met-chem kalisz

Kalisz

Opinie o met-chem kalisz

Weronika

Ostatnie komentarzy pojawiły się tutaj w ubiegłym roku. Jak od tego czasu rozwinęła się firma? Czy w met-chem kalisz zaszły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

edrrr

@country no i chyba mozna na stabilne zatrudnienie liczyc bo nie widze od jakiegos czasu zandcyh ofert pracy

nnn

wszystko w porzadku odcieli zasilanie

delo

co slyszalem ze metchemik dogorywa to co kierowniczek na bruk tam gdzie jego miejsce jest sprawiedliwosc na swiecie Bog istnieje

delo

panowie dzieje sie cos godnego uwagi w tej firmie?

delo

juz nie maja sie gdzie oglaszac o przyjecia do pracy spawaczy,slusarzy konstruktora i jeszcze paru ktorzy chca pracowac za darmo na posredniak nie mozna bo by pasowalo placic to oglosili sie w bezplatnej gazecie nasz rynek zenada i upokorzenie gratulacje dla kierownictwa.

kkk
@delo 27.06.2015 23:05

ta gazeta jest bezpłatna dla czytelników ale jak ktoś chce zamieścić tam ogłoszenie to już musi zapłacić...wiec pomysl zanim napiszesz posta bo raczej to jest żenadą...

www.

Nadal '' delo '' nie nauczyłeś się pisać z polskimi znakami, więc nie udzielaj się już na forum. Czyli zniknij !!!!!!!

@www. 17.05.2015 23:51

ty pewnie czesto slyszysz slowo znikaj.

www.

Mądralo '' delo '', chodziło mi o słowo '' ubezwlasnowolnionych ''. Po tych Twoich wpisach widać, że do szkoły chodziłeś z kierownikiem " kapustą " !!! Używaj polskich znaków !!

@www. 16.05.2015 13:26

dobrze ze nie z toba bo na zwirkach bym nie wyrobil pozdro

delo

polonisto slowo to pochodzi z jezyka lacinskiego adecctus czyli uzaleznieni od kogos tyle w temacie ile ty szkol pokonczyles jezeli nie placa na czas to jak to nazwiesz jak nie uzaleznienie.

www.

Do .. delo.. jestem ciekawy gdzie ty pracujesz ? Co znaczy to ostatnie słowo które napisałeś ? Bo w języku polskim takiego słowa nie ma !!!!

delo

wreszcie jest spokoj na forum zaklad prawie nie istnieje glupoty sie skonczyly ile mozna zyc w iluzji rozwalka i tyle pozdro dla ubezwlasnowolnionych.

www.

Do KrEtYnA -Marionpola- zastanów się co piszesz, bo jeszcze raz użyjesz dla swojej głupiej wypowiedzi ludzi którzy zginęli podczas Drugiej Wojny Światowej - to znikniesz z internetu, a ja zgłoszę to do prokuratury. Zastanów się nad swoimi myślami, które przelewasz do internetu, nie obrażaj ludzi. A teraz o firmie... czy pracuje tam jeszcze taki pryszczaty dyrektor ? Ponoć produkcji,, hahaha, tylko jaka produkcja ? Ja tego nieudacznika już bym dawno zwolnił !!!!!!

orion

jezeli nazywasz to przedsiebiorstwem to niech zaczna placic,a co do sporej rzeszy ludzi to dla ciebie spora rzesza to jest teraz okolo 30 osob jeszcze pare lat temu to bym sie zgodzil

ORION

SLYSZALEM ZE DOSTALICIE WYPLATY ZA MARZEC I DO PEWNOSCI ZA KWIECIEN,PRZEPRASZAM ZA TEN GLUPI ZART ALE NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC,JAK DAJECIE SIE W (usunięte przez administratora)ROBIC CO WY LUDZIE NIE MACIE WLASNEGO ROZUMU CO DO NIEKTORY TO ROZUMIEM JAK MA SIE 60 LAT TO MOZNA ROBIC ZA DARMO SZKODA TYLKO WYPROWADZAC AUTA Z GARAZU ZEBY TAM DOJECHAC MNIE BY BYLO SZKODA BENZYNY POZDRO I WSPOLCZUJE WAM.

delo

juz coraz lepsze opinie sa na temat tego zakladu,nie tylko mozna sobie tym gebe wytrzec ale takze dupsko.tak zszedl na psy ten zaklad?

