Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Ferdynand 3 Wielki

Na zmianie Marcina Z. robota tak idzie,tak sie kurzy ze az pan Grzegorz Poniat....co chwile robi sobie selfiki i dodaje na Facebooku.Brak slow zeby to skomentowac.Widac jak zmiana CIEZKO pracuje.

Benio

Haha widzę ze w prowizorce dalej kiepsko a nawet jeszcze gorzej jak było. Właśnie ludzie ktorzy przychodzą do pracy za 2400 i cieszą się ze swojego wynagrodzenia sterują rynkiem płac. Jakby ludzie w tych wszystkich pseudo zakladach wzięli i zlapali by się za jajca to szybko podnieśli by pensje. Ja pracowałem 4 miesiące i jedna wyplata to 2350 z dwiema sobotami pozniej było 2100, 1800 i 2000 ( smiech na sali) po 4 miechach odpuscilem sobie pracę w tej smiesznej firmie i nie żałuję. Smród, pył i atmosfera panująca w zakladzie zniechęca do pracy. W dzisiejszych czasach minimalna pensja żeby przetrwać to 3000 zł, choć i to są ochlapy tak na prawdę. Także jak jesteś murzynem jeden z drugim i za 2400 pracujesz w tej firmie to sobie pracuj i narzekaj dalej pozdrawiam cieplutko :)

Dres
@Benio

Jaka praca taka płaca.Osobiscie nie znam nikogo kto by w zorce zarabiał takie małe pieniądze.niestety kolego ale jak sie chce zarobić to trzeba sie pokazac,dac troche od siebie i porobić troche dluzej niz marne 4 miesiące.Bo raczej smieszne by było zeby jakas nowa osoba zarabiała na poziomie starych pracownikow

Henio
@Benio

Ty Benio to gdzie ci tak dobrze. Daj namiary

Emiraty

A kto dostał te rzkome podwyzki? Tylko brygadziści lakierni czy ktos jeszcze? Bo ja nic nie wiem

Cnc

Eh, czytam te wiadomosci i smieje sie w monitor. Ludzie ogarnijcie sie. Zarabiasz malo hmm dlaczego ? Moze robisz buble za wolno lub jestes zwyklym plebsem. Jedna sobote mozesz zrobic to dostaniesz wiecej nic ci sie nie stanie. Pracuje 4 rok w tej firmie i ani razu mnie nie zawiodla. Pracuje na cnc. Chcesz wiecej zarabiac hmm ok moze naucz sie czegos, przestan marudzic ogarnij (usunięte przez administratora)

2500 zl
@Cnc

Na maszynach typu CNC w Polsce zarabia sie ponad 3000 zl to co ta firma placi operatorom takich maszyn to smiech na sali. Najlepsze stanowiska to te na ktorych nie narobisz sie mozgu nie musisz za bardzo uzywac tam sie zarabia najlepiej. Zastanawiam sie jaki idiota wymysla stawki na maszyny?

Dbgxa
@Cnc

Plebsu poszukaj sobie wsród najbliższej rodziny-to po pierwsze.Poza tym nie kazdy jest taka chodząca wazelina jak Ty wiec przestan siać te swoje herezje i wyjdź z internetu

Red

No i ?

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Pako

Miesiac mial 19 dni pracujacych. I to jest nowe tlumaczenie zarzadu. Mysla ze maja do czynienia z idiotami. Jaka placa taka praca i tyle. W JG o prace nie trudno. Wszystkie firmy maja przyjecia. Mozna bez halasu zapylenia i nocnych zmian zarobic wiecej niz w zorce. Czas na zmiany

kolo
@Pako

Poprzedni miesiąc miał więcej dni roboczych ja zarobiłem sporo. Kolega pracuje w drexie i ma zamiar przyjsc do zorki. Było19 dni i wziąjem na rękę 2200 jestem zadowolony.

dawid
@Pako

To ciekawe ile gdzie indziej zarobisz.Popytaj się to zobaczysz.

