Opinie o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tesco Dystrybucja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Czy Tesco Dystrybucja oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Elza
@373

Jak obecnie wygląda sytuacja na Netto słyszałam że oprócz netto jest jeszcze jakiś piast czy to jakaś agencja ??? Jak zarobki i system pracy

Oki Nowy wpis

Chyba nie jest tajemnicą, że lata temu firma została wykreślona z rejestrów. W internecie też jest wiele artykułow na ten temat, w sumie zaciekawił mnie temat przy pisaniu pracy magisterskiej nt. zwolnień grupowych. Może ktoś wie coś więcej jak to wszystko się potoczyło? Pracownicy mieli jakąkolwiek pomoc ze strony firmy, związaną ze zwolnieniami?

Tesco już dawno tam nie ma więc skąd takie pytanie?Jest tam Teraz CL Netto...

Magdalena
@373

I cała kadra się do niego przeniosła ostatecznie czy jak to wyglądało podczas przenoszenia się?

Elza Nowy wpis

Olek

Firma spoko natomiast kto nią zarządzał i jak jest inna sprawa i to właśnie było jedno wielkie nie porozumienie kierownicy zmiany kierownicy zespołu ciała kadra zarządzająca ludzie bez podstaw exel itp trudno nawet powiedzieć że cokolwiek robili ludzie bez doświadczenia i wiedzy chce zobaczyć gdzie będziecie teraz pracować bo ludzie to was będą długo pamiętać ???? jak ich traktowaliscie i jak ta firma miała funkcjonować na jednym CD około 80 kierowników którzy nic nie umieli dopilnować . Naprawdę czegoś takiego nigdzie nie zobaczycie zastanawiam się jak można tak wielka korporacje zamknąć i tak zniszczyć taką firmę bo jako firma to była jedna z lepszych na rynku

ola
@Olek

pracowałam 10 lat ,potwierdzam twoje słowa

Rick Nowy wpis
@ola

Czy magazyn netto jest powiązany z jakimś innym magazynem bo kolega mówił że wody jakieś a chciałbym sie przyjąć na wozkowego?

Lasza Nowy wpis
@Rick

Na operatorów nie ma wolnych miejsc chyba że za fizycznego do pikowania towaru i normy wygórowane

Zdegustowany

No to Panie i Panowie będziemy się teraz wszyscy degustowali na nowych warunkach pracy :D Osobiście czuje się jak przywalony drzwiami z tramwaju-Niby przyjechał i zabrał mnie ale ...dzyn dzyn

Byly
@Zdegustowany

Co masz na myśli mówiąc że przywalony drzwiami ??

Magazynier

Test do rozwiązania w 6-8 minut z pytaniami głownie matematycznymi ze szkoły podstawowej.

Ile to jest 1/2 z 4,80? Oblicz 2+2*2. Uporządkuj cyfry od najmniejszej do największej. Uporządkuj litery alfabetycznie. I tym podobne...

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jaki jest nr do działu personalnego? Albo w jakiej firmie jest ppk?

Ona

Praca tragiczna. Nie polecam. Za wszystko kary pieniężne. Pracowałam kilka dni i zaopatrzyłem się w wiele siniaków na całym ciele. Wyzysk pracowników i nic więcej. Pracowałam w wielu miejscach i nigdzie się nie spotkałam z tak nieludzkimi warunkami. Totalna tragedia i masakra. Najgorsza praca na jaka trafiłam. Za żadne pieniądze świata bym tam nie wróciła. Przedstawienie całokształtu było cudowne a następnie twarde zderzenie z tym jak jest na prawdę. O zasadach BHP nie wspomnę (najważniejsze abyś miał kamizelkę reszta ich nie interesuje). Osobiście radzę trzymać się z daleka od tego miejsca.