orion

ponadprzecietne wynagrodzenie 1380 zl w czterech ratach,nie wytrzymam i chyba sie( usunięte przez administratora ) social-lepszy social mieli zydzi w oswiecimiu zastanow sie zanim zaczniesz pisac bzdury.

orion

slyszalem ze jestescie na urlopach teraz mozecie jechac za wyplate z lutego do egiptu albo na malediwy.wspolczuje wam ze musicie to wszystko znosici,dajcie sobie spokoj z ta pseudo firma nie warto marnowac zycia.pozdro

dil

ja sie zgadzam z orionem ma facet jaja pisze jak tam jest i bylo ja tez tam pracowalem wiem jak to wszystko wygladalo zaklad zawierzyl nie odpowiednim ludzia,byli tam fachowcy pamietam jeszcze niektorych spawaczy to byli wirtuozi w swoim fachu z niczego robili cuda nie bylo towaru a oni jednak robili normy i dostawali godziwe piueniadze a olo opowiada zeczy gulusze niz jego matka.

olo

A ty jestes taki dobry w pieprzeniu glupot i opierd alaniu sie do tego doprowadziłesz a teraz interesujesz sie czy tesknisz dupku:-) :-) :-)

@olo 02.03.2015 20:36

tesknie tak bardzo ze az lezke uronilem bardzo by tesknil kazdy za zakladem co nie placi na czas,zima nie grzeja na zakladzie zimno jak diabli kto by nie tesknil?jak tak napisales to wrocil mi ten koszmar.

delo

to zalosne ze jeszcze tam pracujecie troche godnosci chyba macie czy juz nie?swierczek jeszcze przeprosi haline i wroci zdezelowanym rowerem na podkarpacie,jak mu ktos porzyczy.

polo

co zyjecie jeszcze czy juz nie ma o czym pisac ze nikt sie nie odzywa szlak mnie trafia jak slysze ze tak dobrze przed laty prosperujaca firma chyli sie ku upadkowi ile mozna oszukiwac samych siebie poprostu nie macie pojecia na prowadzenie zakladu pracy to nie to samo co opszatanie swin ze dwa razy na dzien da sie zrec i spokoj

orion

to co firma sie juz skonczyla,jeszcz miesiac i wszyscy na bruk ale nie ma co sie przejmowac zacznie sie wiosna, beda jagody,grzyby moze konwalie bedzie mozna cos sprzedac wreszcie zarobic moze nawet lepiej bedzie wam sie zyc ,bo jak byscie mieli teraz 5 zl to napewno zycie by wam sie lepiej ulozylo pozdro.

olo

Wez cos twardego i pier dolnij sie w łeb moze zmadrzejesz a nie doradzaj innym pacanie!!!!!!!!!!!

delo

co firma juz upadla ze nikt nie pisze na forum czy jest tyle roboty ze nie ma czasu juz na glupoty?

jack

mam pytanie co sie dzieje w tej firmie obecnie,pracujecie czy moze urlopy bo nie wiem czy warto zlozyc swoja aplikacje.

delo

co tam slychac u wielkiej trojcy.zyja wszyscy?

www.

chm, ciekawe, pracowałeś tam jako spawacz, ja też byłem tam spawaczem, a dobrych spawaczy to było tam naprawdę niewielu. A ja jestem w swoim fachu bardzo dobry !!!

orion

ta firma to jest ograniczona praca w tej firmie sprawi ze czlowiek sie cofnie w rozwoju nastawili sie na wagony a mozna tyle zeczy produkowac wystarcz tylko dobrego menagera ktory zalatwi inne kontrakty,byl przeciez mostostal,kontenery czysprzet rolniczy tylko troche checi ale po co nie ma kto myslec

www.

O nowym właścicielu niebawem usłyszycie. A co wtedy powiecie ? Więc jak nic mądrego nie masz do przekazania to nie pisz jeden z drugim. A ty " delo " to kiedy tam pracowałeś i na jakim stanowisku ?

@delo 11.01.2015 21:05
pracowalem jako spawacz,bylo wszystko robione z rozmachem ale za to byla kasa z tym sie zgodze z Toba

a może ty nadal tam pracujesz i znasz pewne osoby ?

