Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

wwwwww3

czy na lakierni pracuje p. Wojtasiak

czedar

Manipulant pierwszego gatunku (usunięte przez administratora) fałszywa gnida i do tego wszystkiego nieudolny pseudo brygadzista który wprowadza więcej zamętu jak pożytku,miałem nieprzyjemność z nim pracować ale to już dawno za mną a więc nie pozdrawiam tego dupowłaza

Tymi
@czedar

To jest wozkowy a nie brygadzista

wienio

No i drodzy państwo jak co miesiąc nasz kochany zarząd wydymał nas na wypłatach???? a więc drodzy państwo jeżeli interesuje was praca na trzy zmiany plus dwie soboty to można liczyć na wynagrodzenie 2500zł plus minus 100zł okropnie oszukują swoich pracowników na akordzie zarobki za ten zapiernicz żałosne.A WIEC POLEĆ ZNAJOMEMU PRACĘ W ZORCE A BĄDŹ PEWNY ŻE SZYBKO STRACISZ ZNAJOMEGO????

Jelonek

Jak sie naiwne dziewuchy daja to koles korzysta i ma z nich polew- proste

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

WWWWWWWWWWWWWW 3

Gdyby nie Radzio praca w Zorce byłaby marzeniem a tak jesteśmy zdani na tego nieudacznika

operatorzy wózków z lakierni (R.Sz) chwalą się że mają łatwe dziewczyny

która jest taka

@pracownik

prawdopodobnie taka mała co zawsze dużo ma do powiedzenia

kewin hefner
@pracownik

Bardzo szczegolowy opis :/ poza tym zajmijcie sie lepiej pracą a nie rozsiewaniem plotek.niby dorosli ludzie a tacy zalosni

@kewin hefner

na lakierni zawsze coś się działo

Kewin
@pracownik

Szkoda tylko ze nic na poziomie tylko same ploty i dyrdymały.pewne rzeczy nie przystoją dorosłym ludziom ale coz, niektórzy jeszcze nie dojrzeli na tyle zeby umieć porzadnie sie zachowac.

@Kewin

pracowałem w zorce tu i tam i wiele widziałem , zorka to jeden wielki b....l

Julita

Użytkownicy to nie jest miejsce do wzajemnej kłótni i przepychanki słownej. Na forum powinny pojawiać się opinie merytoryczne, które są w stanie pomóc użytkownikom szukającym informacji na temat firmy Zorka jednak w tej przepychance jest to ciężkie. @Brajan Novak Ty polecasz prace w tej firmie? Możesz powiedzieć o zaletach pracy tam?

Brajan Novak
@Julita

Tak ja polecam z czystym sumieniem. Wiadomo, ze lekko nie jest ale to chyba normalne w przypadku pracy fizycznej, jednak pensje są zadowalające i nie uwierze w te bzdury, ze w Zorce placą byle jak, a wszedzie indziej ludziom daja miliony. Jak na Jeleniogórski zaklad to doskonale wszyscy wiemy ze w Zorce są dobre pieniądze w porównaniu do reszty zakladów. Ale taka nasza natura, wiecznie tylko narzekamy i jest nam zle. Nie da sie dogodzic nikomu

Puchacz
@Brajan Novak

Julitko to może mogę ci jakoś dogodzić, chociaż jest ci już bardzo dobrze odp skarbie czekam...

Piekny

Goguś jestes tu jeszcze stary przyjacielu ?

Gogus
@Piekny

Kurcze Piekny kolego ty mój ile my z sobą juź nie pisali co sie z tobą dzieje ziomku czy jeszcze jesteś w naszej rodzinie zorkowskiej czy masz koszuleczkę oddychającą i czy doczekałeś się ba jedzonko w długiej kolejce na imprze zakładowej

Piekny
@Gogus

Goguś kamracie,najlepszy moj przyjacielu nadal należę do grona zorkowiczów i z duma nosze firmowa koszulkę!Na festynie pojadłem oczywiście a nawet i popiłem wraz z towarzyszami z pracy.Jak Ci sie wiedzie Gogusiu?

Brajan Novak

To wszystko to sa jakies bzdury.Tylko wybitny leser nie jest w stanie w zorce wyciągnąć trójki z palcem w tyłku.Ale najlepiej jest zwalać na wszystkich innych tylko swojego za uszami nie widziec.Tacy jesteście poszkodowani,światek piatek i niedziela w pracy,sumienność,rzetelność,no sami pracownicy miesiąca a zarabiają takie nędzne grosze! Jesteście załośni a hipokryzja i zakłamanie wycieka Wam uszami.Kto porzadnie wykonuje swoje obowiązki ten uwierzcie ze nie narzeka na pensje.

