Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Dodam jeszcze, że nie ma na Maszynowni W3 pracownika który by go lubił.

kasztan

ja go lubie

Ostrzegam wszystkich przed Radkiem z Maszynowni. Jest to człowiek który nie nadaje się do zarządzania ludźmi. Dziwne, że wszystkich Mistrzów na Maszynowni zmienili tylko ten Matoł pozostał. Wymaga ponadnormatywnych wyników i wyjątkowo skrupulatnego przestrzegania bhp. Sam nie przestrzega przepisów (nie nosi wymaganego butów twierdząc, że mu niebezpieczeństwo nie grozi bo nie pracuje przy maszynach). Bardzo trudny w kontaktach. Cały czas pretensjonalny!!! Niedługo z jego zmiany zwolnią się wszyscy fachowcy. Jeżeli Kierownik w dalszym ciągu chce go trzymać to niech Radzio uczy już się ukraińskiego.

Nieznana

Którego w zorce są wypłaty.?

Kamil
@Nieznana

Umowa o prace 10-tego, zlecenie 15-tego każdego miesiąca

luźny

Tak właśnie Zorka Zorka Zorka na Meblowej jak nie na rauszu to naćpani Czechem, i wszyscy do okoła to wiedzą tylko przymykają oko bo taniej siły roboczej brak????

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Młody

Janku jak w1 pozbędzie się pijanych to będxie trzeba zamknąć wydział . Pracowałem na zleceniu dwa miesiące i czułem się jak w czasach komuny o których opowiadał mi ojciec, wóda,wóda,wóda. Szok

Janek

BHP zamiast eliminować nietrzeźwych gania tych co nie mają stoperów w uszach.

Fachowiec

Ten ogryzek to chyba z lewego łoża złotnika. Tłumok nigdzie się nie nadawał więc zrobili z niego brygadzistę chodzi z łapami w kieszeni i bierze za to kasę. Kiedy zarząd otworzy oczy i doceni tych co mają fach w rękach. W innym wypadku będzie słabo...

Bubel
@Fachowiec

No panowie mistrzowie z lakierni czekają was rewolucje tak jak na maszynowni .Maszynownia po zmianach leźy juź na łopatkach czas teraz na lakiernię juź dol...meb się o to postara jest w tym dobry

pudel
@Bubel

No to się boją ci co sobie wpisują akord za coś czego nie robią. Stąd te buble. Widać próbujemy się bronić w internecie . Za robotę sięweź.........to bubli nie będzie. Cwaniaki się bronią bo porządek się robi. A z maszynowni nareszcie sa elementy. Jak się opierda..lasz to wreszcie przestaniesz nierobie. Bubel do domu.

@Bubel

Bubel to jak ci na imię. Może to ty byłeś mistrzem maszynowni i za twoich czasów było tak dobrze. Coś tak smierdzi

Urlik
@pudel

Bo do pracy przychodzi sie zeby pracowac a nie miec romanse,zdradzać zony,łazić z kata w kat i palcem ledwo kiwnąć a potem plakac ze sie mało zarobiło.

Optymista
@Bubel

Nareszcie! Różnice w jakości lakierowanych elementów z poszczególnych zmian sa wyraźne. Ilu mistrzów lakierni ma odpowiednie wykształcenie doświadczenie w branży i właściwe przygotowanie zawodowe ? Z tego co wiem, to tylko jeden. To widać od razu po podejściu do pracy. 1/3 to słaby wynik. Czekamy na zmiany.

Bodzio
@Optymista

A który jest taki dobry napisz bo ciekawość mnie zrzera

@Bodzio

Hej, może więcej szkolenia w ortografii, a następnie dyskusja na forum...

Operatorzy linii lakierniczych to jakaś pomyłka. Kto ich do tych funkcji powołał? Na tych stanowiskach powinni pracować faceci z jajami a nie rodzinki, braciszkowie, siostrzyczki i cholera wie kto jeszcze. Jeśli ta firma nie postawi na profesjonalizm utonie we własnym bagnie

Julita

@Bodzio @DZIAŁ TECHNOLOGICZNY @Gonoz Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników. Obraźliwe komentarze są kasowane przez administratorstwa forum. Proszę o merytoryczną dyskusję na temat firmy, a nie pracowników.

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY.