@www. 11.01.2015 22:44
a może ty nadal tam pracujesz i znasz pewne osoby ?

nie pracuję, ale mogę ci opowiedzieć o pewnych osobach, więc dawaj, kto to ma być ?

jamrozy

mam pytani czy potrzebuja spawacz, mam jedna reke ,jedna noge i olbrzymie mozliwosci.

delo

czemu sie wszyscy obrazacie przeciez jedziecie na jednej ramie wozka co nie nie macie pieniedzy,przeciez pieniadze szczescia nie daja najwazniejsze ze zdrowie wam zostalo ja bardzo dawno temu tam pracowalem i to byl bardzo dobry okres tej firmy za dyrektora Tinca szcun mu wielki

eryk

tak bedzie nowy wlasciciel pewnie kardynal Dziwisz az sie zdziwisz a dyrektorem kaczor Donald.

www.

no zobaczycie niebawem. Zakład jest sprzedany tylko jeszcze brakuje podpisów. Umowy będą już z nowym właścicielem

eryk

tak bedzie nowy wlasciciel jak go sobie narysujesz.od dwoch lat sie poprawia.

www.

No jak to ? przecież będzie nowy właściciel i wszystko się poprawi !!!

dik

teraz to jak lwy afrykanskie,tylko na zebry.Caritas i dom brata Alberta.

wesoly Romek

pieniedzy ktore splywaja na konta pracownikow nawet komornik by nie wziol do reki on ma tez swoj honor nie mozna ograbiac zebraka

www.

Z tą firmą panie '' cinek '' to już jest chyba pozamiatane, ja tam kiedyś pracowałem, ale teraz to jest EKK Wagon, ponoć EKK ogłosi upadłość po 6 stycznia, a ciekawe co mówią ludziom zatrudnionym w Kaliszu ? Jakoś właśnie nikt nie che się podzielić swoją opinią. Kiedyś to wypisywali tu różne bzdury a teraz cisza. PANOWIE HALO

www.

Witam Panowie a co tam dzisiaj się ciekawego dzieje w kaliszu ??!!

www.

wiem, wiem, że cebulandia to może być obraźliwe słowo, ale trudno, taki mamy klimat, a pamiętaj że ludzie w internecie ponoć są anonimowi i wypowiadają się różnie i to co im na sercu leży. To już nie jest firma MET-CHEM ale EKK Ostrów Wlkp.

www.

No właśnie sam jestem ciekaw co tam się dzieje ? Nikt jakoś z pracujących w cebulandii nie ma ochoty się wypowiedzieć, pewnie mają tam bardzo dobrze. Stawki po 14-16 zł brutto na godzinę to im pasuje, a kto dzieli premią na wózkach ? Pisać, pisać.

www

to ta firma jeszcze żyje? a jak tam pryszcz i kapucha?a co robi ten głąb potempa?

co tam w cebulandii ??

www.

Witam, na innych stanowiskach to mają po 11 zł brutto. Do pracy można dojeżdżać w kilka osób samochodem to tylko kwestia dogadania się. Ale jest tam taki pryszczaty dr. produkcji, kawał skurw....la. Darujcie sobie tą firmę!!!!!!

www.

Ja napiszę tak, zarobki spawaczy na obecną chwilę to stawka od 13 do 15 zł na godzinę brutto, więc odliczyć dojazd to szału nie ma. Potrzebują spawaczy i pewnie bez doświadczenia też cię przyjmą z otwartymi rękoma. Pytajcie jak co, odpowiem na każde pytanie i powiem jacy tam pracują ludzie!!!

gustaw

I jakie są zarobki spawaczy?

gustaw

a jakie są zarobki spawaczy???

www.

Nikt nie czyta żadnej opinii ? Ludzie piszcie a będzie wam dana odpowiedż.....

www.

Napiszę tylko tyle, słyszałem że ta pryszczata mor..da nadal tam jest, nawet nie jest wstanie go zmienić pan P. ciekawe z kim ma układy pryszczaty ? Odradzam pracę w tej firmie, lepiej jest w Ostrowie Wlkp. w EKK

lol

Ludzie nie dajcie sie walczcie oswoje tak jak w Opolu nie udalo mu sie wywiezsc majatku zakladu jak to planowal fajfus jeden a na takiego goscia tylko platnego zabujce trzeba i bedzie porzadek i na innych psedobiznesmenow tez niech nie czuja sie bez karni ty trzeba drugich CHIN pod mor i koniec

fazi

to samo zrobi co w opolu z ts to tylko kwestia czasu pozdrawiam

Zostaw opinię o met-chem kalisz - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie met-chem kalisz