CINEMA3D SA

Kalisz

Opinie o CINEMA3D SA

antysinematszyde

Ta "firma", a konkretnie oddział w Kaliszu to parodia pracodawcy. Przełożeni są niesłowni, a Panie "kierownik" mówiąc kolokwialnie "wyżej srają jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają". O zarobkach i rotacji pracowników nawet szkoda wspominać. Jeżeli cenisz siebie, swój czas i masz jakąkolwiek ambicje - CINEMA 3D Kalisz zdecydowanie nie jest miejscem dla Ciebie.

Znasz nowinki o firmie CINEMA3D SA ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?

Zostaw opinię o CINEMA3D SA - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CINEMA3D SA