AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Staszek

Ostatnio kierownik kazał nam napisać swoje obowiązki i umiejętności które wykonujemy w pracy. Dodatkowo mieliśmy napisać co dołożymy od siebie więcej i na podstawie tego będzie przyznawana podwyżka. Bardzo dziwna sytuacja jak dla.mnie ponieważ podwiązkę dostaje się za to co sie robi a nie co będzie. Czy u was na oddziałach była też taka sytuacja??? Serdecznie pozdrawiam ????

@Staszek

Zakres obowiązków pracownika jest dokumentem wymaganym i powinien być cyklicznie aktualizowany, z czego wywiązujemy się poprzez rozmowy przełożonych z pracownikami i prosząc ich o odniesienie się do aktualnie wykonywanych zadań i przyszłych oczekiwań. To m.in. dobry moment na podzielenie się swoimi chęciami rozwoju w konkretnym obszarze. Jeżeli pracownik w miarę swoich możliwości i potrzeb firmy decyduje się podjąć np. bardziej angażujące, zaawansowane zadania, to jest to podstawą do podniesienia pensji. Jeśli jednak ta kwestia nadal Pana interesuje, najlepiej porozmawiać z Działem Personalnym, który wyjaśni wszelkie pytania.

Czy można liczyć w AGROLOK SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, Tak, w firmie Agrolok istnieje możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Gregor

Dzień dobry . Jaki system pracy jest w magazynie ?

New

Jakie zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego wielkopolska? Ile można zażyczyć na początek a ile zarabia stały pracownik na tym stanowisku

@New

Dzień dobry, Warunki finansowe i dodatkowe świadczenia zależne są od wielu czynników (w tym m.in. doświadczenia). Omawiamy je z potencjalnymi pracownikami przed podjęciem pracy, podczas rozmów zarówno telefonicznych, jak i osobistych. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym.

Hanna
@AGROLOK SP. Z O.O.

Zrozumiałe w sumie. Ale to czy w takim razie wraz z nabywaniem doświadczenia wysokość wynagrodzenia ulega zmianie? Są jakieś w miarę regularne podwyżki dla pracowników?

Wanda

masz na myśli warunki odnośnie stycznia i podwyżek? tutaj raczej też nastąpią, nie mówili nic o tym? nie będzie to proporcjonalne przypadkiem?

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

wujek łuki

czy to prawda że w waszej firmie za brak pozyskania nowego klienta otrzymujecie karę finansową ?

Gabriela
@wujek łuki

to by było dziwne. Gdzie tak słyszałeś?

S

Pracownik musi być dyspozycyjny stąd wtedy jak nie pracujesz są jakieś sankcje. W zakładach produkcyjnych urlopy czasami są tak układane by zakład normalnie funkcjonował; gdzie np. produkują łódki i potrzeba współpracy wielu osób. Inaczej praca nie idzie w ogóle. Wtedy urlop mają wszyscy w sierpniu i zakład zamykają na 4 spusty. Podobnie Agrolok daje wolne wtedy kiedy pracy jest mało. Inaczej logiczne jest, że obrót firmy może spaść.

O co chodzi z tymi aktywnymi klientami? Że jak raz ktoś coś weźmie, to potem regularnie musi? Co jaki czas, co miesiąc?

Sławomir
@wujek łuki

Tak. Różnie... 500 zł, 1000 zł i tak co miesiąc

Handlowiec

Niestety nie zostałem zatrudniony ale sam proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze. Rozmowę odbyłem z osobą z działu rekrutacji. Przedstawiono mi możliwość współpracy na zasadach innych niż te opisane w innych komentarzach (w pozytywnym znaczeniu). Otrzymałem jasne odpowiedzi na wszelkie pytania. Komentarze osób niezadowolonych uważam za komentarze osób, które niestety nie zadawały pytań o wszystkie warunki współpracy. Jak się umówisz tak masz... Cierpliwie poczekam na kolejną szansę aplikowania. Trzymam kciuki za Wasze aplikacje do tej firmy i życzę powodzenia w biznesie.

Dziwne ogłoszenie w pracuj.
@Handlowiec

Wystawiają ogłoszenie. Mam doświadczenie w sprzedaży kilkuletnie, wynagrodzenie też podałem nie wygurowane oraz okres do 2mc z racji obecnej pracy. To przecież jasnym jest że jest okres wypowiedzenia w obecnej i trzeba poczekać. Ale nawet nie raczyli zaprosić a niby wymagania mają nie za duże w ogłoszeniu. Więc nie wiem co daje wystawianie non stop ogłoszenia w ich przypadku na przedstawiciela. Chyba szukają rolnika z niskimi wymaganiami typu 3 tysie i idź pan i nie grzesz. (usunięte przez administratora)

Pracownik124

Witam Pracuje na stanowisku magazynier. Nie dawno skończyłem szkołę zaoczną z wynikiem pozytywnym. Jest jakaś szansa żeby ubiegać się o jakąś podwyżkę.

