Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

W

To chyba tylko dlatego ze operator uv lub innej linii nie robi nic wiec nie zasługuje na większe zarobki.

Cipek
@W

Lepiej nie bedzie i przyzwyczajcie sie do tego strajki wam nic nie dadzą kraj wyzysku miliony na kontach sorki taki mamy klimat

.,..

Niema to jak podszywanie się pod kogoś innego... Administrator forum jutro tym się zajmie.

realista
@.,..

" Administrator forum jutro tym się zajmie. " Jakby administrator robił cokolwiek na tym forum, to posty kończyłyby się na 10 stronie a nie na 21

Cipek
@realista

No i para poszła w gwizdek

,,|,,
@.,..

taaa bo nicka można mieć jakiego się chce

bjh

Zawsze płacili tak jak chcieli i to sie nigdy nie zmieni wiec przyzwyczajcie sie ludzie abo zmiencie prace

geneza

święta ida znów wypłata okrojona o 1000zł i tak co roku załosne i przykre to

kasA

no właśnie,gdzie wypłata???to już kolejny raz,tym razem nie odpuszczę,będą odsetki,groszowe ale jednak

realista
@kasA

heh, dobre, zając życie to kasa poszła już 9, a że Twojemu bankowi nie spieszno z zaksięgowaniem jej na twoim koncie to już Twój problem...

olek
@realista

niespieszno pisze się razem

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

:::

DLACZEGO NIE MA JESZCZE WYPŁATY NA KONCIE???????

Babelek

Ja tam na Zakład nie narzekam ważne że jest praca. A zawsze też można dorobić fuchami

buc
@Babelek

co to ma do rzeczy odnosnie szatni?

Zjawa

Niema to jak podszywanie sie pod kogos innego... żenada...

Belladonna

Po pierwsze nie przenoście nam kobietom szatni na stronę pakowni! Nie chcemy tego absolutnie!Dlaczego panowie nie mogą sie tam przenieść tylko zawsze baby maja najgorzej?Po drugie- bedzie standardowo dodatek swiąteczny?

@Belladonna

Same tego chciałyście bo za mało macie prysznicy eh a teraz narzekanie lol

odpowiadam
@.

Nie wszystkie osoby lubią brak higieny związany z dzieleniem jednego prysznica z dziesiatkami innych, obcych kobiet, wiec prosze nie uogólniać, ze "wszystkie".

Piękny

widzę że Olaf rządzi forum bo usunął mój wpis już wiemy co robi zajmuje się forum i nic nie robi

Ffff
@Piękny

Jestes żałosny z tym podszywaniem sie pod pięknego

@Ffff

Masz racje skarbie buziaczki

@Piękny

a kiedyś ja byłem twym skarbem :P zdrada tak bardzo boli

Piekny

prosze przestac sie pode mnie podszywac. nie sadzilem,ze mam az tylu fanow i kazdy chcialby mna byc

@Piekny

kompleksy się leczy najlepiej polerując klamkę gogusiowi

Warsaw shore
@Piękny

Nie musisz opowiadać na forum o swoich zajęciach i upodobaniach :/

@Warsaw shore

Masz rację i odczepcie się od Pięknego

Aparat
@Gogus

Gdzie jest olaf ola la co on robi -- zdjeciaa pstryka co potrafi ola la pstrykać zdjecia i ka..p..c ola la

Waserman

Wiecie może jak jest naliczany dodatek akordowy?? Czy jak pracujesz na akordzie to opłaca się zapylać jak mrówka by więcej zarobić czy to jest ściema ? Jak zmienny jest dodatek akordowy ? to mnie zastanawia bo nie wiem czy mam aplikować do Zorki czy wyjechać za granicę, proszę o normalną odpowiedz. Dwom pedałkom Gogusiowi i Pięknemy dziękuje o nie odpisywanie

@Waserman

Jedz za granice bo cwaniakow to w zorce juz jest za duzo i swietych krów teź a pedalek to chyba cie zro.bił

@Gogus

wiesz czytałem to forum i sam doszedłem do wniosku że jesteście pedałami, ja nie obraziłem nikogo!!! ważnego... Chciałem dowiedzieć się na temat akordu bez waszego spaczenia, czemu sądzicie że jestem cwaniakiem ? Moi rodzice to mama i tata nie wiem czy u was to pies i pies albo mama pies. KTO WAM DAJE PRAWO OBRAŻAĆ CZYICHŚ RODZICÓW dekle

Lejek
@Waserman

A goguś jest w liczbie mnogiej ze piszesz "wam"?

@Lejek

Jak tam po wypłacie po wystąpiła kiszka

Kiszka
@Gogus

a ciebie co to interesuje ? taki nie rób jak ty to powinien zarabiać minimum 1450 zł

@Kiszka

Fakt moźe i nic nie robie ale 4500 na łapkę przyklejone i kto jest debesciak

@Gogus

chyba w snach tyle zarabiasz, eh dekielku

szukający z wilkami

Zaglądam tu czasem w nadziei że dowiem się czegoś ciekawego o tym pracodawcy... a najczęściej czytam jak niejaki Piękny narzuca się Gogusiowi lub odwrotnie,umówcie się gdzieś w jakimś romantyczno-sympatycznym miejscu(kibel wam polecam)i wypolerujcie sobie po klamce aż do spustu.... wam będzie lżej a My poczekamy na normalne opinie o tym zakładzie.

