Opinie o Corax Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Corax Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Corax Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corax Sp. z o.o. w Częstochowa

Oooo ej widziałam niżej wpis, że jak kończy się umowa, to negocjowane są nowe warunki. Super. A jak rozumiem, chodzi też o kasę, czyli negocjowana jest lepsza pensja, tak? I jak kończy się pierwsza umowa, to taka podwyżka pensji to ile wynosi? Bliżej 200 zł, czy może 600 zł? Czy negocjowane warunki to też dotyczy bonusów, premii, benefitów?

CORAX
@Madzia

Jeśli jest pani zainteresowana na poważnie pracę ,zapraszam na rozmowę .

Mam teraz do wyboru kilka miejsc pracy i zastanawiam się gdzie najbardziej korzystnie byłoby mi wysłać zgłoszenie. Czytam stare ogloszenie dla technika farmacji i tam wspominali o stawkach na poziomie 4-5 tys. brutto na miesiąc. Pensje wzrosły od tego czasu, mogłabym więcej wynegocjować? Pracownicy są doceniani przy różnych okazjach jak np. święta?

Corax

W zależności od stanowiska, lat pracy czyli doświadczenie a także regionu w którym jest apteka. Najczęściej okres próbny to podstawowe wynagrodzenie. Dwie strony się poznają. W połowie okresu próbnego każda że stron już wie czego może się spodziewać więc łatwo ustalić nowe wynagrodzenie, bonusy, premię.

eryk
@Corax

podstawowe? to znaczy bez premii czy najniższa krajowa?Sieciówki dają premię po przepracowaniu pełnego miesiąca, jest to zawarte w regulaminach premiowania. Macie coś takiego? Bo patrząc po poprzednich wpisach do których się nie odnosicie w zaden sposób to jakoś to nie wygląda,

@pracodawca
@eryk

Doceniamy fachowców i ludzi pracowitych. Zespół nie chce pracować z rozczeniowcami, którym wszystko się należy a którzy są mało wydajnie i zrzucają obowiązki na koleżeństwo. Zespół sam dobiera sobie współpracowników dlatego początkowe umowy są na czas określony. W pracy musi być miło i przyjemnie.

Eryk
@@pracodawca

Ja nie pytam o to kogo dobiera zespół tylko o pensję. Co do doboru przez zespół to wystarczy poczytać niżej jak to wygląda. Najniższej krajowej to nawet w Biedronce już nie dają na próbnym a kwalifikacje w aptece to chyba większe są wymagane. Typowy Januszex jak widać. Wszyscy źli tylko zrzucają wszystko na kolegów a chęć dobrego zarobku to postawa roszczeniowa.

Kuba
@Eryk

No wiesz. Może niech napisze ktoś z pracowników, na ile satysfakcjonujące są ich zarobki, zważywszy na robotę, która jest do wykonywania? Po okresie próbnym, ile może wynieść pensja zasadnicza i w oparciu o co wypłaca się premie, bonusy?

Eryk Nowy wpis
@Kuba

Wypłaca się chyba a przynajmniej powinno jak w każdej porządnej sieci w oparciu o regulamin premiowania i wynagradzania .Tak jest np. w doz, gemini, dr max. Unikanie odpowiedzi jest dziwne bo odpowiedź jest prosta i logiczna.

Madzia Nowy wpis
@Eryk

A czy tutaj system premiowania jest zapisany w umowach pracowników? Bo ja zastanawiam się za co można dostać premie, za wysoką sprzedaż czy polecanie określonych produktów? I od jakich kwot w ogóle zaczynają się te dodatki?

CORAX Nowy wpis
@Madzia

Jeśli jest pani zainteresowana na poważnie pracę ,zapraszam na rozmowę .

Czy dobrze rozumiem, że bezterminową umowę o pracę można tu dostać po ponad 8 latach umów czasowych? Skoro umowa na okres próbny jest zawierana na 3 miesiące, a takich okresowych umów może być nawet 33 - to łącznie min. 99 miesięcy? Czy ktoś doczekał tej stałej umowy, żeby potwierdzić?

Jakie są warunki zatrudnienia w Corax Sp. z o.o.?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Corax Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy w Corax Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

SZEF

Od pierwszego dnia umowa o pracę .Pierwsza umowa jest na 3 miesiące .

Emilia
@SZEF

Przedłużanie pierwszej umowy na jaki czas potem jest? Jest jakaś szansa mieć już umowę na stałe? I czy wiąże się to z jakimis podwyżkami?

SZEF
@Emilia

Do 33 miesięcy są umowy czasowe. Po tym okresie umowa na stałe. Po zakończeniu każdej umowy czasowej ,negocjujemy nowe korzystniejsze warunki.