@Pracownik124

Witaj! Nie znamy dokładnie Twojej sytuacji, trudno nam więc odnieść się do poruszonej przez Ciebie kwestii. Pamiętaj jednak, że zawsze w razie ewentualnych pytań czy niejasności możesz zwrócić się do swojego bezpośredniego przełożonego, który zna konkretną sytuację i jest w stanie udzielić rzeczowej odpowiedzi lub pokierować do odpowiednich osób, które Ci pomogą :)

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz opinie. Cenimy każdy merytoryczny głos. Państwa opinie są dla nas cenną wskazówką i pomagają nam w nieustannym podnoszeniu zarówno standardu obsługi naszych klientów, jak i standardu zatrudnienia dla naszych pracowników.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@agrolok.com.pl

Pozdrawiamy,

AGROLOK

A czemu uważasz, że 80% to drobnica? Co to w ogóle Twoim zdaniem znaczy?

RT były

Ogólnie Agrolok według mnie jest dobry handlowo i dobry jako pracodawca. Polecam jako pracodawcę. Fakt - jest kontrola. Jednak takie możliwości daje technologia i z tego korzystają. Kasa mogłaby być lepsza i to był główny powód zmiany pracy. Do poprawy według mnie marketing i promocja. Takie poletkach chcesz czy nie chcesz musisz zrobić. Nikt się nie pyta ludzi, czy chcą tylko info że jest i tyle. A jak nie zrobisz to minus, bo dostałeś narzędzie (nie ważne czy potrzebne czy nie) a nie wykorzystałeś. Głupia moda. Możesz sprzedać w (usunięte przez administratora) a opinia negatywna. (usunięte przez administratora) Mimo wszystko polecam na początek, dlatego pozytywna opinia.

Zadowolony pracownik

Bez ściemy. Panie i panowie - Agrolok to firma handlowa, pracownik musi sprzedawać, to jest podstawa. Sprzedajesz dobrze - zarabia firma i zarabiasz ty. Praca od poniedziałku do piątku, od 7-15 w biurze , tak samo w terenie (8 godzin). Ogarnięty przedstawiciel handlowy wyciąga po okresie próbnym 3 koła na rękę MINIMUM. Na co narzekacie? Z urlopami problemów nie ma, kasa na czas, święta wolne. Fizycznie też nie jest ciężko. Przyszedłem bez wiedzy, trafiłem do normalnej opiekunki z którą tworzymy zgrany duet i mniej jak 3600 na rękę nie dostaję, a nawet się nie pocę w pracy.

Zadowolony pracownik

Normy czasu pracy: Obowiązuje pana 8 godzinna norma dobowa i i przeciętnie 40 godzinna norma tygodniowa pracy. Nic dodać nic ująć.

Zadowolony pracownik

To jest forum dla wszystkich. Tobie nie pasuje - zamieniasz pracę. Mi na dzień dzisiejszy i w ciągu ostatnich dwóch lat wszystko odpowiada w tej pracy.

Melman
@Zadowolony pracownik

Wow. Nawet święta wolne. A jakie zarobki poprostu szaleństwo

Edyta

Kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Więc niektórym osobom taka podstawa może okazać się już wystarczająca. Jesteś może zatrudniona w AGROLOK? Jeśli tak, to powiedz mi coś na temat narzędzi pracy, jakie tam oferują Handlowcom.

