Opinie o Makro C w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Makro C. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Makro C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro C w Kalisz

Maciej Nowy wpis

Bałagan i jeszcze raz bałagan cenowy, od kilku lat nie działają czytniki kreskowe cen, obsługa tłumaczy ze to wina internetu, a przecież sieć LAN istnieje, kasy działają, stany magazynowe są pobierane z serwerów, to internet jest, czy go niema. Ponadto dziwne przeceny, towary przecenione i z krótkim terminem, czasami droższe niż te znajdujące się na półkach w cenach regularnych. Czy kierownictwo hali uważa, że ludzie to stado nierozumnych baranów, a może trzeba wymienić nieudolnych kierowników w hali Makro Kalisz?

Czy pracownicy Makro C mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

TS

W makro w Kaliszu zgniłe owoce cuchnąca ryba popsute mięso i art po terminie

Tako
@TS

Zgadza się nie kupię więcej nie dam się namówić na dostawy

Klient Nowy wpis
@TS

Z owocami też się spotkałam zepsutymi.wydaje mi się że ktoś powinien to doglądać.

Iwona

nie polecam sklepu, puste półki, pracownicy plotkują między sobą na cały sklep przez co atmosfera bardzo nieprzyjemna, juz nigdy nie zrobię tu zakupów.

Odido Nowy wpis
@Iwona

Ja się zastanawiam po co to makro w Kaliszu jest trzymane jak co jestem w nim na zakupach to więcej jest pracowników niż klientów a chyba powinno być odwrotnie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Makro C.
Henryk

Kto "madry"wymyślił ten system bonusowy dla sklepów? Opanujcie się bo będziecie musieli się zamknąć. Chyba ktoś u was wziol za to niezła kasę, został przekupiony przez konkurencję bo nikt kto prowadzi biznes hurtowy nie dał by sobie tak strzelić w kolano....EC się cieszy... ja też bo kupuje tam taniojuz za 1 sztukę nie muszę robić zapasów by mię taka cene jak u was za wielosztuki...

User
@Henryk

Potwierdzam. Mam tak samo.

Geniusz
@Henryk

Wiadomo że ktoś mądry wymyślił ten system .w makro pracują same inteligentne i mądre osoba .To jak jest jak się awansuje osoby na stanowisko o którym się nie ma pojęcia a to tutaj norma.

Pracowałem tam dość długo najniższa krajowa, brak szacunku do pracownika na większości działów, zakres obowiązków w makro jest dość mało wymagający jednak bardzo monotonny atmosferę na hali określił bym jako,, dziwną'' lub,, specyficzna'' pracę w makro polecam bardzo starym ludzą którzy chcą jedynie dociągnąć do emerytury.

Racja

Zgadzam się. Praca dla starszych ludzi czekających na emeryturę lub dla osób bez ambicji. Brak awansu i rozwoju zawodowego za najniższą krajowa.

Jakie są mocne strony pracodawcy Makro C?

Brak

Nie ma żadnych.

Ja73

Wieczne przebudowy, częste inwentury (czyt. Zapaść w sprzedaży) ciśnienie na wyniki, sprzeczne decyzję,ogólny rozpizdziel. Ale ogólnie Ok

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Makro C?

3800brutto

@Inteligentna

Na którym stanowisku?

@Elżbieta

Na najniższym

@Inteligentna

3800 brutto to jest kłamstwo. Jestem pracownikiem hali od 3 lat i o takiej kwocie na umowie, to mogę pomarzyć!!!!

Na e-commerce ?

@Paweł

Skoro o takiej możesz tylko pomarzyć to ile Ty po 3 latach zgarniasz? Bo słabo to się troszkę zapowiada... :(

User

Najnizsza krajowa

am

Nie polecam pracy w ecommerce w makro, grupka ulubionych dziewczyn, może sobie siedzieć, pić kawkę i 10 przerw w ciągu dnia, a ty chcesz się napić to od razu pytania czemu nie robisz, nie polecam

ST

Nie polecam

Dorota S strzał w 10 że objęła ecomers. Super kierownik na odpowiednim miejscu. Trochę się obawiałem tej zmiany ale jest godna zaufania sprawiedliwa i pracowita. Hala żałuję że odeszla do nas i ma rację bo nie mają lekko teraz. Podziękowania dla pani dyrektor Beaty P że przeniosła nam Dorotę. Dzięki dotota dla ciebie zrobimy wszystko.