Uu
@kolo

2200 i jestes zadowolony? Podziwiam bo nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak przeżyć miesiac za takie grosze.

kolo
@Uu

no to wychodzi prawie 21 zl nagodzine brutto, tyle napewno nie zarabia moj kumpel

rumun
@kolo

przestań bredzić bo aż oczy bolą. Jasne, jak masz 19 lat i pracujesz, bo mama w koncu kazala, to na drobne wydatki 2200 starczy. Jak masz rodzine, rachunki i inne takie to za 2200 możesz co najwyzej usiaść w kącie i płakać

Dosc

Złodziejski zakład.Wyplata znowu poniżej krytyki.Okradaja nas jak tylko chcą,prosto w oczy.Czas stad uciekać.

Dziękujemy za życzenia od zarządu i kierownictwa i tak samo was potraktuje my . Jak wy nas,na W-3

coskfkef
@Gość

a mi czyjekolwiek zyczenia zwisają.

The situation

Dlaczego jeszcze nie ma wypłaty?

Uli

Na linie lakiernicza sie opłaca! Nic sie nie narobisz a nawet zanudzisz a kasa zawsze jakas wpadnie

Thend1988

To jeszcze jak by ktoś mógł zdradzić jakie w końcu są te zarobki dla nowych i czy jest tam w ogóle szansa na umowę o pracę?

ula
@Thend1988

Zarobki linią lakiernicza2000 Umowa po trzech miesiącach.... Szału nie ma....

balantines
@ula

Teraz po trzech a co się kurwa stało że tak krótko,kiedyś ludzie czekali 1 rok lub 8 miesięcy żenujący kurwidołek

...
@balantines

... Gdzie administrator. Dlaczego wolno używać wulgaryzmów? Zero reakcji!!!

Realista

Jeszcze niedawno firma działała rewelecyjnie. Obecnie na W1 pracownicy fizyczni chodzą smutni i poirytowani w związku z zarobkami które zamiast rosnąć są ucinane. Śmieszne zarobki nakładają się na jakość pracy w tym zakładzie.

Eryk
@Realista

W3 to samo

Ciekawa

Zarabia jak jest nowy umowa zlecenie za 1950. Bez dodatkow itd akordu a potem jak sie sprawdzisz to od 1 do 3 m dadza umowe albo papa.

demon
@Ciekawa

a co kogo obchodza osoby na okresie szkolenia?ich nikt pod uwage nie bierze

Karrrambaa

To napiszcie łaskawie jakie są stawki godzinowe na umowie podane. Czemu tego po prostu nie napiszecie ?

Demon
@Karrrambaa

Bo kazdy ma inna stawkę godzinowa!!!!!!!!! Nie jest tak ze wszyscy maja jednakowa!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawa

Adek a ile już tam pracujesz ?

kinga

To prawda, za dłuższe l4 zwalniają pracowników. Wielu ludzi samych rezygnuje z pracy w tym obozie. Najgorszy zakład w jakim przyszło mi pracować. Na szczęście, trafiłam już do normalnego pracodawcy. Czego życzę wszystkim!.

,,,
@kinga

To gdzie pracujesz ?

?
@,,,

Kolejny miesiac z wypłata poniżej wszelkiego poziomu.Paniska zarabiają grube tysiące a czemu lud,dzieki któremu ten zakład funkcjonuje,dostaje jakies ochłapy.

@

to ile w tym miesiącu bo wnioskuje , ze już po wypłatach ? czy 10 tego dopiero ? w sumie jak tak czytam że po 1900 za 3 zmiany to faktycznie dupy nie urywa

Wojtek Cejrowski

1900 to juz bez przesady,nikt tak mało nie zarabia

Realista
@Wojtek Cejrowski

1820 zarbilem

Ciekawa

Co jest nie tak z tym zakładem , że co 2 dzień ogłoszenie na Jelonce ?? Serio tam jest aż tak źle że się ludzie masowo zwalniają czy po prostu za dużo branego l4= zwolnienie bo i takie opinie się słyszało że tam nawet za to że człowiek zachorował wylatuje . I jak w końcu z tymi umowami jako nowy pracownik dostajesz umowę jak tak to jaka i za ile bo już się pogubiłam :P

adek
@Ciekawa

mają dużo roboty i zatrudniają . ja zacząłem pracę narazie jest w porzadku

...

