Opinie o Novum Apteka w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Novum Apteka, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Novum Apteka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novum Apteka w Gliwice

Maja Nowy wpis

Zaniepokoiły mnie poniższe wypowiedzi. Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na ten temat? Bo minęło już trochę czasu od napisania ich. Może po nowym roku coś się zmieniło? Czy wszelkie problemy z konfliktami były zgłaszane komuś wyżej? Podjęto w tym kierunku jakieś kroki?

James

Apteki NOVUM należą obecnie do firmy Corax. Opinię o tej firmie już napisałem, ale ponieważ obie nazwy są w obiegu, co może kogoś wprowadzić w błąd, powtórzę. Absolutny brak profesjonalizmu, zero szacunku dla pracownika, jednoosobowe zmiany w aptece, absurdów było więcej, ale szkoda mi czasu na wypisywanie wszystkich. To najgorsza firma, w jakiej miałem okazję pracować w swojej dziesięcioletniej karierze farmaceuty. Zamierzasz tam iść? Szkoda także Twojego czasu...

Minister zdrowia Nowy wpis
@James

Wszystko niestety się zgadza,a najbardziej zadziwiające jest to, że panowie stojący na czele firmy są farmaceutami,co jeszcze dodatkowo źle świadczy o tej firmie.Brak szacunku do pracowników bez względu na zajmowane stanowisko,kreowanie konfliktów między pracownikami a później szkolenia z budowania zespołu.Moxns napisać książkę o tej firmie

Doda Nowy wpis
Kandydat
@James

Napisz co jeszcze tam się działo, myślę żeby złożyć CV , jestem mgr farmacji,pracowałam w wielu aptekach w których absurdów nie brakowało. Chciałabym dowiedzieć się więcej bo mało mnie już dziwi jeśli chodzi o apteki.

Kinga Nowy wpis

To firma ma dwie nazwy?

Faramceuta

Generalnie stażysta technik pomylony z pomocą apteczną totalna porażka szkoda czasu na taką zabawę. Odpowiedz kierownika ciągle taka sama daleka droga do okienka.

Włodek
@Faramceuta

Nie ma takiego :D ale luczą się obciagary !!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nieźle

Pracowałam nie polecam wypowiedzenie dostałam 5minut przed końcem pracy

Czy twoim zdaniem firma Novum Apteka w miejscowości Gliwice to świetne miejsce na zrobienie kariery? Wypowiedz się i dodaj komentarz. Twoja opinia dla wielu osób szukających pracy może być zawodowym drogowskazem.

Zostaw merytoryczną opinię o Novum Apteka - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Novum Apteka