Racja
@Andrzej

Andrzej ma rację . świetny kierownik na odpowiednim miejscu to że ma doświadczenie w branży e-commerce dodaje nam wiatru w żagle chce się przyjść i pracować aż do domu nie chce się wracać . Polskie sądy powinny brać przykład z jej sprawiedliwości. Drodzy koledzy z hali zazdroszcza teraz ale niech wiedzą co stracili .Pani Dyrektor Beatka kochamy cię za tą decyzję .na zawsze w naszych sercach;*

Fanyk

Koniec z zakupami w makro. Nie będę tam więcej jeździł. Brak towaru ja ją do knajpy potrzebuje mieć zapewniony świeży towar. Nie będę więcej zamawiał. I nie chce też tel. Z pytaniami czy coś zmówię. Info przekazałem już pH.

Piko

Było super teraz do niczego. Szkoda gadać. Jak się nic nie zmieni z obiecanymi zmianami na lepsze czyli lepsza cena I dostępny Towar na półkach to Mirek może się zamknC. Wymieć opiekunów w terenie bo i tak nic nie wiedza tylko obiecują a nie umieją załatwić bez stoiska ryby tylko kłamstwa obiecanki a jak jest problem to nie przyjeżdżają nie odbierają telefonów. Prawdopodobnie zrezygnuje z zakupów do swojej restauracji.

Kasa

Lubiłem tam robić zakupy ale teraz się nie da. Wysokie ceny No i tylko obiecanki dyrektora a nic się nie dzieje. Na ładny usmiech dziewczyn nie będę przyjezdzal

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Makro C?

Weras

Do (usunięte przez administratora) Wreszcie powinien zainteresować się ktoś z góry. Pracownicy są zastraszani. Jak jest wizytacja i przyjezdza szefowa albo ktoś maluje się trawę na zielono wtedy to sam bos podwija rękawy i wreszcie pracuje a tak tylko siedzi z (usunięte przez administratora) i kłamie.

zielsko

marihuana palona jest na terenie zakładu pracy (usunięte przez administratora)

Kita
@zielsko

Dokładnie tak jest. I dodatkowo jest tu jej dystrybucja... zapraszam chętnych do zakupu. Nie trudno mnie znaleźć

Anon

Makro dział e-commerce Praca przyjemna i w porządku większość negatywnych opinii to spuścizna tych którzy wylecieli za pajacowanie i tych którzy przychodzili do pracy pod wpływem konopi jak np: Kamil M i Kamil Sz. Aczkolwiek dziewczyny z pewnej zmiany to totalna porażka z wózkiem. Same plotkary i art. 60 chodzące w grupie jak kury. Robią małe zamówienia a potem chodzi taka po hali i mówi tu cytuję jej święte słowa: ,,Ta pierwsza zmiana to porażka, aż mi szkoda "szczępić" na nich ryja". I to powiedziała samotna 2x letnia mamuśka... Oczywiście ta pewna zmiana jest święta i takie są zapracowane i święte że hej. Olej rzepakowy by się przydał na biurku w biurze e-commerce.

Teresa
@Anon

Piszesz że ludzie wylecieli za pajacowanie. To jakie tam akcje mieliście? Ale wnioskuje że atmosferę to macie średnia... Czy góra próbowała cos z tym zrobić? W końcu atmosfera wpływa na jakośc pracy

anon
@Teresa

typ typowi dyspenserem do taśmy w łeb trzasnął albo inna typ na typa stał i patrzył 30 minut w bezruchu XD predator

Worker
@Teresa

Góra? Kierownik hali e-commerce to (usunięte przez administratora) nie kierownik! Wie co się dzieje na hali ale udaje że tego nie widzi. Zamiast interweniować i zrobić coś w kierunku poprawy atmosfery daje przyzwolenie na dyskryminacje pracowników. Zmiana MK jest święta i nietykalna, chociaż to właśnie zachowanie tej zmiany psuje atmosfere. Wybierają małe zamówienia, robią (usunięte przez administratora) na magazynie i pracują po więcej niż 8h. Zmanipulowane, puste hipokrytki. Koordynator na to wszystko pozwala, zadowolony że ma tak wytresowane dziewczynki które o wszystkim mu donoszą a kierownik zamiast zrobić porządek woli zamieść sprawę pod dywan... a za wszystko i tak obwiniana jest druga zmiana (ta gorsza). Na e-commerce nie ma czegoś takiego jak "równe" traktowanie a na polepszenie atmosfery nie ma co liczyć.

Co-worker
@Worker

Weź się "pracowniku" zwolnij póki możesz a jeśli nadal zostaniesz to wyjdzie że ci to odpowiada i siejesz tylko ferment.

