AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz opinie. Cenimy każdy merytoryczny głos. Państwa opinie są dla nas cenną wskazówką i pomagają nam w nieustannym podnoszeniu zarówno standardu obsługi naszych klientów, jak i standardu zatrudnienia dla naszych pracowników.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@agrolok.com.pl

Pozdrawiamy,

AGROLOK
DDDDDD

Pracuję w Agroloku już bardzo długo i jestem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, pomocni ludzie i możliowść rozwoju. Wszystko co porzebne aby być zadowolonym z pracy.

Emilia
Inne
@Ania

Cześć! Jak tam, jesteś już po całym procesie rekrutacyjnym? Zdradzisz jak poszło i jak wrażenia? :) Pytali może o coś konkretnego? Ja jestem w trakcie zmiany pracy, trzyma mnie jeszcze okres wypowiedzenia, ale planuje mieć oko na przyszłą rekrutację tutaj :) Fajnie byłoby się wcześniej zorientować co i jak ;)

Handlowiec
Kandydat

Niestety nie zostałem zatrudniony ale sam proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze. Rozmowę odbyłem z osobą z działu rekrutacji. Przedstawiono mi możliwość współpracy na zasadach innych niż te opisane w innych komentarzach (w pozytywnym znaczeniu). Otrzymałem jasne odpowiedzi na wszelkie pytania. Komentarze osób niezadowolonych uważam za komentarze osób, które niestety nie zadawały pytań o wszystkie warunki współpracy. Jak się umówisz tak masz... Cierpliwie poczekam na kolejną szansę aplikowania. Trzymam kciuki za Wasze aplikacje do tej firmy i życzę powodzenia w biznesie.

Dziwne ogłoszenie w pracuj.
Kandydat
@Handlowiec

Wystawiają ogłoszenie. Mam doświadczenie w sprzedaży kilkuletnie, wynagrodzenie też podałem nie wygurowane oraz okres do 2mc z racji obecnej pracy. To przecież jasnym jest że jest okres wypowiedzenia w obecnej i trzeba poczekać. Ale nawet nie raczyli zaprosić a niby wymagania mają nie za duże w ogłoszeniu. Więc nie wiem co daje wystawianie non stop ogłoszenia w ich przypadku na przedstawiciela. Chyba szukają rolnika z niskimi wymaganiami typu 3 tysie i idź pan i nie grzesz. (usunięte przez administratora)

W.
Pracownik

Gdy dwa lata temu rozglądalem się za pracą, zauwazyłem ogłoszenie na reprezentanta. Bylem sceptycznie nastawiony. Wszystko zmieniło się po rozmowie rekrutacyjnej. Jasne warunki umowy, podstawa plus premia, zadania do wykonania jak to w handlu. Cały czas ucze sie nowych rzeczy. Klienci jedni pogadają, inni roznie bywa. Przełożona jest ok, jak trzeba pogada, pomoze. Nie narzekam

2
Dees

Pracuję w Agroloku prawie 4 lata, to co każdego dnia motywuje mnie do przebycia kilkudziesieciu kilometrow drogi do pracy to z pewnoscia atmosfera: wchodzac do firmy zawsze witają mnie usmiechniete twarze i pozytywni ludzie. Na kazdym kroku moge liczyc na wsparcie, zarowno przełożonej jak i najblizszych współpracownikow. Istotne sa tez wartosci, ktorymi kieruje sie firma - w dzisiejszych czasach licza sie czesto tylko zyski, widac jednak ze Agrolok stawia na czlowieka - pracownika, dajac mu mozliwosci rozwoju, a nie tylko zarobków (ktore swoja droga tez co miesiac pozytywnie zaskakują). Zdecydowanie polecam spróbować swoich sił, zwłaszcza mlodym ludziom, dla ktorych rozwój jest priorytetem. :) Lubię atmosferę w AGROLOK SP. Z O.O. za: Ludzie :)

Sławek
@Dees

Mnie wypłata w Agroloku mega rozczarowała. Co Ciebie pozytywnie zaskakuje? 200 zł więcej czy 300 zł.?

