Yasumi S.C.

Kalisz

Yasumi S.C.
3 3

Opinie o Yasumi S.C.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Yasumi S.C.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Naciąganieta...

Myślę że będąc pracownikiem dużo tam przeszłas.... Ja będąc tam zaledwie parę minut zastanowiłam się ci tam robię nie dość że musiałam czekać dłuższą chwilę aż ktoś mnie obsłuży to w trakcie zabiegu nachalnie zostałam naciąganieta na o wiele droższy zabieg niż wymagała tego potrzeba i nie jestem jedyną osobą które są w takiej sytuacji bo w tym samym czasie moje znajome też zostały w taki sposób skłonipne do zakupu droższe go zabiegu.... Pewnie prawda że mają dodatkowy procent od zabiegu ale nie kosztem klientów trącicie na tym i to dużo.... Nie skorzystam nigdy więcej z zabiegów tej firmy dosyć że naciągaja to nie czulam się tam komfortowo... Chciałam trochę odpocząć zażyć relaksu a czułam się jak bym była na jakimś wywiadzie... Nie polecam

DAGA77

YASUMI fajna firma, wszystko dopracowane marketingowo i wszystko fajnie wygląda wizualnie z zewnątrz.. a w środku ?? Jestem byłym pracownikiem jednego z salonów. Pracowałam z inną osobą na zmianę w systemie 1/1. Przez te 10 godzin/ dziennie byłam sama w salonie, nagminną sytuacją było wychodzenie (w trakcie zabiegu) z gabinetu gdzie leżała półnaga klientka! do klienta który stał przy drzwiach i chciał się np. podpytać o zabieg lub umówić na wizytę. Dla mnie sytuacja mało komfortowa, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca i należało by wprowadzić system gdzie mogły byśmy być we dwie w salonie jedna by mogła zająć sie klientką druga siedziała by w tym czasie na recepcji. Ale szefostwo yasumi to gąbka do wyciska pieniędzy a nie komfortu klienta a juz napewno nie godnej pracy i płacy pracownika.. ale o tym później.. Druga sprawa to nadmiar obowiązków; zabiegi, sprzedaż, recepcja, telefony, poczta, sprawdzanie stanu ilości kosmetyków, sprzątanie.. a i nauka bo ciągle wchodzą nowinki; ale to juz masz sie nauczyć w domu swoim czasie wolnym bo w pracy nie ma na to czasu za to jest test z wiedzy o aktualnych promocjach, mediach jesli ci słabo pojdzie potrąca ci 1%.. zostawię to bez komentarza... (oczywiście są dni gdzie masz full kentów i na te 10h nie masz nawet czasu czego przegryźć..) Polityką firmy jest hasło- by każdy klient który wejdzie do salonu miał z czymś wyjść.. wiec nie jest ważne czy czegoś potrzebuje czy nie ale ma to kupic.. a ty masz mu tą chęć wmówić.. ładnie to nazywając - techniki sprzedażowe i tu wchodzi yasumi jako mini-korpo.. W salonie również są comiesięczne podsumowania, ile czego sprzedałyście, jakie karnety sprzedałyście- która z was to robi lepiej i która jest gorsza.. ciągłe parcie na sprzedaż! jak dla mnie kolejne wypranie mózgów przez korporacje... w salonie polityka korporacyjna się nie sprawdza a jedynie szkodzi i demotywuje.. inną sprawą są płace w salonie można zarobić średnio 1500- 1800 zł (zleży od miesiąca, ilości klientów, sprzedaży...) bez umowy, bo umowe możesz dostać ale zostanie ci odjęte 450zł z mizerniej pensji którą wypracowałaś niezależnie czy to zlecenie czy u. o prace. płaca 10 zł za godz./ + 6% od zabiegu, szczerze gdy mieszkasz u rodziców i jesteś na ich utrzymaniu to ci MOZE wystraszy. Mieszkam w dużym mieści i tutaj za te pieniądze to można jedynie kawalerkę wynająć..nie mówiąc o życiu czy jakimś kredycie, ustatkowaniu sie.. Reasumując wysoko podstawione wymagania za to niska płaca, warunki niewolnicze. praca dla studenta ew. by zdobyć doświadczenie czy certyfikat i myknąć po pół roku do normalnego salonu gdzie warunki są normalne i płaca na godnym poziomie...

Twoja wiedza to drogowskaz na drodze kariery wielu ludzi. Opowiedz o firmie Yasumi S.C. na naszym forum.

Zostaw opinię o Yasumi S.C. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yasumi S.C.