Opinie o Met-Chem Kalisz w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Met-Chem Kalisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Met-Chem Kalisz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Chem Kalisz w Kalisz

firma się zrobila jedna z najgorszych syf jakich mało a ta (usunięte przez administratora)

ADAM.G

Hej NICK, zależy gdzie robiłeś, znaczy się w jakiej brygadzie, bo z niektórymi kaliszokami szło się dogadać i nie piszę tutaj tylko o spawaczach !!! W tej firmie robiło się całkiem dobrze i zarobki pasowały, i w tym całym bałaganie przecież nam pracownikom chodzi - o zarobek, ale nie można dać się (usunięte przez administratora) nawet za taką kasę jaka była, piszę była bo ona nie powróci(usunięte przez administratora)

firma ledwo ciagnie a niby miało by tak (usunięte przez administratora)

obiektywny

Właściciel już dawno stracił kontrole nad firmami nie był o wszystkim informowany.było za dużo prywaty.Za taki stan rzeczy powinien rozliczyć dyrektorów.Kumoterstwo i kolesiostwo doprowadziło do takiej sytuacji.Na tym bałaganie jaki panował ktoś musiał zyskać a ktoś inny stracić.Najwięcej stracili pracownicy.Przyszłość nie wygląda najlepiej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Chem Kalisz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
alan

Panowie skor jest tak żle to co na to wszystko właściciel Pan (usunięte przez administratora). Nie robi nic aby jak by tu poweiedzieć...nie rob nic aby ratować jak by to nie było swój majątek przecież. Czy czasami nie musi upaść aby póżniej mogła powstać nowa firma.Być może wszyscy mamy za ciasne głowy do tych spraw oprócz osób zainteresowanych.

to tu

Katastrofa czeka wszystkie zakłady.(usunięte przez administratora) nie mogą produkować wagonów

to tu

W firmie lipa i nie widać że coś się zmieni

alan

Nic nie piszecie co się dzieje w firmie tylko zajmujecie się pierdołami z których nic nie wynika.

ecik

(usunięte przez administratora) panem to trzeba się urodzić do tego mieć pieniądze i wygląd

ADAM. G

A co myślicie je...ne kaliszoki, bez ludzi z Ostrowa byście sobie nie poradzili, jesteście tak samo (usunięte przez administratora) jak wasz kierownik bez szkoły, jak się robiło lipę to teraz trzeba cierpieć. Ale za to macie super dr. prod. (usunięte przez administratora)!!!!!!

ecik

Jakiś ty głupi kaliszoku my zrobimy wszystko i dobrze wy robicie same braki o kolejach nie macie pojęcia właściciel powinien się wstydzić że ma taką dzielną załoge w kaliszu która potrafi wszystko spiepszyć produkować powinno EKK i zakład w ZIELONEJ dobry zakład zniszczyli a takich paprochów jak wy zostawili

ofik

A co bażancie z łostrowa myślisz że bez łostrowioków nie damy rady?Dam bo tylko wy bażanty nam przeszkadzacie. Odlecicie stąd niebawem bo inaczej poczekamy na sezon łowiecki i......

sprawca nie znany.

zapraszam na ta sama stronke ale wpiszcie opinie o ekk wagon ostrow. brak słow w ch.. se laca trzbe isc po pieniadze dziwie sie ze wy jeszcze nie poszliscie!! czekamy na was powodzenia.

ADAM

WITAM, kaliszoków !!! ciekawe jaką produkcję uruchomicie z tyloma zdolnymi spawaczami, bo chyba niewielu was zostało. Mam propozycję - pryszczatego dawać na spawarę, niech się wykaże pryszczata twarz !!!! hahaha.

tk

ale burdel......

Mariusz

Jest kasa i wychodzimy na prostą pozdrawiam wszystkich kolegów i wrogów (usunięte przez administratora)

Zastelowiec

Nieznajomy kolego zakład w zielonej przestał pracować 4miesiące temu właściciel wspaniałomyślnie zostawił puste hale [ nie dało się zabrać] Miało być tak ładnie,zniszczyć zieloną, produkcje przenieść wyszło wielkie nic,mieliście być monopolistami w produkcji jesteście bankrutami najlepiej wychodziła wam produkcja braków tanio zrobić drogo sprzedać,tak to się musiało skończyć

taaaa wypłacili ! nie wiadomo kiedy dadza jak bedzie kasa to dadza to juz nawet nie jest smieszne zaraz nastepna powinna byc i co znowu bedziemy czekac. szkoda gadac !!!!!!!!

ual123

i co? wyplacili zalegla kase? Obie firmy (ekk, met chem) stoja czy jest praca? Cos cisza z zakladu w Zielonej...? Serbia??

niech kase daja i sie okresla czy dalej zaklad bedzie istnial czy nie chociaz wiadomo by bylo co dalej robic ! a tak idziesz do pracy i nie wiadomo co dzien przyniesie jest zakład czy juz nie jak kur...loteria jakas tylko ze wieksze szanse na wygrane :)

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Chem Kalisz - Kalisz

• Jak się pracuje w Met-Chem Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Chem Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Met-Chem Kalisz