Opinie o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tesco Dystrybucja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Dystrybucja w Gliwice

M.W.

Pytanie do freshowców: jak ogarnąć tą normę na pickowaniu? Jestem dziewczyną i pickuje te 8 h non stop, nawet na przerwę poświęcam tylko 15-20 min i jakoś trudno ją wyrobić.. Jakieś triki??? Plisss

kierowca

firma która robi sobie z aut magazyn awizacje to tylko mistyfikacja wygląda mi na zakład pracy chronionej a nie na firmę dystrybucyjną oczekiwanie na rozładunek to 11 godzin to jakaś paranoja i niech nikt nie pisze że miejsca nie ma na magazynie po prostu tak pracują magazynierzy w takiej sytuacji ja bym obciął pensje o połowę i połowę ludzi zwolnił bo po co płacić pensje za chodzenie po magazynie i patrzenie aby ktoś inny za mnie to zrobił w biurze też bym zrobił rotacje i wywalił połowę siedzą i nic nie robią po prostu firma krzak nic dodać nic ująć.

aha
@kierowca

11 godzin oczekiwania ? Fajnie sie masz. Powiadasz ze obcialbys polowe pensji ? To zapraszam na magazyn bys mogl zaprezentować jak wykorzysta czas pracy jeszcze efektywnej. Nic tak nie wkurwia jak bezsensowna gadanina kogos kto nie ma pojecia o czym pisze :3

do Kasi

Wyluzuj praca nie jest zła, wielu ludzi porafi tylko narzekać dlatego radze sie nie sugerowac ich opiniami :P A pickero mimo ze to wszystko opisał mniej wiecej prawidłowo to widac ze brak mu bladego pojecia o pracy na niektórych odcinkach.

Beznadzieja, nie którzy dojeżdżają z innych miast żeby dowiedzieć się że dziś nie są potrzebni i mają iść do domu, a w tygodniu 11godzin tylko przerobią a dniówka powinna być 12godzina. Jak ktoś nie ma znajomości u kierownika zmiany (dwóch poznałem i jak zwykłe chamy się zachowują) to niech nie liczy że zarobi na rachunki, wyżywienie i dojazdy do pracy, dobra praca jak ktoś chce sobie kieszonkowe zarobić pare zł. Nie polecam nikomu, lepsza już strefa Gliwicka bo przynajmniej tam idziesz do pracy i zostaje zarobić a nie wracasz do domu po 15minutach bo znajomi tylko zostają i Ci których kierownik zmiany lubi, nowy pracownik bez znajomości ma ciężko zostać.

Magazynier

Test do rozwiązania w 6-8 minut z pytaniami głownie matematycznymi ze szkoły podstawowej.

Ile to jest 1/2 z 4,80? Oblicz 2+2*2. Uporządkuj cyfry od najmniejszej do największej. Uporządkuj litery alfabetycznie. I tym podobne...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
pickero

traktuja Cie jak swojego sluzącego wiekszosc z nich nie potrafi nawet ruszyc tylka i podniesc papier z ziemi do kosza ale jak bedziesz przejezdzal wozkiem to ci kaza go podniesc i wrzucic do worka na smieci Inni magazynierzy to czesto osoby z roznym wyksztalceniem wyzszym , czy nawet podstawowym, ale malo jest tam osob z ktorymi chcialbys sie spotkac po pracy nie polecam tych znajomosci chamstwo obgadywanie na kazdym kroku patologiczne zachowania zarowno wsrod tescowych jak i agencje typu staffline czy fastservice , pulire czy vero awanse w tesco trzeba miec niepokolei w glowie by isc na opcje na kierownika z magazyniera taki kolo ma nasrane za przeproszeniem w glowie zero szacunku zaniedlugo koncze prace i nie mam zamiaru podpisywac umowy na stale bo jest to jedno z najgorszych wyzyskujacych miejsc pozdrawiam tych ktorzy juz odeszli ps kasa jest taka sama na kazdym stanowisku magazyniera w tesco niema czegos takiego jak dodatki za np RT niema i nigdy nie bylo premii za to sa bony na swieta i paczka i to wszystko

