Bora Wentylacje sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Bora Wentylacje sp. z o.o.

Buziaczek

Bardzo duża rotacja pracowników. A to świadczy tylko o jednym !!!!!

Tygrys

Solidna firma, bardzo prężnie się rozwija. Właściciele rozumieją, że warunki pracy są ważne. Szef bardzo wymagający, skupiony na detalach, natomiast trzeba przyznać, że sam daje z siebie na prawdę dużo. Piękne biuro- ale dla osób bez auta problemem może być dojazd. Już tam nie pracuje, ale zawsze będę wspominać z szacunkiem. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Inzynier

Plusy : 1. Dobra praca dla kogoś kto zaczyna karierę zawodową. 2. Wynagrodzenie ok. o ile komuś odpowiada najniższa krajowa a reszta pod stołem. Minusy: 1. Osoba prowadzaca firmę , jest niezdecydowana, często zmieniająca zdanie, uważająca się za znawcę w każdej dziedzinie. Z taką osobą ciężko się wspolpracuje, nie tylko pracownikom ale i podwykonawcom. 2. Organizacja - powierzanie zadan osobom niekompetentnym.

Adios
użytkownik zarejestrowany

No jak nie ma dużej rotacji to nie będą ciągle rekrutować @szoł.

Zostaw opinię o Bora Wentylacje sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Wentylacje sp. z o.o.