P.H.U. AGRO-AS Z. BEDNARSKI, A. SAJDUTKA SP.J.

Wrocław

Opinie o P.H.U. AGRO-AS Z. BEDNARSKI, A. SAJDUTKA SP.J.

gigi

W każdej opinii jest trochę prawdy pozdrawiam

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie P.H.U. AGRO-AS Z. BEDNARSKI, A. SAJDUTKA SP.J.? Czy firma zapewnia benefity?

Greogry

Po kilku latach pracy nie polecam. Wyciśnięto mnie jak cytrynę, dostawałem polecenia, ktore sa szemrane, pomijam to ze jest w wielu ludziach duzo buty i arogancji. Jan to rzeczywiście temat to opowiadania historii

Kik

Jedno mówią drugie robią... Trzeba na nich uważać...

Radzio

Pan Jasiu... to dopiero historia. Nie polecam

klient

nic dobrego

piotr

potwierdzam pracowałem tam nie polecam tej firmy

@piotr 22.11.2015 23:44

Nie polecamy Piotra jako pracownika. Zatrudnienie takiej osoby to problem dla pracodawcy i współpracowników. Pracownicy.

aaa

Atmosfera w pracy jest nie do wytrzymania dużo donosicieli,trzeba uważać z kim i o czym rozmawiać. Omijajcie z daleka.

Zostaw opinię o P.H.U. AGRO-AS Z. BEDNARSKI, A. SAJDUTKA SP.J. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. AGRO-AS Z. BEDNARSKI, A. SAJDUTKA SP.J.