Opinie o Met-Chem Kalisz w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Met-Chem Kalisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Met-Chem Kalisz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Chem Kalisz w Kalisz

???

Dno, dno i jeszcze raz dno!!! Nie ma co robić i chyba bezpłatne urlopy się szykują. Wielki mi [usunięte przez moderatora]:-(((

???

ale mimo tego i tak nikumu nie proponuje tu pracować. Marne zarobki, zero socjalu i nieudolni przełożeni. Pozdro

stop

Witam, wszystkich komentujących. Zgodnie z hasłem STOP POMÓWIENIOM przypominam wszystkim autorom komentarzy typu "[usunięte przez moderatora]" itp., iż mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa którymi się posługują. Zostałeś oszukany? - czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb? Czy nie jest czasem tak, że czujesz, iż nie masz tak naprawdę podstaw by formułować takie oskarżenia? W Internecie próbujesz anonimowo (podkreślam - pseudo anonimowo) oczerniać ludzi czy firmy, nie mając ku temu podstaw. A może takie komentarze są nieczystymi zagrywkami konkurencji? Pozostawiam to do oceny czytającym. Spróbuj dwa razy pomyśleć zanim będziesz publicznie krytykował.

Lincoln

Witam kolegów Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy do niemiec jestem dobrym spawaczem ale gdy podchodzę do jednodniowego zdawania próbek badzo się denerwuję dostałem namiar że u was pracuje wybitny specjalista w tej dziecinie zwą go "PKS" czy ktoś mi poda namiary na niego i czy wógole jest godny polecenia? ze spawalniczym pozdrowieniae "KLEPNI ŁUSKĘ"

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Chem Kalisz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kasjer/Kasjerka
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
???

OGÓLNIE TO TERAZ JEST LIPA. NO I TYLE!

xxx

jak tam jest na chwile obecna w tym zakładzie

nerwowy

faktycznie tam jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) .Pozdrawiam tych co tam już nie pracują.

Nie będę się wypowiadał na temat ludzi którzy \\\\\\\"zarządzają\\\\\\\" w tej firmie ale powiem krótko BANDA [usunięte przez moderatora] im więcej się pracuje i chce pracować tym więcej zabierają...[usunięte przez moderatora] !!!!!!

nagły atak spawacza

co wy piszecie pewno że trzeba [usunięte przez moderatora] i co z tego jak ekipa rządząca chyba wiecie o kogo chodzi was [usunięte przez moderatora] nie zarobicie tyle ile sie wypracowało

www.

racja, trzeba się brać do roboty to będziesz doceniany, ściema się skończyła, choć i tak uważam że na tą pracę to zarobki nie są złe, oczywiście zależy gdzie pracujesz, bo na większości stanowisk te 2500 zarobisz, jak cię nie zrobią w huja oczywiście.

???

Każdy by chciał zarabiać po 3500 na ręke. Przychodząc do pracy, odjebać te 8 godzin, opierdalając sie przy tym jak tylko można, robić koła po zakładzie i chodzić do kibla 15 razy dziennie. Fajnie!

Ninja

Kibel .........nie radze tam nikomu pracować.

www.

o co ci chodzi z tymi badaniami ?

helmut

Panowie to może ktoś napisać jak tam rzeczywiście jest bo podobno przyjęcia są na badania nieniszczące

fachura

Jest tak dobrze wrecz wspianiale ze ten grubszy pan z wasem z wozkow klepie luski pozniej wynosi i sprzedaje jako metal kolorowy i to wszystko ze zmowa brygadzistow

no nareszcie ktoś napisał !!! Pewnie, w Kaliszu robi się nie ciekawie, za dużo głupoty tam jest a nie konkretnej roboty, ludzie chcą zarabiać ale nie jest im to dane, za Tarnowskiego było zupełnie inaczej, można było się z tym gościem dogadać.

www.

No co jest panowie, nikt nie pisze o Metchemie ? Tak się tam poleprzyło ?

www.

Poprostu, trzeba się wziać za robotę to kasa będzie, a nie ściemniać za parawanami i reszte załogi mieć w tyłku, a nie tylko myśleć - ja się wyrobiłem to inni niech napieprzają ! Takie jest właśnie podejście wielu ludzi i to właśnie te osoby najwięcej mają pretensji- LENIE !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Chem Kalisz - Kalisz

• Jak się pracuje w Met-Chem Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Chem Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Met-Chem Kalisz