AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz opinie. Cenimy każdy merytoryczny głos. Państwa opinie są dla nas cenną wskazówką i pomagają nam w nieustannym podnoszeniu zarówno standardu obsługi naszych klientów, jak i standardu zatrudnienia dla naszych pracowników.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@agrolok.com.pl

Pozdrawiamy,

AGROLOK
DDDDDD

Pracuję w Agroloku już bardzo długo i jestem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, pomocni ludzie i możliowść rozwoju. Wszystko co porzebne aby być zadowolonym z pracy.

Emilia
@Ania

Cześć! Jak tam, jesteś już po całym procesie rekrutacyjnym? Zdradzisz jak poszło i jak wrażenia? :) Pytali może o coś konkretnego? Ja jestem w trakcie zmiany pracy, trzyma mnie jeszcze okres wypowiedzenia, ale planuje mieć oko na przyszłą rekrutację tutaj :) Fajnie byłoby się wcześniej zorientować co i jak ;)

Handlowiec

Niestety nie zostałem zatrudniony ale sam proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze. Rozmowę odbyłem z osobą z działu rekrutacji. Przedstawiono mi możliwość współpracy na zasadach innych niż te opisane w innych komentarzach (w pozytywnym znaczeniu). Otrzymałem jasne odpowiedzi na wszelkie pytania. Komentarze osób niezadowolonych uważam za komentarze osób, które niestety nie zadawały pytań o wszystkie warunki współpracy. Jak się umówisz tak masz... Cierpliwie poczekam na kolejną szansę aplikowania. Trzymam kciuki za Wasze aplikacje do tej firmy i życzę powodzenia w biznesie.

Dziwne ogłoszenie w pracuj.
@Handlowiec

Wystawiają ogłoszenie. Mam doświadczenie w sprzedaży kilkuletnie, wynagrodzenie też podałem nie wygurowane oraz okres do 2mc z racji obecnej pracy. To przecież jasnym jest że jest okres wypowiedzenia w obecnej i trzeba poczekać. Ale nawet nie raczyli zaprosić a niby wymagania mają nie za duże w ogłoszeniu. Więc nie wiem co daje wystawianie non stop ogłoszenia w ich przypadku na przedstawiciela. Chyba szukają rolnika z niskimi wymaganiami typu 3 tysie i idź pan i nie grzesz. (usunięte przez administratora)

W.

Gdy dwa lata temu rozglądalem się za pracą, zauwazyłem ogłoszenie na reprezentanta. Bylem sceptycznie nastawiony. Wszystko zmieniło się po rozmowie rekrutacyjnej. Jasne warunki umowy, podstawa plus premia, zadania do wykonania jak to w handlu. Cały czas ucze sie nowych rzeczy. Klienci jedni pogadają, inni roznie bywa. Przełożona jest ok, jak trzeba pogada, pomoze. Nie narzekam

Dees

Pracuję w Agroloku prawie 4 lata, to co każdego dnia motywuje mnie do przebycia kilkudziesieciu kilometrow drogi do pracy to z pewnoscia atmosfera: wchodzac do firmy zawsze witają mnie usmiechniete twarze i pozytywni ludzie. Na kazdym kroku moge liczyc na wsparcie, zarowno przełożonej jak i najblizszych współpracownikow. Istotne sa tez wartosci, ktorymi kieruje sie firma - w dzisiejszych czasach licza sie czesto tylko zyski, widac jednak ze Agrolok stawia na czlowieka - pracownika, dajac mu mozliwosci rozwoju, a nie tylko zarobków (ktore swoja droga tez co miesiac pozytywnie zaskakują). Zdecydowanie polecam spróbować swoich sił, zwłaszcza mlodym ludziom, dla ktorych rozwój jest priorytetem. :) Lubię atmosferę w AGROLOK SP. Z O.O. za: Ludzie :)

Sławek
@Dees

Mnie wypłata w Agroloku mega rozczarowała. Co Ciebie pozytywnie zaskakuje? 200 zł więcej czy 300 zł.?

YV Nowy wpis

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jest dalej aktualna, bo nie ma tam podanej daty? Na umowę o pracę można liczyć już na początku czy dopiero po okresie próbnym? I najważniejsze - jaka stawka początkowa, bo nie została podana?

S Nowy wpis

Milion ton to dużo skupujecie. Widać że jak milion jest to firma jest duża. I teraz za to zapłacić ,ludziom wypłaty. A to ktoś nie zapłaci za towar. Firmy jak na wzburzonym morzu działają. A ile to przelewów,aby się też nie pomylić. Przeciętny człowiek by osiwiał i zapaści by dostał,jakby miał to ogarnąć. Tak się zazdrości ludziom czasami ,ale nie wiem czy ktoś by chciałby to mieć na głowie.

