Opinie o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tesco Dystrybucja, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tesco Dystrybucja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Von Shmitz

Fajny nasz ten magazyn taki nie za czysty, odkąd Netto weszło, smród brud i ubóstwo, kleista podłoga wszędzie (usunięte przez administratora) za niedługo będziemy łapać szczury na zmianach.

były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jaki jest nr do działu personalnego? Albo w jakiej firmie jest ppk?

Ona Nowy wpis

Praca tragiczna. Nie polecam. Za wszystko kary pieniężne. Pracowałam kilka dni i zaopatrzyłem się w wiele siniaków na całym ciele. Wyzysk pracowników i nic więcej. Pracowałam w wielu miejscach i nigdzie się nie spotkałam z tak nieludzkimi warunkami. Totalna tragedia i masakra. Najgorsza praca na jaka trafiłam. Za żadne pieniądze świata bym tam nie wróciła. Przedstawienie całokształtu było cudowne a następnie twarde zderzenie z tym jak jest na prawdę. O zasadach BHP nie wspomnę (najważniejsze abyś miał kamizelkę reszta ich nie interesuje). Osobiście radzę trzymać się z daleka od tego miejsca.

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Tesco Dystrybucja?

Pracownik Nowy wpis

No i widzicie takie pewniaki byli ci nasi kierownicy zmiany i co, obyście zasmakowali życia teraz w ciężkiej pracy tyle lat nic nie robić ciekawe jak wy się odnajdziecie hahaha mówiłem kiedyś przyjdzie czas na każdego i nasi kierownicy zespołu hahaha wylizlaliscie i co teraz macie teraz się dowiecie wszyscy co to jest ciężka praca sprawiedliwości przyszedł czas mam tylko nadzieję że traficie na ludzi których tak wspaniale kierowaliście ,tylko że teraz oni będą wami kierować hahah

Magazynier
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Test do rozwiązania w 6-8 minut z pytaniami głownie matematycznymi ze szkoły podstawowej.

Pytania

Ile to jest 1/2 z 4,80? Oblicz 2+2*2. Uporządkuj cyfry od najmniejszej do największej. Uporządkuj litery alfabetycznie. I tym podobne...

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Von Shmitz

@Von Shmitz

To dopiero początek, niedługo wasze netto będzie waszym brutto :D xD

Nielot
Kandydat
@Von Shmitz

Za niedługo już nie będzie miał kto łapać w końcu 200 osób zwalniają

@Nielot

Takie życie, coś się kończy, coś się zaczyna, moim zdaniem fajnie tam było do ok 2017 włącznie, potem już lipa i równia pochyla, kto miał łeb na karku to już dawno je.. Noł papierami i teraz ma spokój, i UJ wbił w śmieszną odprawe

AN-067-1
@El patrizione

Świat nie kończy się na Tesco.,a w innych firmach różnie bywa.Jedni zamienili pracę na lepszą drudzy na gorszą.I nie trzeba było mieć łba na karku by się stąd zwalniać.Jeśli komuś nie odpowiadały warunki lub atmosfera to po prostu trafił tam gdzie mu lepiej.Były również przypadki tkz.''spalaczy mostów za sobą''którzy wracali niczym bumerang do Tesco z podtulonym ogonem bo na zew.nie było ciekawie.I takich przypadków było wiele jak zresztą pamiętacie.Od 2-3 lat Tesco to rzeczywiście równia pochyła gdzie każdy z nas już czekał na tą chwilę by w końcu rostrzygnęły się losy tej firmy.Teraz w ramach wytrwałości dostaniemy rekompensatę.Choć za te ostatnie 2 lata mękki te 20 kilka kawałków to rzeczywiście śmieszna suma.Ale z drugiej strony...:) Na lepszy nowy start :)

@AN-067-1

Widzisz niby masz rację a niby nie do końca, 3 lata temu rzuciłem papierami i poszedłem do nowej, całkiem innej pracy (produkcja) po dwóch miesiącach pracy dostałem od nowej firmy prawie 10k nagrody za rozwiązanie problemu który kosztował firmę prawie 80 tyś rocznie, dlaczego o tym piszę? Bo znajdując byle jaką pracę nie wypada potem narzekać ze jest lipa, szukając nowej pracy trzeba wiedzieć czego się chce i co się chce robić, twardo postawić sobie nowe cele a potem po nie sukcesywnie sięgać a że w Tesco dało się oszukiwać w systemie i iść na łatwiznę kosztem kolegów którym na wejściu codziennie podajesz rękę to potem jest zdziwko i rozczarowanie w nowej firmie że trzeba zacząć (usunięte przez administratora) Także ten

Jakie sklepy są już do zamknięci a jakie jeszcze się wahają co do ich przyszłości?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Tesco Dystrybucja?

