Opinie o Met-Chem Kalisz w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Met-Chem Kalisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Met-Chem Kalisz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Chem Kalisz w Kalisz

www.

Do .. delo.. jestem ciekawy gdzie ty pracujesz ? Co znaczy to ostatnie słowo które napisałeś ? Bo w języku polskim takiego słowa nie ma !!!!

delo

wreszcie jest spokoj na forum zaklad prawie nie istnieje glupoty sie skonczyly ile mozna zyc w iluzji rozwalka i tyle pozdro dla ubezwlasnowolnionych.

www.

Do KrEtYnA -Marionpola- zastanów się co piszesz, bo jeszcze raz użyjesz dla swojej głupiej wypowiedzi ludzi którzy zginęli podczas Drugiej Wojny Światowej - to znikniesz z internetu, a ja zgłoszę to do prokuratury. Zastanów się nad swoimi myślami, które przelewasz do internetu, nie obrażaj ludzi. A teraz o firmie... czy pracuje tam jeszcze taki pryszczaty dyrektor ? Ponoć produkcji,, hahaha, tylko jaka produkcja ? Ja tego nieudacznika już bym dawno zwolnił !!!!!!

orion

jezeli nazywasz to przedsiebiorstwem to niech zaczna placic,a co do sporej rzeszy ludzi to dla ciebie spora rzesza to jest teraz okolo 30 osob jeszcze pare lat temu to bym sie zgodzil

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Chem Kalisz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ORION

SLYSZALEM ZE DOSTALICIE WYPLATY ZA MARZEC I DO PEWNOSCI ZA KWIECIEN,PRZEPRASZAM ZA TEN GLUPI ZART ALE NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC,JAK DAJECIE SIE W (usunięte przez administratora)ROBIC CO WY LUDZIE NIE MACIE WLASNEGO ROZUMU CO DO NIEKTORY TO ROZUMIEM JAK MA SIE 60 LAT TO MOZNA ROBIC ZA DARMO SZKODA TYLKO WYPROWADZAC AUTA Z GARAZU ZEBY TAM DOJECHAC MNIE BY BYLO SZKODA BENZYNY POZDRO I WSPOLCZUJE WAM.

delo

juz coraz lepsze opinie sa na temat tego zakladu,nie tylko mozna sobie tym gebe wytrzec ale takze dupsko.tak zszedl na psy ten zaklad?

orion

ponadprzecietne wynagrodzenie 1380 zl w czterech ratach,nie wytrzymam i chyba sie(usunięte przez administratora) social-lepszy social mieli zydzi w oswiecimiu zastanow sie zanim zaczniesz pisac bzdury.

orion

slyszalem ze jestescie na urlopach teraz mozecie jechac za wyplate z lutego do egiptu albo na malediwy.wspolczuje wam ze musicie to wszystko znosici,dajcie sobie spokoj z ta pseudo firma nie warto marnowac zycia.pozdro

dil

ja sie zgadzam z orionem ma facet jaja pisze jak tam jest i bylo ja tez tam pracowalem wiem jak to wszystko wygladalo zaklad zawierzyl nie odpowiednim ludzia,byli tam fachowcy pamietam jeszcze niektorych spawaczy to byli wirtuozi w swoim fachu z niczego robili cuda nie bylo towaru a oni jednak robili normy i dostawali godziwe piueniadze a olo opowiada zeczy gulusze niz jego matka.

orion

faktycznie dziala jak mozna to tak nazywac to jest wegetacja czlowieka ktory jest podlaczony pod respirator a przy loaku stoi rodzina z garniakiem i zapalona gromnica.grabarze juz wnosza trumne bo zaklad sie rozklada jak zwloki latem.

olo

Bo ten twoj Orion jext tak samo glupi jak ty !!!!

olo

A ty jestes taki dobry w pieprzeniu glupot i opierd alaniu sie do tego doprowadziłesz a teraz interesujesz sie czy tesknisz dupku:-) :-) :-)

@olo

tesknie tak bardzo ze az lezke uronilem bardzo by tesknil kazdy za zakladem co nie placi na czas,zima nie grzeja na zakladzie zimno jak diabli kto by nie tesknil?jak tak napisales to wrocil mi ten koszmar.

delo

to zalosne ze jeszcze tam pracujecie troche godnosci chyba macie czy juz nie?swierczek jeszcze przeprosi haline i wroci zdezelowanym rowerem na podkarpacie,jak mu ktos porzyczy.

polo

co zyjecie jeszcze czy juz nie ma o czym pisac ze nikt sie nie odzywa szlak mnie trafia jak slysze ze tak dobrze przed laty prosperujaca firma chyli sie ku upadkowi ile mozna oszukiwac samych siebie poprostu nie macie pojecia na prowadzenie zakladu pracy to nie to samo co opszatanie swin ze dwa razy na dzien da sie zrec i spokoj

orion

to co firma sie juz skonczyla,jeszcz miesiac i wszyscy na bruk ale nie ma co sie przejmowac zacznie sie wiosna, beda jagody,grzyby moze konwalie bedzie mozna cos sprzedac wreszcie zarobic moze nawet lepiej bedzie wam sie zyc ,bo jak byscie mieli teraz 5 zl to napewno zycie by wam sie lepiej ulozylo pozdro.

olo

Wez cos twardego i pier dolnij sie w łeb moze zmadrzejesz a nie doradzaj innym pacanie!!!!!!!!!!!

delo

co firma juz upadla ze nikt nie pisze na forum czy jest tyle roboty ze nie ma czasu juz na glupoty?

jack

mam pytanie co sie dzieje w tej firmie obecnie,pracujecie czy moze urlopy bo nie wiem czy warto zlozyc swoja aplikacje.

delo

co tam slychac u wielkiej trojcy.zyja wszyscy?

www.

chm, ciekawe, pracowałeś tam jako spawacz, ja też byłem tam spawaczem, a dobrych spawaczy to było tam naprawdę niewielu. A ja jestem w swoim fachu bardzo dobry !!!

orion

ta firma to jest ograniczona praca w tej firmie sprawi ze czlowiek sie cofnie w rozwoju nastawili sie na wagony a mozna tyle zeczy produkowac wystarcz tylko dobrego menagera ktory zalatwi inne kontrakty,byl przeciez mostostal,kontenery czysprzet rolniczy tylko troche checi ale po co nie ma kto myslec

www.

O nowym właścicielu niebawem usłyszycie. A co wtedy powiecie ? Więc jak nic mądrego nie masz do przekazania to nie pisz jeden z drugim. A ty " delo " to kiedy tam pracowałeś i na jakim stanowisku ?

@www.

ja pracowalem od 2002r do2010, ty pewnie wtety konczyles gimnazjum.

@delo

Tak jak pisałem wcześniej, z niektórymi ludzmi nie ma co pisać, bo i tak pewnych spraw nie zrozumieją ( poziom podstawówki ). Ja też tam pracowałem za dobrej kasy kilka lat, dlatego pytam się na jakim stanowisku ty pracowałeś ?

@www.

pracowalem jako spawacz,bylo wszystko robione z rozmachem ale za to byla kasa z tym sie zgodze z Toba

@delo

a może ty nadal tam pracujesz i znasz pewne osoby ?

@www.

nie pracuję, ale mogę ci opowiedzieć o pewnych osobach, więc dawaj, kto to ma być ?

jamrozy

mam pytani czy potrzebuja spawacz, mam jedna reke ,jedna noge i olbrzymie mozliwosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Chem Kalisz - Kalisz

• Jak się pracuje w Met-Chem Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Chem Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042