pickero

Odcinki pracy FRESH PT przyjmowanie towaru i rozladunki w temperaturze 1 stopien i 12 masakra zimno ale w zime jest cieplej jak na dworze macie -20 to tam moze byc odczuwane minus 5 na strefie 1 stopnia CElsjusza ZL - zaladunki rolki i palety zielone swiatlo zawsze PBL- pickowanie norma kartonowa do zrobienia jak jestes dziewczyna i dostaniesz jogurciki do pikowania a faceci dostaja skrzynki z ziemniaki miesem rybami itp itd Opisalem wszystkie odcinki pracy magazyniera , Idziemy dalej wiemy juz gdzie idziemy na odcinek czyli przebralismy sie schodzimy na dol na magazyn przed drzwiami jest czytnik przykladamy swoj identyfikator otwieraja sie dzrwi nastepnie podchodzimy pod sciane w magazynie z czytnikami sa one tuz za drzwiami i skanujemy sie swoim loginem i haslem ze zaczelismy prace nastepnie idziemy na swoj odcinek pracy z niezbednym sprzetem np skanerem i skanujemy sie po raz drugi ,ze jestesmy juz na miejscu docelowym pracy od momentu skanowania sie pod sciana login i haslo mamy srednio 3 minuty na dojscie na swoj odcinek pracy tam sobie pracujemy az do przerwy powiedzmy ze jest godzina 10 .00 idziemy na przerwe podchodzimy do czytnika przy scianie tego kolo drzwi wejsciowych do magazynu i skanujemy sie z loginu i hasla od tego momentu macie dokladnie 30 minut na przerwe rowne 30 minut ani chwili dluzej od zeskanowania sie idziemy okolo 2 do 3 minut do szatni po kanapki potem na stolowke czyli tracimy srednio na dojscie do stolowki i powrot do szatni okolo 6 minut czyli tak naprawde mamy 24minuty przerwy jak juz jestesmy na stolowce ichcemy cos kupic stoimy w kolejsce nierzadko 10 minut powtarzam 10 minut zanim nas obsluzy jakas tam kucharka ktora powinna miec norme na obslugiwanie klientow pozatym jedzenie ktore tam serwuja nie stalo chyba nigdy obok produktow spozywczych tak samo woda na magazynie z dystrybutorow jest tak paskudna ze mase ludzi dorzuca do nich plussha by tę breje jakos przelknac jakims cudem udalo wam sie zjesc w tym czasie i wracacie na magazyn oczywiscie wracacie z szatni odbijacie sie na czytniku ze skonczyliscie przerwe i macie 3minuty by dojsc na swoje stanowisko pracy i jeszcze raz sie zeskanowac swoim loginem i haslem a po co to wszystko to odbijanie sie na wejscie na mahgazyn wyjscie na przerwe powrot i wyjscie z magazynu na koniec szychty jest tez sprawdzane w systemie i dostaje sie za nie kolory ale tu sa tylko dwa czerowny i zielony pod koniec kazdego dnia dostajecie kolor za prace i kolor za odbijanie sie nazwane to jest efektywne wykorzystanie czasu pracy hehe oprocz oceniania kolorem kazdego dnia waszej pracy ocenia sie jeszcze kazdy miesiac pracy a potem kazdy rok pracy jesli w ciagu miesiaca ktory ma 20 dni roboczych dostaniecie 20 zielonych swiatel dostajecie zielone miesieczne jesli 18 zielonych i np 2 zolte to dostjecie tez zielone miesieczne , ale jesli dostaniecie 18 zielonych i dwa czerwone to juz dostajecie zolte miesieczne , chodzi oto ze juz jedno czerowne powoduje spadek siwatla na zolty kolor zeby miec zielone mozna miec tylko 2 zolte a reszta zielone , zeby miec zolte mozan miec maxymalnie 2 czerwone reszta zielone lub 5 zoltych reszta zielonych ale zeby nie bylo tak prosto przypomnijcie sobie kolory za efektywne wykorzystanie czasu pracy jesli w jakims miesiacu zdarzy sie wam spoznic z odbiciem sie na skanerach czy to przychodzac do pracy czy wracajac z przerwy lub wychodzac do domu minimum 5 razy wasza ocena miesieczna czyli kolor spada o jeden w dól a jesli chodzi o swiatla za odbijanie sie na czytnikach to sa 2 kazdego dnia wiec wychodzi to tak ze jak jednego dnia dostaniecie czerowne za czytniki to moga to byc nawet 2 czerwone a limit jest piec na miesiac potem ocena miesieczna w dol A teraz cos z innej beczki kasa na poczatek 2380 brutto tyle mialem na pierwszej umowie na drugiej tyle samo po roku dostalem podwyzke i mam 10 procent wiecej i to na tyle ale osoby z dluzszym stazem niz 2 lata mowia ze tak naprawde podwyzka ta po roku 10 % to ostAtnia podwyzka w tesco Pracujemy w weekendy a w swieta od godziny 22, na trzy zmiany rzadko zdarzaja sie 2 dni wolnego po sobie prawie nigdy ,urlop jest zatwierdzany na przelomie styczen luty jesli duzo osob z twojej grupy chce taki sam termin to ty go nie dostaniesz kto pierwszy ten lepszy jak nie wypiszesz wniosku to zmianowy sam ci go zaplanuje dostaniesz 10 dni w kwietniu i 10 we wrzesniu i powinienes sie cieszyc a urlopy na żądanie coś takiego nie istnieje w tesco 8 na 10 wnioskow urlopu na zadanie jest odrzucanych przez pracodawce bo nie maja ludzi Jesli chodzi o kierownikow to tacy kolesie w kamizelkach ktorym nie podalbys reki na ulicy ani sie nawet nie przywital z daleka traktuja Cie jak swojego sluzącego wiekszosc z nich nie potrafi naw

