Opinie o Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska o rekrutacji.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska w Kalisz

baner wywiady
Ania Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Dr Gałkowska zmieniła moje życie. Tak - wyleczyłam się z raka z przerzutami. Sama. Pomogła wielu moim przyjaciołom, ich dzieciom w sprawach, na co inni machnęli ręką. Bo zdrowienie zaczyna sie w głowie. Jeżeli komuś nie pasuje ten nurt psychologii, niech pójdzie sobie do gestaltu, psychodynamicznej albo behawioralnej, które fige mi pomogły. I jak ktoś myśli, że praca u psychologa polega tylko na gadaniu, klepaniu po ramieniu i przytakiwaniu, jacy to jesteśmy biedni, że tyle złego nas spotkało (co Ty nie powiesz!?) to niech od razu swoje chlipanie odprawia do poduszki i chodzi do psychiatry po leki. Taak i jeszcze niech doją z Was tysiące! To jest najtrudniejsza praca w życiu - praca nad SOBĄ! W tym gabinecie pracuje się ciałem, umysłem, emocjami, doswiadczeniem życiowym i oddechem. Zaczynasz tam wierzyć, że sam stanowisz o sobie, że masz na wiele rzeczy wpływ, a te, na które nie masz wpływu to puszczasz i... jest dobrze. Wszytsko się układa (jeżeli uda Ci się upolować termin :-) Czego chcieć więcej?

Ula Nowy wpis

To forum właściwie przeznaczona dla pracowników o ile firma zatrudnia ?

Basia Nowy wpis
Klient

Niestety Pani Galkowska wierzyła w rzeczy dziwne jak np. wyleczenie raka umyslem w kilka chwil,

122 Nowy wpis

Terapia polega na wyciaganiu traumatycznych sytuacji z calego zycia ...co z czasem staje sie szalenie bolesne i przytlaczajace a terapia powinna polegac na budowaniu!u mnie wizyty zakonczyly sie gleboka depresja ...Nie polecam!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Reklamacji ( Błaszki )
Kalisz
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac ( Błaszki )
Kalisz
Pellet Energy Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy SPAWACZ
Kalisz
PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.
(38 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
2305

Z szczerego serca nie polecam a wrecz ostrzegam przed ta kobieta po terapu u Pani Galkowskiej trafilam do szpitala psychiatrycznego w tej chwili caly czas jestem pod opieka lekarza psychiatry za co Psni Galkowsja nie czuje sie w najmniejszym stopniu odpowiedzialna

Administrator

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska w mieście Kalisz nie ma żadnej opinii.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska - Kalisz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Armii Krajowej 9A lok. 3
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6181983178 REGON: 301303549
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Gabinet Psychologiczny Justyna Gałkowska
Przejdź do nowych opinii