Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Gdzie jest gosia gdzie jest gosia ja sie pytam

Gdzie jest gosia gdzie jest gosia ja sie pytam

,,.

a nie ciekawi Was ludzie dlaczego non-stop pracowników ? Coś musi być z tym zakładem nie tak skoro non stop są ludzie poszukiwani...

Nowa

Tak szukamy!

sainz

Witam Jak wygląda praca na magazynie, mniej więcej jakie są zarobki?

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

.,.

nom poszukiwany cały pracownik produkcji bo ci co przychodzą to tylko 2/5 pracownika produkcji. Krecikiem jest koleś z czyszczenia wielki znawca niczego u Marcina na zmianie ...

@.,.

Dzieki za odpowiedz!tylko jednego nie rozumiem?co on ma do gadania na maszynowni i pakowaniu skoro jest z lakierni? "ktos napisal ze sie z niego smieja z 3 dzialow ".nie ladnie tak kapowac!!! i s..c we wlasnym gniezdzie.

Nowa
@wrc

Chłopak zna się na robocie. Z tego co słyszałam to go kapują bo wie wiecej niż inni.

@Nowa

To dobrze jak sie zna,tylko bylo o nim tu glosno ze to kapus.Ja go osobiscie nie znam i nie bede sie juz na jego temat wypowiadal mam swoja prace.pozdro

@Nowa

dlatego pozbyli się go z maszynowni potem zmieniali mu stanowiska pracy bo sobie nie radził aż trafił na czyszczenie. Naprawdę nie zna się.

@,,

piszesz raz ze sie zna a teraz ze nie . fajna dziewczyna pracuje u was na lakierni,blondynka :).

ygfycgjbhk
@wrc

niestety za wysokie progi dla zorkowskich roboli. Laska by na zadnego z was nawet nie splunela

@ygfycgjbhk

nom masz racje za małe zarobki, brak ferrari albo marnego porschaka, ale nie oceniajmy dziewki z wyglądu tylko z pryzmatu własnej kieszeni :P

@ygfycgjbhk

Moze i tak byc,ale ona mnie nie interesuje po prostu napisalem ze jest ladna,jest czym oko nacieszyc:)

Tak, masz rację jednorazowa sytuacja. Dokładnie zawsze jest jednorazowa 10 każdego miesiąca,,

Pokimony

a czy on e były zorkowskie ?? namów kolegę bo takich nam trzeba ... potrzebni są ludzie do PRACY a nie namawiani przez kolegów , brakuje ludzi pracujących, obiboków mamy natto

cezca

hmy masz rację jak ci to umożliwiają ... ale są też osoby nie dający się nauczyć cokolwiek a dalej pracują i my pracownicy znający się na robocie musimy za takich zap... i w sumie na nich. Dlaczego zorka nie robi przesiewów nie nadaję się to aut z pracy, tylko trzyma ich na siłę ?? Polecam umowa na 3-4 miesiące na okres próbny jak się nie nadaje to nie przedłużacie i problem rozwiązany a nie takie pitu pitu

nikt

Ogryzek -Podgryzek tak się o nim mowi a mistrz z lakierni stoi za nim murem tylko nie wie co Ogryzek wyrabia slucha tylko jego nikogo więcej to jest zle

nic
@nikt

ja tam słyszałem że mają z niego polew zarówno lakiernia maszynownia jak i pakowanie. Zna się koleś NA NICZYM

@nic

Kto to taki kapus?z jakiego dzialu jest?

Cipek

Ogryzek to zamiast pracowac to zajmuje sie wszystkim innym i zabawia sie w kontrole jakosci ze o malym kapowanku nie wspomne jest dobry skubany

pss
@Cipek

masz rację dobry jest tylko w kapowanku :) bo pracować mu się nie chce i nie pracuje.

OgryzkiemGO

w sumie powinnaś się przyjąć poszukują beduinów ludzi na dnie (nie mówię o tobie) , ludzi których można przyciąć na akordzie i tyle

Zgryzek
@OgryzkiemGO

Czyli jak szukają ludzi "na dnie" to też jesteś beduinem :P :) Bo tam pracujesz!? Firma jest solidna ! Zarobki maszynownia 1900-3000.. , lakiernia 1800- 3000 .Jestem tego pewny na 99% mam duzo znajomych co pracują w Zorce. Jak na Jelenią Górę jest zajebiscie! Nowy szef produkcji.. :) nowy kierownik lakierni..:) zapowiada się dobrze :) Zapraszamy do nas :) p.s. i skąd ten nick? Nie miałeś lepszych pomysłów ? hehe pzdr 600

mozi

Czy pracują u was jakieś fajne kobietki ?

Piękny
@mozi

nie, sami faceci i transwestyci

Misja
@mozi

Mamy ładnych Panów i jednego ogryzka :P

a po polsku można ?

