Opinie o Apteka Staromiejska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Apteka Staromiejska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apteka Staromiejska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Staromiejska Sp. z o.o. w Gliwice

Barbara

Cześć widzę ze ostatnio to tu sami mgr pisali a mnie bardziej ta perspektywa technika obchodzi? Były tutaj komentarze ale trochę się rozczarowałam, to prawda że traktują techników jako taką pomoc tylko? I po macoszemu ogółem ? Niefajnie…

minister zdrowia
@Barbara

Cześć, wszystkich traktują niefajnie, w zależności od potrzeby chwili, byłem świadkiem wyzwisk, krzyków, premie pod stołem, jakieś insynuacje, oskarżenia zawoalowane, które do osób których dotyczyły docierały drogą okrężną, rozplotkowani kierownicy i szefostwo, nie każdy się w tym odnajduje. Takie zarządzanie przez chaos i skłócanie pracowników chyba dla sportu przez szefostwo.Mega wiocha. Polecam poczytać opinie na drugim profilu pracodawcy pod nazwą corax sp. z o.o.. ta, dużo piszą pracownicy byli oczywiście. O tym jak jest naprawdę świadczy duża rotacja i to, że często szukają pracowników. Tam gdzie dobrze się dzieje , tam raczej pracowników ciągle nie poszukują bo ludzie się trzymają apteki w której jest dobrze.

Agata Nowy wpis
@minister zdrowia

Troszkę się dziwię, że nie widzą w sumie w tym problemu, tylko zapychają nowymi tak jak piszesz. Ale jest tu może ktoś kto miałby wpływ na to wszystko, żeby móc te warunki zmienić? Czy raczej z tym nic się nie da zrobić i już zawsze tak toksycznie będzie?

Minister zdrowia Nowy wpis
@Agata

Toksyczne jest szefostwo więc kto ma to zmienić? Najlepiej omijać z daleka i już. Braki personelu ogarniają choćby stażystami technikami którzy stoją sami na zmianie a słyszałem nawet o ukraińskiej sprzątaczce obsługującej pacjentów ale w to aż trudno uwierzyć więc nie wiem czy to prawda. Podobno jak kierownik się dowiedział to natychmiast rzucił wypowiedzenie ale może to tylko plotka .

Agata Nowy wpis
@Minister zdrowia

W sensie, że wyrzucił ją za jakąś plotkę tylko? Przecież tak jak mówisz na raczej nie pozwoliliby, żeby cokolwiek przy nich robiła. Ale tę plotę to od kogo słyszałeś? Na mieście ludzie tak na nich gadają?

Minister zdrowia Nowy wpis
@Agata

Pod nieobecność kierownika w aptece , na weekend postawili ukraińska sprzątaczkę do obsługi, kierownik wrócił i o wszystkim się dowiedział no i rzucił wypowiedzenie. Byli pracownicy tak opowiadali.Podobno wtedy z jednej apteki zwolniły się jeszcze oprócz kierownika dwie technicznie właśnie że względu na te zagrania szefostwa,ale to nie u mnie w aptece także szczegółów nie znam

James

Apteki NOVUM należą obecnie do firmy Corax. Opinię o tej firmie już napisałem, ale ponieważ obie nazwy są w obiegu, co może kogoś wprowadzić w błąd, powtórzę. Absolutny brak profesjonalizmu, zero szacunku dla pracownika, jednoosobowe zmiany w aptece, absurdów było więcej, ale szkoda mi czasu na wypisywanie wszystkich. To najgorsza firma, w jakiej miałem okazję pracować w swojej dziesięcioletniej karierze farmaceuty. Zamierzasz tam iść? Szkoda także Twojego czasu...

Minister zdrowia
@James

Wszystko niestety się zgadza,a najbardziej zadziwiające jest to, że panowie stojący na czele firmy są farmaceutami,co jeszcze dodatkowo źle świadczy o tej firmie.Brak szacunku do pracowników bez względu na zajmowane stanowisko,kreowanie konfliktów między pracownikami a później szkolenia z budowania zespołu.Moxns napisać książkę o tej firmie

Doda
@James

Napisz co jeszcze tam się działo, myślę żeby złożyć CV , jestem mgr farmacji,pracowałam w wielu aptekach w których absurdów nie brakowało. Chciałabym dowiedzieć się więcej bo mało mnie już dziwi jeśli chodzi o apteki.

Kinga

To firma ma dwie nazwy?

Faramceuta

Generalnie stażysta technik pomylony z pomocą apteczną totalna porażka szkoda czasu na taką zabawę. Odpowiedz kierownika ciągle taka sama daleka droga do okienka.

Włodek
@Faramceuta

Nie ma takiego :D ale luczą się obciagary !!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Apteka Staromiejska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nieźle

Pracowałam nie polecam wypowiedzenie dostałam 5minut przed końcem pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Staromiejska Sp. z o.o. - Gliwice

Apteka Staromiejska Sp. z o.o.
  • Tadeusza Kościuszki 30 lok. 1
    44-100 Gliwice

Apteka Staromiejska Sp. z o.o.