Metal Fach Sp z o.o.

Sokółka

Opinie o Metal Fach Sp z o.o.

Edyta

Pracodawca na swojej stronie internetowej deklaruje, że "najważniejsi są ludzie", jako dewizę Metal (usunięte przez administratora). Można wyczytać, że firma dba pracowników, bo wie, że tylko dzięki nim odnieśli sukces. Czy pracownicy firmy faktycznie odczuwają pro-pracownicza politykę firmy każdego dnia?

Edyta

@Kiszka pytałeś o rotację w styczniu czy teraz wiesz coś więcej na ten temat? Ofert pracy nie ma ale jak ktoś chce zawsze może do nich wysłać cv więc na rotację wielką raczej to u nich nie wygląda. Ktoś może to potwierdzić?

Kiszka

Siema jak ogólnie robota w metal-fachu ? Samasz przenoszą do zabłudowa i teraz trochę lipa jak ktos z czarnej czy z sokółki dojeżdżał do białego. Jak stawki na spawalni, malarnii, montażu ? Duża rotacja jest ludzi? Czy cały czas Ci sami pracują ?

stary spawacz

W firmie jest super i będzie coraz lepiej, albowiem coraz więcej do powiedzenia mają panowie, którzy wraz z komornikami sądowymi uzdrawiali do tej pory inne Sokólskie i okoliczne przedsiębiorstwa, za co w chwale stamtąd odeszli, żegnani ze łzami w oczach przez tamtejsze załogi. Obecnie "uzdrawiają" MF. Może i zna się taki na spawalnictwie, jak locha na awiacji, być może spawacz , od czasu do czasu, musi mu tłumaczyć najbardziej trywialne zagadnienie, najprostszy rysunek, lub to, co ma zamówić z magazynu, aby znowu się nie pomylił i biedny klient nie czekał trzeci miesiąc na produkt. Najważniejsze, że potrafi z fałszywym, uległym uśmiechem na ustach i z nisko pochyloną głową, biec 10 metrów przed Prezesem i usłużnie otwierać mu wszystkie drzwi na hali, komicznie się przy tym potykając, ku uciesze spawaczy :)

@ij no akurat dobrze by było gdyby faktycznie atmofera dopisywala przecież ona na prawde wiele znaczy

Zdzisiek

Witam, jak tam zarobki na malarni u was firmie ? Ile na rękę około, jaka stawka godzinowa ?

kkkick

Jeżeli ktoś chce się nabawić wrzodów i wylądować u psychologa to zapraszam do MF. Chyba że jesteś z rodziny i masz układy z zarządem to rzeczywiście - i zarobisz i w sumie szkoły nie musisz mieć. I pracować nie będziesz musiał - byle byś stwarzał pozory. Kryzys jest bo dopłaty rolnikom się posypały. Jak dostaną nowe środku znowu wszystko ruszy.

Grześ
@kkkick 26.08.2016 12:55

Święte słowa:) jak masz konotacje rodzinne w MF to i szkoły za dużo mieć nie musisz, i doświadczenia też nie:):) a robotę będziesz miał i stabilna i nieźle płatną:) Grunt to dobra ściema, jakoś te 8 godz na pogaduszkach można przeżyć. Ale jak rodziny w MF nie posiadasz to sobie odpuść lepiej pracę tam, no chyba,ze zależy Ci na wpisie w CV:) Tam ludzie Ci sami pracują od lat, żaden nowy, z zewnątrz, niepowiązany nie ma szans na przetrwanie. Właściciel oczywiście niczego nie widzi, albo udaje, albo jest mu z tym wygodnie. Należy pochwalić tu dział marketingu,że pilnuje i odpowiada na komentarze:) Brawo WY:):)

Heheherbata

Szukaja spawaczy, czy nadal zwalniają? Jak atmosfera w pracy?

Kamil

Teraz to chyba niewiele tam można zarobić, zamiast zatrudniać -zwalniają, szkoda czasu

jolka

Z tego co wiem to formę zatrudnienia można wynegocjować ( jak komuś zalezy na działanosci), zarobki ok, wypłaty na czas, atmosfera super, narzędzia pracy jak należy:). Polecam:):)

Spawacz migmag

witam. Jak jest z praca dla spawacza w tej firmie jak płaca i czy ludzie są zadowoleni. warto składać CV do Was jako spawacz.pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

do pracy

No może ktoś napisze coś o tej firmie. Bo mówi się różne rzeczy że słabo płacą, atmosfera do bani. Podobno też masa wyrobów wraca od klienta do popraway bo coś nie wyszło z malowaniem, spawaniem albo z montażem.

panowie jakie sa u was stawki dla spawaczy. mam 2 lata doswiadczenia w podobnej firmie zwiazanej z maszynami rolniczymi. u siebie mam 11.2zł na reke plus akord tzw wspołczynnik. tylko brak płatnych nadgodzin i soboty tez sa czyste na miesiac w zaleznosci od wypracowanych godzin jest srednio 2100-2400zł czy do dobra płaca czy warto przeniesc sie do was. 2 LATA DOSWIADCZENIA W SPAWANIU MASZYN RONICZYCH KURS INSTAL BIAŁYSTOK+DOZOROWE

a to który skierownik pisał czt też sam prezes

witam. a ile spawacz dostal by na godzine na reke w firmie metal fach i czy w soboty sa 100% liczone i jak nadgodziny. dziekuje za odp. gdyz przymierzam sie do zmiany pracy.

Zostaw opinię o Metal Fach Sp z o.o. - Sokółka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Fach Sp z o.o.