Brajan Nowak

Czytaj uważnie - pisałem ze pracuje na lakierni

podgryzek

No to całe szczęście dla zorki ze ty zostałeś eh.........

Rybak to zapraszam do W3 popracuj tam to zobaczymy czy tyle weźmiesz na wypłatę a roboty to tam jest sporo

Rybak
@Gość

Jestem z W3 i nie narzekam.Moze wez sie za prace to tez dobrze zarobisz bo ściemniaczy i lewusów nie jest mi wcale Szkoda

@Rybak

Też jestem z W-3 i pracują uciwie i nie sciemniam a może jesteś gumowe ucho i dlatego zarabiasz

Obcinają pensje bo muszą dać tym umysłowym których jest co raz więcej a kasa za wyroby jest jedna którą wypracują fizyczni.

W1

2400 z dwiema sobotami , słyszałem legendy że ktoś tam gdzieś ma trzy tysiące,z Niedzielami?.

rybak
@W1

Co to za bzdury? Miesiąc w miesiąc mam 3200 z jedna sobota, jestem z lakierni. Wyjątkiem jest L4- ale to wiadomo.

Ogrysek
@rybak

Rybak przestan pisac bzdury 3200 z sobota to tak ale brutto nawet mistrzowie tyle nie mają

Rybak
@Ogrysek

Ty sobie jaja robisz? Czy z choinki sie zerwałeś? Nie wiem na jakim dziale pracujesz ale polecam przenieść sie na lakiernie.Jakbym nie miał 3 z przodu to z cała pewnoscia moja noga by w tym zakładzie nie postala.

Julita

@Mason przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie pracowników w obraźliwy sposób. A wypłaty z jakich powodów są ucinane w Zorce?

Dron
@Julita

Chyba tylko jemu ucinają wypłatę! Nie wiem co ten człowiek bredzi, moze był na l4, moze stracił premie za cos ale wypisywanie głupot o ucinaniu pensji to zwykle chamstwo.A jak Ci mało człowieku kasy to wez sie porzadnie za robote

Mason

a w ogóle to coraz gorzej w firmie ,niech tak dalej robią to zbankrutują,obcinają wypłaty,chcą coraz więcej,jak się przedstawia problemy to bagatelizują to,wolą ukraińców zatrudniać,więc jaki wniosek z tego? PO PROSTU (usunięte przez administratora) IM W (usunięte przez administratora) ten zarząd to jakieś stado baranów z PRL-u co niema pojęcia jak zarządzać takim zakładem,oni zapomnieli że firma to my pracownicy a nie tylko szyld

CętnyPracyWZorce

a jak wygląda u Was polityka urlopowa?są problemy?co robicie z zaległymi dniami urlopu?płacą Wam za nie wykorzystane dni urlopu?

dymon
@CętnyPracyWZorce

za niewykorzystany urlop dostajemy Świeżaki :D

Rudy

To "Zorka" sie nie odmienia? Pracuje sie w Zorka a nie w Zorce?

Julita

@Były pracownik może warto było zgłosić szefowi zachowanie przełożonego? Może gdyby więcej osób to zgłosiło to byłaby jakaś zmiana w kadrze? Jeżeli pracujesz jeszcze w Zorka to spróbuj i potem daj znać czy to coś dało.

Dodam jeszcze, że nie ma na Maszynowni W3 pracownika który by go lubił.

kasztan

ja go lubie

Ostrzegam wszystkich przed Radkiem z Maszynowni. Jest to człowiek który nie nadaje się do zarządzania ludźmi. Dziwne, że wszystkich Mistrzów na Maszynowni zmienili tylko ten Matoł pozostał. Wymaga ponadnormatywnych wyników i wyjątkowo skrupulatnego przestrzegania bhp. Sam nie przestrzega przepisów (nie nosi wymaganego butów twierdząc, że mu niebezpieczeństwo nie grozi bo nie pracuje przy maszynach). Bardzo trudny w kontaktach. Cały czas pretensjonalny!!! Niedługo z jego zmiany zwolnią się wszyscy fachowcy. Jeżeli Kierownik w dalszym ciągu chce go trzymać to niech Radzio uczy już się ukraińskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.