No i widzicie takie pewniaki byli ci nasi kierownicy zmiany i co, obyście zasmakowali życia teraz w ciężkiej pracy tyle lat nic nie robić ciekawe jak wy się odnajdziecie hahaha mówiłem kiedyś przyjdzie czas na każdego i nasi kierownicy zespołu hahaha wylizlaliscie i co teraz macie teraz się dowiecie wszyscy co to jest ciężka praca sprawiedliwości przyszedł czas mam tylko nadzieję że traficie na ludzi których tak wspaniale kierowaliście ,tylko że teraz oni będą wami kierować hahah

Von Shmitz

Fajny nasz ten magazyn taki nie za czysty, odkąd Netto weszło, smród brud i ubóstwo, kleista podłoga wszędzie (usunięte przez administratora) za niedługo będziemy łapać szczury na zmianach.

@Von Shmitz

To dopiero początek, niedługo wasze netto będzie waszym brutto :D xD

Nielot
@Von Shmitz

Za niedługo już nie będzie miał kto łapać w końcu 200 osób zwalniają

@Nielot

Takie życie, coś się kończy, coś się zaczyna, moim zdaniem fajnie tam było do ok 2017 włącznie, potem już lipa i równia pochyla, kto miał łeb na karku to już dawno je.. Noł papierami i teraz ma spokój, i UJ wbił w śmieszną odprawe

AN-067-1
@El patrizione

Świat nie kończy się na Tesco.,a w innych firmach różnie bywa.Jedni zamienili pracę na lepszą drudzy na gorszą.I nie trzeba było mieć łba na karku by się stąd zwalniać.Jeśli komuś nie odpowiadały warunki lub atmosfera to po prostu trafił tam gdzie mu lepiej.Były również przypadki tkz.''spalaczy mostów za sobą''którzy wracali niczym bumerang do Tesco z podtulonym ogonem bo na zew.nie było ciekawie.I takich przypadków było wiele jak zresztą pamiętacie.Od 2-3 lat Tesco to rzeczywiście równia pochyła gdzie każdy z nas już czekał na tą chwilę by w końcu rostrzygnęły się losy tej firmy.Teraz w ramach wytrwałości dostaniemy rekompensatę.Choć za te ostatnie 2 lata mękki te 20 kilka kawałków to rzeczywiście śmieszna suma.Ale z drugiej strony...:) Na lepszy nowy start :)

@AN-067-1

Widzisz niby masz rację a niby nie do końca, 3 lata temu rzuciłem papierami i poszedłem do nowej, całkiem innej pracy (produkcja) po dwóch miesiącach pracy dostałem od nowej firmy prawie 10k nagrody za rozwiązanie problemu który kosztował firmę prawie 80 tyś rocznie, dlaczego o tym piszę? Bo znajdując byle jaką pracę nie wypada potem narzekać ze jest lipa, szukając nowej pracy trzeba wiedzieć czego się chce i co się chce robić, twardo postawić sobie nowe cele a potem po nie sukcesywnie sięgać a że w Tesco dało się oszukiwać w systemie i iść na łatwiznę kosztem kolegów którym na wejściu codziennie podajesz rękę to potem jest zdziwko i rozczarowanie w nowej firmie że trzeba zacząć (usunięte przez administratora) Także ten

Jakie sklepy są już do zamknięci a jakie jeszcze się wahają co do ich przyszłości?

Od dawna nie ma nowych wpisów, bo zostały same kondony kierowników i bardziej skupiają się na lizaniu, każdy swojemu kierasowi. Kiedyś były merytoryczne wpisy, a teraz kto ma napisać?

Mariusz

BRAK SZACUNKU DO KIEROWCY/ KIEROWNICTWO MA SIE ZA BOGA / BRAK NORNALNEJ ROZMOWY I PRÓBY ROZWIAZANIA PROBLEMU/OBY JAK NAJMNIEJ TAKICH LUDZI Na DRODZE POZDRAWIAM

Jacek

Witam Ostatnio w Tesco zaczyna brakować podstawowych produktów, warzyw, ryb (pstrąga), płynu do naczyń Ludwik, owoców, brakuje: cebuli, cytryn, świeżego szpinaku, rzodkiewki, rukoli, roszponki, boczniaka, oraz innych produktów, które stopniowo znikają z Tesco Nie wiem dlaczego tak jest. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Hej
@Jacek

Firma niedługo kończy swoją działalność w Polsce. Końcówka będzie pewnie trudna....

