Opinie o Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j. w Częstochowa

Skończyłam niedawno studia i szukam pracy jako magister farmacji. W tej aptece często są rekrutacje czy raczej kameralny zespół mają? Jak oceniacie zarobki w porównaniu do sieciówek? Jakiekolwiek benefity są oferowane pracownikom? Fajnie byłoby chociaż na święta premie dostawać.

Marcel

Nie mam żadnych spostrzeżeń. Praca przyjemna, ludzie pozytywnie nastawieni. Wypłata jak najbardziej okej. Myśle, że zostanę tu na długo.

Chwila chwila Nowy wpis
@Marcel

Tylu mężczyzn tu zabrało głos w dyskusji a w całej sieci może jest ich 7-8, reszta kobiety. Hmm podejrzane.. :)

Marek Nowy wpis

Przełożeni ludzcy a praca dobrze płatna - tak to opisywano niespełna pół roku temu. Więc może tak jakiś konkret, co do kwoty wynagrodzenia dla technika farmacji?

Bp Nowy wpis
@Marek

Lepiej będzie zapytać u źródła - u właściciela aptek

Michal

Profesjonalne podejście do klienta. Zamawiałem antybiotyk i miałem w związku z tym kilka pytań. Na miejscu świetnie przygotowani farmaceuci. Uzyskałem konkretną odpowiedź na naprawdę trudne pytania bo chodziło o interakcje zamawianego leku z innymi, które biorę codziennie gdyż jestem cukrzykiem. Byłem wcześniej w trzech aptekach ale tam nikt nie umiał mi odpowiedzieć na pytania które chciałem. W tej aptece bez problemu uzyskałem potrzebne mi informacje. Brawo dla osób które tam pracują . Od razu widać że nie pominęli się z powołaniem i w profesjonalny sposób podchodzą do swojej pracy. Oby więcej takich aptek a zwłaszcza osób kompetentnych zajmujących te stanowiska. Polecam śmiało bo wiedza jaką posiadają osoby tam pracujące jest chyba na najwyższym poziomie . Dla mnie szóstka z plusem . Polecam

Joanna
@Michal

Tak naprawdę o takie rzeczy powinieneś pytać lekarza a nie farmaceutę, to tak na przyszłość ! Gdy ten drugi wprowadzi Cię w błąd i coś ci się stanie to kto za to odpowie?

Interakcje
@Joanna

A jak lekarz wprowadzi pacjenta w błąd i coś mu się stanie, to kto za to odpowie? Proszę nie rozpowiadać bzdetów, specjalistą od interakcji jest właśnie farmaceuta, który w czasie studiów poznaje zagadnienia z dziedziny biofarmacji, biotransformacji i farmakokinetyki, które są ściśle związane z wzajemnym oddziaływaniem leków. Lekarze nie nabywają takiej wiedzy w trakcie studiów, niestety, a później mamy problem wielolekowości wśród pacjentów, wzajemne wykluczanie się leków i mógłbym tak jeszcze wymieniać.

Brałeś udział w rekrutacji do Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Konrad

Mogę z czystym sumieniem polecić. Warunki naprawdę bardzo dobre, przełożeni bardzo ludzcy. Jestem zadowolony.

Polecam. Praca dobra, przyjemna i dobrze płatna. Ja jestem zadowolony.

Sandra

Nie rozumiem komentarzy o tym, że pensja jest beznadziejna. Ja zarabiałam bardzo dobrze, wiadomo ze cudów oczekiwać nie można, ale mnie to w 100% satysfakcjonowało. Wszystkie warunki pracy bardzo fajne oraz przełożeni to mili ludzie.

Mega mi się tutaj podoba, dosłownie na nic nie mogę narzekać. Polecam!

@Tomek

No widać bardzo pozytywnie to widzisz. ;p Skoro nie ma na co narzekać to może napisz co tu sobie najbardziej chwalisz w pracy. Płaca? Atmosfera?

borys

beznajdziejnie tylko...... wiekszość już tak zrobila

borys

praca fatalna pensja beznadziejna tylko uciekac większosc juz tak zrobiła

Jeszcze w życiu nie miałem lepsze pracy. To jest to i czuje się w tym świetnie. Warunki naprawdę dobre.

Milena

Gdybym miała okazje jeszcze raz złożyć tutaj swoje cv to na pewno bym to zrobiła. Naprawdę praca bardzo mi się podoba i w końcu trafiłam do miejsca z którego nie chce uciekać.

@Milena

A jeśli o cv mowa to opowiedziałabyś coś o swojej rozmowie tutaj?

Praca na bardzo dobrych warunkach oraz w bardzo miłej atmosferze. Nie mogę narzekać.

