WZRT. SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o WZRT. SP. Z O.O.

GO-work - nie warto tu nic publikować.

(usunięte przez administratora) i nieobiektywny ten serwis, skoro nieustanie usuwne są posty z wiadomościami ogólnie dostępnymi w necie. Fakt, że WZRT to tylko jedna z wielu firm, w których zatapianie zaanagażowani są ulubieńcy tego wątku - jest nie do ukrycia. Wystarczy wrzucić nazwisko MK w wyszukiwarkę, a natychmiast pojawią się znane ulice - NARWICKA, BUDOWLANYCH... i wciąż te same nazwska- rodzina i przyjaciele królika....Kto ciekaw, niech szuka...

Zly

Trzeba napisac anonim do skarbówki. Podlegają pod 3 urząd skarbowy w gdansku.

też wiem
@też wiem 07.06.2017 14:34
I jaki wyrok zapadł wczoraj? Ktoś wie?

Zniknęła odpowiedź Zadowlonego, że grzywna i zawiasy. To taka tajemnica, że kasują? Ciekawe, czy przynajmniej ta grzywna dotkliwa.

robert
@Zadowolony 01.06.2017 07:52
To prawda co pisze WIEM. Uczestniczę w procesach wzrt od samego początku. Jestem jednym z wielu pokrzywdzonych przez MK i DW. W...

Hej jak zalozyles sprawe przeciwko nim ? , z tego co sie orientuje to mozna zalozyc sprawe przeciwko prezesowi w przypadku nie udanej egzekucji komorniczej z spolki , podobno w Poznaniu jest sprawa wlasnie z ubezpieczycielem , wiesz cos o tym ?

gg

Czy ktoś wie o tym, że jakaś firma złożyła wniosek o upadłość wzrt? chce się przyłączyć i potrzebuje sygnaturę akt oraz sąd który to prowadzi

Pamiętliwy

Budowlanych? ( usunięte przez administratora ) A co to za nowy biznes?

obsv

Z czego wykreślony?

Rozczarowana-K
@obsv 07.12.2016 21:10
Z czego wykreślony?

( usunięte przez administratora ) adre jest na gdansk ul.Budowlanych nie kojarze tylko nr sprawdzcie na necie. Pozdrawiam ROZCZAROWANA

JJJ

Dajcie spokój, przeciez nie wiadomo jak się zycie potoczy, a stabilna praca zawsze jest w pewnym stopniu czymś czego człowiek poszukuje i szuka, zwłaszcza jesli chodzi o umowę o pracę to wiadomo, warto

obserwator

No już się dzieje!!! DW ma zarzuty o wyłudzanie kredytów i przestępstwa podatkowe!!! No ładnie. Dużo spraw wychodzi teraz. MK ma zarzuty za przestępstwa podatkowe!!! Można DW spotkać w Sądzie w Gdyni w sprawach karnych i w Sądzie w Gdańsku w sprawach karnych. Powoli sprawiedliwość ich dopada.

Wierzyciel

Czy MK dostał już zarzuty, gdzie, i czy idzie siedzieć?

tubylec

Co wy piszecie. Firma padla. Nie ma zadnej dzialalnosci. Wzrt polnoc, wzrt projekt to firmy bez pracownikow. MK zawianal sie i dziala pod nowym szyldem. Kuratorem/zarzadca w Wzrt polnoc jest spolka Wn projekt ktora to nalezy do MK. W Wzrt projekt jest kurator ktory bedzie prowadzil do likwidacji spolki wydmuszki. Wzrt to porzucone spolki bez zarzadow albo z prezesami slupami.

Trudnesprawy

@Wierzyciel panowie MK i DW to już piżamki pakuja a pan AL liczy swoje domy i mieszkania co ich ma już kilknascie co kupil wiadomo za jaka kase

Wierzyciel

Co tam u panów MK, AL i DW?

kancelaria

wobec WZRT Północ toczy się postępowanie egzekucyjne z dochodów prowadzone przez zarząd przymusowy, tj. Kancelarię PMR z siedzibą w Warszawie.

Nick

Kto z byłego WZRT jest obecnie jedynym udziałowcem w spółce akcyjnej świadczącej usługi finansowe?

utracjusz

Napisz numer kontaktowa na maila plajadan77@gmail.com

Ja być może wiem więcej, a nawet całkiem dużo, ale zależy mi na dyskrecji. Jak dotrzeć do wypowiadających się tu obligatariuszy?

up

Czy WZRT istnieje?