pickero

RT czyli RETRAK tu sa podgrupy stanowiska pracy RT czyli REPL1, REPL2,REPL3,REPL4, SU,BULK,PUT REPL - jest to uzupelnianie dolnych oczek tych z ktorych pikuja towar pikerzy ktorzy maja odcinek pracy PBS, Cyfry 1 2 3 i 4 oznaczaja nic innego jak czesc magazynu a raczej alejek na ktorych bedzie sie poruszac taki RETRAKARZ czyli przykladowo Repl 1 to alejki AA AB AC AD AE AF AG AH AI AJ jest tam ciezki towar piwa wodka wody soki kartonowe Jesli macie odcinek RT np REPL 1 to logujecie sie na strefe REPL 1 na skanerze w wazym wozku wysokiego skladowania i jazda od tej chwili macie normę 120 palet na 8godzin pracy czyli srednio musicie zrobic uzupelnic 15 palet na godzine i sie trzymac tej normy a polega to na tym zalogowaliscie sie macie juz pierwsza palete do sciagniecia powiedzmy w alejce AA sciagacie z 4 pietra piwo w puszce sciagneliscie zeskanowaliscie etykiete z waszej palety z piwem nastepnie jedziecie do podanego adresu gdzie ja macie uzupelnic np adres AA-123-0 czyli alejka AA adres 123 a 0 oznacza ze jest to parter podjezdzacie pod ten adres AA 123 0 a tam co zostalo kilka kartonow z piwami powiedzmy 12 sztuk zgrzewek z piwami i wtedy shodzicie z wozka przerzucacie te 12 kartonow na wasza palete wyciagacie pusta z oczka i wkladacie swoja ktora uprzednio rozfoliowujecie zatwierdzacie w skanerze ze ja uzupelniliscie i jedziecie zrobic kolejna ktora nada wam system . Zeby nie bylo tak zle to mozecie trafic na uzupelnienie oczka ktore bedzie puste wiec nie przerzucacie nic najwyzej co wyciagacie pusta palete czasem sie zdarza taki scenariusz. kolejny przyklad macie REPL 4 jestescie na chemii tam towar jest dziwnie poukladany mianowicie czasami cala paleta nalezy do jednego typu towaru a czasami do 2 jak to rozumiec j uz wyjasniam Macie adres np BD 100-P1 do uzupelnienia z gory sciagneliscie palete z ciezkimi domestosami przykladowo mamy 100 kartonow na tej palecie podjezdzacie pod adres BD 100 i tam jest jedna paleta w oczku chodzi oto ze polowa palety to adres BD 100-P1 a druga polowa to adres BD 100-P2 system kaze wam uzupelnic adres BD100-P1i dolozyc powiedzmy 25 kartonow z tymi domestosami robicie to recznie : D rzecz jasna nastepnie zatwierdzacie i wkadacie te wasza palete na gore tam gdzie wysle was system i jest wolny adres na ktoryms pietrze i tak wkolko to zalezy od waszego rejonu a taka palete jest liczona jak 1,2 palety czyli jak bedziecie musieli przerzucic kazda palete jaka wam nada system i zrobicie ich powiedzmy 100 to w systemie macie 120 pkt ale kto chcialby ciepac po kilkadziesiat kartonow 100 razy prosty rachunek picker z PBS srednio robi od 600 do 1200 kartonow a RETRAKARZ jak ma pecha to i 2000 przerzuci BULK - wasza ewidencja czasu pracy jest na odcinku ZL bulki to tak zwane cale palety sciaga je RETRAKARZ z gory i odwozi na rampy zaladunkowe norma 160 palet sciagnietych na zmiane zero przerzucania czysta praca wozkowego SU- czyli retrakarz z uzupelnieniami recznymi czyli jak picker potrzebuje jakis towar a ma puste oczko dzwoni na podany wczesniej numer do takiego RETRAKARZA i czeka az on przyjedzie z paleta i uzupelni miejsce towarem jest to odcinek nie normowany RETRAKARZ pracuje na telefon tylko gdy ktos zadzwoni rownie dobrze moze uzupelnic 1 oczko a moze 20 ale nie jest to 120 palet jak inni RETRAKARZE z REPLa 1,2,3,i4 PUT oznacza putaway czyli na rampach przyjeciowych jest przyjeta paleta taki RETRAKARZ co ma na Rozpisce RT PUT jezdzi na przyjeciach i wklada palety na gore oczywiscie ma norme 195 palet na 8 godzin pracy jak to wyglada podjezdzacie na rampe numer np 146 ktos tam rozladowal przyprawy ktore sa w umieszczone regalach w alejce BA a ta alejka jest na przeciwko rampy nr 117 czyli macie z towarem przejechac 29 ramp i wlozyc ja na ktores pietro ktore nada wam system macie na to dokladnie 2minuty 13 sekund tak srednio wyliczylem czyli wez palete z rampy zeskanuj i jazda na gore z nia gdzie system pokaze itak 195 palet caly czas tylko jezdzisz nie ma czasu na gadanie :)