Wanda

Piszę, bo jestem zainteresowana pracą tutaj jako Technik Farmacji. Mnie interesują warunki pracy. Jest napisane, że dają umowę o pracę. Czy ta pierwsza umowa jest od razu o prace, czy jakas inna? I na jaki okres? Na czas nieokreślony od razu? Jak to wygląda pod tym kątem?

@Wanda

Proszę zapytać wprost pracodawcy, wysłać CV porozmawiać.

Czytam te opinie i jestem w szoku!! Pracuje w Corax od niespełna roku. Żadna z tych opinii w mojej ocenie nie jest zgodna z prawdą, albo jest conajmniej wyolbrzymiona!! Premie na jasnych, czytelnych warunkach, NIC POD STOŁEM!! Uczciwa zapłata za pracę w weekendy i w godzinach nocnych. Atmosfera w aptece to już oczywiście kwestia zespołu... Szefowa naprawdę fajna kobieta!! Można z nią porozmawiać po ludzku, jak człowiek zrozumie, pomoże, doradzi. Oczywiście bywa, że się wkurzy i personel dostaje tzw. Zjebkę, ale bez rzucania mięsem i zazwyczaj zasłużenie. Bardzo mnie zdziwiły te negatywne opinie.

Alicja

premia jest wpisana jasno na umowie o prace i dlatego jest tak czytelna, o tym piszesz?

minister zdrowia

no to może zależy od rejonu Polski i inspekcji farmaceutycznej, albo po przegranych procesach przekalkulowali ryzyko.

jasiu

Co tam słychać w tej wesołej kompanii?

Maja
@jasiu

A co od wesołej kompanii ciekawego chciałbyś usłyszeć? ;)

jasiu
@Maja

Miałem na myśli corax, ten gang Olsena, może już inspekcja pracy ich odwiedziła albo coś innego?

Maja
@jasiu

No ja właśnie widzę jakieś info o rozprawach w sądzie, może to jakieś nawiązanie do tego?

Ile jest zmian w Corax Sp. z o.o.?

Czterobrygadówka, prawie

@była pracownca

Właścicielka szczyci się ilu to ona nie ma magistrów, a tak naprawdę we wszystkich aptekach ich brakuje. Firma który cały czas szuka pracowników. Na stanowiskach kierowniczych panie, które sprzedałyby cię żeby przypodobać się właścicielce - której działania niewiele mają wspólnego z obowiązującymi przepisami, ale do rzeczy: - obiecanej premii nie było przez kilka pierwszych miesięcy - wielkość premii to widzimisię właścicielki i kierownika apteki (oczywiście pod stołem - BEZ PODATKÓW) - płacą (oczywiście pod stołem -BEZ PODATKÓW) za sprzedaż towarów z krótkimi datami ważności - więc opisana tu na stronie sytuacja z Polkowic to nie jest jakiś przypadek, że ktoś sprzedał coś z krótką datą. - w jednej z aptek zamiast zwolnić kierowniczkę, która rzucała mięsem na pracowników, zatrudniono psychologa, który jeździł po WSZYSTKICH APTEKACH i szpiclował jakie są stosunki między pracownikami. Finał był taki, że kierowniczkę zostawiono, a dziewczyny przeniesiono do innych aptek. Mogłabym jeszcze dużo napisać, ale wtedy moja opinia nie byłaby już anonimowa. Generalnie - dużo obiecują, mało spełniają, liczy się pieniądz nie człowiek, na każdym kroku jakieś przekręty - a to faktury na towar który fizycznie nie przyszedł, a za chwilę jest korekta żeby wyciągnąć rabat od firm; listę obecności oczywiście trzeba podpisywać inaczej niż się pracuje - bo są dwie listy (jedna oficjalna a druga faktyczna - bo przecież prawo pracy jest dla ciemniaków)), z urlopami (usunięte przez administratora) na kółkach. GENERALNIE NIE POLECAM I ODRADZAM - A JESLI JUZ TAK TO WSZYTSKO NA PAPIERZE - ŁĄCZNIE Z PREMIAMI BO CH..JA DOSTANIECIE. pozdrawiam Anna Aptekarka

minister zdrowia
@@była pracownca

to wszystko prawda, słyszałaś,że podobno ktoś z byłych pracowników wygrał w sądzie z nimi?ja jeszcze pracuję ale już straciłam cierpliwość i się rozglądam za zmianą.

Iwan
@@była pracownca

Bo to prawda, szkoda,że nie wypowiedziała się tutaj osoba która wygrała z nimi w sądzie, z tego co wiem to wygrała w obu instancjach bo się odwoływali a należność odebrał komornik.

