Bora Wentylacje sp. z o.o.

Bąkowo

Bora Wentylacje sp. z o.o.

Opinie o Bora Wentylacje sp. z o.o.

Agnieszka

Przyjemna atmosfera pracy i zawsze profesjonalne podejście do pracownika. Jestem zadowolona ze współpracy.

Filip

Bardzo ubolewają niektórzy nad rotacją. Każdy dobrze wie, że dobry fachowiec zostanie zatrzymany przez firmę!!

Monter

Solidna firma, zadawalające zarobki. Każda wypłata jest wypłacana terminowo. Kierownicy bywają różni, ale można się dogadać. Reszta pracowników wszyscy normalni i atmosfera ok. Szefowie nie czepiają się jeśli ktoś wykonuje obowiązki na czas.Na pewno to nie miejsce dla ściemniaczy.

Lidia

@Pracowałem nie polecam, a czy chociaż jest szansa, że wysokość wynagrodzenia wzrasta wraz ze stażem pracy w Bora Wentylacje sp. z o.o.? @Sławek A Tobie osobiście jak pracuje się w tym miejscu? Może potrafisz wskazać plusy i minusy swojego zatrudnienia? Racjonalne zestawienie różnych aspektów pracy jest wielką pomocą.

Sławek

Większość osób negatywnie się wypowiadających pisze o dużej rotacji, wyzysku itp. Odbijcie piłeczke. Pracuję w tej firmie jako monter od ponad pół roku i przez ten czas przewinęło się sporo osób, ale ludzi którzy się nadawali był mały procent. Byli tacy, którzy przez kilka dni nie przychodzili, albo ciągle się spozniali, pili. Zatrudniani są zarówno doświadczeni monterzy, jak i ci poczatkujący. Przed każdym z nich stawiane są jakieś wymagania, które podjęli się spełnić za uzgodnioną stawke(więc skąd mowa o wyzysku?). Jedni te wymogi spełniają, awansują, stawka im rośnie. Inni nie dają rady, lub im się nie chce i odpadają z gry. Proste i logiczne. Każdy jest kowalem własnego losu. Pozdrawiam

Buziaczek

Bardzo duża rotacja pracowników. A to świadczy tylko o jednym !!!!!

Orkan
@Były pracownik 06.12.2017 11:56

Pracuje tam kilka miesięcy i faktycznie jest duża rotacja, ale już mówię dlaczego ;) przychodzą ludzie, którzy lecą w kulki. Nie przychodzą do pracy, spozniaja się, opierdzielają się. Chcielibyście mieć takiego pracownika, lub pracować z taką osobą w parze? Wątpię.

Piotr

Szybka odpowiedź na wysłane CV, profesjonalne ale i wymagające podejście do rekrutowanego.

Sławek
@Anty Piotr 24.04.2018 15:26

Raczej po prostu dają szanse każdemu i dlatego jest przemiał, bo nie każdy się nadaje ;)

Lidia

@Agnes, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Bora Wentylacje? Jak atmosfera w tym miejscu pracy? @Awers, czy Ty jesteś pracownikiem Bora Wentylacje? Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu? @Natalia, a jak wygląda kwestia urlopów? Czy nie ma problemu z wzięciem kilku dni wolnych? @Michał K, dziękuję za Twoją długą wypowiedź. Podjąłeś wiele ważnych kwestii.

Pracowałem nie polecam
@Lidia 08.05.2018 14:45

Umowa o pracę -najnizsza krajowa. Nie polecam pracy. (usunięte przez administratora)....

Agnes

Stawki bardzo niskie, rotacja bardzo wysoka. Nie polecam. Pracowałam rok. PIP powinien odwiedzać często szefa.

Awers
@Agnes 31.03.2018 17:54

Pisanie takich tekstów jest krzywdzące dla firmy. Branża ogólnie jest nie łatwa, bo sporo pracy, ale jak ktoś chce to może w tej firmie na prawdę dobrze zarobić i mieć bardzo dobre warunki w pracy, coś za coś.

Natalia

Pracuję w firmie od niedawna. Zostałam zatrudniona jako osoba tak naprawdę bez doświadczenia w branży. Mimo tego bardzo chętnie podzielono się ze mną wiedzą i wdrożono mnie w pracę firmy- zarówno Szef jak i współpracownicy. Przez krótki okres bardzo dużo się nauczyłam i jestem świadoma, że mam szansę na rozwój. Zarobki są bardzo zadowalające. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna i można poznać naprawdę ciekawych ludzi. Polecam!

