BATI-INVEST Sp. z o.o.

Trójmiasto

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o BATI-INVEST Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BATI-INVEST Sp. z o.o.

rasti

Firma bez wizji na przyszłość, żyje tym co ma i tym co się uda zdobyć, podejście do ludzie na stopie kolerzeńskiej ale kierownictwo i nadzór firmy PORAŻKA, spychologia na każdym kroku, ci wysoko spychają całą pracę na tych niżej i ci najniżej dostaja po du*** jak cos jest źle, brak podstawowych kompetencji w osobach kirownictwa co potem skutkuje fatalnymi zapisami w umowach co skutkuje niskimi zyskami. Ogólnie polecam jeśli jesteś studentem i na pierwszą pracę jako przyszłość zawodową tą firmę odradzam. Nie płacą podwykonawcą zasłaniając się brakiem odbioru inwestora tym że mają cieżką sytuację, ale wsumie kogo to interesuje.

lala

partacze

Zostaw opinię o BATI-INVEST Sp. z o.o. - Trójmiasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BATI-INVEST Sp. z o.o.