Opinie o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WZRT. SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZRT. SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

www

A co chcesz takie zrobić ? Nic nie wyrwiesz w ten sposób. Nie pomoże ci a raczej zaszkodzi. To firma usługowa jak nie działa to nie ma kasy wiec musi w końcu zacząć działać pod kontrolą sądu bo inaczej zerooooooooo.

kkk

Jak złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa? Jak złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa? Jeżeli jako pokrzywdzony posiadasz informacje o popełnieniu przestępstwa na Twoją szkodę lub byłeś bezpośrednim świadkiem takiego przestępstwa, najlepiej udaj się do najbliższego komisariatu Policji lub jednostki prokuratury. Zawiadomienie możesz złożyć ustnie lub pisemnie. Ustne złożenie zawiadomienia polega na opowiedzeniu policjantowi/prokuratorowi o całym wydarzeniu. Po złożeniu ustnego zawiadomienia możesz zostać od razu przesłuchany w charakterze świadka. Zarówno zawiadomienie, jak i przesłuchanie zostaną zapisane w protokole, który wypełni policjant/prokurator. Na koniec protokół musi zostać podpisany przez Ciebie. Jeżeli pragniesz złożyć zawiadomienie pisemnie, pismo zawierające informacje, jakie chciałbyś przekazać organom ścigania, zostaw na komisariacie Policji lub w prokuraturze albo wyślij je drogą listowną (por. art. 304a k.p.k.).

?

W Zgierzu nie ma żadnego postepowania upadłościowego. Znów ktoś tutaj sieje nieprawdę

sygnatura

podaj sygnaturę akt

sygnatura

Bardzo proszę o podanie sygnatury akt w Zgierzu. Dowiedziałem się że jest taki wniosek złożony przez obligatariuszy. Jestem jednym z nich a nie wiem o tym. Co prawda na niewielką kwotę ale tez chce odzyskać pieniądze.

kk
@sygnatura

Wiem, że w Gdańsku jest pod sygnaturą VI Gu 178/14. w Zgierzu nie wiem

kkkk

Potrzeba mi koniecznie sygnatura akt w Zgierza lub niech się ujawni się wierzyciel który złożył wniosek o upadłość. To ważne. Jest możliwość odzyskania chociaż części pieniędzy.

k

Miruś może i ciągnie ... ale nie kable. Kasy jest mnóstwo tam utopione. Gdyby wniosek o upadłość był złożony skutecznie wcześniej to myślę, że spółka byłaby uratowana a przynajmniej nie byłaby narażona na egzekucje komornicze. Wówczas układ byłby możliwy. Tylko pytanie dlaczego nie zrobili tego?. Odpowiedz jest prosta. Dokumentacja księgowa byłaby poddania audytowi przez Sąd i wydały by się wałki dwóch Panów. Teraz Panowie prowadzą inne działalności i mają się dobrze. Oszukali obligatariuszy, kontrahentów i banki. Śmieją się z nas pokrzywdzonych.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie WZRT. SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
upadłośc

Czy wiecie kto z wierzycieli złożył wniosek o upadłość wzrt-północ? Chciałbym się z nim skontaktować

Karol
@upadłośc

Ja, pisz tutaj upadlosc.wzrt@wp.pl serio!

gość
@Karol

Ktoś wie co z rozpoczętymi i niedokończonymi kontraktami? Przecież firma ma sporo kasy utopionej w służebnościach i papierach.

kkk

Odpowiedz na realista - Ja złożyłem doniesienie. W tej informacji emitenta jest dużo nieprawdziwych danych. Składajcie takowe doniesienia.

bobas

PROKURATORSKIE W SPRAWIE UKRYWANIA MAJĄTKU FIRMY ORAZ W SPRAWIE DOPROWADZENIA FIRMY DO RUINY KRÓTKO MÓWIĄC, ŁADNIE KTOŚ TU CZYŚCI NIEWYGODNE DLA SIEBIE TEKSTY

Wierzyciel 2
@bobas

Kto prowadzi, jaki prokurator, sąd?

kiki

jakie postepowania? Ja wiem że trwają co najmniej 5. Jedno z doniesienia KNF, drugie z Enea< następne z Energa, I dalej z PKO< ALIOR, BGZ itd

Sprawiedliwy

To wniosek o mozliwości popełnienia przestepstwa jeszcze nie złozony?

gggg

WARMIŃSKI ZAKŁAD ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH Forma Prawna:JEDNOOSOBOWA WŁASNOŚĆ PRYWATNA 50 mil długu a może miliardów....???

rrr

WARMIŃSKI ZAKŁAD ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH - WŁAŚĆICIEL(usunięte przez administratora). FIRMA MA 50 milionów długu a Panu się FUNDUSZU NA BIAŁYM KONIU ZACHCIEWA!