Nowa

Zastanawiam się nad pracą w Agroloku i weszłam poczytać opinie . Mam nadzieję że się nie mylę i ta praca nie jest taka zła ale z tego co czytam to część pracowników to jakieś ameby Robisz gościu i (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo ? E mojej pracy za komentowanie godzin od razu byś wyleciał albo robisz albo idź do budowlanki i nie płacz albo zwolnij miejsce mi bo aż mi się czytać nie chce. Godziny praktycznie jak w urzędzie , urlop w lato gdzie w innych pracach jak robi 9 osób to możesz zapomnieć o lecie jak nie złożysz wniosku na początku roku i nie strzelisz terminu z (usunięte przez administratora) bo ogarnąć urlop dla 9 osób gdzie każdy chce 2 tyg w lato a u nas np nie można iść we 2 osoby to nie lada wyczyn . Ty masz urlop w lato godziny jak nauczyciel w podstawówce i narzekasz że ktoś sprawdza ci GPS ? A co jeszcze pewnie byś na śniadanko skoczył gdzieś albo na bajerem do mechanika? Ludzie żal mi takich osób i nie dziwię się że jak takie ameby pracują to zajmują potem miejsce ogarniętym ludziom. Ps chciałabym ze swoim doświadczeniem i wykształceniem być taka ameba jak Ty ale już powoli się zbieraj bo nadchodzę im więcej takich nowych ludzi tym szybciej was wyeliminujemy hahahaZastanawiam się nad pracą w Agroloku i weszłam poczytać opinie . Mam nadzieję że się nie mylę i ta praca nie jest taka zła ale z tego co czytam to część pracowników to jakieś ameby Robisz gościu i (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo ? E mojej pracy za komentowanie godzin od razu byś wyleciał albo robisz albo idź do budowlanki i nie płacz albo zwolnij miejsce mi bo aż mi się czytać nie chce. Godziny praktycznie jak w urzędzie , urlop w lato gdzie w innych pracach jak robi 9 osób to możesz zapomnieć o lecie jak nie złożysz wniosku na początku roku i nie strzelisz terminu z (usunięte przez administratora) bo ogarnąć urlop dla 9 osób gdzie każdy chce 2 tyg w lato a u nas np nie można iść we 2 osoby to nie lada wyczyn . Ty masz urlop w lato godziny jak nauczyciel w podstawówce i narzekasz że ktoś sprawdza ci GPS ? A co jeszcze pewnie byś na śniadanko skoczył gdzieś albo na bajerem do mechanika? Ludzie żal mi takich osób i nie dziwię się że jak takie ameby pracują to zajmują potem miejsce ogarniętym ludziom. Ps chciałabym ze swoim doświadczeniem i wykształceniem być taka ameba jak Ty ale już powoli się zbieraj bo nadchodzę im więcej takich nowych ludzi tym szybciej was wyeliminujemy hahaha jeśli chodzi o samą politykę firmy to wierzę że możecie mieć ciężko ale to jest już teraz wszędzie wypowiadam się tylko na temat leserstwa i takich (usunięte przez administratora) komentarzy podstawowych zasad.

@Zadowolony pracownik

Zawsze jak ktoś jest niezadowolony ze swojego miejsca w Agroloku może zostać członkiem Stowarzyszenia Polska Soja,ba nawet członkiem honorowym albo zwyczajnym jak słabo się wyróżnia:)

Sylwia

A nie ma do tego żadnych premii?

S

Agrolok ma cennik ten sam na cały kraj, a część firm dostosowuje ceny towaru do regionu. To już niektórzy mi przy kawie opowiadali, nawet z rodziny. Stąd ludzie w małych gospodarstwach często biorą od lokalnych firm, a Agrolok tylko znają z nazwy. Tu masz rację. W handlu zawsze pieniądze się brały z grubych ryb, z dużych szkół, z większych rolników, a nie z takiej drobnicy, gdzie z reguły mało kto jeździł. Bo niewiele byś zarobił.

S

Działania firmy stawiają na samodzielność,to jest dobre, zaś nieadekwatne do wynagrodzeń. Większość z Was bije się tu z Agrolokiem bo nie ma wyjścia chyba. Wszędzie są firmy,podobnie płacą. Zachowujecie się jakbyśmy żyli na pustyni. Podstawą na rynku jest konkurencja. Zawsze możecie powiedzieć że ,,baniek"nie widać to odchodzicie. Co tracicie? Dzięki temu świat się zmienia. Dzięki konkretnym postawom,a nie takim ślamazarnym.

S

Trochę ideologicznie podchodzą. Ale chyba bardziej do handlowców,bo Ci w kółko piszą tutaj, że wciskają towar. Podejście jest nie takie. Trochę to działa jak w zegarku,ale musi,bo inaczej nie będzie należycie działało.

S

Myślę że wystarczy po ludzku powiedzieć ludziom dlaczego towar w Agroloku kosztuje tyle,z czego to wynika. Sposób pracy wynika z tego i z tego i albo pasuje Ci albo nie. Albo zaproponuj lepsze rozwiązanie. Jak siedzisz cicho tzn że nie masz pomysłu na nic lepszego . Tu wielka ideologia jest raczej niepotrzebna. Może wywoływać śmiech czy komentarze.I czasami odnieść odwrotny skutek.

Emilia

A ile potrącają z wynagrodzenia za brak aktywnych klientów?

S

Można liczyć na strzały. Ale to tylko czasami. A z czego bierze się obrót u dzwoniącego handlowca jak nie z liczby rozmów? Czas rozmowy,można dyskutować,jaki powinien być.

Wanda

Faktycznie taki rygor pracowniczy tutaj panuje? A o co chodzi z tym złym traktowaniem, bo dość ostro to przedstawił, to sugestia żeby faktycznie sobie odpuścić?