E.S.P

Panie i Panowie. Może jakieś spotkanie JT100% ? Jakaś knajpach w Gliwicach czy coś dajcie znać. Powspominajmy „dobre „ czasy

R.
@E.S.P

Podbijam Temat zwłaszcza dla ekipy z AA

Lololol
@R.

Payace kopiące piłkę z folii w czasie w którym powinni pracować, żenada

E. S. P.
@Lololol

Żenada to moment w którym ciągniesz paleta za paletą na 30 min przed końcem zmiany bo ci do normy brakuje , a potem drugiego dnia się dowiadujesz ze kierownik ci odliczył 300 punktów bo się gdzieś źle odbiłeś , albo zapytałeś kogoś „ co słychać „ a darmozjad w zielonej kamizelce uznał ze gadasz zamiast pracować. Żenada to drugie imię twojej firmy co ci życie uratowała nieuku

R.
@Lololol

Coś Ci powiem ‚payacu’ gdy ty w nerwach przerzucasz kolejne kartony, pilnujesz się by dobrze odbić się na przerwę i gdy Ty zerkasz nerwowo przez ramie czy (usunięte przez administratora) w zielonej kamizelce na ciebie nie patrzy to ja siedzę wygodnie w fotelu, popijam kawę i robie coś za co mnie doceniają :) zastanówmy się kto jest „payacem” bo na moje oko ty skoro nadal dajesz się poniżać. Ambicja, honor, duma to nas różni. Pozdrawiam serdecznie ekipę AA, ostatnich którzy nie dali sobie wejść na głowę. Dla Tych co zostali ukłony i szacun ze dajecie radę

Volodymyr

Witam, czy mogę kupić towary po cenach hurtowych na eksport na Ukrainę?

I jak tam kochani na tym pięknym magazynie wam się żyje. Chętnie poczytam jaki genialny Nowy pomysł został wprowadzony

F

A jak jest tam z pracownikami ochrony

Dawny pracownik

Wiecie jakie jest motto tych co tam zostali?? To cytuję: " Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", jeszcze jak tam pracowałem to często to słyszałem ???? Oczywiście guzik prawda, ale sporo fajnych ludzi boi się uciec z tonącego statku i wbili sobie do głowy te hasło. A tak ogólnie to bardzo miło wspominam i tym co zostali życzę powodzenia!!!!

broset
@Dawny pracownik

Tez to słyszałem wielokrotnie ale drugie hasło brzmi ..." gdzie znajdziesz taką robotę jak ta "... w sumie to racja nie ma drugiego takiego zakładu jak na bojkowskiej pozdro dla tych co zostali

@Dawny pracownik

Ja również miło wspominam pracę na tym magazynie ale w latach 2010r do 2014 r. Później to już zaczęła się nagonka i klimat coraz gorszy. Zero szacunku do pracowników. Itd......

Dobry znajomy

Też życzę wszystkiego dobrego

Taki ktoś

Fajne kity żenisz panie kolego bo magazyn na bojkowskiej działa od listopada 2011 a nie tak jak ty podałeś bo w 2010 to tam jeszcze zające po polu biegały haha, natomiast zgodzę się z tym że do 2014 włącznie było tam jeszcze w miarę fajnie

Były robol
@Taki ktoś

Od 13 lipca 2011 r, a nie od listopada. Chyba że dopiero w listopadzie się zorientowałeś że tam pracujesz.

Lololol
@Były robol

W lipcu tam się jeszcze nic nie działo w listopadzie już szedł picking i reszta...

maga

Hej proszę Was o pomoc! zaczyna pracę w tesco dystrybucja,powiedzcie mi jak sie ubrać ,czy na chłodni jest bardzo zimno. czy wystarczy kurtka czy moze lepiej takie ubrania strikte do chłodni?

@maga

Laska gdzie ty do roboty lecisz współczuję ci oni ci mają dać ubranie jest cholernie zimno tam

On

Rękawiczek nie chcą dać do roboty a co dopiero ubrania!