Cyfron RT
@pickero

Czlowieku widzę ze pojecia nie masz o tej pracy, jak jesteś cienki bolek to marudzisz jak większość agencyjnych, mieso armatnie, na odstrzal. Dobra robota, nieźle platna, wcale się nie zmęczysz tak jak to wypisują tutaj inni.

pickero

Norma jest do wyrobienia czasem jest lekko czasem ciezko zeby odwiedzic 550 adresow to trzeba spikowac 550 kartonow oczka ,adresy puste nie sa liczone do normy chociaz musicie je odwiedzic by je wyzerowac ale kierownicy maja to gdzies ze straciliscie czas na puste adresy, Powiedzmy ze zrobiliscie 549 oczek czyli adresow wasze swiatlo to zolty kolor :D inna wersja macie 1199 kartonow tez dostaniecie zolty kolor :D Jesli chodzi o drukowanie misji mozecie dostac misje na jedno oczko lub nawet 400 oczek zalezy ile etykiet dostaniecie i jaka alejke macie do spikowania. Z tym ze na te 400 nie liczcie jest to jak strzal w lotto rzadko sie zdarza. PT Przyjecie towaru odcinek pracy na ktorym zawsze macie zielone swiatlo zarowno dziewczyny ktore przyjmuja towar i faceci ktorzy maja rozladunki tak zwany odcinek bez normy po prostu robicie jak jest robota. ZL Zaladunki jazda wozkiem zaladunkowym ladowanie palet i rolek z towarem ,na naczepy lub solowki, plombowanie i to wszystko odcinek gdzie zawsze dostajecie zielone swiatlo czasami sie zdarzy ze kierownik da wam zolte ale to rzadkosc stanowisko pracy nie normowane XD czyli crossdock tu jest wywozenie calych palet na rampe, rozladunki towaru crossdockowego,przyjmowanie tego towaru, pickowanie towaru z palety na rolki lu inne palety odcinek nie normowany zawsze macie zielone swiatlo po prostu robicie jak jest robota

