Opinie o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WZRT. SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZRT. SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

yyyy

Z PGE nie mają wypowiedzianej. I co więcej w PGE jest jedna. Kłamstwo krótkie nogi ma.

hihi

i już nowa siedziba wzrt północ. ciekawe ciekawe

jas_wedrowniczek

Ludzie... Jesli wam sie nie podoba to idzcie szukac pracy gdzie indziej... przez tyle lat firma was karmila jakbynie bylo... Firma byla wlasnoscia pewnych ludzi i zrobili znia co chcieli... tak samo jak wielu pracowników tejze firmy zarabialo calkiem niezle pieniadze i robili z nimi co chcieli, p(usunięte przez administratora) a byli tez tacy ktorzy zarabiali. takze nie krzyczcie za duzo, bo ciekawe jak wy gospodarowalibyscie takim majatkiem?? Osobiscie mam nadzieje ze firma sie podniesie bo szkoda by bylo gdyby padla... Swego czasu byla to rzetelna firma... Z(usunięte przez administratora):D Wszystko sie naklebilo i tak wyszlo... Z drugiej strony co ma zrobic (usunięte przez administratora)D no zwolnic ich nie zwolni :D za duzo roboty nabrane, za malo odpowiednich pracowników, (usunięte przez administratora). A mialo nie wiac w oczy... A tu wieje! Moze ich to czegos nauczy. Mam nadzieje i kibicuje firmie. Bo kilka lat temu fajna to byla firma :)Powodzenia

Prezes?

prezes tam był tylko jeden...ale był jeszcze szef...więc który?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie WZRT. SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ppppp

SKŁADAJCIE DONIESIENIA DO PROKURATURY WSZYTSCY JESLI MACIE PODEJRZENIA O POPEŁNIENIU PRZEZ TYCH D... PRZESTĘPSTWA. NIE POZWULMY ABY WYSZŁO IM TO NA SUCHO.

on

Jestem ciekawy ile to jeszcze się bedzie wszystko ciągnąc i kiedy ma byc ostateczna decyzja sądu? W tą albo tą strone....bo narazie tylko gdybanie sie robi....hmmm

NikodemDyzma
@on

majątek pewnie nie ale firma ma a przynajmniej miała także kontrakty które zaczęła. Majątek to nie tylko żywa gotówka...to też jest coś warte, kto jak kto ale banki potrafią liczyć kasę. Sam majątek jest już pewnie zabezpieczony przez komornika...A doniesień jest już tyle co wierzycieli tej firmy. Inwestorzy też nie siedzą i nie czekają...

@NikodemDyzma

firma ma zawarte kontrakty z tym, że wszystkie prawie są już po terminie. co z tego, że je nawet wykona, jak potem będą naliczane kary za nieterminowe wykonanie umów. saldo będzie ujemne więc dla masy upadłości lepiej będzie jeśli nastąpi likwidacja majątku. Lepiej jest zafakturować to co zostało wykonane niżeli dokończyć kontrakty z których potem będę naliczane kary a co najważniejsze skoro spółka ma taka stratę to przypuszczam, że kontrakty są wycenione z wynikiem ujemnym co jeszcze bardziej pogrąży firmę i w puli pieniędzy nie zostanie nic. Idąc dalej sama wiarygodność zarządu jest zerowa. W końcu to oni doprowadzili spółkę do takiej sytuacji jaka jest. (usunięte przez administratora)

zzzz

>a myślicie, że banki jako główni wierzyciele zgodzą się na układ? A co mają lepszego do wyboru? Przecież majątek firmy nie pokryje wszystkich należności.

cccc

To zdaje się jakiś następca, czy też poprzednik WZRT-centrum. To chyba jakieś stare sprawy:) Do dzisiaj nie rozwiązane, ale raczej nie mające związku z obecną sytuacją.

bez emocji

Szanowny kolego...bez emocji. Nic to tutaj nie da!!!(usunięte przez administratora)

pokrzywdzony
@bez emocji

POPIERAM. JA JUZ TAKIE DONIESIENIE ZŁOŻYŁEM. CI PANOWIE NIC NIE ROBIA I UDAJĄ IDIOTÓW OBWINIAJĄC WSZYTSKICH INNYCH DO OKOŁA. ZAPOMNIELI CHYBA, ŻE DYCEZJE ONI PODEJMOWALI. MASZ RACJE WYŻEJ. DZIECINADA. JA IM NIE ODPUSZCZĘ. BĘDE ICH ŚCIGAŁ ĄŻ ROZLICZA SIĘ Z KAŻDEJ ZŁOTÓWKI. MASZ RACJE - TRZEBA ZGŁASZAĆ NA PROKURATURE TO WSZYTSKO BO INACZEJ UJDZIE IM TO NA SUCHO.

...