Nick

Od dawna nie ma nowych wpisów, bo zostały same kondony kierowników i bardziej skupiają się na lizaniu, każdy swojemu kierasowi. Kiedyś były merytoryczne wpisy, a teraz kto ma napisać?

Mariusz
Klient

BRAK SZACUNKU DO KIEROWCY/ KIEROWNICTWO MA SIE ZA BOGA / BRAK NORNALNEJ ROZMOWY I PRÓBY ROZWIAZANIA PROBLEMU/OBY JAK NAJMNIEJ TAKICH LUDZI Na DRODZE POZDRAWIAM

Jacek

Witam Ostatnio w Tesco zaczyna brakować podstawowych produktów, warzyw, ryb (pstrąga), płynu do naczyń Ludwik, owoców, brakuje: cebuli, cytryn, świeżego szpinaku, rzodkiewki, rukoli, roszponki, boczniaka, oraz innych produktów, które stopniowo znikają z Tesco Nie wiem dlaczego tak jest. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Hej
@Jacek

Firma niedługo kończy swoją działalność w Polsce. Końcówka będzie pewnie trudna....

E.S.P

Panie i Panowie. Może jakieś spotkanie JT100% ? Jakaś knajpach w Gliwicach czy coś dajcie znać. Powspominajmy „dobre „ czasy

R.
@E.S.P

Podbijam Temat zwłaszcza dla ekipy z AA

Lololol
@R.

Payace kopiące piłkę z folii w czasie w którym powinni pracować, żenada

E. S. P.
@Lololol

Żenada to moment w którym ciągniesz paleta za paletą na 30 min przed końcem zmiany bo ci do normy brakuje , a potem drugiego dnia się dowiadujesz ze kierownik ci odliczył 300 punktów bo się gdzieś źle odbiłeś , albo zapytałeś kogoś „ co słychać „ a darmozjad w zielonej kamizelce uznał ze gadasz zamiast pracować. Żenada to drugie imię twojej firmy co ci życie uratowała nieuku

R.
@Lololol

Coś Ci powiem ‚payacu’ gdy ty w nerwach przerzucasz kolejne kartony, pilnujesz się by dobrze odbić się na przerwę i gdy Ty zerkasz nerwowo przez ramie czy (usunięte przez administratora) w zielonej kamizelce na ciebie nie patrzy to ja siedzę wygodnie w fotelu, popijam kawę i robie coś za co mnie doceniają :) zastanówmy się kto jest „payacem” bo na moje oko ty skoro nadal dajesz się poniżać. Ambicja, honor, duma to nas różni. Pozdrawiam serdecznie ekipę AA, ostatnich którzy nie dali sobie wejść na głowę. Dla Tych co zostali ukłony i szacun ze dajecie radę

Volodymyr
Klient

Witam, czy mogę kupić towary po cenach hurtowych na eksport na Ukrainę?

I jak tam kochani na tym pięknym magazynie wam się żyje. Chętnie poczytam jaki genialny Nowy pomysł został wprowadzony

F
@Były pracownik

A jak jest tam z pracownikami ochrony

Dawny pracownik

Wiecie jakie jest motto tych co tam zostali?? To cytuję: " Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", jeszcze jak tam pracowałem to często to słyszałem ???? Oczywiście guzik prawda, ale sporo fajnych ludzi boi się uciec z tonącego statku i wbili sobie do głowy te hasło. A tak ogólnie to bardzo miło wspominam i tym co zostali życzę powodzenia!!!!

broset
@Dawny pracownik

Tez to słyszałem wielokrotnie ale drugie hasło brzmi ..." gdzie znajdziesz taką robotę jak ta "... w sumie to racja nie ma drugiego takiego zakładu jak na bojkowskiej pozdro dla tych co zostali

@Dawny pracownik

Ja również miło wspominam pracę na tym magazynie ale w latach 2010r do 2014 r. Później to już zaczęła się nagonka i klimat coraz gorszy. Zero szacunku do pracowników. Itd......