Mateusz Nowy wpis
Kandydat

Jestem po rozmowie na PH . Mimo zapewnień działu HR , że otrzymam odpowiedź , nie otrzymałem . To arogancja i brak szacunku . Słabe

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@Mateusz

Tak, jak Pan wspomniał, Dział personalny udziela kandydatom odpowiedzi zarówno pozytywnej, jak i negatywnej. Zdarza się jednak, że maile takie trafiają do folderu SPAM – czy sprawdzał go Pan w swojej poczcie? Zachęcamy zawsze do kontaktu z Działem personalnym, jeśli kandydaci z jakiegoś powodu nie otrzymali odpowiedzi – co jest wyjątkową sytuacją w skali rekrutacji, które prowadzimy.

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Na jakie auto służbowe może liczyć handlowiec? Pozdrawiam

Mateusz Nowy wpis
Kandydat

Przyznam , że jestem rozczarowany poziomem rekrutacji . Miła rozmowa z panią z HR a potem , mimo ustaleń zero telefonu i maila . To aroganckie podejście do kandydatów

Aleksander
Inne

Na stronie firmy jest oferta pracy dla przedstawiciela handlowego. Z tego co napisali to praca w okolicy miejsca zamieszkania kandydata. Czyli zakres obsługiwanych klientów jest tylko na terenie powiatu? Jak wysoko targety do zrobienia żeby wyrobić premie?

Pracodawca

@Aleksander

Tak, nasi doradcy handlowi w terenie zajmują się obsługą klientów w obszarze zbliżonym do miejsca zamieszkania. Premie naliczane są od każdej sprzedaży, nasi handlowcy na bieżąco mają podgląd na jej wysokość.

Jacek
Pracownik
@AGROLOK SP. Z O.O.

Tak zgadzam się, premie są naliczane od pierwszej sprzedaży lecz nie od pierwszej sprzedaży premia jest wypłaca , Należy spełnić szereg wymagań by otrzymać wypracowane pieniądze oraz by ich nie pomniejszono.

Aga
Kandydat
@Jacek

O nie, a jaki to ten szereg wymagań? I za co mogą pomniejszyć pieniądze? To podstawa nie jest stała, i ewentualnie premia zależna?

Pracodawca

@Aga

Wynagrodzenie zasadnicze jest stałe, jednak jeśli chodzi o premie to podbnie jak w wielu innych premiach handlowych ich wysokość może zależeć od aktualnych celów sprzedażowych czy zadań z których zasadami pracownicy zawsze są zapoznawani. Więc jeśli pracownik aktywnie sprzedawał, ale zignorował zarządzenie przełożonych, to premia może zostać pomniejszona.

Zenek
Kandydat
@AGROLOK SP. Z O.O.

A jakie są zarządzenia przełożonych? Nie wystarczy dobra sprzedaż? Przecież to ona podnosi zysk dla firmy. Mogę dowiedzieć się jakie są obostrzenia dotyczące premii? Trudne do zrealizowania?

Pracodawca

@Zenek

Zarządzenia przełożonych to wewnętrzne regulacje firmy, więc nie ma potrzeby opisywać ich na tym portalu, mamy nadzieję, że to rozumiesz. Tzw. dobra sprzedaż to tylko wstęp do sukcesu zarówno firmy handlowej, jak i samego handlowca. Bazą są długotrwałe relacje z klientami, pielęgnowane przez pracowników. Istotna zwłaszcza w rolnictwie jest też sezonowość, dlatego różne produkty są inaczej premiowane w ciągu roku. Agrolok chce być partnerem dla rolnika, nie bezosobowym dyskontem. Wbrew obiegowej opinii, praca opiekuna handlowego nie jest wcale pracą łatwą i dorywczą. Trzeba dać sobie czas na naukę i przede wszystkim być na nią otwartym. Są osoby, które się w tej roli spełniają i odnoszą sukcesy, a ich kariera w Agroloku trwa już wiele lat. W trakcie rozmów rekrutacyjnych jest czas na swobodną rozmowę i pytania kandydatów, zapraszamy :)

Fabian
Inne
@AGROLOK SP. Z O.O.

