Farmer Sp. z o.o.

Sokółka

Opinie o Farmer Sp. z o.o.

Hide

Oczywiście, że trzymają dobry poziom @xd. Jak teraz widzę szukają ekspedientki na cały etat. Wygląda na to, że nie oczekują doświadczenia, więc można je spokojnie zdobyć u nich.

Prezes

Firma nie warta uwagi. Pensje głodowe, płacone z dużym opóźnieniem i w ratach. Coraz częstsze wizyty komorników-jakiś czas temu odbyła się już licytacja ruchomości.

Gęś

ta firma to bankrut. pensje nie na czas, roboty niewiele bo opinia na rynku bardzo słaba. prezes oszukuje i kłamie.

Mandaryna Chociewska-Bobowik

...niestety żadnej rzeczowej informacji w necie, a szkoda byłoby łatwiej gdybyśmy się dzielili takimi informacjami. Ostatnio zatrudnili nowego dyrektora.Ciekaw jestem jak długo popracuje? Kierownik w dz. handlowym chyba nie wytrzymał presji bo sam się zwolnił po miesiącu pracy. Coś tu musi być na rzeczy skoro rotacja na stanowiskach kierowniczych jest duża. Proszę i info osoby, które pracowały, lub pracują o opinię na temat tej firmy o pracy w tej firmie, oraz o zarobkach.

waldek
@Mandaryna Chociewska-Bobowik 14.03.2014 14:28

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Wyzyskiwacz pracodawca. Płacenie po jakimś czasie jak to jest tłumaczone po zaksięgowaniu wpłaty przez osobę u, której robota jest wykonywana. Na portalach obiecanki o wypłacie 4500- 6000 brutto. Praca niewolnicza, zamiast ułatwić prace jakąkolwiek mechanizacją. Brak zachowania jakichkolwiek zasad BHP

Zostaw opinię o Farmer Sp. z o.o. - Sokółka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmer Sp. z o.o.