Wyrzucony
@Worker

Słyszałem, że nadeszły jednak zmiany. Fakt były kierownik e-commerce był, jakie był szkoda go trochę powinien podziękować koordynatorowi MK za wszystko, bo jak widać, słuchał go non stop i na tym dobrze wyszedł. Pomijając już ten fakt to trochę nietrafiona decyzja, ponieważ wszystkie decyzje, które podejmował były z inicjatywy MK (który jest wyjątkowo toksyczna osoba i dwulicowa) dopóki z nim nic nie zrobią osoby upoważnione do tego dalej zachowania, które nie są dopuszczalne w pracy tj. stosowanie /\/\0bbingu (zamiecione pod dywan) będą praktykowane. A i z góry do osób wymyślonych na poczet broniących komentarzy każdy wie jak jest, więc darujcie sobie te wypociny ;) pozdrawiam.

Katarzyna

Mój syn pracował tam około 2 miesiące temu. Po przyjściu z pracy zawsze był roztrzęsiony. Z początku nie domyslałam się co może byc przyczyną jego dziwnego zachowania... Po czasie okazało się, że był w pracy notorycznie wymyśmiewany przez pracowników oraz przez jego brygadziste. Z tego co mówi był każdego dnia źle traktowany przez wszystkich. Było to zgłaszanie ale niestety nikt nie zareagował. Dziś każdego dnia udajemy sie do psychologa ponieważ moje dziecko nabawiło się przez tą prace stanów lękowo-depresyjnych. Nie polecam i nie pozdrawiam.

Stanisław
@Katarzyna

Moja córka tam pracuje od dawna i jest bardzo zadowolona z pracy

Pakowanie
@Katarzyna

Co się dziwi że się śmiali jak odwalał maniane? Czy pani syn nie przychodził do pracy na psychotropowych lekach?

bylypracownik

Widze ze w koncu ktos odwazyl sie o tym wszystkim powiedziec Pracowalem tam jakis czas wiec wiem co tam sie dzialo Trzymajcie sie chlopaki i szukajcie nowej roboty bo tutaj nie ma na co liczyc Koordynatorzy chyba byli gnebieni w szkole i teraz wyzywaja sie na innych hehe a dla ludzi szukajacych pracy trzymajcie sie od tego zakladu jak najdalej

Kyoscis
@bylypracownik

Skoro tak ci źle było to czemu tak długo tam siedziałeś ?

Torat
@bylypracownik

fałszywa opinia od tej samej osoby.

Witam, bardzo polecam prace w makro na dziale e-commerce jeśli ktoś ma problem z twardymi narkotykami (pigułki esctasy, amfetamina, kryształ, marihuana). Koordynatorzy bardzo wyrozumiali, nie mają z tym problemu jeśli to wcześniej zgłosisz, a jeśli znajdziecie wspólny język jeszcze z Tobą zaaplikują przysłowiowego „OGONA!” To może być też przyczyną skandalicznego zachowania koordynatorów działów M i J ale biorąc pod uwage, że sami trzaskają notorycznie po kichawie, co zresztą widać po ich notorycznie wystrzelonych źrenicach, należy im to wybaczyc. Jeśli ktos nie ma żółtych papierów lub poważnych problemów z narkotykami to napewno nie jest praca dla niego. Poszukiwane jedynie osoby niepelnosprawne psychicznie co po spojrzeniu na załoge tego działu niepozostawia żadnych złudzeń XD (Usunięte przez administratora)

Michal
@Adam

To prawda

@Michal

Serio? Jakoś trudno w to uwierzyć, przecież gdyby to było na tak dużą skalę z tymi narkotykami to dawno by już to wyszło i pip jak i policja ostro by na tym siadły. Po co tak ściemniać o tym?

@Adam

Ludzie którzy temu zaprzeczają chyba nigdy tam nie pracowali albo są to własnie koordynatorzy z wymyślonym nickiem.

Anonymous
@Paweł

Ludzie którzy tam pracują i są zadowoleni z pracy mają również prawo do opinii, i ja taką opinię pozytywną tutaj zostawię, pracuje w makro i jestem zadowolona, z każdym idzie się dogadać a o narkotykach o których tu piszecie nie ma absolutnie mowy ????

Torat
@Anonymous

Najbardziej mnie śmieszy fakt że ktoś to napisał jak komuś kończyła się umowa próbna żeby zaszkodzić tej osobie w imię swoich chorych urojeń i kretynizmu. Zapewne to osoba z logistyki

Zostaw merytoryczną opinię o Makro C - Kalisz

• Jak się pracuje w Makro C?

Zobacz opinie na temat firmy Makro C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro C?

Makro C