Jak sezonowość w sprzedaży to są miesiące gdzie jest dużo więcej pracy i np. wtedy nie można brać urlopu? Jaki to zwykle czas? Od wiosny do jesieni a zima jest spokojniejsza?

1

Pracodawca

@Fabian

Fabian, sezonowość w branży agro zależy od wielu czynników, nie jest to tylko pogoda. Dlatego szczyty sezonu, a więc wytężonej pracy nie zawsze przypadają dokładnie w tym samym okresie. Wytężona praca handlowców poprzedza równie intensywną pracę rolników na polach — np. wczesną wiosną i wczesną jesienią. Nasi pracownicy korzystają np. obecnie z uroków urlopów ;) Zapraszamy Cię do kontaktu z Działem Personalnym!

S
Były pracownik
@AGROLOK SP. Z O.O.

Czasami bywa że nie sama sprzedaż jest ważna,ale produkt który w danym okresie ma być sprzedawany. W sumie logiczne. W każdej porze roku co innego jest potrzebne.

S
Były pracownik
@Zenek

Firmy tak czasami mają, jak jest różny asortyment że masz w danym miesiącu np sprzedać to, a nie tamto. Pewnie możesz sprzedawać co chcesz, ale patrzeć też aby dany produkt sprzedać, który nakazano sprzedawać. Podobnie czasami wolą 5 małych sprzedaży niż jedną dużą, bo mając 5 klientów jest szansa że coś kupi potem, a jeden duży wybierze kogoś innego i obrotu nie ma. Więc pewnie patrzą na obrót i liczbę klientów. To jest męczące, taki system, ale wynika z obserwacji rynku i tego aby obrót firmy był stały w miarę i stabilny. Tym bardziej że muszą 1200 pracowników utrzymać. Nie ma właściwego obrotu to mamy redukcję, zwolnienia.

Handlowiec Stacjonarny
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Super

Pytania

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Random
Inne
 Pytanie

@Pracodawca Witam, publicznie na temat pieniędzy nie powinno się rozmawiać, więc sformułuje pytanie ogólnikowo. Czy w Państwa firmie na stanowisku PH PRZEWAŻNIE (lub w odniesieniu do nowych pracownikow) prowizja wypłacana jest w 1) formie x% od wynagrodzenia podstawowego czy 2) kwota prowizji wynosi x% od np. osiągniętej marży? Spotkałem się z oba wariantami.

S
Były pracownik
@Random

Prowizja jest oddzielnie płacona, na podstawie wielkości sprzedaży i osiągniętej marży na tej sprzedaży. Co w systemie widać i można sprawdzić. Od podstawy premia jest i jest wpisana do umowy o pracę i dotyczy innych osób niż handlowcy.

Kandydat0301
Kandydat
 Pytanie

Witam Zauważyłem iż Państwa firma poszukuje doradców ds. produkcji roślinnej Jak wygląda praca na takim stanowisku ? Jaki jest zakres obowiązków ? Praca jest zupełnie inna niż przedstawiciela handlowego , dlatego potrzebuję konkretnych informacji jak jest ona rozliczana

Pracodawca

@Kandydat0301

Praca agronoma to stanowisko doradcze — zarówno dla naszych klientów w ich gospodarstwach, jak i dla pracowników handlowych wewnątrz firmy. Agronomowie angażują się także w organizację szkoleń grupowych w danym terenie oraz spotkania na poletkach w Golubiu-Dobrzyniu. W ich zakresie obowiązków nie ma zadań handlowych, jednak swoją pracą wspierają wyniki pracowników sprzedaży. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do aplikowania! :)

Kandydat0301
Kandydat
 Pytanie
@AGROLOK SP. Z O.O.

Witam dziękuję za odpowiedź . W jaki sposób jest rozliczana praca i efektywność pracy takiego doradcy ? Bo przy stanowisku PH wiadomo - sprzedaż sprzedaż obrót :) A tutaj ?

