Bora Wentylacje sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Bora Wentylacje sp. z o.o.

Były Borowiec

Pracowałem na stanowisku inżynierskim moja opinia jest negatywna. Firma typu "krzak" płaca najniższa krajowa, reszta pod stołem. Urlop płatny ale tylko od najniższej krajowej. Osoba prowadząca firmę to tzw. "cwaniak". Każdy kto tam pracował na pewno podzieli moje spostrzeżenia, oczywiście po za osobami tzw. "lizusami" którzy tam dalej pracują. Pozdrawiam Wszystkich Borowców.

Buziaczek

Bardzo duża rotacja pracowników. A to świadczy tylko o jednym !!!!!

@Buziaczek 20.10.2017 19:52

Dokładnie tak,na dodatek straszne niezorganizowanie.Więcej obiecują niż robia.

Tygrys

Solidna firma, bardzo prężnie się rozwija. Właściciele rozumieją, że warunki pracy są ważne. Szef bardzo wymagający, skupiony na detalach, natomiast trzeba przyznać, że sam daje z siebie na prawdę dużo. Piękne biuro- ale dla osób bez auta problemem może być dojazd. Już tam nie pracuje, ale zawsze będę wspominać z szacunkiem. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Andrzej
@Tygrys 22.09.2017 13:17

Tygrysku a dlaczego już tam nie pracujesz ? Skoro tam wszystko takie piękne i ładne !

Adios

No jak nie ma dużej rotacji to nie będą ciągle rekrutować @szoł.

Zostaw opinię o Bora Wentylacje sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Wentylacje sp. z o.o.