Opinie o Farmer Sp. z o.o. w Sokółka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Farmer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farmer Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmer Sp. z o.o. w Sokółka

Nowy Nowy wpis

Czy ktoś wie na jakie zarobki netto można liczyć przy wyjazdach i stawianiu tuneli ?

Jak w Farmer Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Rafał Nowy wpis

Właściciel bardzo słowny wypłacalny z normalnym podejściem do pracownika to z dużych plusów z minusów to reszta pracowników najlepiej z nikim w dyskusje się nie wdawać robić swoje i liczyć na to że inny kierowca głupot na nasz temat nie mówi a tak poza tym praca fajna

Aktualny Nowy wpis

Tam nie potrzebują kierowcy bo stałych kierowców ma tylko osoby która będzie robić zlecenia mało płatne i nieopłacalne których stali kierowcy nie biorą krótko mówiąc nie kierowca tylko skoczek który jeździ codziennie innym samochodem pierwsze miesiące trasy są ok później dostajesz same odrzuty

Irek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy i na jaką umowę może liczyć nowy pracownik?

Aktualny
@Irek

Umowa na pełny etat atmosfera luźna jak robisz co do ciebie należy jest wszystko okej

Janusz
@Aktualny

Co oprócz umowy o pracę i fajnej atmosfery zaliczyłbyś do plusów tego miejsca?

xxx

Produkują jeszcze ciągniki farmer?

Aktualny

Właściciel bardzo słowny na temat zarobków i pracy mówi z góry wszystko co mi przekazał zgadza się także nie wiem dlaczego ktoś pisze o zarobkach że są małe ja już przed rozpoczęcim pracy wiedziałem ile będę zarabiał a co najważniejsze ma ludzkie podejście do pracownika zobaczymy jak będzie dalej na chwilę obecną jest ok

Elżbieta
@Aktualny

A jak z praca w weekendy i święta? wolne czy dyżury? Będę wdzięczna za odpowiedz.

Prezes

Firma nie warta uwagi. Pensje głodowe, płacone z dużym opóźnieniem i w ratach. Coraz częstsze wizyty komorników-jakiś czas temu odbyła się już licytacja ruchomości.

@Prezes

Ta firma to porażka na całej linii, powinni podwyższyć chociażby płace, bo co innego mogą zaoferować? NIC. Jedynie dostaje się pensję i to marną, a inne sklepy już mają więcej do zaoferowania swojemu pracownikowi, niż ta śmieszna "firma".

Adrian
@były pracownik

Poza podstawową stawką wynagrodzenia firma Farmer oferuje może świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli ewentualne premie bądź nagrody. Tego typu dodatki praktykowane są przez tego pracodawcę? W wielu zakładach pracy niskie podstawy rekompensowane są własnie tego typu dodatkami, więc chętnie dowiem się, jak to wygląda w przypadku tego miejsca pracy.

Kamil

Może najniższa pensja była dla początkujących? Więcej wytrwałości a nikt by nie narzekał.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Farmer Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Absolutnie. Jeśli ktoś lubi (usunięte przez administratora) za najniższą krajową i robić 10 rzeczy na raz w dodatku nie mieć pewnego grafiku to proszę bardzo, robota marzeń. Jeśli ktoś nie ma w swoim mieście innych pracodawców to chyba wtedy ma przechlapane i musi wpychać w kieszeń temu pracodawcy, ale jeśli ma to niech się szanuje i pójdzie do chociażby jakiegokolwiek supermarketu, nawet i Biedronki. Powód? Tam będziecie mieli na pewno i tak lepiej. Kasa może będzie ta sama, ale będą premie, będziecie mieli prywatną opiekę zdrowotną i jasną ścieżkę. Tutaj? Tutaj możecie się dorobić bólów w kręgosłupie i różnych chorób od pracy z mięsem, które też ze świeżością to ma niewiele wspólnego.

Czy tak dobrze się wam pracuje i dlatego nie piszecie?

Witam ,potrzebuję opinii na temat kierowca C+E jakie są warunki płacy,pracy itp.dziękuję za odpowiedź

Hide

Oczywiście, że trzymają dobry poziom @xd. Jak teraz widzę szukają ekspedientki na cały etat. Wygląda na to, że nie oczekują doświadczenia, więc można je spokojnie zdobyć u nich.

Gęś

ta firma to bankrut. pensje nie na czas, roboty niewiele bo opinia na rynku bardzo słaba. prezes oszukuje i kłamie.

Mandaryna Chociewska-Bobowik

...niestety żadnej rzeczowej informacji w necie, a szkoda byłoby łatwiej gdybyśmy się dzielili takimi informacjami. Ostatnio zatrudnili nowego dyrektora.Ciekaw jestem jak długo popracuje? Kierownik w dz. handlowym chyba nie wytrzymał presji bo sam się zwolnił po miesiącu pracy. Coś tu musi być na rzeczy skoro rotacja na stanowiskach kierowniczych jest duża. Proszę i info osoby, które pracowały, lub pracują o opinię na temat tej firmy o pracy w tej firmie, oraz o zarobkach.

waldek
@Mandaryna Chociewska-Bobowik

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Wyzyskiwacz pracodawca. Płacenie po jakimś czasie jak to jest tłumaczone po zaksięgowaniu wpłaty przez osobę u, której robota jest wykonywana. Na portalach obiecanki o wypłacie 4500- 6000 brutto. Praca niewolnicza, zamiast ułatwić prace jakąkolwiek mechanizacją. Brak zachowania jakichkolwiek zasad BHP

Zostaw merytoryczną opinię o Farmer Sp. z o.o. - Sokółka

• Jak się pracuje w Farmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farmer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farmer Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farmer Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.

Farmer Sp. z o.o.