tttt

2014-10-21 Według informacji pozyskanych od naszych użytkowników, kancelaria Chałas i Wspólnicy wypowiedziała umowę zastawu na udziałach spółki zależnej, które zabezpieczają obligacje. Kancelaria Chałas i Wspólnicy odmówiła udzielenia komentarza w tej sprawie. Obligacje WZRT Energia obejmowały w maju 2013 r. głównie instytucje finansowe, ale także inwestorzy detaliczni. Nazwa tak znaczącej kancelarii sprawiła, że inwestorzy nie zażądali nawet załączenia kopii umowy z administratorem zastawu do dokumentów emisyjnych. Stąd - wobec braku komentarza ze strony kancelarii - trudno rozstrzygnąć, co było motywem decyzji o wypowiedzeniu umowy, choć można się domyślać, że są to motywy finansowe. Sytuacja WZRT Energia jest bowiem bardzo trudna. W sprawie kondycji finansowej spółki prowadzone jest postępowanie prokuratorskie z podejrzeniem działania na szkodę spółki i wyprowadzania z niej majątku. WZRT Energia od maja nie reguluje płatności odsetkowych, nie opublikowała także raportu finansowego za 2013 rok i za połowę 2014 r., a rachunki bankowe zajęte są przez komorników. Notowania obligacji na Catalyst są zawieszone, a jeśli spółka nie przedstawi sprawozdań finansowych do 19 listopada, zostanie wykluczona z obrotu. Pewnym rozwiązaniem dla obligatariuszy mogło być przejęcie zastawu, czyli udziałów na spółce zależnej - WZRT Północ - która prowadziła główną działalność operacyjną i realizowała kontrakty dla koncernów energetycznych oraz jej dofinansowanie lub znalezienie nowego inwestora strategicznego. Jednak wobec braku administratora zastawu, realizacja tych zamierzeń jest poważnie utrudniona, a ponieważ - jak wynika z naszych informacji - WZRT Północ traci kolejne kontrakty - można zaryzykować tezę, że jest niemożliwa. Komentarz Obligacje.pl Decyzja administratora zastawu utrudnia i tak już skomplikowaną sytuację posiadaczy obligacji WZRT, a do tego stanowi działanie wbrew standardom rynkowym, na którym administratorzy zastawu powinni stać raczej na straży interesów obligatariuszy, nawet jeśli emitent obligacji - ze względu na pogarszającą się sytuację finansową - nie jest w stanie zapłacić wynagrodzenia administratorowi. Do tej pory na Catalyst umowę administrora hipoteki wypowiedziały lokalne kancelarie pracujące na rzecz Widok Energii i Ganta. Nigdy dotąd standardów postępowania nie obniżały kancelarie tradycyjnie cenione przez inwestorów instytucjonalnych. Pod rygorem działania nowej ustawy o obligacjach standardy te mają zostać wymuszone - umowy administratora zastawu nie będzie można wypowiedzieć, nie wskazując nowego administratora. Póki co, w podobnych przypadkach, inwestorzy muszą liczyć na etykę zawodową prawników.

...

Work, work never changes

?

Na jakie uprawomocnienie czekasz kolego?

kk

Nie wiem czy sprytem można nazwać złodziejstwo.

kkk

Ile masz do spzredania skoro piszesz że firmy nie ma to 10% zawsze lepsze niż nic. Daj info !

piri

No i firmy już nie ma

fff
@piri

Jak masz obligacje i chcesz je sprzedać to daj znać. Kupię za 10%. Napisz sprzedam.

Bardzo mało nas jest!

rrr

Sprawa prosta w/g mnie firma zarejestrowała się w Zgierzu i uzyskała nadzór nad rachunkiem bankowym. Można to sprawdzić w sądzie. Fakty: Jesteśmy obligatariuszami - mniejszościowymi - Open Finance - nic nie robi. Udziały są proporcjonalne do posiadanego pakietu obligacji. Mamy więc 51% WZRT Półnic S.A z tego w kawałkach ( 44 osoby ) jakieś 4 - 5 mil złotych. Co w tej sytuacji można zrobić po pierwsze połączmy wysiłki każdy z nas ma stratę jakieś 100 tyś i poczucie oszukania - możemy złożyć zbiorowy wniosek i uzyskać nakaz płatniczy ale od WZRT ENERGA S.A ( Biuroko i prezes i firmy WZRT Projekt i WZRT ECO i zadłużona po uszy WZRT Północ S.A ) Mając ten nakaz możemy wysłać komornika który stwierdzi , że firma nie ma środków trwałych ma tylko kontrakty. Proponuje aby dowiedzieć się ilu nas jest . Odpowiedzcie na ten wpis. Jednym słowem jestem.

kkkk

Hej rrr Wezwałeś spółkę do spłaty obligacji ?

Zostaw merytoryczną opinię o WZRT. SP. Z O.O. - Gdańsk

WZRT. SP. Z O.O.