@szukający z wilkami

To, że Ciebie ciągnie do mężczyzn i zabawiasz się z koleżkami we wzajemne polerowanie gałek czy tam klamek , nie oznacza, że każdy to robi. Ale rozumiem, każdy mierzy swoją miarką. Współczuję tak płytkiego podejścia do życia. Jeśli coś Cię razi w oczy to po co zwracasz na to uwagę? Po co czytasz skoro możesz to zwyczajnie zignorować? Zalatuje hipokryzją aż wstyd.

To nie ja pisałem!!

@Piekny

Piekny przeciez wiem ze to nie ty my kolesie git a ten podszywacz to napewno jeden z tych co kazdego dnia narzeka w naszej powoli odmieniajacej sie zoreczce a co u ciebie byku jeden czy jeszcze robisz w tej jak rodzinnej atmosferze bez arka .p . Dobry był .

@Gogus

Serio gogusiu zacząłeś mnie wku....

@Gogus

Goguś przyjacielu moj ano robie cały czas w naszym kochanym zakładzie i prawdę powiedziawszy brakuje mi arka i gosi.Ale takie zycie,trzeba sie przyzwyczaić do zmian.Wazne ze wypłaty sa coraz lepsze.A co u Ciebie mordo ?

Jelonek

To co sie dzieje w tym zakładzie to jakies jaja! Maszynownia produkuje bubel za bublem,lakiernia wiecznie zalewa elementy a pakownia odrzuca byle co bo maja za duzo materiału i w tyłkach im sie przewraca.Jakosc materiałów pobieranych z poza zorki to kpina,90% nadaje sie tylko na śmietnik!wstyd !!!!

@Jelonek

100%prawdy

@Nie jestem robotem

A ja sie pytam gdzie jest małgorzata nawet sie nie poźegnałaś a my nie którzy tęsknimy dlaczego gosiu odeszłaś odpisz

mam już powoli dość zorki mam nadzieję że po dzisiejszym audycie dostana po d... wypłaty są tak piękne że normalnie cudo porównywalne do biedronki (pensja biedronki + wykładanie towaru np. cocacola), jak i w Tesco by dało rade tyle wyciągnąć. Wiem nikt mnie tam nie trzyma ale ja lubie swoją prace na maszynowni bo trzeba myśleć na tych maszynach na których pracuje, a jak już poznasz akord wyliczasz ile masz zrobić elementów w ciągu miesiąca na 1100 zł akordu ( bo więcej nie dostaniesz chociaż byś się zeserem) tyle robisz czyli jakieś 15 dni pracy maksymalnie i stopujesz pracę bo i tak ci już za to nie płacą.

pracujacy
@.

no to jak już naprodukujesz tych elementów na maszynowni to zrób to chociaż dobrze, bo bubli tyle co wypuszczacie to i tak za dużo tego akordu dostajesz. Weź się za robote lepiej, albo idz do biedronki.

Taafff
@pracujacy

uuuuuuuuuu niedotykalska pakownia

nie ale powinny, akordem dorabiasz sobie w sumie to nie ale powinniśmy

Nie jestem robotem

na maszynowni za takie marne grosze ... 2700 przepracowane 2 soboty ... akord zmniejszony o 350 zł ... mam pytanie jak to jest jestem na L4 2tyg - 2760 jestem na urlopie 2 tyg - 2463 jestem 3 weekendy -3000 cały miesiąc pracy bez soboty 2400 + - 100zł (czy robię akord większy czy mniejszy wypłata zawsze taka sama ) nie rozumiem tego może mi to ktoś wytłumaczyć. Unormujcie te wypłaty albo robimy na godziny albo na akord, bo mamienie nas zrobisz więcej to zarobisz to g... prawda

@Nie jestem robotem

robiąc tyle bubli chciałbyś zarabiać nie wiadomo ile?zacznij robić dobrze i poprawnie a zarobki same podskoczą

Nie jestem robotem

sorki człowieczku ja nie jestem od lawy i nie jestem z lakierni

Za cały miesiąc tyrki 2000 z groszami...........d.py nie urywa,ale nowy dyrektor obiecał że będzie lepiej,zobaczymy.

geneza
@ja

nowy dyrektor nic w tym kierunku nie zrobi tak jak były juz panek bedzie tylko gorzej

@geneza

Ile razy już pisaliśmy że akord to lipa w tej firmie ... wypłata z 3 tyś spadła na 1900 a produkcja wzrosła eh... aż jestem ciekaw fiszki...

wypłaty dalej nie ma ...

Wez juz nie sciemniaj

xmen

Ty szukasz pracy czy tylko chcesz o niej poklikać?chcesz wiedzieć co oferują?przyjdź i zapytaj zamiast siedzieć przed komputerem i się zastanawiać co oferują,widać tak Ci na pracy zależy..

bob

Zorka daje ogłoszenia już od kilku miesięcy. Szukają na produkcję i do transportu. Zaglądajcie na ,,jelonka.com'' Nie dziwię się naprawdę, że ludzie nie chcą tam pracować!!! Osobiście się przekonałem jaki to żałosny zakład.

Mała
@bob

Z czym żałosny? A może nie chciało pracować się?

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.