Jaka umowa obowiązuje w Corax Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

corax

3 miesiące

Jarosław
@corax

Potem dają na czas nieokreślony? Czy nie?

@Jarosław

Jak ja zaczynałem pracę to trzecia dopiero była na stałe, teraz nie wiem

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Corax Sp. z o.o.?

corax

są wypłacane premie ,nagrody i stażowe

obiecanki cacnki

wypłacają na lewo według własnego widzimisię, albo za odsprzedaż gniotów

Bajla bajla
@corax

Szanowny pracodawco, co ty na to? Czyżby brakło słów?

johan
@Bajla bajla

chyba naprawdę zabrakło słów. A tak pani prezes ładnie wygraża pracownikom na google pod opiniami o aptekach. Za to na fecebooku ocena 5 i opinie pisane przez obecnych pracowników a nawet zięcia

Piotrek Wawrzynowicz

Apteka w Polkowicach sprzedaje prawie przeterminowane leki nie zostałem poinformowany o tym przy sprzedaży . Nie polecam

Corax
@Piotrek Wawrzynowicz

Panie Piotrze, bardzo proszę zwrócić lek do apteki. Oddamy pieniądze.. Wyciągnę konsekwencje wobec osoby która dokonała takiej sprzedaży. Leki na miesiąc przed końcem daty ważności zostają wycofane ze sprzedaży. Ktoś musiał to przeoczyć. Bardzo przepraszam. Pozdrawiam Małgorzata Bieńkowska - właściciel

@Piotrek Wawrzynowicz
@Corax

Chyba pani żartuje, że będe tracił czas na was. Wiecej tam nie pojdę i tyle!

@klient
@Corax

Szanowna pani! a od kiedy to jest możliwość zwrotu leku do apteki ? Bo wychodzi na to, że z prawem są państwo na bakier...

@@klient

Przyjmują,bo sprzedadzą następnemu klientowi, nic się nie marnuje proszę mi wierzyć

Klient

A ja się zastanawiam jak Corax odniesie się do tych opinii byłych pracowników i czy w ogóle ,do opinii klienta się odniósł. Grożąc osobie sprzedającej konsekwencjami co raczej potwierdza to ,co piszą byli pracownicy. Z tych opinii wyłania się obraz firmy wręcz patologicznej a tolerowanie kierownika wyzywającego personel to tolerowanie mobbingu i przyzwalanie na niego.Na szczęście to nie Facebook gdzie można usuwać negatywne komentarze i zamieszczać pozytywne pisane przez obecnych pracowników firmy i znajomych. Tylko nie piszcie,że byli pracownicy są byli bo byli niedobrzy. Wygląda na to,że to ludzie myślący, którzy nie dali sobą pomiatać.

Aga

Powiedzcie czy są w ogóle szanse na pracę w w firmie? Bardzo mało opinii o samej pracy zostawiliście, jest dobrze?

Minister zdrowia

A czym jesteś zainteresowany? praca u nich? Poczytaj komentarze na Fejsie, opinie pod ich aptekami i odpowiedzi potencjalnego pracodawcy i masz odpowiedź,plus wszystko co poniżej

Minister zdrowia

Dodam jeszcze jak pan na dole, typowy polisz biznes u Janusza biznesu że wszystkimi atrakcjami które temu towarzyszą

Barbara

Jak długo czeka się na odzew z Corax? Miałam rozmowę i nie zapytałam o ten ważny szczegół. Pomóż proszę.

Zenobiusz
@Barbara

Jeżeli nie zdecydowali się na Panią to pewnie nie poinformują

Zenobiusz
@Zenobiusz

Ze swojej strony podobnie jak Pan poniżej nie polecam zdecydowanie

James

Miałem okazję pracować na stanowisku kierowniczym w jednej z aptek należących do sieci Corax i, niestety, nie wspominam tego okresu najlepiej. Co było nie tak? Wyobraź sobie minimalną obsadę apteki, a następnie podziel ją przez dwa. To co otrzymasz to Twój zespół, o ile można to tak nazwać. Oczywiście kiedy decydowaliśmy się na wzajemną współpracę, było mówione zupełnie co innego... Druga sprawa to spora ilość różnych koordynatorów, "pomagierów", którzy coś Ci narzucają, ale z reguły nie są w stanie nic załatwić. Trzecia, najważniejsza kwestia to kompletny brak szacunku do pracownika. Są mili, kiedy Cię zarudniają i arogantcy, kiedy podsuwają Ci pod nos wypowiedzenie. Pomiędzy jest wyjątkowo mało komfortowa praca. Taki typowy "polish business" :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Corax Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Corax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corax Sp. z o.o.?

Corax Sp. z o.o.
  • Makuszyńskiego 79