pickero

Witam postaram sie opisac Tesco magazyn od podszewki . Zacznijmy od zwyklego dnia magazyniera przyjezdzasz na parking parkujesz zazwyczaj kilkaset metrow od głownej bramy i kołowrotka by go przejść skanujesz swoj identyfikator . Nastepnie idziesz 10 metrow do wejscia potem schodami w gore po chwili mijasz kanciapę ochrony i tu są dwa scenariusze jesli masz cos do oklejenia np wode batonik czekolade lub nawet termos to musisz to okleic inaczej przy wychodzeniu lub w trakcie przeszukania twojej szafki pracowniczej lub ciebie samego na magazynie mozesz okazac sie złodziejem :D bo to cos co wniosles moglo byc na magazynie wtedy sa konsekwencje tak zwana nota służbowa. Druga opcja mijasz kanciape ochroniarzy i pracownik ochrony kaze ci dmuchnąc w alkomat sprawdza czy nie jestes na podwojnym gazie nie kazdego sprawdza ale mozesz komus sie nie spodobac i bedziesz dmuchal kazdego dnia . Idziemy dalej takim pomostem kilkadziesiat metrow nad hala z ktorej juz widzisz rampy zaladunkowe i regały wysokiego skladowania. Nastepnie konczy nam sie ten pomost otwieramy drzwi od pierwszego holu i tu mamy po prawej stronie dzial personalny i wszystkie wazniejsze szychy administracyjne. Po lewej stronie sa szatnie najpierw damskie a po kilkudziesieciu metrach meskie.I kazdy magazynier by wiedziec jaki odcinek (stanowisko pracy) go dzis czeka musi przejsc az do drugich drzwi meskiej szatni i tam na scianie kolo tych drzwi jest rozpiska gdzie kto idzie. Zarowno fresh jak i groserka maja tam swoje rozpiski i jak jestes dziewczyna to wracasz sie przebrac do szatni czyli naginasz w najgorszym wypadku 120 metrow spowrotem i sie przebierasz zgodnie ze stanowiskiem pracy. jesli o nie chodzi to na groserce sa nastepujace odcinki czyli stanowiska pracy XD potocznie cross dock, PBS czyli picking , ZL to zaladunki , PT to przyjecie towaru faceci maja zawsze rozladunki jak tam trafiaja. I najgorszy RT oznacza retrak wozek wysokiego skladowania . Na freshu jest mniej to PT, ZL, i PBL czyli picking nadmieniajac na freshu jest temperatura 1 stopien Celsjusza i 12 stopni sa to jakby dwa dzialy mozecie trafic gdziekolwiek jesli jestescie z fresha. OCENA twojej pracy kazdego dnia sa trzy kolory czerwony , zolty, zielony, Czerwony nie masz normy, zolty zrobiles 85% normy lub powyzej az do 99,99% zielony kolor to 100% normy lub powyzej Groserka Picking PBS W magazynie grosery jest kilkadziesiat alejek regalowych ponumerowanych od AA do BU czyli AA.AB,AC, AD i tak az do AZ i nastepnie od BA, BB, az do BU poruszamy sie w nich wezykiem czyli wjezdzamy przykladowo w alejke AA wyjzedzamy z niej nastepnie wjezdzamy w AB i tak wkolko proste jak drut. Jesli pamietacie alfabet to sie nie zgubicie w regalach. Przykladowo mamy odcinek pracy PBS czyli picking norma to 550 odwiedzonych adresów potocznie mowimy oczek lub 1200 kartonow, praca polega na jezdzie wozkiem z dlugimi widlami i kompletowaniu towaru w regałach na nosnik moze to byc paleta albo rolka to wszystko zalezy od misji jaka zostala nam przydzielona w momencie drukowania. A teraz najlepsze w tesco jest rownouprawnienie jesli chodzi o picking jesli jestes dziewczyna i wydrukowalas misje np zaczynasz w alejce AA to tam sa alkohole piwa wina bedziesz miala ciezka przeprawę a dlaczego bo to twoja misja musisz ja zrobic nikt sie z toba nie zamieni misjami a juz tym bardziej na najgorszej alejce. Kartony waza od kilku kilo do okolo 28kg. Facet sobie poradzi a kobiety kobiety musza sobie jakos poradzic ;/ w kodeksie macie dziewczyny podnosic max 20kg w porywach to znaczy kilka takich ciezkich kartonow na godzine a na tej alejce trzeba byc pudzianem :D zreszta nie tylko na tej ale o tym pozniej. A teraz oco chodzi z tymi oczkami adresami i kartonami adres czyli oczko jest to mijesce paletowe w regalach na poziomie zero czyli parterze skad pobieramy towar . A wiec tak mamy PBS czyli pickujemy towar z drukarki dostalismy misje powiedzmy alkohole jedziemy w alejke AA bo tak pokazuje nam skaner skanujemy adres wskazany na skanerze i pokazuje nam sie ilosc kartonow jaka mamy wziąć z tegoz adresu , nastepnie zatwierdzamy i tak wkolko az skonczymy misje wtedy odstawiamy palete na rampe, Podjezdzamy pod drukarke skanujmey ja dostajemy kolejna misje i dalej tak samo. Jesli chodzi o picking to mozemy trafic na alkohole, chemia proszki plyny do prania , karme dla zwierzat, wody butelkowane, maki cukier, to sa ciezkie towary ale sa tez i lekkie papier toaletowy, reczniki, lekka chemia czyli kosmetyki, platki,podpaski, itp pasty do zebow dezodoranty, przyprawy , slodycze, ciastka , czekolady, wszystko zalezy od misji jaka dostaniemy od drukarki, Norma jest do wyrobienia czasem jest lekko czasem ciezko zeby odwiedzic 5

