Opinie o Met-Chem Kalisz w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Met-Chem Kalisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Met-Chem Kalisz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Chem Kalisz w Kalisz

anonym

no to jest racja...tu wogóle nie ma żadnego zgrania wśród załogi..porażka,ludzie nie umieją walczyć o swoje,wszyscy sie mądruja między sobą tylko a nikt sie nie odezwie!!

to tu

Tu nikt nie ma jaj w załodze brak jedności wszystkich zastraszyli są też donosiciele Musimy się zjednoczyć i walczyć o to co nam się należy Załoga w zielonej była zgrana zawsze wywalczyła o to co im się należało Oni się nie bali walczyć o swoje,dlaczego my się boimy

reszta wypłaty? haha znajac zycie to znowu beda zwodzic moze dzisiaj a nie moze jutro a moze (usunięte przez administratora).w ogole !!!!!!!! za co mamy zyc ja sie pytam???????? caly zaklad powinien załozyc sparwe w sadzie pracy i niech odsetki tez płaca. tylko prawda jest taka ze kazdy sie boi zrobic 1wszy krok a jak by przyszło co do czego to nikt nie umie sie odezwac tylko po katach gadaja .

anonym

właśnie wiadomo kiedy będzie reszta należnej wypłaty? bo jak zwykle jak to bywa w tym zakładzie nic nie wiadomo,co już naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie....

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Chem Kalisz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
logo firmy Kasjer/Kasjerka
Golden Serwis Sp. z o.o.
www.

Ludzie, kasy nie ma tylko tysiak przelali a wy co ??? Podoba się wam takie traktowanie ???? Zawołajcie (usunięte przez administratora) dr. i zapytajcie się kiedy będzie reszta kasy, przecież święta tuż tuż ??!! A brygadzistów kaliskich, jak będą do was przychodzić i mówić - '' NIE STÓJTA PO DWÓCH " - to kopnijcie w(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) ????!!! Oddajcie pracownikom resztę wypłaty !!!!!!!

to tu

To że nie będziemy mieli co robić było do przewidzenia zamknęli zakład w Zielonej to dla kogo mamy teraz robić

www.

Pytam się po co jest w kaliszu dr. produkcji i kierownik produkcji skoro w tym upadłym zakładzie nie ma tej produkcji !!!! Ci panowie powinni iść do odstrzału zwłaszcza (usunięte przez administratora). Ludzie nie bójta się, walczcie o swoje godne traktowanie i o resztę marnej wypłaty !!!!!!

2058

Witam a co u pana (usunięte przez administratora), nadal okrada zakład z majstrem z drugiej zmiany Z.A? wiadomo o kogo chodzi, to ten pijaczek często zataczający sie na po południowej zmianie i ukrywający sie w mistrzówce.

haha

sprawca nie znany. - 2013-03-25 20:52:53 witam kolegow z kalisza wejdzie na opinie o ekk wagon tam sa juz ludzie z zielonej gory i z ostrowa aby brakuje was i z opola ale zgadamy sie,tak ilesc wywiezli do serbii a troche do ostrowa nara

sprawca nie znany.

to tu

Podobno wszystko zagrabione w zielonej ma jechać do Serbii wygląda to na wielką ucieczkę tylko niech nie zapomni rozliczyć się ze swoimi niewolnikami

sprawca nie znany.

w Ostrowie kreca sie juz rzeczoznawcy i niby jacys kupcy ale wiecie jak sie to skonczy a co u was? poczekaj cie na 10 kwietnia zobaczymy czy na hali sie pokarza kierownicy mistrzowie i bryg. brak slow,widza swiatelko w tunelu ??? takie swiatlo to komornicy widza, a co waszego syfu na twarzy to juz sie oglada za siebie. Trzymcie sie i walczcie o swoja kase wezcie przyklad z ludzi z ostrowa poszli po swoje powodzenia.

to tu

Niech bagno metchem padnie nic się nie zmieni zawsze będą układy rodzinne i niedouczeni kierownicy majstrowie lizusy marni technolodzy będziemy produkować same braki

jesli jest szansa to fajnie bo szkoda by bylo firmy. w koncu jedna z wiekszych w Kaliszu zatrudniajaca sporo osob. 3mam kciuki za szczesliwe rozwiazanie problemow firmy.

???

ja - 2013-03-19 08:38:38 no raczej bo jak tu inaczej myslec opole padlo i ostrow tez wiec chyba koniec jest szybki moze cud potrzebny jest by bylo inaczeja gdzie masz informacje ze ostrow padl????? poza tym opole wcale do konca nie upadlo. owszem, jest zasdzona upadlosc ale z mozliwoscia ugoy a to daje jeszcze szanse dla tego zakladu.

???

To znaczy, że metchem (usunięte przez administratora) strzelił?

i co juz koniec wielkiego metchemu? tylko niech pieniadze oddaja ludziom zalegle pensje! bo trzeba z czegos zyc a i odsetki tez sie naleza . a jesli chodzi o prace w zakladzie to juz przyszlosci nie ma jak Opole czy Ostrow

www.

Ja na zbity pysk (usunięte przez administratora) pryszczatego i kapustę, to są dwa debile którzy nie mają pojęcia o kolejnictwie, w kaliszu powinni być kierownicy i dyrektorzy po tym profilu ( nie piszę tutaj o dyr. generalnym ), dużo ludzi robi tam z Ostrowa, ale są zastraszani przez (usunięte przez administratora) ma swoich donosicieli przy których nie można nic mówić bo zaraz pójdą i cie (usunięte przez administratora) taki kapuś to (usunięte przez administratora)- uwaga na tego pana i jego niby brygadzistę !!!!!! Tam już zarobku nie będzie, trzeba wiać.A ty (usunięte przez administratora)oglądaj się za siebie !!!!!

antydebil

sprawca nie znany. - 2013-03-11 20:06:31 witam jak by co piszcie na temat kalisza na dziale ekk wagon na ten adres bedziemy na bierzonco a nie beda nam oczy mydlic kazdy kazdego po informuje co sie dzieje chociasz tak sobie pomozemy!!! u nas przelali za styczen i luty kase ale za marzec to masakra!!! Ludzie laczmy sily razem to nam naskoczą i dam wam rade ropnego brzydkiego syfnego PRYSZCZA sie wypala!!!!!Przestan (usunięte przez administratora) podjudzac ludzi, zajmij sie swoim zyciem gnido...

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Chem Kalisz - Kalisz

• Jak się pracuje w Met-Chem Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Chem Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Met-Chem Kalisz