To ja to ja

Sklep jest spoko

Wz

Piszecie że magazyn miał być zamknięty już w tamtym roku to ciekawe bo jak na razie jeszcze jest otwarty i nie zamierzają go zamknąć Żywiec jest niby do końca czerwca

Netto
@Wz

Koniec tesco.

Wz
@Netto

Cieszysz się a kierownictwo będzie to samo tylko nazwa sklepu inna

Wół do pracy ko

Te oszczędności są wszędzie u nas na SM jest 11 pracowników plus kierownik i 3 liderów za chwilę ludzie zaczną sami odchodzić bez ich pieprzonej odprawy niech to (usunięte przez administratora) zamkną bo tak się nie da pracować Pracownik z SM ko

Dziś znowu przychodzę do pracy i co słyszę trzeba pikować na dwie etykiety równocześnie żeby zwiększyć produktywność szukają oszczędności. Panowie zarządzający trzeba mieć trochę przyzwoitości po 4 zmianowych na jednej zmianie 10 kierowników na zmianie nie wiedzących co ze sobą zrobić i dostających z nudow na głowę gdzie na zmianę może dwóch jest potrzebnych choc to nie właściwe słowo potrzebni i można by tak długo wymieniać albo, gdzie planujecie ludzi na noc gdzie nie ma roboty i ludzie nie mają co robić szukajcie oszczędności wśród siebie i myślę że każdy kto pracuje je na magazynie się z tym zgodzi bo naprawdę jest gdzie oszczędzać ale musicie zacząć od siebie i naprawdę nawet nie wiadomo po co jest funkcja kierownik kazda czynność która robi może zrobić zwykły magazynier sam . Nie wiem czy zarządzający nie mają pojęcia kompletnie nic na temat zarządzenia bo raczej nikt kto potrafi zarządzać magazynem nie dopuściłby by tak marnować pniadze a wykańczać zwykłych magazynierów bez których nie było by i was a program opcje to już w ogóle jest hit musicie jeszcze paru wsiąść bo jest was za mało kierowników i mogą nie dać rady . Nic tylko odradzać pracy w tym miejscu firma fajna ale ludzi zarządzający to magazynierzy po opcjach i nie mający wogole nic wspólnego z zarządzaniem i wogole nie potrzebni a wyniku podejmowania decyzji firma upada .

Grzegorz

W tej firmie marnuje się setki tysięcy złotych poprzez robienie wielu niepotrzebnych rzeczy i ciągłe zmiany , ale co mi tam TESCO to bogata firma i lubi marnotrawić pieniądze, przykładów mógłbym mnożyć tysiące ale po jaką cholerę jak i tak nic z tymm nie zrobią , TESCO i kierownicy wiedzą lepiej i dlatego idą na (usunięte przez administratora) ciekawe ile jeszcze tak pociągną ?

Patrick

To prawda widać już w bo pierwszym dniu pracy kierownicy o niczym nie mają pojęcia a już na pewno nie o zarządzaniu jest ich tam chyba w proporcji jeden kierownik na 2 pracowników . Mój pierwszy dzień pracy i jedna z pierwszych myśli że 20 zakładach razem nie ma tylu kierowników co tu na magazynie chaos i spychologia nie samowita kierownicy stoją albo chodzą po 3 czy 4 razem cały dzień i nie wiedza co ze sobą zrobić natomiast magazynierzy są aby robić na wszystkich nierobow takiej komedi nie zobaczycie nigdzie indziej niestety widać że firma nie ma szans na przetrwanie pniadze wyrzucane w błoto na każdy kroku . Kierownicy zmiany to mistrzostwo z planowaniem agencje planują na 3 godziny jest tam komedia

Halo

Właśnie dlatego warto choć przez chwilę popracować w Tesco dystrybucja, żeby naocznie przekonać się co znaczy praca w korporacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Dystrybucja - Gliwice

• Jak się pracuje w Tesco Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Dystrybucja?

Kandydaci do pracy w Tesco Dystrybucja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Dystrybucja