Dobry znajomy

Też życzę wszystkiego dobrego

Taki ktoś
@Były pracownik

Fajne kity żenisz panie kolego bo magazyn na bojkowskiej działa od listopada 2011 a nie tak jak ty podałeś bo w 2010 to tam jeszcze zające po polu biegały haha, natomiast zgodzę się z tym że do 2014 włącznie było tam jeszcze w miarę fajnie

Były robol
@Taki ktoś

Od 13 lipca 2011 r, a nie od listopada. Chyba że dopiero w listopadzie się zorientowałeś że tam pracujesz.

Lololol
@Były robol

W lipcu tam się jeszcze nic nie działo w listopadzie już szedł picking i reszta...

maga

Hej proszę Was o pomoc! zaczyna pracę w tesco dystrybucja,powiedzcie mi jak sie ubrać ,czy na chłodni jest bardzo zimno. czy wystarczy kurtka czy moze lepiej takie ubrania strikte do chłodni?

Ja
@maga

Laska gdzie ty do roboty lecisz współczuję ci oni ci mają dać ubranie jest cholernie zimno tam

On
@Ja

Rękawiczek nie chcą dać do roboty a co dopiero ubrania!

To ja to ja
@Ja

Sklep jest spoko

Wz

Piszecie że magazyn miał być zamknięty już w tamtym roku to ciekawe bo jak na razie jeszcze jest otwarty i nie zamierzają go zamknąć Żywiec jest niby do końca czerwca

Netto
@Wz

Koniec tesco.

Wz
@Netto

Cieszysz się a kierownictwo będzie to samo tylko nazwa sklepu inna

Wół do pracy ko

Te oszczędności są wszędzie u nas na SM jest 11 pracowników plus kierownik i 3 liderów za chwilę ludzie zaczną sami odchodzić bez ich pieprzonej odprawy niech to (usunięte przez administratora) zamkną bo tak się nie da pracować Pracownik z SM ko

Dziś znowu przychodzę do pracy i co słyszę trzeba pikować na dwie etykiety równocześnie żeby zwiększyć produktywność szukają oszczędności. Panowie zarządzający trzeba mieć trochę przyzwoitości po 4 zmianowych na jednej zmianie 10 kierowników na zmianie nie wiedzących co ze sobą zrobić i dostających z nudow na głowę gdzie na zmianę może dwóch jest potrzebnych choc to nie właściwe słowo potrzebni i można by tak długo wymieniać albo, gdzie planujecie ludzi na noc gdzie nie ma roboty i ludzie nie mają co robić szukajcie oszczędności wśród siebie i myślę że każdy kto pracuje je na magazynie się z tym zgodzi bo naprawdę jest gdzie oszczędzać ale musicie zacząć od siebie i naprawdę nawet nie wiadomo po co jest funkcja kierownik kazda czynność która robi może zrobić zwykły magazynier sam . Nie wiem czy zarządzający nie mają pojęcia kompletnie nic na temat zarządzenia bo raczej nikt kto potrafi zarządzać magazynem nie dopuściłby by tak marnować pniadze a wykańczać zwykłych magazynierów bez których nie było by i was a program opcje to już w ogóle jest hit musicie jeszcze paru wsiąść bo jest was za mało kierowników i mogą nie dać rady . Nic tylko odradzać pracy w tym miejscu firma fajna ale ludzi zarządzający to magazynierzy po opcjach i nie mający wogole nic wspólnego z zarządzaniem i wogole nie potrzebni a wyniku podejmowania decyzji firma upada .

Grzegorz
@Pracownik

W tej firmie marnuje się setki tysięcy złotych poprzez robienie wielu niepotrzebnych rzeczy i ciągłe zmiany , ale co mi tam TESCO to bogata firma i lubi marnotrawić pieniądze, przykładów mógłbym mnożyć tysiące ale po jaką cholerę jak i tak nic z tymm nie zrobią , TESCO i kierownicy wiedzą lepiej i dlatego idą na (usunięte przez administratora) ciekawe ile jeszcze tak pociągną ?