@Wanda

Co to znaczy rygor pracowniczy? Jest on adekwatnie dobrany do osoby. Jak odbiorą Cię dobrze to lepiej traktują. Nie ma jednej odpowiedzi. Na pewno trzeba dużo pracować tutaj. Najlepszy sposób by przetrwać. Myślę że ja od strony traktowania nie mam co narzekać. Trzy rzeczy utkwiły mi-duzo pracy, informacje od dyrektora, starają się działać uczciwie. Na pewno ilość pracy czy czasami zakres obowiązków jest szeroki. Tu słowo nie znudzisz się ma nowy wymiar.

wiesław

pokaz poletkowy nie zle zorganizowany

S

Ciekawe kwestie o mikroorganizmach na poletkach i ładna, "wkręcająca się" nazwa preparatu Elbio Terra. Z reguły o nawożeniu jest w kółko.

S

Jeśli chodzi o pracę to oni mają kota na jej punkcie. Coś niesamowitego. Choć jakbym miał tyle co niektórzy w firmie można i mieć kota. Zaś przeciętny pracownik czuje się widać jak w pralce, gdzie kręci się na dużych obrotach. Ale to trochę na styl japoński, wpajanie wartości itp. Człowiek nie rozmyśla, wrzucony jest w tryby i już. Częściowo jest to dobre w Agroloku, nie tracisz czasu na głupoty. Robisz obrót. W końcu są w czołówce, trudno im tego odmówić. I mają prosty sposób zarządzania. To też jest dobre. Zaś ja jakby to nazwać-mimo upływu 7 lat raczej jestem rozczarowany najbardziej w życiu tą firmą od strony -to czego oczekiwałem jadąc tam, a co wyszło. To tak jak widzisz ładną dziewczynę, a po kilku dniach stwierdzasz że jak zaczniesz wszystko rozbierać na części pierwsze to już ta dziewczyna nie powoduje, że o niej śnisz.(usunięte przez administratora)

S

Widzisz firma dużo wymaga. Akurat trudno o to by każdy był zawsze w 100% dyspozycyjny. Ja z tym nie mam problemu, ale różnie bywa z ludźmi. Prywatna firma traci na tym, bo płaci, a Ty nie pracujesz, nawet na chorobowym.

Głupoty

Co ty chłopie za głupoty gadasz, ze handlowiec z każdej firmie nie cieszy się poważaniem? W każdej normalnej firmie handlowiec ma poważanie dlatego, ze to handlowiec zarabia na firmę, to w działach handlowych firm zarabia się najwięcej i nie bez powodu. To handlowiec przynosi informacje bezpośrednio z rynki i wpływa na rozpoznawalność marki. To, że firma oczekuje wyników to sprawa normalna, nie sprzedajesz = firma nie zarabia = jesteś nierentowny. Mówię jednak o normalnej firmie, która szanuje pracownika, dba o jego narzędzia pracy i pozwala mu się rozwijać, Agrolok do takich firm się nie zalicza.

@Głupoty

Kiedyś tak było może, jak firmy wchodziły na rynek, lata 90. Wtedy było eldorado i może ten handlowiec był ważniejszy. Zarabiał dużo, zdobywał rynek. Zarabiali niektórzy 5-10 razy tyle co na etacie. A dziś ten co na etacie ma podobnie jak ten handlowiec, ewentualnie niewiele mniej. Kwestia ile sprzedaje handlowiec. Po 7-10 latach pracy a nawet krócej budowano domy. Dziś wybudujesz dom powiedzmy za 1 mln zł pracując jako handlowiec? Po 7 latach np. Dziś rynek jest zdobyty, za dużo z tego tortu nie urwiecie. Obrót Agroloku nie urósł od Was w terenie w sposób niebotyczny. Było 1,2 mld z 10 lat temu, jest 1,5 mld-jakoś tak. O ile urosło? I pewnie wzrost nie jest od samej sprzedaży handlowców. Zgadzam się że handlowców się nie docenia dziś, dlatego poza młodymi, do 30 lat, nikt tego nie chce. Ktoś starszy tego już nie weźmie.

@S

Tak naprawdę w Agroloku, poza paroma osobami, kasy za dużo nie uzbierasz. Chyba że mówimy o życiu typu rachunki, na jedzenie, czasami coś do ubrania. Skromne wczasy w lipcu. I musisz mieszkać blisko firmy bo paliwo teraz po 7 zł litr. (usunięte przez administratora) Witaj w Polsce.

S

W każdej firmie uczysz się w czasie wolnym, bo szkolenie jest tylko ogólne+materiały do przyswojenia. Produkty oklejone taśmą Agrolok są pełnowartościowe, np. wózek widłowy uszkodził worek przy załadunku. Czy to powód by towar wyrzucić do kosza? I tak rolnik za chwilę rozsypie zawartość na polu i worek i tak będzie do wyrzucenia, niepotrzebny.

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 25 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.