S
Były pracownik
@Kandydat0301

To typowe stanowisko biurowe ale w terenie. Masz wypłatę i jeździsz. Pewnie jest jakaś liczba wizyt ustalona, w zależności od wielkości terenu, gospodarstwa itp. Podejrzewam że też widać czy jest sprzedaż u takich rolników, po wizytach, czy nie i jakoś jest to sprzężone z pracą handlowców. Na zasadzie oni sprzedają coś o czym Ty doradziłeś. Bo trudno kupić coś przez telefon, nie znając tego. I pewnie Agrolok wtedy dorzuci jakąś premię. Za głoszenie dobrej nowiny żadna firma nie płaci, tylko musi być obrót.

Aaa
Kandydat
 Pytanie

Witam jak wygląda w tej firmie użytkowanie pojazdu służbowego poza godzinami pracy są jakieś limity ?

Pracodawca

@Aaa

Dzień dobry :) Pracownicy po okresie próbnym mają do dyspozycji w celach prywatnych 800 km/mc

S
Były pracownik
@Aaa

Płaci się jak za kilometrówkę, nie ma jak czasami się spotyka np limitu km za darmo albo w ogóle nie ma czasami limitu jak masz lepsze stanowisko pracy. (usunięte przez administratora) Co z tego że firma by dała np służbowy jakby np pensja była niższa , za to że dała Ci służbowe auto. Gdzieś te koszty trzeba wrzucić.

S
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Hierarchia stanowisk: młodszy specjalista, specjalista, starszy specjalista, kierownik lub koordynator, menedżer, dyrektor i prezes. Proponuję aby prezesi w Agroloku porównali swoje odcinki wypłaty z dyrektorami. Kto ma więcej? W hierarchii prezes jest wyżej niż dyrektor.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Pracuję w tej firmie od pewnego czasu, tak jak Wy szukałem informacji jak to jest w Agroloku jako handlowiec. Zacznijmy od tego , jeżeli myslisz "przyjdę dostanę furę i lapka i komórę" dostanę lapka i polecę w teren i to tyle" to się zdziwisz. Pierwsze miesiące to intensywne szkolenie, wyjazdy do firmy. Zresztą szkolenia to jest to co wyróżnia tę firmę. Duży nacisk na uformowanie profesjonalnego reprezentanta terenowego. (Osobiście jestem za, jednak wielu poległo ze względu na brak motywacji do nauki.) Wszystkiego można się nauczyć, trzeba tylko chcieć. Przyszedłem tu z zerowym pojęciem o rolnictwie i przez pierwsze tygodnie zastanawiałem się "co ja tu robię", a teraz jestem w stanie bez problemu porozmawiać z rolnikiem merytorycznie. Tu też duży ukłon w stronę firmy - naprawdę firma jest cierpliwa i jeżeli widzi Twoje chęci i zaangażowanie w wykonywane obowiązki nikt Ci nie powie do widzenia, najwyżej doszkoli. Wiele spraw nie może być oficjalna, to jest polityka firmy. O zarobkach można powiedzieć tyle, jak to w handlu, suma wielu składników, Twoje umiejętności, wiedza, relacje z klientami oraz region kraju (specyfika upraw), czasami nawet województwa ma znaczny wpływ na to ile zarabiasz. Jak w/w czynniki masz dobre to i zarobisz fajne pieniądze. Firma stawia na obustronną uczciwość i to jest niezmiernie istotne. jeżeli myślisz, że pocwaniakujesz, pojeździsz bryką i będzie ok, to można się zdziwić. Często pada pytanie o samochody, flota cały czas aktualizowana, na początku zaczniesz najprawdopodobniej od Berlingo (chociaż to też nie reguła), później tak jak ogólnie dostępne informację mówią C4, Toyota Corolla Cross, Audi Q2, itp. Nawet jak zaczynasz to Berlingo raczej nie starsze niż 3 lata, także jest ok. Jak rozmawiać na rozmowie wstępnej? Bądź sobą, pytania? Jak było wspomniane ogólne, trochę o pomysłach na handel, ogólnie spokojna, ludzka rozmowa. Podsumowując, starasz się na handlowca: - bądź sobą, - ogromne wsparcie szkoleniowe, - dużo samodyscypliny, - początkowo trzeba nastawić się na częste szkolenia w centrali (noclegi zapewnione), - otwartość na ludzi, - Firma jest cierpliwa co do wyników handlowych ( a to w sumie jest rzadkość w handlu), Jeżeli będziesz kręcił, kombinował szybko polecisz, rozwinięty nadzór i plan dnia jest tak zorganizowany, że nie ma czasu na ściemnianie.

