Opinie o Met-Chem Kalisz w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Met-Chem Kalisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Met-Chem Kalisz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Chem Kalisz w Kalisz

sprawca nie znany.

witam jak by co piszcie na temat kalisza na dziale ekk wagon na ten adres bedziemy na bierzonco a nie beda nam oczy mydlic kazdy kazdego po informuje co sie dzieje chociasz tak sobie pomozemy!!! u nas przelali za styczen i luty kase ale za marzec to masakra!!! Ludzie laczmy sily razem to nam naskoczą[usunięte przez moderatora]

anonym

Metchem to totalne dno.Nieudolni przełożeni,brak jakiejkolwiek organizacji pracy..[usunięte przez moderatora]Ja nie wiem gdzie ten właściciel ma oczy żeby nie widzieć co sie tam działo i dzieje i przede wszystkim aby kierownicze stanowiska zajmowali tacy ludzie(wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi).Ten zakład to porażka.

ale desperat:-)

Yeti

A ja chlopaki jestem zadowolony ... Zamiast narzekać wziołem pożyczkę I jadę na wczasy z rodzina ....wam radze to samo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Chem Kalisz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
logo firmy Kasjer/Kasjerka
Golden Serwis Sp. z o.o.

w swieta wolne teraz wolne na co tu narzekac:)

www.

Ale ludzie są sobie sami winni, bo gdyby wszyscy ( lub większość ) nie podpisali by bezpłatnych urlopów, to dyrekcja mogłaby ich pocałować w (usunięte przez administratora) e, cieniasy i tyle !!! Ale ponoć jeden się odezwał w tej sprawie, to pryszczaty kazał mu się zgłosić do kadr. [usunięte przez moderatora]

???

A wiecie że w MetChemie pracownicy są teraz na bezpłatnych urlopach!!! To jest SKANDAL!!!

www.

Powoli zaczynam zauważać, że ci którzy tam jeszcze pracują to mają pełne pory żeby się zwolnić lub nie umieją znależć sobie dobrej ( może i lepiej płatnej ) pracy. A ten gościu który pisze że tam jest oki, to napewno nie jest spawaczem z produkcji, więc przestańcie wypisywać pierdoły że komuś wystarczyła lub nie wypłata na święta, bo tam socjalu wcale nie ma !!!!! Ten co pisze że jest tam ok. to podszywa się pod pracowników, proszę mu nie wierzyć !!!!! To jest pewnie pryszczaty lub kapusta albo jego braciszek !!!! Pozdrawiam

BAKTERIA

jak wam tam nie odpowiada praca i zarobki to po co tam pracujecie wezcie sie zwolnijcie a nie wypisujcie glupot

???

:) - 2013-01-14 11:39:19 wyplata to moja i godnie za nia spedzilem swieta a dobrzy fachowcy to juz z tej firmy dawno poszlijeszcze się przyznajesz że twoja wypłata starczyła ci tylko na święta :-)

???

Jeśli praca i zarobki w tej firmie Ci odpowiadają, to albo jesteś psychicznie chory, albo jesteś na tyle zacofany że nie potrafisz sobie znaleźć lepiej płatnej pracy.

kazdy ma swoje odczucia z pracy w tej firmie ty narzekasz a ja chwale bo mi tam praca i zarobki odpowiadaja

www.

E gościu wyżej co piszesz, jak tobie tak się powodzi w tej firmie, to podaj jaką miałeś wypłatę za grudzień ?. Panowie w tej firmie tak dobrych zarobków już nie będzie, będziecie robić za taką kasę jaką ustalą dyr. produkcji i kier. produkcji i nikt się nie odezwie!!!!! Ci panowie traktują ludzi jako roboli [usunięte przez moderatora], robić robić i o kasę się nie pytać. Szkoda fachowców którzy tam pracują - ludzie opamiętajcie się i szukajcie już innej roboty !!!! Jedyny kierownik z kulturą osobistą jaki tam był ( bo nie było kiedyś takiego durnego etatu jak dyr. produkcji ) to był Pan Karnowski.

a co wy chcecie od S[usunięte przez moderatora]??on na koncie ma kasy dosyc !! inni sa tu od rzadzenia wielki szacun dla A.G. porzadny kierownik i dla brygadzistow z lini wozkow ja nie narzekam na nich:)

???

No i niby taki wielki S[usunięte przez moderatora], a pracy dla swojej firmy nie może załatwić!!! Szkoda słów i szkoda firmy, bo kiedyś naprawde dobrze się tam pracowało.

www.

No, ruszyło się ale tylko z urlopami, po świętach dostaliśmy 3 dni a po Nowym Roku 4 dni urlopu, kpina !!!!

???

A ruszyło się coś w ogóle ta, jesli chodzi o prace?

www.

witam, zgadzam się z gościem który pisze że tam pracował, gdyby nie ludzie z Ostrowa to produkcja w metchemie nie szła by tak sprawnie, i to racja że wszystko zaczęło się [usunięte przez moderatora] jak przylazł pryszczaty, on pochodzi z Topoli ale ten bambus mieszka teraz w Ostrowie, powiem tak jeśli będziecie mu włazić w (usunięte przez administratora) i o kasę nie będziecie się pytać to jesteście ok. A roboty w tej firmie nie będzie tak szybko, oczywiście dobrze płatnej roboty, bo na to już nie pozwoli s[usunięte przez moderatora] i pryszcz, choć pryszcza dni są ponoć policzone, ale to tylko plotki. Zapraszam do dyskusji.

???

Aaaaaa ? To przepraszam... :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Chem Kalisz - Kalisz

• Jak się pracuje w Met-Chem Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Chem Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Met-Chem Kalisz