Miłosz

Pracowałem w jednej z aptek przez kilka lat i byłem naprawdę bardzo zadowolony. Gdybym nie otwierał swojej działaności bardzo chętnie pracowałbym tam dalej ponieważ bardzo podobała mi się ta praca oraz zarobki były bardzo przyzwoite.

Wiktoria
@Miłosz

Jaką masz na myśli - tak około chociaż - kwotę, mówiąc o tym, że zarobki bardzo przyzwoite? :)

Justyna

Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Pan kierownik to bardzo miły i pozytywny człowiek. Wynagrodzenie jak najbardziej mi odpowiada. Polecam każdemu spróbować

@Justyna

Ale to chyba jakieś wykształcenie trzeba mieć? Byle kogo z ulicy nie wezmą? Bo jeśli tak to chyba każdemu nie da rady jednak polecić. :(

Marzena Klys

Świetne zaopatrzenie, wyjątkowo profesjonalne podejście farmaceutek powoduje że bardzo lubię tu przychodzić po leki i kosmetyki. Bardzo miła obsługa. Panie , które tam pracują chętnie pomogą i doradzą w każdym problemie i chorobie. Szybkość i jakoś to mi się kojarzy z aptekami Medicus. Bardzo niskie ceny i dobre lokalizację sprawiają , że zawsze kupuję właśnie w tych aptekach. Widać gołym okiem że szefostwo dba o pracowników nie da się wyczuć sztuczności tylko miła i przyjazna atmosferę. Jeszcze raz polecam ja będę korzystała z ich usług tak jak do tej pory.

Patryk

Praca bardzo dobra. Nie jest ciężka, ale przyłożyć się do niej trzeba. Praca w miłej atmosferze jest dla mnie najważniejsza i to mam zapewnione w bardzo miłym zespole. Godziny pracy bardzo mi podpasowały nie było żadnego problemu aby właściciel porozmawiał ze mną i obydwoje ustaliliśmy ramy czasowe. Co do możliwości rozwoju to w tej aptece jest na pewno duża, ponieważ szkolenia sa nieodłączną częścią w tej pracy. Z pracy jestem, więc zadowolony i nie planuję zmiany na ten moment. Szczerze polecam. Negatywne opinie na temat tych aptek raczej do mnie nie przemawiają bo osobiście nie doświadczyłem żadnych negatywnych rzeczy, które są tu opisywane. Ale czasami to jest zrozumiałe bo każdy by chciał dużo zarabiać a mało się narobić. Ale cóż mi osobiście praca w tej aptece bardzo odpowiada a pracować trzeba.

Jacek

Chciałbym złożyć CV, ale widzę komentarze o niskich zarobkach, dlaczego jest aż tak źle...? Rozumiem, że pewnie pandemia mocno na to wpłynęła, ale z drugiej strony przecież apteki właśnie powinny na tym zyskać..jakieś skąpstwo szefa czy problemy firmy?

Agnieszka Zarebska

Robię w tej aptece zakupy od bardzo dawna i według mnie to najlepsza apteka w mieście. Kompletnie nie rozumiem negatywnych komentarzy które tu widze. Szczególnie podziękowanie dla Pana, który widać nie próżnował na studiach i zna się doskonale na farmaceutykach lepiej od niejednego lekarza. Zawsze miły i uśmiechnięty służący pomocą przy wyborze dodatkowych produktów. Nie spotkałam się ani razu z jakimś negatywnym zachowaniem. Polecam i śmiało mogę polecić tę aptekę.

Były stażysta

Nie polecam wyboru apteki amarantowej jako miejsca odbywania stażu. Stażysta jest traktowany jak pomoc apteczna i wykonuje ciężką pracę za darmo. Nie przygotowuje do pełnienia przyszłych obowiązków. Informacja o niskich zarobkach jest prawdą.

Dawid
@Były stażysta

Czy osoba odbywająca staż w Apteka Medicus ma szanse na to, aby otrzymać propozycję pełnego zatrudnienia po jego ukończeniu? Zastanawiam się, jak w Twoim przypadku to wyglądało.

Technik03
@Dawid

Każdy woli coś innego, ja pracowałam w 2 aptekach Pana Tysia, na współpracowników, jak kierowników nie mogę narzekać, jak wszędzie, trzeba dobrze trafić, są ludzie i ludzie, co do stażu jeśli dobrze wykonujesz swoje obowiązki to na pewno możesz liczyć na przedłużenie, nie wiem jak zarabia się w innych aptekach aczkolwiek pensja tu faktycznie na opłaty i życie raczej nie starczy. Pozdrawiam

Barbara
@Technik03

O kurcze... Zdanie o pensji strasznie zniechęcające. Naprawdę jest aż tak źle? Jestem załamana, myślałam że coś się poprawiło.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j.
3.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Al. N.M.P. 16
    42-200 Częstochowa

Apteka Medicus Anna Filipczyk Jerzy Tyś sp.j.