Zakład rozwija się

Brazylijska tancerka
@adek

Do wypłaty w porządku oszołomki jeszcze się okaże

Jakonos
@adek

Czesc myszko na ktorym dziale pracujesz? I ktora masz teraz zmiane. Chetnie porozmawiam z Toba. Buzka

cos tam,cos tam

szkoda , ze nie moze byc normalnie np. ide z usmiechem do pracy

ble

obama

Stawki śmieszne nawet bardzo 9,20 lub 10 zł to trochę żałosne jak na te czasy, ostry zapiernicz ciągle śrubowane normy więcej i więcej to bardzo złodziejski zakład najbardziej oszukują na akordzie co miesiąc problemy z zarobkami a mianowicie coś się zawsze nie zgadza na odcinku z wypłaty i trzeba się wykłócać o swoje pieniądze praktycznie jest tak co miesiąc,a więc podsumowując odradzam prace w tym zakładzie banda oszustów mowa tutaj o zarządzie cwaniactwie dyrekcji kierownictwa a przede wszystkim wszech wiedzących mistrzów którzy na mało czym się znają ale jak wyczuwam właśnie tacy są tam najbardziej potrzebni poprostu tacy niemyślący i wprowadzający najwięcej zamieszania niż pożytku to ostatnie tyczy się przede wszystkim mistrzów.

spoko
@obama

podpadles komus i narzekasz ? Ja pracuje na produkcji .Trzeba pracowac ale da sie zarobic

Gogus
@obama

Twoje szczescie ze mistrzowie sa nie myslacy a moze ratuja wam (usunięte przez administratora) za zlodziejsto w wpisywaniu lewych akordow i fuszerki i zapomiales dodac ze kazdy kazdego pod..pie..rdala --- szcxury

obama
@Gogus

Witam twierdzisz że da się zarobić to czego ludzie z produkcji nie biorą chociaż by po 2000 tys zł na rękę gdzie płaca minimalna od stycznia stawka 13zł no chyba ten zakład tego nie przestrzega bo stawki dalej są minimalne i z tych zarzutów już będzie ciężko się wytłumaczyć,dlaczego ludzie jeszcze jakiś czas temu czekali na umowy o prace w pełnym wymiarze czasu pracy po osiem miesięcy albo jeszcze dłużej?czego bo to jest okradanie pracowników z ich urlopów i wszystkich innych przywilejów pracowniczych które ci ludzie powtarzam! Sami sobie wypracowali! A teraz umowa na pełen etat po czterech miesiącach co po miesiącu nie widać czy ktoś się nadaje a przede wszystkim ma chęci do pracy bo przecież to jest najważniejsze a rotacja pracowników i wciąż przyjmowanie nowych osób czym jest spowodowane? Świetnymi warunkami w tym zakładzie niech ludzie mam prośbę piszmy o tym co złe i o tym co dobre w naszym zakładzie na ul Meblowej bo jak do tej pory na nic dobrego się nie zanosi

J
@obama

Pisz po ludzku bo ciezko zrozumieć.Znaki interpunkcyjne by sie przydały chociaz

spoko
@obama

to dlaczego dalej pracujesz jak ci tak źle. Nie męcz się już

akrygrunt

bez wykształcenia jest osoba, która pisała tamten post. Ortografii i interpunkcji uczą w podstawówce. Wstyd i hańba, żeby tak kaleczyć język polski!!!!!!!!

klocek

to taki sam zaklad jak reszta na tym terenie czyli (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.