Opinie o Hidst Paweł Raniś w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hidst Paweł Raniś. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hidst Paweł Raniś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hidst Paweł Raniś w Kalisz

Fed

Komornik już dwa razy go sicigal przepisał wszystko na Katarzynę 60 tys winien zusie skarbówce urzędowi celnemu i mnie już z odsetkami i postępowaniami komorniczym i około 10tys po odbiór chciałem jechać auta lecz nigdy nie było gotowe i coraz droższe żadnej zaliczki nie dajcie bo wykiwa

Karolina Nowy wpis
@Fed

Próbujesz przez to powiedzieć, że faktycznie ma sprawy z komornikami i skutecznie się od tego miga? Bo jeśli to prawda i jest wynik tego jak opisujesz to chyba w takim razie nic tutaj nie jest do wyegzekwowania?

Pawle Nowy wpis
@Fed

Nie mam czasu cie pozwać za znieslawienie. Poza tym mnie już nic nie zaszkodziło. Dla innych.-idoota wplacil zaliczkę 2000. Auta nie odebrał bo powiedział że nie przyjedzie do Kalisza. Powiedziałem Ok. Zwroce 2000 nie ma problemu. Auto sprzedalem w ciągu kilku dni komu innemu. Problem w tym że Bogdan Tomczykowski to (usunięte przez administratora) i zarzadal zwrotu 3000. Ostatnio nawet dzwonił i zgodził się na 2000 (tyle wplacil) ale nie chciał podpisać dokumentu od komornika który zamyka sprawę. Totalny (usunięte przez administratora)

Pawle Nowy wpis
@Karolina

Jak masz takie dobre sece to daj Panu Bogdanowi 1000 zł i będzie ok. Ja jestem mu winien 2000 ale okłamał sąd nasrali w internecie itp itd. Policka7inprokuratier umorzyli sprawę. Wygrał w sądzie cywilnym (okłamałem sąd) bo byłem w livignio i zapomniałem że mam sprawę. Oczywiści przegrałem

Maria

Straszne historie tu czytam. Czy kazdy ma taka historie z nimi jak opisywaliscie: zabierają zaliczkę i znikaja?? Może to tylko pojedyncze nieścisłości?

@Maria

To, jest nie prawda. Wszystkie te świństwa pisane są przez mojego byłego kolegę. Smaruje gownem gdzie się da. Strasznie zły, toksyczny człowiek.

@Pawel

Byłego? A co się stało, że relacja się zerwała? :/ I za co on taki mściwy w takim razie?

Pawel Nowy wpis
@Karolina

Wszystko było ok do czasu kiedy mu powiedziałem że źle robi. Byłem świadkiem jego numerów i dlategi stalem Sie zagrożeniem numer jeden. Zakonczykem znajomość. Karma wraca więc wcześniej czy później zapłaci za moje krzywdy

Mariusz

Omijać z daleka tego śmiecia! Pobiera zaliczke i nie oddaje forsy. Nie ogarnia wszystkich dokumentów i jeszcze przerzuca koszty tłumaczenia na klienta. Skarbówka nie ma jak ściągnąć kasy od tego szmaciarza bo wszystko jest żony.

pawel
@Mariusz

Jaka zliczke wplaciles i komu bo na pewno nie mnie.Sprzedaje duzo aut i polowa klientow dokonuje wplaty zaliczki.Tylko jeden czlowiek nie dostal jej z powrotem bo po prostu zrezygnowal i nie orzyjechal odebrac auta.Wszystkie moje auta od samego poczatku sa oplacone ,kompleksowo przygotowane do rejstracji.Zglosilem wpis na policje .Po ustaeniu /twoich danych zloze pozew cywilny a wszystkie dane udostepnie na FB.do zobaczenia

Maria
@pawel

a ile te zaliczki w ogóle wynoszą, i czy to jest potrzebne? Potem same problemy…

Nadal czekamy na nowe info odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Hidst Paweł Raniś w miejscowości Kalisz, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

bobi124049@gmail.com

Tam nie ma firmy tylko handlarz samochodow ktory jest zadluzony jak nie boskie stworzenie

Tomasz
@bobi124049@gmail.com

Jesteś pewien, że firma Hidst Paweł Raniś jest zadłużona? Twój wpis nieco mnie zaintrygował bo nie sądziłem, że właściciel może być zadłużony. W KRS firma widnieje jako aktywna, więc, jak przypuszczam normalnie oni funkcjonują? Napisz, proszę, co wiesz na ich temat bo czuję, że mogę się coś ciekawego na ten temat dowiedzieć. Pomożesz?

@Tomasz

Tak, pomoże. Zadzwoń to co podam numer do kolegi ????

Bobi
@Tomasz

Moge wyslac ci ustalenia komornika o dlugach tego pseudobizmesmena

@Bobi

Ty lepiej wyślij koledze listę ludzi którym nie wypłaciłeś za robotę. Będzie kilkaset osób. Skarbówka i ZUS też nigdy pieniędzy od ciebie nie dostały ze o hurtowniach z których brałeś towar nie wspomnę. Szmaciarzu (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hidst Paweł Raniś? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Hidst Paweł Raniś?

bobi124049@ gmail.com

Firma nie istnieje nie placil zus sciga go skarbowka urzad celny zus komornicy gdzies sie zaszyl przed dluznikami

Tatiana

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na pracę w firmie? Tak rzadko zaglądacie na forum, jest powód?

Karol

Czy ta firma jeszcze istnieje? Bo po komentarzach ciężko stwierdzić o o co chodzi. Może się ktoś wypowiedzieć?

@Karol

Tak. Chodzi o coś konkretnie?

Fred

Trzy lata czekam na zwrot zaliczki komornik nie ma z czego sciagnac

Grochu-77@wp.pl
@Fred

Dał dwa tysiące zaliczki a żąda trzy. Hory pacjent.Dwa tysiące ma do odbioru ale musi odkręcić całą sytuację i przyznać się że okłamał sąd

Fred

To oszust wyludzacz zaliczek tersz tlumaczy ze jest zatrudniony przez szefa ma komornika

Zostaw merytoryczną opinię o Hidst Paweł Raniś - Kalisz

• Jak się pracuje w Hidst Paweł Raniś?

Zobacz opinie na temat firmy Hidst Paweł Raniś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hidst Paweł Raniś
  • Aleksandra Fredry 8