DDDDDD

@DDDDDD

Może udzielisz kilka wskazówek jak przygotować się do rozmowy na stanowisko handlowiec stacjonarny??

Emilia
@Ania

NR Nowy wpis

Firma ma trochę ofert pracy na ich stronie. Wiecie może, czy są one aktualne?;) Często się zdarza, ze firmy nie aktualizują swoich stron za często… a chciałbym złożyć cv na stanowisko Młodszego programisty .NET Co myślicie? Mial ktoś z nim styczność? Warto czy nie warto?:D Jakie widełki oferują? Zakładam, ze jest jakiś przedział, bo miłe widzianych jest kilka programów. Z ich znajomością mógłbym liczyć na górna granice widełek? Poza tym firma oferuje jakieś benefity oprócz ubezpieczenia?

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

S Nowy wpis

Zamki w Polsce, zabytki, miejsca ciekawe, nie muszą jak Wy codziennie dzwonić by coś zarobić. I nerwy ile zarobię, ile sprzedam. Tam ludzie sami przyjeżdżają i zostawiają pieniądze. Kulturalny, fajny zarobek.Stawiasz stołówkę, sprzedajesz obiady, stawiasz kawiarnię, też zarabiasz. Ci rolnicy co przyjeżdżają na pewno też by coś chcieli zjeść, wypić. A nie siedzieć w traktorze i czekać na kolejkę. Prowizja dobra, na jedzeniu 400%. A nie 2% na produktach rolniczych.

KM

Cześć, jest szansa, że jakaś osoba z forum orientuje się, jak przebiega relokacja na stanowisku Technolog ds. produkcji nawozów? Wspomnieli pobieżnie w ogłoszeniu, a ja jestem właśnie nie stąd i taka opcja by mi bardzo pomogła. Na czym to "wsparcie" dokładnie polega?

Pracujesz w firmie AGROLOK SP. Z O.O.? Jaką masz umowę?

Drodzy Państwo czy ktoś z Was może mi powiedzieć jak wygląda tam praca przedstawiciela handlowego ? Czy jest bardzo dużo wiedzy do przyswojenia? Np. Na temat upraw co kiedy jak stosujemy. Czy raczej przedstawiciel skupią się bardziej na technikach sprzedażowych?

KN
@Paweł

Hej hej :) Można wiedzieć, czy zdecydowałeś się zaaplikować? Ja wpadłam na ofertę pracy dla przedstawiciela dopiero dzisiaj, no i czytam, że ogłoszenie wygasło 3 tygodnie temu :/ Może udało ci się zdobyć stanowisko lub odbyć już rekrutację? Wiesz coś więcej o warunkach? Pisza niby o konkurencyjnym wynagrodzeniu, ciekawi mnie czy faktycznie takie oferują, czy to taki pusty frazes jest. W następnej rekrutacji chętnie bym wzięła udział, więc jak masz jakieś rady, to prosiłabym, żebyś się nimi podzielił;)

Paweł Z.....k

Polecam firmę pod każdym kątem. Jeśli chodzi o atmosferę to na najwyższym poziomie. Firma daje nowemu pracownikowi szereg szkoleń, nie pozostawia bez pomocy. Na każdego można liczyć. Przychodząc do firmy bez doświadczenia w branży Agro nie jest problemem. Wystarczy chcieć. Pracowałem 2,5 roku. O firmie mam jak najlepsze zdanie. Pracownik na każdym kroku ma wsparcie doświadczonych doradców.

AT
@Paweł Z.....k

Cześć, a to na każdym stanowisku przyjmowane sa takie świeżaki, bez doświadczenia? :) Wielka ulga, bo nie mam zbyt dużego doświadczenia. Ile trwają te szkolenia i wdrożenie? Myślisz, że jak ktoś chce i jest ambitny to szybko załapanie co i jak? Tak jeszcze podpytam, jak to wygląda pod względem zarobków? O wiele mniej dostaje się na sam początek, niż ktoś z doświadczeniem? Od początku jest umowa o pracę?

Random

@Pracodawca Witam, publicznie na temat pieniędzy nie powinno się rozmawiać, więc sformułuje pytanie ogólnikowo. Czy w Państwa firmie na stanowisku PH PRZEWAŻNIE (lub w odniesieniu do nowych pracownikow) prowizja wypłacana jest w 1) formie x% od wynagrodzenia podstawowego czy 2) kwota prowizji wynosi x% od np. osiągniętej marży? Spotkałem się z oba wariantami.