DC

jak tam dojechać autobusem??

DO e.z- szukaj lepiej gdzie indziej

e.z

Szukam pracy.Chciałabym wiedzieć jak tam się pracuje,czy przyjmują kobiety do pracy, i czym one się zajmują.Tak ogólne chciałabym się dowiedzieć czy warto tam się przyjąć, czy szukać pracy gdzie indziej.

Groserka
@e.z

Tak to jest pod firmą, bo Twój współpracownik stwierdził że etykieta jest do 4 literek i ją wyrzucił, a żeby kierownik nie dostał po głowie daje byle komu żeby zrealizować

mim

popieram Groceryyy istny małpi gaj walka o palety i kierownik wciskający na siłe palety do (usunięte przez administratora) po 10 sztuk czy mix po 6 kartek

Uwoniony

popieram

Groceryyy

Wszystko fajnie i pięknie , robota za te 1800 całkiem dobra, ale ... no właśnie ..... 90 % ludzi tam pracujących to ostatnie chamy i prostaki , kierownicy ? Tylko potrafią żółte i czerwone światła wystawiać za byle pierdołe pomimo że wiedzą , że za 3 żółte już masz żółte miesięczne i wbrew pozorom dużo wtedy do planu naprawczego nie bedzie brakowało . Jedzenie na stołówce płatne a mimo to niejadalne ! O regeneracji dla freshowych już nie wspomnę bo to już istne pomyje dla świń.Kolesiostwo tutaj przekracza wszelkie granice, wszystkie lepsze stanowiska obsadzone przez wujków , ciocie , kuzynki , żony i tak dalej. Normy? w PBSie na ogół do zrobienia , raz jest lżej raz gorzej , na RT nie raz nie do zrobienia bo przez nierobów wybierających częściówki na przyprawkach podnieśli ...znowu.O normach na freshu wszczególnie u facetów nie wspomne bo to istna kpina , z Fresha ludzie uciekają drzwiami i oknami co mnie z resztą nawet nie dziwi. Kiedyś było lepiej , teraz to (usunięte przez administratora) Jesli nie szanujesz siebie i swojej pracy Tesco jest dla Ciebie, tylko uważaj na innych magazynierów bo co poniektórzy to powinni teraz w pierdlu siedzieć , pełny kryminał . Ogólnie NIEPOLECAM ! A wszystkich którzy uwolnili sie z Centrum patologii Tesco pozdrawiam ! :)