Patrick
@Pracownik

To prawda widać już w bo pierwszym dniu pracy kierownicy o niczym nie mają pojęcia a już na pewno nie o zarządzaniu jest ich tam chyba w proporcji jeden kierownik na 2 pracowników . Mój pierwszy dzień pracy i jedna z pierwszych myśli że 20 zakładach razem nie ma tylu kierowników co tu na magazynie chaos i spychologia nie samowita kierownicy stoją albo chodzą po 3 czy 4 razem cały dzień i nie wiedza co ze sobą zrobić natomiast magazynierzy są aby robić na wszystkich nierobow takiej komedi nie zobaczycie nigdzie indziej niestety widać że firma nie ma szans na przetrwanie pniadze wyrzucane w błoto na każdy kroku . Kierownicy zmiany to mistrzostwo z planowaniem agencje planują na 3 godziny jest tam komedia

Halo
@Pracownik

Właśnie dlatego warto choć przez chwilę popracować w Tesco dystrybucja, żeby naocznie przekonać się co znaczy praca w korporacji.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tesco Dystrybucja? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pickujemu
@Pytanie

Narzędzia pracy? Auto? Auto dostal Menager, stoją jeszcze trzy służbowe Skody. A do pracy dostaniesz noz, rękawiczki i gacie hahaha

Łukasz

Najgorsza firma jaka istnieje praca na magazynie zapierdol normy masakryczne kolorowe światełka za normy jak w przedszkolu. Kierownicy umieją tylko poganiać ludzi do roboty a sami siedzą na gniazdach i oglądają (usunięte przez administratora) albo na telefonach . Program opcje to wielkie (usunięte przez administratora) ledwo kolorek kamizelki zmieni i dupny kierownik porażka . Zmianowi jak chcesz coś załatwić to wysyłają cie od Pawła do Gawła ten tego nie możne idź do tamtego tamten niema hasła i tak na okrągło . W ciągu roku są 4 uż chcesz wziąć to słyszysz odp nie da rady mało ludzi odmowa . urlopy planowane ale zmianowi sami dysponują twoim urlopem ty nie masz nic do gadania . i wiele innych na 1000% nie polecam tej firmy

Były
@Łukasz

100% prawda, kolorowe światełka, kierownicy którzy są ważniejsi niż sam prezydent i zero jakiegokolwiek zrozumienia drugiego człowieka

@Łukasz

Ciekawe ilu z Was by się sprawdziło w ich roli. Magazynierzy od siedmiu boleści, wiecznie coś nie pasuje. Jak tak źle to droga wolna, mało pracy wokoło? Ale nie! Bo odprawa, chce się załapać! Figa z makiem a nie odprawa. Żal mi Was. Potraficie po kontach tylko chodzić i narzekać, ale jak kierownik o coś poprosi 'tak, już idę! Coś jeszcze?'. A teraz ciekawe kto to napisał? Czekam na propozycje

Pani nauczycielka
@Apropo

Nie po kontach a po kątach kolego.Inteligencja się kłania.Jak już chcesz coś pisać publicznie to chociaż rób to dobrze,abyś nie musiał siedzieć w "koncie" że wstydu.

@Pani nauczycielka

Autokorekta się wkradła, wybacz

E.S.P.
@Apropo

Żal to Ciebie czytać koleżko analfabeto. Chodzę w końcu do normalnej roboty, 2 zmiany, urlop czy uż kiedy potrzebujesz, magazyn takiej wielkości jak tesco A jest 1 kierownik, i 2 brygadzistów i to nie na zmianę tylko w ogóle,o nic nie musisz się prosić . Także dopiero po odejściu z tego obozu, człowiek widzi jak to powinno wyglądać . Elitarna Szkoła Poganiaczy, olać ich. Szkoda życia na takie coś. Odwagi.

@E.S.P.

Widzisz, ty znalazłeś inna pracę. Odszedłeś, spróbowałes i znalazłeś. Więc masz jak najbardziej pełne prawo narzekać i porównywać. A inni? Siedzą w tym (usunięte przez administratora) w którym jest tak źle i nadal nie mają odwagi na nic innego i lepszego (?). Mnie też już tam nie ma, ale podziwiam tych którym jest tak źle a nadal nic nie chcą zmienić

Apropo

A ja wiem, że jak zawsze są wyjątki. Tak jak są kierownicy, którzy potrafią zrozumieć i potrafią współpracować. Tak jak i są dwa różne typy magazynierow- tacy którym nigdy nie dogodzisz i tacy dla których Tesco jest jednym źródłem utrzymania i będą prace szanowac

Grzegorz
@Apropo

Panie Apropo - to słowo z języka francuskiego a jego prawidłowa pisownia to https://sjp.pwn.pl/sjp/a-propos;2550591.html

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Dystrybucja - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tesco Dystrybucja