Witam Jak wyglada proces rekrutacji pH? Na jaka kwotę można liczyć na okres próbny czy wliczane są już prowizje ? Jaką flotą jeżdżą przedstawicie, będę wdzięczny za odpowiedz.

S

Już niebawem będzie jak w Skandynawii, poznasz ile kto w firmie zarabia. Skończy się sielska atmosfera, zacznie się zadawanie pytań-czemu tak a nie inaczej z tymi zarobkami. Dziś system w warunkach Polski działa dobrze, bo wiadomo ile komu z grubsza dać na danym stanowisku. Zresztą 90% osób ma podobne zarobki. Mimo całej tej tajemnicy. A pracownik i tak nie rozumie czemu ma 300 zł mniej np niż koleżanka.

Aga

W czerwcu i lipcu rozmawialiście o pracy handlowców, a tymczasem znów jest nabór na 27 lokalizacji, czyli powiatów, jak rozumiem. Chcę zapytać o samochód służbowy dostępny dla przedstawiciela handlowego oraz możliwość jego prywatnego użytku. Czy jest takowa, na jakich zasadach? :)

Air
@Aga

Możesz używać, opłata zgodna z przepisami w zależności od pojemności silnika. 900 mc3, stawka za 1 km wynosi 0,89 groszy. Jeśli jest większa niż 900 cm3, będzie to 1,15 zł Kontrolują do skrupulatnie przez GPS. W samochodzie są też sondy w baku, także jeżeli spalanie jest zbyt duże to możesz mieć z tego tytułu nieprzyjemności.

Anna12000
@Air

Czy wiesz może ile wynosi zasadnicze wynagrodzenie na stanowisku specjalista ds. Sprzedaży( przedstawiciel handlowy terenowy)?

BA
@Air

Czyli że płaci się za użytek prywatny auta służbowego? Skoro przez GPS to kontrolują to czy są w ogóle jakieś limity kilometrowe odnośnie właśnie uzytku prywatnego? Czy aż tak to nie jest?

Aleksander

Na stronie firmy jest oferta pracy dla przedstawiciela handlowego. Z tego co napisali to praca w okolicy miejsca zamieszkania kandydata. Czyli zakres obsługiwanych klientów jest tylko na terenie powiatu? Jak wysoko targety do zrobienia żeby wyrobić premie?

@Aleksander

Tak, nasi doradcy handlowi w terenie zajmują się obsługą klientów w obszarze zbliżonym do miejsca zamieszkania. Premie naliczane są od każdej sprzedaży, nasi handlowcy na bieżąco mają podgląd na jej wysokość.

Jacek
@AGROLOK SP. Z O.O.

Tak zgadzam się, premie są naliczane od pierwszej sprzedaży lecz nie od pierwszej sprzedaży premia jest wypłaca , Należy spełnić szereg wymagań by otrzymać wypracowane pieniądze oraz by ich nie pomniejszono.

Aga
@Jacek

O nie, a jaki to ten szereg wymagań? I za co mogą pomniejszyć pieniądze? To podstawa nie jest stała, i ewentualnie premia zależna?

@Aga

Wynagrodzenie zasadnicze jest stałe, jednak jeśli chodzi o premie to podbnie jak w wielu innych premiach handlowych ich wysokość może zależeć od aktualnych celów sprzedażowych czy zadań z których zasadami pracownicy zawsze są zapoznawani. Więc jeśli pracownik aktywnie sprzedawał, ale zignorował zarządzenie przełożonych, to premia może zostać pomniejszona.

Zenek
@AGROLOK SP. Z O.O.

A jakie są zarządzenia przełożonych? Nie wystarczy dobra sprzedaż? Przecież to ona podnosi zysk dla firmy. Mogę dowiedzieć się jakie są obostrzenia dotyczące premii? Trudne do zrealizowania?

@Zenek

Zarządzenia przełożonych to wewnętrzne regulacje firmy, więc nie ma potrzeby opisywać ich na tym portalu, mamy nadzieję, że to rozumiesz. Tzw. dobra sprzedaż to tylko wstęp do sukcesu zarówno firmy handlowej, jak i samego handlowca. Bazą są długotrwałe relacje z klientami, pielęgnowane przez pracowników. Istotna zwłaszcza w rolnictwie jest też sezonowość, dlatego różne produkty są inaczej premiowane w ciągu roku. Agrolok chce być partnerem dla rolnika, nie bezosobowym dyskontem. Wbrew obiegowej opinii, praca opiekuna handlowego nie jest wcale pracą łatwą i dorywczą. Trzeba dać sobie czas na naukę i przede wszystkim być na nią otwartym. Są osoby, które się w tej roli spełniają i odnoszą sukcesy, a ich kariera w Agroloku trwa już wiele lat. W trakcie rozmów rekrutacyjnych jest czas na swobodną rozmowę i pytania kandydatów, zapraszamy :)

Fabian
@AGROLOK SP. Z O.O.