Daro

Pewnie Dyrektorów

Ja

a na parkingu na Otomińskiej ostatnio dużo samochodów parkuje. Ktoś wie czyje to samochody?

mk

MK ma się całkiem dobrze. Prowadzi biznes pod inną nazwą i w nosie ma nas oszukanych. DW słupem w nowej spółce, która również jest już bankrutem

RR

Czy jest tej historii ciąg dalszy? Co słychać u MK, ma się dobrze?

dzięki dariuszw

Ciekawe... (usunięte przez administratora) Czy te charakterystyczne terenowe auto na obu stronach i napis na żółtej koszulce to tylko przypadek?

info

DW jest prezesem w nowej spółce MK. Choć ostatnio jak go widziałem to wyglądał jak bezdomny. Jeśli chodzi o MK to ma się świetnie. Prowadzi za plecami innych osób firmę energetyczną. Owszem ukrywają się panowie nawet przed policją. Z tego co słyszałem to im prokuratura już postawiła zarzuty i pewnie za jakiś czas trafią do pierdla gdzie jest ich miejsce. Z niecierpliwością na to czekam by wysłać im bombonierki :))).

zainteresowany

Czy ktoś wie co się dzieje z MK i DW. Poszukuje ich. Nie stawiają się na rozprawy sądowe i na wezwania policji. Uciekli już za granice czy są jeszcze w Polsce. Proszę Was o informacje

wołowy
@zainteresowany 25.03.2015 14:07

MK jest wciąż w Polsce, aktualnie sprzedał swój dom w Kiełpinie, mieszka w pobliżu tej dzielnicy.

Bolek

"Należy przy tym pamiętać, że płatnik, który wbrew obowiązkowi nie złoży w terminie podatnikowi lub właściwemu organowi wymaganej informacji podatkowej, podlega karze grzywny do 180 stawek dziennych" Ciekawe czy sumują za każdego pracownika czy kara jest jedna. Taka kara 30 000 zł od osoby dla Pana Prezesa może go nauczyć pamięci o rozliczeniach.

PIT

Przecież on się ukrywa

mnich

jechać do Dywit, i stać dotont aż wyda pit i zaległe świadectwa pracy .innego wyjścia niewidze

realdeal

Jak przymusić pana de do wysłania pitow? Ktos ma pomysl?

MM

Czy może mi ktoś podać telefon do DW.

z północy

Kolejne spektakularne przetasowanie postów za nami. Z wczorajszych 13 stron w wątku nagle zupełnie niespodziewanie zrobiło się znowu 11. Tak trzymać redakcjo!

mnich

Podobno WZRT Pulnoc sad ogłosił całkowitą upadłość tej firmy

UrządSkarbowy
@mnich 25.02.2015 21:27
Podobno WZRT Pulnoc sad ogłosił całkowitą upadłość tej firmy

Panowie pracownicy a co z PIT? Pani w urzedzie twierdzi, ze jak pracodawca nie da pit to i tak mamy obowiazek sie rozliczyc. Wyliczyc sobie wszystkie skladki z otrzymanych wynagrodzen. Wie ktos jak to wyglada? Bo chyba Panu DW malo i czeka go ogrom pozwow i skarg od pracownikow. Polecam takie rozwiazanie, bo kazdego teraz czeka wyliczanie kazdej wyplaty i uwzglednianie tego w PIT!

Czy ktoś ma informacje, jak przebiegają egzekucje komornicze? Czy ktoś już odzyskał jakąkolwiek kasę?

kuti

W jakim Sądzie. Są aż trzy i w jakiej sali

piotr//////

Panowie jesli ktos przekazał materiał na przelew (on i tak zgodnie z prawem dopoki nie jest spłacony nalezy do was ) wiec proste odnalesc gdzie został wbudowany zwrocic sie do nowego wykonawcy i $$$$ sa spowrotem badz materiał.

kor

Czy wie ktoś co z tym Zarządem Przymusowym?

oświecony

widzę święta minęły i wracamy. Jak rozumiem cudu nie było i wzrt dalej w zawieszeniu bez upadłości, którą Prezes był zobowiązany zgłosić? Dawajcie jakieś info - zawsze najlepsze newsy tu czytam :D

bombelo

cisza jak przed burzą... :P pozdro dla Malaga.

