Opinie o Saatbau Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Saatbau Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saatbau Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saatbau Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Wera Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Specjalistka ds. księgowych. Zauważyłam w ofercie, że wpisano w nią delegacje. Jakie w zakresie księgowości trzeba wykonywać? I jak są płatne?

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Pracownik Produkcji można liczyć na 3800 na rękę. Czy to prawda?

To jakie kwoty można zobaczyć jako pracownik produkcji? teraz jak jest widoczna oferta to piszą w niej o konkurencyjnym wynagrodzeniu jak również nagrodzie rocznej. Ile więc ona sama w praktyce wynosi?

Kl Nowy wpis

To się zatrudnij ,to zobaczysz ile będzie,a roczna to może być 100% i 60% zależy od humoru prezesa lub Katarzyny.

A mi się bardzo podoba oferty pracy tutaj jako inspektor plantacyjny. Mam tylko pytanie odnośnie wykształcenia, bo napisali, że chcą kierunkowego rolniczego lub pokrewnego. Ale wystarczy wykształcenie średnie, czy musi być koniecznie wyższe? Jak mam skończone techniku rolnicze, to mam szanse na pracę?

Lena

@Szybki jak to nie ma urlopów wakacyjnych?

Olo
@Lena

Urlopy są w maju lub do połowy czerwca później są żniwa ,i robisz 12 godzin za które nikt ci nie zapłaci ,możesz je odebrać za wolny dzień.

Urszula
@Olo

ale na kązdym stanowisku tak to wyglada? dotyczy to pracowników biurowych ten urlop w maju?

Olo
@Urszula

Urlop masz wykorzystać w maj czerwiec do żniw nie ważne czy biuro czy produkcja

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Saatbau Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Siemaneczko. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc obserwuję osądy pracowników. Czuję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Środy Ślaskiej. Pomóżcie mi i napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Saatbau Polska Sp. z o.o.? Czy mają wysokie stawki? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Andrzej

Matylda
@Andrzej

Cześć Andrzeju. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to zwracam uwagę na firmę Huf z Tych. Pracownicy (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Matylda.

Robert
@Matylda

Dzień dobry Pani Matyldo. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Huf, o której Pani wspomina organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Ilona
@Matylda

Ile procent ceny tego posiłku jest sponsorowane? :P

Honorata

A gdzie widzicie tą ofertę na księgowość ? Bo nie powiem, kuszące ! Jakie tam są zarobki w ogóle, da się wyżywić rodzine ?

Czy ktoś ma wiedzę na temat pracy na stanowiskach biurowych w Saatbau? Juz po raz nie wiem który pojawia się ogłoszenie o pracę do księgowości.....

kandydat123

Czy to prawda, że w firmie funkcjonuje zarządzanie przez plotkowanie i tylko na tej podstawie oceniani są Pracownicy?

Kokos

Jak to tam piszą w ogłoszeniach o prace nagrody w docenianiu pracowniczym.hahahahaha dobre mi sobie rób robolu rób po 12 godzin a dyrektor oddziału (usunięte przez administratora) mułem jak radziecki czołg zakłamany chowa się za brodą.????

Dżejkop.
@Kokos

A o którym oddziale piszesz? ????????????

Dżejkop :D

Zero szacunku do pracowników! Nadmierny wysiłek jest niewskazany, najlepiej robić minimum i się nie wychylać. Wszelkie niepowodzenia firmy odbijają się na pracownikach. Młody i dynamiczny zespół głównie 60 +. Zarobki średnie.

Kama20

Czy ktoś się wypowie o zarobkach w biurach ?

Kolega

Jak wyglada praca na stanowiskach biurowych? Zauważyłem ze często pojawiaja sie te same ogloszenua o prace czy ktoś z pracujących wie z czego to wynika??

Mania
@Kolega

Nie polecam...Trzeba miec oczy dookola glowy i uwazac na ludzi...A to ze ogloszenie jest juz po raz kolejny to swiadczy o tym wymownie...

@Mania

Mania czy jesteś byłym pracownikem ?? W jakim dziale pracowałas możesz powiedziec coś więcej ?

Mania
@Kolega

Napiszę krótko....Do teraz dochodzę do siebie po pracy w biurze...Nie odradzam, ale Broń boże nie polecam. Zero szacunku do pracownika .

@Mania

Dzięki chyba sobie odpuszcze aplikacje

olo

Szkoda pisania

Halina
@olo

A możesz dodać jednak coś więcej? Nie wiem co może oznaczać Twój wpis i co masz konkretnie na myśli. Czy jesteś pracownikiem Saatbau Polska? Jeśli tak to proszę, zostaw swoją opinię na ten temat, chciałabym uzyskać jakieś świeże informacje.

mariano
@olo

a jak tam wyglądają zarobki dla początkującego pracownika

Barbara
@mariano

Cześć, zapytałeś o zarobki w tej firmie. Tylko chciałam zwrócić uwagę, że szkoda, że nie napisałeś, o jakie stanowisko pracy dokładnie chodzi, bo to najbardziej istotne. Bez tego ciężko jest cokolwiek odpowiedzieć. Pozdrawiam.

Kinga

@anonim a jak było podczas tylu lat w tej firmie ?

42 lata pracy w firmie ,zasłużoną emerytura i zero podziękowania ze strony prezes. Może centrala w Austrii Linz dała takie wytyczne.

Szybki

Lena w lecie nie masz urlopu robisz po 12 h do tego dochodza soboty a w zimie siedzisz wiekszosc w domu

Szybki

Tyranie w lecie po 12 h w tygodniu i zero urlopu na wakacje.

Antek

Firma prowadzi swoją działalność bez zmian?

Zostaw merytoryczną opinię o Saatbau Polska Sp. z o.o. - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Saatbau Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saatbau Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saatbau Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saatbau Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Saatbau Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saatbau Polska Sp. z o.o.
  • Żytnia 1
    55-300 Środa Śląska

Saatbau Polska Sp. z o.o.