Kate
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Byłam w tym tygodniu na rozmowie stacjonarnej w siedzibie firmy i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Osoba, która prowadziła ze mną rozmowę tak jakby chciała mnie wręcz zniechęcić do tego stanowiska. Pojechałam z bardzo dobrym nastawieniem, a teraz sobie myślę, że gdyby mnie wybrali to nie wiem czy ja się zdecyduję? Trochę przeraża mnie dzień pracy w terenie z 8 spotkaniami, a gdzie w tym wszystkim czas na jakąś przerwę, zjedzenie czegoś? Podejrzewam, że jest to mocno monitorowane? Tak samo dzień pracy domu, który zaczyna się już o 7:00? Proszę o informację, jak to wyglada w praktyce?

Grzegorz Sokołowski
Kandydat
@Kate

Jestem również po rozmowie stacjonarnej. I jest tak jak napisał 'Pracownik' wszytsko jest dopięte na ostatni guzik plan dnia jest skrupulatnie zaplanowany i monitorowany na bieżąco, nie ma ściemniania. Jak to wygląda w praktyce przekonamy się jeśli nas wybiorą @Kate. Jednak znając troche tej branży. Firma ma bardzo korzystne warunki.

S
Były pracownik

Sądzę że jakby Agrolok optymalizował obroty i zyski (poza rolnictwem)+ ten Wasz zasuw w pracy (zoptymalizowany maksymalnie, że nie ma czasu na myślenie) to Kulczyków za 10 lat wyprzedzicie na liście Forbesa.

S
Były pracownik

W Agroloku chociaż intensywny rozwój oznacza wzrost zatrudnienia, bo często w firmach na stronie internetowej, dział praca, intensywny rozwój oznacza że w kółko szuka się ludzi na te same wakaty. I od wielu lat mają intensywny rozwój. W przyjmowaniu CV i przerabianiu tego. Ciekawe to jest, przyjąć 1000 osób do Agroloku, jeszcze się nie zaczęło, dajesz umowy, auta, płacisz, a nie wiesz jak to wszystko zagra. To jest największa zawsze zagadka, ale musisz to zrobić by firma się rozwinęła. No i to jest wyczyn. Ile pieniędzy musi być dodatkowo by tylu przyjąć, dać im pracę+to wszystko pilnować. Miesiąc szybko mija i teraz wypłaty tylu osobom dać. Stąd ten Wasz nadzór rozumiem.

anonim
Inne

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jest dalej aktualna, bo nie ma tam podanej daty? Na umowę o pracę można liczyć już na początku czy dopiero po okresie próbnym? I najważniejsze - jaka stawka początkowa, bo nie została podana?

S
Były pracownik

Milion ton to dużo skupujecie. Widać że jak milion jest to firma jest duża. I teraz za to zapłacić ,ludziom wypłaty. A to ktoś nie zapłaci za towar. Firmy jak na wzburzonym morzu działają. A ile to przelewów,aby się też nie pomylić. Przeciętny człowiek by osiwiał i zapaści by dostał,jakby miał to ogarnąć. Tak się zazdrości ludziom czasami ,ale nie wiem czy ktoś by chciałby to mieć na głowie.

DDDDDD

Pracuję w Agroloku już bardzo długo i jestem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, pomocni ludzie i możliowść rozwoju. Wszystko co porzebne aby być zadowolonym z pracy.

Ania
Kandydat
 Pytanie
@DDDDDD

Może udzielisz kilka wskazówek jak przygotować się do rozmowy na stanowisko handlowiec stacjonarny??