bombelo_2
@bombelo 08.01.2015 10:47
cisza jak przed burzą... :P pozdro dla Malaga.

noo wiosenną burzą... :P Pozdro dla Orzełka.

zmysłowa

Moim zdaniem założeniem tej strony było by pracownicy znali opinię o ewentualnym przyszłym pracodawcy i na pewno nie miała służyć by prać brudy i nawoływać do agresji. Przestańcie wreszcie rzucać bezpodstawne oskarżenia !!!

eco

Nie nazwałbym tego normalnym działaniem. ( usunięte przez administratora ) Znikające posty :-) czyżby ktoś miał coś do ukrycia :-)

dewu

Żenująca sytuacja z tymi znikającymi postami. Przecież taki portal nie ma żadnego sensu. Co tu się dzieje?

wierzyciel

Proszę o pomoc. Nie wiem co mam zrobić. Sprzedałem materiał do tej firmy i oczywiście pieniędzy nie odzyskałem. Doradźcie mi.

ss

Podaj kolego kto jest stroną w tym postepowaniu

jo

Pan DW aktualnie bardzo zaangażował się w życie WZRT-eco, którego były prezes zwiał ze stanowiska (ale nie z firmy). Przestraszył się efektów swojego zarządzania - zadłużenie dla podwykonawców, zwalnianie pracowników dyscyplinarnie, niepłacenie wynagrodzeń (szczególnie Ukraińcom, których ściągnęli po WZRT-Północ). Doprowadził firmę na skraj przepaści. Uczył się od najlepszego i niezawodnego MK :-) Zadziwiająco znany scenariusz rozegrany w tym samym czasie co firma matka :-)

ggg

O jaką firmę WN ci chodzi pisz konkretnie dla mnie to ty mącisz Szerloku! Żeby dowiedzieć się co śmierdzi pisz pełnymi zdaniami tak jak w pierwszej klasie !

wow

matka

POPIERAM

POPIERAM. Nie może jemu ujść to płazem.

hehe

Przecież sam już mu odpuściłeś. Po co piszesz te bzdury. Nic nie robiliście przez ten cały czas, kiedy zostały ujawnione przekręty(usunięte przez administratora) pozwalając im na wyprowadzaniu majątku ze spółki. A teraz piszesz, że nikt mu nie odpuści. Dałeś się zmanipulować opowiastkami(usunięte przez administratora) a teraz masz pretensje do całego świata. Trzeba było słuchać i od razu zgłaszać na prokuraturę ich przewały a nie teraz kiedy już wszystko wyprowadzili. Nie żal mi takich jak Ty ba sam sobie jesteś winien.

kiki

A dostali już zarzuty od prokuratora?

www

A co chcesz takie zrobić ? Nic nie wyrwiesz w ten sposób. Nie pomoże ci a raczej zaszkodzi. To firma usługowa jak nie działa to nie ma kasy wiec musi w końcu zacząć działać pod kontrolą sądu bo inaczej zerooooooooo.

kkk

Jak złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa? Jak złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa? Jeżeli jako pokrzywdzony posiadasz informacje o popełnieniu przestępstwa na Twoją szkodę lub byłeś bezpośrednim świadkiem takiego przestępstwa, najlepiej udaj się do najbliższego komisariatu Policji lub jednostki prokuratury. Zawiadomienie możesz złożyć ustnie lub pisemnie. Ustne złożenie zawiadomienia polega na opowiedzeniu policjantowi/prokuratorowi o całym wydarzeniu. Po złożeniu ustnego zawiadomienia możesz zostać od razu przesłuchany w charakterze świadka. Zarówno zawiadomienie, jak i przesłuchanie zostaną zapisane w protokole, który wypełni policjant/prokurator. Na koniec protokół musi zostać podpisany przez Ciebie. Jeżeli pragniesz złożyć zawiadomienie pisemnie, pismo zawierające informacje, jakie chciałbyś przekazać organom ścigania, zostaw na komisariacie Policji lub w prokuraturze albo wyślij je drogą listowną (por. art. 304a k.p.k.).

Zostaw opinię o WZRT. SP. Z O.O. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZRT. SP. Z O.O.