Michał K

Firma stawia na ciągły rozwój, dzięki czemu umożliwia zdobycie cennego doświadczenia przy interesujących inwestycjach na terenie Trójmiasta. Pracuję w niej od kilku lat, co bardzo sobie chwale. Właściciel skrupulatnie podchodzi do pracy, ma świadomość jak ważne jest odpowiednie wyposażenie pracownika do realizowania danej funkcji w firmie, które oczywiście zapewnia. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość w szybkiego awansu wraz ze wzrostem wynagrodzenia. Ludzie zatrudnieni w firmie wiedzą jak ważna jest praca zespołowa. Dodatkowym atutem są liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników.

Michał

Firma prężnie się rozwija, zatrudnia nowych pracowników, jeżeli ktoś chce zdobywać doświadczenie i kwalifikacje to na pewno odnajdzie się w tej firmie. W każdej pracy początki bywają trudne, jednak to że jest możliwość rozwoju napędza do działania. Jeżeli pracownik jest uczciwy i rzetelny w pracy to pracodawca to docenia. Pracuje tam od kilku lat, wiadomo że bywają lepsze i gorsze dni, jak to w życiu bywa. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pracodawca wiele wymaga od pracowników ale przede wszystkim od siebie, co rzutuje ciągłą poprawą warunków pracy. Wysokie wynagrodzenia oraz umowa o pracę jest również atutem tej firmy. Jeżeli profesjonalnie podchodzisz do zleconych Ci zadań ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Mateo

Jeżeli ktoś liczy na nudę w pracy to napewno nie w tej firmie. Bora Wentylacje realizuje wiele zleceń dla dużych przedsiębiorstw co sprawia że pracy jest bardzo dużo. W firmie pracują kierownicy, inżynierowie instalacji sanitarnych i elektrycznych, projektanci instalacji, automatycy. Można wiele się nauczyć i zdobyć doświadczenie, a dla osób chcących uzyskać uprawnienia budowlane droga jest otwarta. Pracodawca jest wymagający i ceni sobie osoby pracujące rzetelnie i z zaangażowaniem. Wynagrodzenia za prace inżynierów i monterów są wysokie i zawsze wypłacane na czas.

Mateo
@Mateo 24.04.2018 19:27

Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę

Marek

Pracuję czwarty rok i znam parę osób co są dłużej ode mnie więc z rotacją różnie bywa. Możliwość na prawdę szybkiego awansu w zasadzie na każdym stanowisku. Wysokie zarobki i jak ma się farta to można trafić na bardzo ciekawe inwestycje, a nie jakieś osiedle z 10 identycznymi blokami. Ludzie którzy pracują obecnie raczej pracę sobie chwalą, podwykonawcy też. Jeśli ktoś chce ściemniać i trzymać się z dala od roboty to może się faktycznie zdziwić i szybko pracę stracić.

Piotr

Polecam firmę, bardzo szybko się rozwija, o czym może świadczyć duża ilość zleceń. Nie ma przestojów spowodowanych brakiem zajęcia. Wynagrodzenia monterów są wysokie oraz zawsze wypłacane terminowo. Praca daje możliwość ciągłego rozwoju. Pracodawca stawia na długą współpracę oraz docenia starania pracowników.

Wiktor

Słyszałem, że Bora Wentylacje ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba to docenić?

Lidia

@Były Borowiec, określenia, których używasz w stosunku do pracodawcy oraz osób, które pracują w Bora Wentylacje sp. z o.o., są obraźliwe i nie będą tolerowane na naszym forum. Obowiązuje tu jasny regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin, a Twój komentarz może zostać usunięty przez moderatora forum. @Buziaczek, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka jest atmosfera, jakie warunki proponuje pracodawca? Rotacja może świadczyć o wielu rzeczach, także o tym że firma dynamicznie się rozwija lub pracownicy szybko awansują.

Buziaczek
@Lidia 08.03.2018 13:18

Lidia z choinki się urwałaś, to nie zachodni świat żeby myśleć ze duża rotacja spowodowana jest rozwojem firmy. W Polsce duża rotacja spowodowana jest wyzyskiem i nieposzanowaniem pracownika !!!

Tygrys

Solidna firma, bardzo prężnie się rozwija. Właściciele rozumieją, że warunki pracy są ważne. Szef bardzo wymagający, skupiony na detalach, natomiast trzeba przyznać, że sam daje z siebie na prawdę dużo. Piękne biuro- ale dla osób bez auta problemem może być dojazd. Już tam nie pracuje, ale zawsze będę wspominać z szacunkiem. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Andrzej
@Tygrys 22.09.2017 13:17

Tygrysku a dlaczego już tam nie pracujesz ? Skoro tam wszystko takie piękne i ładne !

Adios

No jak nie ma dużej rotacji to nie będą ciągle rekrutować @szoł.

Zostaw opinię o Bora Wentylacje sp. z o.o. - Bąkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Wentylacje sp. z o.o.