Emilia
Inne
@Ania

Cześć! Jak tam, jesteś już po całym procesie rekrutacyjnym? Zdradzisz jak poszło i jak wrażenia? :) Pytali może o coś konkretnego? Ja jestem w trakcie zmiany pracy, trzyma mnie jeszcze okres wypowiedzenia, ale planuje mieć oko na przyszłą rekrutację tutaj :) Fajnie byłoby się wcześniej zorientować co i jak ;)

anonim
Inne

Firma ma trochę ofert pracy na ich stronie. Wiecie może, czy są one aktualne?;) Często się zdarza, ze firmy nie aktualizują swoich stron za często… a chciałbym złożyć cv na stanowisko Młodszego programisty .NET Co myślicie? Mial ktoś z nim styczność? Warto czy nie warto?:D Jakie widełki oferują? Zakładam, ze jest jakiś przedział, bo miłe widzianych jest kilka programów. Z ich znajomością mógłbym liczyć na górna granice widełek? Poza tym firma oferuje jakieś benefity oprócz ubezpieczenia?

S
Były pracownik

Zamki w Polsce, zabytki, miejsca ciekawe, nie muszą jak Wy codziennie dzwonić by coś zarobić. I nerwy ile zarobię, ile sprzedam. Tam ludzie sami przyjeżdżają i zostawiają pieniądze. Kulturalny, fajny zarobek.Stawiasz stołówkę, sprzedajesz obiady, stawiasz kawiarnię, też zarabiasz. Ci rolnicy co przyjeżdżają na pewno też by coś chcieli zjeść, wypić. A nie siedzieć w traktorze i czekać na kolejkę. Prowizja dobra, na jedzeniu 400%. A nie 2% na produktach rolniczych.

1
anonim
Inne

Cześć, jest szansa, że jakaś osoba z forum orientuje się, jak przebiega relokacja na stanowisku Technolog ds. produkcji nawozów? Wspomnieli pobieżnie w ogłoszeniu, a ja jestem właśnie nie stąd i taka opcja by mi bardzo pomogła. Na czym to "wsparcie" dokładnie polega?

Administrator

Pracujesz w firmie AGROLOK SP. Z O.O.? Jaką masz umowę?

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Drodzy Państwo czy ktoś z Was może mi powiedzieć jak wygląda tam praca przedstawiciela handlowego ? Czy jest bardzo dużo wiedzy do przyswojenia? Np. Na temat upraw co kiedy jak stosujemy. Czy raczej przedstawiciel skupią się bardziej na technikach sprzedażowych?

anonim
Inne
@Paweł

Hej hej :) Można wiedzieć, czy zdecydowałeś się zaaplikować? Ja wpadłam na ofertę pracy dla przedstawiciela dopiero dzisiaj, no i czytam, że ogłoszenie wygasło 3 tygodnie temu :/ Może udało ci się zdobyć stanowisko lub odbyć już rekrutację? Wiesz coś więcej o warunkach? Pisza niby o konkurencyjnym wynagrodzeniu, ciekawi mnie czy faktycznie takie oferują, czy to taki pusty frazes jest. W następnej rekrutacji chętnie bym wzięła udział, więc jak masz jakieś rady, to prosiłabym, żebyś się nimi podzielił;)

Paweł Z.....k
Były pracownik

Polecam firmę pod każdym kątem. Jeśli chodzi o atmosferę to na najwyższym poziomie. Firma daje nowemu pracownikowi szereg szkoleń, nie pozostawia bez pomocy. Na każdego można liczyć. Przychodząc do firmy bez doświadczenia w branży Agro nie jest problemem. Wystarczy chcieć. Pracowałem 2,5 roku. O firmie mam jak najlepsze zdanie. Pracownik na każdym kroku ma wsparcie doświadczonych doradców.

anonim
Inne
@Paweł Z.....k

Cześć, a to na każdym stanowisku przyjmowane sa takie świeżaki, bez doświadczenia? :) Wielka ulga, bo nie mam zbyt dużego doświadczenia. Ile trwają te szkolenia i wdrożenie? Myślisz, że jak ktoś chce i jest ambitny to szybko załapanie co i jak? Tak jeszcze podpytam, jak to wygląda pod względem zarobków? O wiele mniej dostaje się na sam początek, niż ktoś z doświadczeniem? Od początku jest umowa o pracę?

6

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

  Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 25 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

  Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii