłaty były przelewane do 10 dnia miesiąca, powodem opóźnień jest brak pieniędzy na koncie firmy, firma upada i nie ma nowych produkcji. Pieniądze zostały przelane dla pracowników dalej pracujących w pierwszej kolejności, dla tych którzy się zwolnili widocznie zabrakło

RANDAL
@gosc

KŁAMSTWO

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adform Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Wkurzony

@Maja ..pracownicy nie odczymali wypłaty za luty..i nawet nie na to nie zanosi ze kiedykolwiek odzyskaja te pieniadze. Firma sie dobrze o to postarala aby syndyk nie miał co znaleźć na firmie.

Maja

@Były pracownik informujcie jak wygląda przebieg upadłości likwidacyjnej w firmie Adform. Czy pracownicy, którzy odeszli dostali swoje pieniądze lub czy mają szansę je odzyskać? Każda informacja może być pomocna w tej sytuacji.

Przewidywania o upadłości tej firmy dziś stają się rzeczywistością. 2 lata temu nikt by jeszcze nie pomyślał, że tak to się marnie skończy.

I koniec Adformu. Złożenie Wniosku o upadłość likwidacyjną Spółki Adform Group S.A Zarząd Spółki Adform Group S.A z siedzibą w Mielcu informuje, że w dniu 28 luty 2018 złożył do Sądu Rejonowego w Rzeszowie w Wydział V Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Naprawczych Wniosek. W internecie można wszystko i o każdej firmie się dowiedzieć.

Oszukany Pracownik

Panie Prezesie , nam sie należy wypłata za styczeń. Na zebraniu pan mówił że są we Francji to nie czas dyliżansów że trzeba po nie jechać 2 tygodnie . Cierpliwość pracowników się skończyła i złożyli wypowiedzenie z Art.55 . Ta część co została pieniądze otrzymała lecz oni Timpoidu nie zbudują. Mielec jest mały o oszukanych pracownikach Adformu opinia publiczna sie dowie.

XYZ

Panie prezesie prosimy o zapłacenie pracownikom wypłaty... Jakim prawem część pracownikow dostała wynagrodzenia a reszta nie. tak sie nie robi.!!!!

Pracownik oszukany

Panie prezesie pracownicy nie zarabiają tyle co pan. Chcemy dostać wypłatę za swoją pracę. Mamy rodzinę i zobowiązania finansowe. Firma ogłasza upadłość ale wynagrodzenia się nalerzalą. Mamy zgłosić to do państwowej inspekcji pracy. Potrafi Pan płakać na zebraniach pod wpływem alkocholu co zresztą jest nagrane. Obiecywać pracownikom gruszki na wierzbie a nie wybowiazywac się z tego co pan mówi.

Xxx

Gdzie jest wyplata za styczen? Pracownicy mają rachunki do zapłacenia.

Moim zdaniem teraz to już jest za późno na wszystko. Pan Andrzej powinien docenić tych pracowników co mu jeszcze zostali w firmie. A jest ich bardzo nie wiele. I żadnych pracowników nie znajdzie o tak, ponieważ każdy zna tą firmę i pana Andrzeja. Powiedzmy to w prost.

Maja

@exgrafik rozumiem, że czujesz się niedoceniony, ale czy uważasz, że tamte osoby z innych miast nie zasługiwały na to, żeby je docenić? Może powinniście Wy i oni być doceniani przez firmę Adform, a nie tylko oni?

Naj

A ciekawe kto dopuścił do takiego stanu jak się znajduje ta firma?????? Teraz te osoby nie mają nic do powiedzenia pracownikom. Najlepiej doradzić pracownikowi żeby się sam zwolnił. Najlepiej

exgrafik
@Naj

Prezes Andrzej zawsze twierdził że mocną stroną jest i tutaj zacytuje "TANIA SIŁA ROBOCZA", nie potrafił docenić ludzi którzy wielokrotnie pracowali ponad to co było w umowie nie dostawając nic w zamian. Zachwycał się ludżmi z Warszawy, Krakowa ale to ludzi z Mielca i okolic stanowili trzon tej firmy.Jemu było łatwiej płacić tysiące złotych bajerantom niż docenić tych którzy byli oddani tej firmie.Był chytry i skąpy i myślenie że za bramą stoją i czekają już dawno nieaktualne. Kto mądry był dawno się już zawinął. Żal mi ludzi którzy tam jeszcze zostali, wierzcie mi też zostawiłem serce w tej firmie ale istnieje świat poza Adformem i wierzcie mi że jest o wiele ciekawszy;). Fajna byla firma ale gdzieś pycha zgubiła prezesów po drodze. Pamiętajcie że to ludzie tworzą firmę nie maszyny i zadowolony pracownik to najlepszy pracownik który się poświęca i stara sie aby miejsce którym pracuje się rozwijało, mam nadzieje że ktoś z zarządu to czyta.

Rudy

To już jest koniec nie ma już nic kupa długów i wielki wstyd!!!

Maja

@XXX XX dlaczego tak uważasz? Pamiętaj jednak, że mimo własnego zdania nie możesz obrażać nikogo na forum. Szczegóły znajdziesz w regulaminie. @Ewelajna a nie możecie powiedzieć, że nie zaczniecie pracy zanim firma Adform nie zapewni całego sprzętu do pracy? Myślisz, ze zostałaś zwolniona z tego powodu, że nie zostałaś po pracy? Może chciał sprawdzić jak Wam zależy na pracy i dobrym wrażeniu?

Ewelajna

Zostałam przyjęta do Adformu wraz z innymi ludzi. W 1 dniu totalny bałagan, nikt nie wiedział na hali ,że zostali zatrudnieni nowi ludzie.Minęła 1 godzina zanim ktoś nami się zainteresował.Powyższe komentarze odnośnie braku sprzętu jak najbardziej trafne, trzeba było dosłownie wszystko przynosić swoje z domu- od plastrów po głupi nożyk który był niezbędny na wykonywanych prac.Plus taki ,że przerwa trwała 30 minut. 2 dzień od kiedy zostaliśmy przyjęci chodził kierownik i pytał się czy możemy dłużej zostać, paru osobom nie bardzo to było na rękę , wiadomo(dziecko, obowiązki) .W następnym tygodniu przed godziną 15 ja i 2 innych osób dowiedzieliśmy się ,że jutro nie musimy przychodzić już do pracy. Kpina, totalny brak jakiejkolwiek organizacji, robienie wała z ludzi.

Maja

@No name masz racje nie powinny się tutaj pojawiać wpisy na temat pracowników, jest nawet o tym mowa w regulaminie forum. Jednak sam admin nie jest w stanie dostrzec wszystkich takich wpisów i jeżeli je widzisz to zgłoś je od usunięcia na admin@gowork.pl

Marszałek

Ktoś wie ile trwa okres próbny i czy zmienia się stawka?

Exworker
@Marszałek

3 miesiące. Zmienia się jeśli ją wywalczysz, a jak jesteś cichy nie masz na co liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Adform Sp. z o.o. - Mielec

Adform Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Adform Sp. z o.o.