Jak sezonowość w sprzedaży to są miesiące gdzie jest dużo więcej pracy i np. wtedy nie można brać urlopu? Jaki to zwykle czas? Od wiosny do jesieni a zima jest spokojniejsza?

@Fabian

Fabian, sezonowość w branży agro zależy od wielu czynników, nie jest to tylko pogoda. Dlatego szczyty sezonu, a więc wytężonej pracy nie zawsze przypadają dokładnie w tym samym okresie. Wytężona praca handlowców poprzedza równie intensywną pracę rolników na polach — np. wczesną wiosną i wczesną jesienią. Nasi pracownicy korzystają np. obecnie z uroków urlopów ;) Zapraszamy Cię do kontaktu z Działem Personalnym!

S
@AGROLOK SP. Z O.O.

Czasami bywa że nie sama sprzedaż jest ważna,ale produkt który w danym okresie ma być sprzedawany. W sumie logiczne. W każdej porze roku co innego jest potrzebne.

Szymon

Witam, za niedługo zaczynam pracę w agrolok na stanowisku przedstawiciel handlowy, chciałbym zapytać czy warto, jak odbierają nas rolnicy, i ile premi średnio da się zarobić miesięcznie.

@Szymon

Szymon, skoro zaczynasz niedługo u nas pracę, to daj sobie przestrzeń na zbieranie własnych doświadczeń. Od anonimowych użytkowników, którzy wstawiają komentarze pod różnymi nickami z tego samego IP, nie uzyskasz rzetelnych informacji. Premie są różne — zależą od wkładu pracy, czasami doświadczenia, korzystania z akcji organizowanych przez firmę, sezonu, etc. Mamy bardzo dużą bazę klientów zadowolonych ze współpracy z Agrolokiem, o czym na pewno się przekonasz, i tak — jak wszędzie — są osoby, które zerwały współpracę z jakiegoś powodu lub wręcz hejtują firmę. Wierzymy, że swoją pracą dołożysz cegiełkę do budowania pozytywnego wizerunku firmy, pozdrawiamy :)

Rys
@Szymon

Jakie auto służbowe dają?! Zazwyczaj jeżdżą blaszkami ale widać czasem toyotę chr, a może to jakiś dyrektor??? Jak z używaniem po godzinach ??

@Rys

Flota jest systematycznie wymieniana na Toyoty CHR i Citroeny C4, ciągle jednak dysponujemy też Berlingo, które m.in. w początkowym okresie są użytkowane przez nowych pracowników. Kilometry prywatne rozliczane są zgodnie z ogólnie obowiązującą kilometrówką.

Ani.

Witam. Pani bardzo miła poinformowała mnie, że decyzje są opóźnione. Dziękuję. Pozdrawiam.

Ani

Byłam na 2 rozmowie. I chyba się nie powiodło. Miała Pani zadzwonić albo napisać do końca tygodnia. Niestety odzewu nie ma. Szkoda.

@Ani

Wiadomości z decyzją o nie podjęciu współpracy niestety często lądują w folderach SPAM, proszę się upewnić. Niekiedy też rekrutacje przedłużają się z uwagi na nieprzewidziane wcześniej zdarzenia i proces niestety się opóźnia — jeśli potrzebuje Pani informacji zwrotnej, zawsze jesteśmy chętni do rozmowy pod numerem 56 682 39 13. Pozdrawiamy!

Dzień Dobry jakie realne zarobki PH wraz z podstawą? Czy takie 5-6tys jest realne?

Jacek
@Kandydat

Jak będziesz dużo sprzedawał i dostaniesz dobry teren to tak, Lecz dużej dostawy nie dostaniesz a zarabiać takie pieniądze to realnie jak się nie poddasz , zarobisz po roku.

Ciekawy
@Jacek

Bo niby w duecie się pracuje z handlowcem stacjonarnym a podstawa to ponad 3 tys więc 5 nie osiągnę nawet? Niby auto służbowe prywatnie to kilometry płatne ale nie wiem czy dotyczy to np jazdy po pracy czy weekendu

Witam pytam jeszcze raz jakie zarobki na PH jakie auto? Te Toyoty nowe faktycznie? Miałem już rozmowę telefoniczną czekam co dalej odpowie mi ktoś? Te 4 tys netto chyba dają racja?

Dzień Dobry Aplikowałem na pH pytanie jakie dokładnie są zarobki te ok. 5 tys się zarobi? Z podstawy ok 4 wyjdzie? Pozdrawiam widziałem auta nowe Toyoty?

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 21 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.