Bicep

i po co to piszesz po prostu to zrób a nie piszesz od 2 tyg czy dłużej, albo jesteś lebiodą albo brak ci motywacji do pracy jeżeli tak to se odpuść bo takich nie potrzebujemy dzięki wielkie

Panek

NIE zmieniła się szacun dla nowego szefa produkcji ale tylko lakiernia i lakiernia... w sumie tam największe straty. Atmosfera na maszynowi wygląda tak napisze według segregacji na mistrzów 1. Lawa - ściemniacz choleryk krzykacz wulgarny gość, ale stoi za swoimi pracownikami murem pracownikami tutaj to większość cfaniaki mają małe zgranie (jak nie zerowe z powodu mistrza) 2. Łysy - ekstrawertyk śmieszek pomocny normalny cwaniak ale daje rade pracownicy zgrani 3. Miniradka, nieporadek itp.itd. introwertyk nie do określenia jaka zmiana jak ludzie pracują bo co chwilkę się przestawiają maszynę zrób 15 tego 3 tego tutaj brak słów on jest jakimś bezm... zarobki zależne są od stawki godzinowej i na której zmianie jesteś 123 w takiej kolejności są zarobki. AKORD TO ŚCIEMA W TEJ FIRMIE. polecam lakiernie zostaniecie zjedzeni pakowanie najniższe zarobki ale mistrzowie normalni i fajni lakiernia to burdel na tripodzie :P

Gogus
@Panek

Poprosze o opinie o mistrzach z lakierni

Tonek
@Panek

problem w tym że to Wy szanowna maszynownio generujecie najwięcej strat,takie buble jakie przekazujecie do malowania to woła o pomstę do .... Wy jesteście tacy zajebiści że w swoim blasku nawet tego nie widzicie,mam nadzieję że nowe kierownictwo to w końcu zauważy i zrobi z Wami porządek,nawet nie wiecie ile pracy i czasu muszą poświęcać ludzie żeby poprawiać Wasze babole,uszkodzenia i zwykłe niedbalstwo,tego ostatniego jest najwięcej ale wiem...tak trzaska się akord.. Już niedługo skończy się trójka z przodu,tego Wam życzę i będę robił wszystko żeby tak było.Pisząc o Was z dużej litery nie miałem na myśli kultury tylko szacunek do pisowni,nie schlebiajcie sobie

Panek
@Tonek

HAHAHAHAHAHAHA... ja pracuję na lakierni i widzę jakie buble od nas wychodzą bo operatorzy to śmiechu warte niedouczone kmioty ale co tam maszynownia robi błędy około 10 % lakiernia zatapia te błędy dosłownie farbą zapewne około 35% (tyle mniej więcej brakuje na wypłacie akordu) a wózkowi to jeszcze pobijają. Napisze o tobie też z szacunkiem na jaki zasługujesz kmiocie i z malusiej literki buziaczki misiaczku. Ps.: Proszę postarajmy się zarazem lakiernia jak i maszynownia o nie puszczajmy bubli... w sumie to nie ma powoli kto pracować eh

Tonek
@Panek

nie wiem czemu mnie obrażasz,mam nadzieję że w końcu nauczysz się pisać albo patrzeć co podpowiada słownik,to takie czerwone wężyki pod napisanym słowem... Pracujesz na lakierni i widzisz jakie buble od Was wychodzą??i nic z tym nie robisz??nie różnisz się niczym od kmiota jakim mnie nazwałeś.Buziaczki misiaczku

Wiadro
@Tonek

Zauwazasz buble zglaszasz do mistrza on do kierownika .. i co z tego ? przymykają oko zeby ilosc byla na papierze a pracownik z czasem poprawi buble.. Takze niema co ingerowac w buble i sie martwic. Przyjsc odjebac 8h i do domu Pozdro

pozdro

premia jest tylko dla pracowników na umowe o prace pracownicy na zlecenie nic nie mają

TutiFRUTI

0 chyba że chcesz to max 3 Baaardzo rzadko się zdarza że 4 wypadną, tak naprawdę nie jest zła praca ale pracować trzeba i niektórych to przerasta mam nadzieję że nie zatrudnią więcej obiboków, bo produkcja w końcu upadnie.... Fakt jest taki akord w tej firmie to ściema i to niesamowita pewne jest tylko tyle że jak dostaniesz umowę o prace to twoja stawka godzinowa + 15% premii jakościowej +15% premii obecności w pracy (brak l4 nie spóźnia się itp. itd)+ akord który zawsze będzie taki sam plus minus 100-200 zł bez znaczenia ile się zrobi czy nie zrobi zawsze jest tyle samo, powinni to zmienić bo sam widzę że zaczynam to dokładniej rozumieć i zaczynam coraz bardziej zwalniać bo chciałem dorobić się więcej a zarobiłem mniej ... Powinni to zmienić i to w szybkim tempie bo ta tendencja jest coraz większa

OgryzkiemGO

przestań stary nie ma takiej premi to ściema

norman
@OgryzkiemGO

No i tu sie mylisz.W tamtym roku dla ludzi ktorzy nie opuscili żadnego dnia pracujacego (oczywiście po za urlopem) byla premia na koniec w wysokości 500 zl.Byla tylko jedna zasada .Trzeba bylo miec umowe o prace powyzej roku .

wydu
@norman

500 brutto,czemu tego nie napisałeś?

norman
@wydu

Zwykle pominięcie.Ale wazne ze dali.

ziom

Złoty górą

ygfycgjbhk
@ziom

nie podniecaj sie bo dla nas, roboli nie ma roznicy kto dowodzi. I tak maja nas w d...

stawka jest dokładnie taka : przychodzisz udajesz że pracujesz i nic nie robisz i za to masz ponad 1800zł

lol
@.

i przez takich brudasów jak ty jest mniejsze wykonanie co przekłada się na mniejsze zarobki. Brawo

@lol

Te brudasie to właśnie na ciebie zarabiamy zobacz kto jest przyjmowany nie ma selekcji jak już się dostaniesz do zorki nie ważne co robisz czy nie robisz i tak kase kolo 2 dostaniesz i nie ciskaj się

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.