Kolejne zapewnienia i kolejne obietnice firmy. Trzeba przestac sie łudzic na jakies pozytywne rozstrzygniecie tego wszystkiego, bo to chyba tylko mydlenie oczu wszystkim..

dddd

Panie Prezesie koniec zabawy . Nowa spółka musi być zabezpieczeniem obligacji 100% udziałów to minimum. Odsetki to jedno a kapitał to drugie, lepiej to zakończyć niż ciągnąć latami myślę że zdanie to podziela większość z 44 obligatariuszy . 5 mil na stół i się rozstajemy!

rrrr

Widzisz co się dzieje : W I kwartale tego roku wyniki uległy dalszemu pogorszeniu. Przy 1,6 mln zł przychodów grupa wykazała prawie 9 mln zł straty. Zobowiązania stopniały do 96,2 mln zł, ale przekraczały one kapitał własny już 4,89 raza. TRANSFER KASY i TYLE . Dlatego miejsce w zarządzie albo w radzie nadzorczej to minimum dla obligatariuszy - wszystko zależy o Open Finance ( 10 mil )

dddd

W ogóle dzieje się coś w firmie? Tj. czy prócz prezesów i prawników pracuje ktoś? Buduje się coś?

cccc

rrrr

Spółka podała, że otrzymała żądania przedterminowych wykupów obligacji od 44 obligatariuszy o wartości 4,8 mln zł. Wartość serii wprowadzonej na Catalyst to 24,2 mln zł. Opublikowane wyniki finansowe mają charakter wstępny (nie zostały zaudytowane) i ograniczają się do kilku pozycji. Publikacja z pewnością nie wystarczy od odwieszenia notowań obligacji WZRT na Catalyst, bo do tego wymagana jest publikacja pełnego, zaudytowanego sprawozdania. Na razie wiadomo tyle, że według spółki skonsolidowane przychody wyniosły w zeszłym roku 78,3 mln zł, a strata netto 34 mln zł. Potwierdziły się więc informacje serwisu Obligacje.pl opublikowane ponad miesiąc temu (na podstawie dwóch niezależnych źródeł twierdziliśmy m.in. że strata WZRT w 2013 r. wyniosła 35 mln zł). Wcześniej grupa podawała, że w I półroczu 2013 r. jej przychody wyniosły 54,8 mln zł, a zysk netto 9,7 mln zł. Z opublikowanych informacji wynika ponadto, że relacja zobowiązań (120 mln zł) do kapitału własnego wynosiła na koniec roku 4,19. Niestety, w I kwartale tego roku wyniki uległy dalszemu pogorszeniu. Przy 1,6 mln zł przychodów grupa wykazała prawie 9 mln zł straty. Zobowiązania stopniały do 96,2 mln zł, ale przekraczały one kapitał własny już 4,89 raza. WZRT Energia nie obsługuje płatności odsetkowych od obligacji, które co najmniej w połowie należą do inwestorów instytucjonanych (informacje Obligacje.pl). WZRT złożyła w maju wniosek o ogłoszenie upadłości układowej spółki zależnej, która realizuje największe kontrakty w grupie. Według naszych informacji konta bankowe obydwu spółek zajęte są przez komornika, a prokuratura prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie nieprawidłowości, do których doszło w obydwu spółkach. Panie Prezesie musi Pan działać!

kasa1971

A jak nazywa się nowa firma prezesów.

rrrr

Zarząd WZRT - ENERGIA S.A. informuje o terminach publikacji raportów okresowych w 2014r.: - Jednostkowy Raport roczny za 2013r. - 30 czerwca 2014r. - Skonsolidowany Raport roczny za 2013r. - 30 czerwca 2014r. - Jednostkowy Raport półroczny za I półrocze roku obrotowego 2014r. - 30 września 2014r. - Skonsolidowany Raport półroczny za I półrocze roku obrotowego 2014r. - 30 września 2014r. Ewentualne zmiany dat przekazywania raportów okresowych będą podane do wiadomości w formie raportu bieżącego. Podstawa prawna: § 19 ust. 1 Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst". Osoby reprezentujące podmiot: (usunięte przez administratora) Prezes Zarządu Panie Prezesie gdzie jest ten raport!

@rrrr

Raportu pewnie nie złożą bo nie chcą pokazywać straty. Na ten moment jest prowadzonych kilka postępowań prokuratorskich w sprawie wzrt. Powstała nowa spółka na która były wcześniej dokonywane przelewy, która ma działać podobnie jak wzrt. Uważam, że panowie wzrt już pogrzebali a wszelkie obiecanki składane w tym wypłata odsetek od obligacji były zamydleniem oczu by zyskać na czasie. Nie łudźmy się. Według mnie jest to zwykły wałek zaplanowany. Mam tylko nadzieje, że prokuratura odzyska pieniądze, które zostały przelewane na inne spółki. Apeluje do wszystkich poszkodowanych abyśmy nie przespali naszych pieniędzy. Zgłoście doniesienia do prokuratury.

@jw

jaka jest jej nazwa?

hhhh

Ciekawe czy 30 czerwca 2014 zgodnie z obowiązkiem przedstawią raport roczny za 2013 rok.

jw

zdecydowanie masz racje kolego. Widać, że osoby które uważają się za wielkich zarządzających, gdzie afiszują się w gazetkach - tak właściwie nic nie robią a wręcz można domniemywać po ich zachowaniu, że ta cała upadłość była planowana by może w jakiś sposób się wzbogacić. Ciekawe dlaczego również nie mówią o postępowaniach które się toczą w sprawie wzrt na policji. Ciekawe czy firma która nowo powstała będzie również taka sama?

Zostaw merytoryczną opinię o WZRT. SP. Z O.O. - Gdańsk

WZRT. SP. Z O.O.