TAK PANIE KRZYSIU,PORA ODEJŚĆ Z FIRMY.ZAKŁAD MUSI SIĘ ROZWIJAĆ,A PAN BLOKUJE WSZELKIE NASZE INICJATYWY.MAMY JUŻ DOSYĆ TYCH CIĄGŁYCH REKLAMACJI OD IKEA.CHCEMY PRODUKOWAĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI WYROBY A NIE TĄ TANDETĘ NA KTÓRĄ PAN NIE ZWRACA UWAGI.ZA PANA PRZYZWOLENIEM CI MARNI OPERATORZY Z LINII LAKIERNICZYCH PRODUKUJĄ WYBRAKOWANE ELEMENTY.A POTEM TE POSTACIE Z PAKOWANIA SKŁADAJĄ Z TEGO WYBRAKOWANE ZESTAWY MEBLOWE......KIEDY ZARZĄD ZAJMIE SIĘ TYM NAJWIĘKSZYM NIEROBEM ZAKŁADOWYM KIEROWNIKIEM KONTROLI JAKOŚCI I JEGO PRZYDUPASAMI KJ.PRZEZ ICH NIEUDOLNOŚĆ FIRMA TRACI MILIONY ZŁOTYCH. ZWOLNIĆ ICH NATYCHMIAST!!!

@DZIAŁ TECHNOLOGICZNY.

Ooo, cóż to za opinia????????????. Co to za określenie -"postacie z pakowania"????????????. Ktoś uważa się za wszechwiedzący ????????????.

Rudy 107
@...

Bardzo dobrze napisane.Zorka to producent masowej ilosci bubli i wybrakowanego towaru.Ludzie sa słabi,zero jakichkolwiek szkoleń,nie liczy sie juz jakość tylko ilośc.A to ze pozniej toniemy w poprawkach nikogo nie obchodzi,bi w koncu jest to robione rekami zwykłych szarych pracownikow.A w zarządzie hajs sie zgadza.

Bodzio
@DZIAŁ TECHNOLOGICZNY.

W łeb się walnij co ma do tego krzys Jak kaźą produkować ze smieci to nic dobrego nie wyprodukuje sie pomyśl homosapiensie

MOHAMED

JEDŹ NA RYBY ZŁOTNIK !

Dareczek

Ogryzek niema zielonego pojęcia o robocie. . slaby jest .. Zwolnić go jak najszybciej

Gonoz

Panie kierowniku lakierni,zrezygnuj pan z funkcji bo sie nie nadajesz do niczego.Nie mozna wyróżniać zmiany na ktorej sie było kiedys mistrzem.A ogryzka nalezy sie pozbyc a nie robic sztuczny problem. Pozdrawiam

Brzuchomowca

Na jednej ze zmian u majstrow nie napisze u którego pracownicy zamiast pracować to chodzą sobie po hali i bawią się telefonami i piszą SMS. Chociaż są kamery to majstrowie nie zwracają na to uwagi.Moze się ktoś za to weźmie?

CBA

Przepraszam,ale co oznacza słowo "malkomeci"?

Kaszpirowski Lech

To prawda powinniśmy się pozbyć Ukraińców aby utrzymać wydajność w zakładzie i aby zarobki były na takim poziomie jak są. Mam rację prawda?Kto jest za niech lajkuje.

Ferdynand Kiepski 6

Jeśli chodzi o Zorke to nie narzekam zarobki w miarę są dobre nie schodzę ponizej 3 z sobotami. Wydajność mamy dobrą ale natomiast chodzi o Ukraińców po co Zorka ich zatrudniła teraz jak spadnie nam wydajność to będziemy napewno zarabiać mniej jakieś około 2 tysi. To dopiero będzie sprawiedliwość a (usunięte przez administratora) będziemy jak dzikie osły.Dobrze by bylo gdyby wrocil akord jak kiedyś każdy by robił na siebie i wtedy by nie narzekał że mało zarabia. Mamy nadzieję że to kiedyś powróci.Ukraincow powinniśmy się pozbyć i byłoby super.

a

Zeby tylko brygadzistami!

...

Może wyjaśnij co to znaczy określenie "dekle"?

...D
@...

zobacz na ogryzka będziesz wiedział

Tymon

Obóz pracy? Czy wy kiedykolwiek widzieliście prace w spartańskich warunkach? Wstydzilibyscie sie wypisywać takie głupoty! Jak jeden z drugim nie wyniósł nic sensownego z domu,mamusia pracy nie nauczyła i ma sie dwie lewe rece do wszystkiego to pozostało tylko narzekać prawda? Tylko takie lewusy i lesery długo miejsca nie zagrzeja nawet w zakładzie w ktorym wystarczy tylko leżeć i pachnieć

Nowa

A jak traktują nowych??? Bo słyszałam, że niektórzy gnoją nowych pracowników, nawet jak Ci starają się dobrze pracować ale mają swoje zdanie i nie chcą się podporządkować "starej ekipie".

Sszaassasa
@Nowa

Co za bzdury hehehehe

Bebe
@Sszaassasa

Co za wyczerpująca odpowiedź.

Lizak

Dlaczego zarząd trzyma w pracy takie patologie jak ta chuda co wiecznie jest na zwolnieniu lekarskim a na fejsbuku co dwa dni dodaje zdjęcia z wycieczek?Nie ma na miejsce takich nierobów kogos normalnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.