tesco boy

Pakiet socjalny to tylko bony i paczki,nic poza tym nie ma. Magazyn gdzie na rt zarabiają wiecej? Np. CD LIDLa, CD Biedronki. Normy dzwigniete,do granic mozliwosci a nawet dalej. Przy obecnym systemie zarzadzania i pracy - nie do zrobienia w znacznej wiekszosci.Sorry.....zarzadzania nie ma. Obecnie najlepiej robic wszedzie oprocz rt. Duza odpowiedzialnosc,zawysoka norma przy Burrdelu panujacym na magazynie, a kasa taka jak na innych odcinkach. Bo jak mowi kiero JESTES MAGAZYNIEREM, u nas nie ma opeatora wozka wysokiego skladowania, alejak nie chcesz jezdzic to fochy, i obrazy. Obecnie kazdy kto jezdzi na rt narzeka, jesli wczesniej robil norme a teraz ledwo mu sie udaje, o ile wogole zrobi tzn.,ze cos jest nie halo. Ale zamiast wziac sie za kontrole stocku,kontrole systemu i inne dzialy ktore pie...dola robote calego magazynu to najlepiej zrzucic wszystko na bary zwyklego pracownika i wmawiac mu,ze jest niewydajny i malo pracuje. Akcja KAZDY POMYSL SIE LICZY -zenada. Podsuwasz pomysl, ktory jest rozsadny i szybki do wprowadzenia, z marszu odrzucony. Jesli juz zostaje cos zaakceptowane to: administracja - gratyfikacja finansowa, magazynier - bon na marne zarcie stolowkowe. Pelne FAIR PLAY. Niewiadomo dlaczego tez dostaja nagrody za pracodawce roku itp.skoro wiecej osob zwalniaja niz zatrudniaja. Ogolnie mozna tam pracowac ale nie jest to praca do ktorej wstajesz z checia i z usmiechem. Raczej tylko z obowiazku wobec rodziny.

TescoBoy

Realia: norma 140 repl norma 200 put PBS (pic/kompletacja) 1125 kartonów lub 550 adresów PBL na Fresh(u) norma 900 kartonów Pakiet socjalny to: 700zł (650 święta na Boże Narodzenie i 50 na znicze), wystarczy że weźmiesz nadgodziny a wartość przyznanych bonów dla ciebie spadnie do ok 400-450zł, więc nie warto brać nadgodzin, chyba że wiesz z których miesięcy będą obliczać twoje średnie wynagrodzenie! Wypłata: Do roku 1.8, po roku 1.95/2.0 łącznie z dodatkiem nocnym. Dodatek nocny to 20% dziennej stawki. Każdy magazynier zarabia tyle samo, różnica jest przy ilości nocnych zmian. Najgorzej za te pieniądze jest pracować w PBL, PBS i retraku, bo widzisz że inne stanowiska zarabiają tyle samo a robią lżejszą pracę, tzn: rozładunki, przyjęcia towaru (te baby co liczą towar rozładowany), załadunkowi i sławetne MM-ki (dziewczyny co liczą towar znajdujący się w regałach, norma 170 policzonych palet towaru). Jeśli ktoś będzie miał plecy, farta to będzie miał lekko w tesco na bojkowskiej!

micro

Wszyscy narzekają a pozytywów nie ma Waszym zdaniem. Narzekacie na normy. Osoba, która sumiennie wykonuje swoje obowiązki spokojnie jest w stanie normę zrobić. Te opinie wydaja kombinatorzy i osoba które chcą przyjsc posiedzieć przez 7,75h. Znajdźcie mi prace w Gliwicach na stanowisku magazyniera za podobne pieniążki i pakiet socjalny... Życzę powodzenia. Jeśli komuś praca nie odpowiada zawsze moze ją zmienić. Nikt nikogo nie trzyma na silę. Jest to dość młody magazyn i sprzęt jaki mamy w chwili obecnej zupełnie nie przypomina tego z początku jak sie otwieraliśmy a to dlatego że nie szanuje sie czegoś co nie jest swoja własnością. Ja nie narzekam tylko pracuję bo sam sie na tę prace godzę.

aaa

Jedno mnie cieszy ,że zakończyłem prace w tej dziurze.Początkowo przez stafsyf później tesco ,jedynie czego żałuje to że tak poźno:)teraz do pracy idę na luzie mam spokojne życie bez norm,mobingu,oglądania dziwnych kierownikow jobcard przerw co do minuty i spadajacej normy po przerwie,chodzenie na papierosa 500 m w zimie,pracy w swięta i weekendy,urlopu rok do przodu i inne tesco wynalazki za marniutkie 1.8 .Pracę wspominam bardzo milo w szczególności ich miny jak dałem wypowiedzenie.Pozdrawiam pracowników tesco i agencji

Tescowy

ludzie nie idzcie tam do prcy tam obsady sa pochytane znajomosci badz rodzina bedziesz szmacony na lewo i prawo kazdy ma cie w (usunięte przez administratora) zarobisz 1800 zl a bedziesz muasial pracowac w weekendy swieta ten grafik jest zjebany ludzie omijacie tesco nie kupujecie bo drogo

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Dystrybucja - Gliwice

• Jak się pracuje w Tesco Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Dystrybucja?

Kandydaci do pracy w Tesco Dystrybucja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Dystrybucja