Tesco Dystrybucja
2 143 388 5 1
Biały Jeleń

Są może jakieś nowe konkursy w naszym kochanym magazynie? Ktoś, coś? Bo z moją "ekipom" bym wziął udział.

Martin
@Biały Jeleń

Last Chrismas,kto ubierze miejsce pracy ten przegrywa ????

Pbl

Lololol

Patricio El kapo de confidenzio

Nick Nowy wpis
@Biały Jeleń

Grecki bóg konfidyliusz z wyspy Donos

Artos Nowy wpis
@Pbl

Aglaglaglaglagl patrzyć........ Już?

Viking

113 osób do zwolnienia z magazynu i administracji. Warunki w zasadzie podstawowe tyle wiadomo

Ja
Nazwa działu: Handlowy
@Viking

Ciekawe czemu znowu kierownicy i niektóre działy zwolnienia nie obejmą?! Magazyn jest do końca lutego? Czy przedłużyli umowę? A moze jednak nas przejmą?

@Ja

Bo kierowników nie pozwoli zwolnić PFRON ( Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) , bo do nich dopłacają. Niepełnosprawność umysłowa, to też niepełnosprawność.

Tak17Nie1
Prawda
@Ja

W dystrybucji była już restrukturyzacja, która objęła kierowników,a magazynierów nigdy wcześniej nie zwalniano grupowo; to po co te głupie wpisy .....

Prawda
@Fresh

Po co takie obraźliwe teksy!!!!! Wszyscy są źli tylko Ty jesteś ok. Jeżeli praca Ci nie odpowiada możesz ją zmienić; nikt Cię na siłę nie trzyma!!!! Widać ,że jeszcze nie trafiłeś na "ciężką" pracę w trudnych warunkach!!!! Dowiesz się jak zmienisz pracodawcę i zatęsknisz za Tesco!!!!!!!

Tak4Nie1
Żwirek
@Prawda

Rozumiem, że jesteś kierownikiem. Posłuchaj kolego prawdy, bez obrażania i epitetów: jest was zdecydowanie za dużo i widzą to wszyscy (Ty też o tym wiesz doskonale). W mojej opinii, mogliby Was niemal połowę pozwalniać i nie miałoby to żadnego negatywnego wpływu na funkcjonowanie magazynu. Rozumiem kierownik przyjęć czy załadunków.... ale po co tylu kierowników na magazynie? Jeżeli nie pozwalniają was proporcjonalnie do ilości zwolnionych magazynierów to dla mnie będzie to skandal. Kpisz z pracy magazyniera Tesco, że taka niby lekka... powiem Ci to co Gogol w Rewizorze: "Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie!" - jeżeli magazynier ma lekko to co powiesz o Sobie? Problemem nie jest to, że w Tesco wymaga się czegoś od magazyniera... problemem jest to, że nie wymaga się równie dużo od innych w tym kierowników.

@Fresh

Podejdź do nich i powiedz im to w oczy A nie po kryjomu, jak tchórz piszesz takie rzeczy. Wszyscy jesteście mega mądrzy anonimowo!!! W TAKI SPOSOB KAZDY POTAFI !!!!ŻENADA ????

@Żwirek

Ciekawe co miałbyś do powiedzenia gdybyś był kierownikiem ? Niby nie zależy Wam na pracy A proszę....grunt zaczyna się kruszyć pod nogami i co robimy? Obrażamy innych....strach zajrzał w oczy? No tak ....gdzie ja znajdę taka pracę jak w Tesco ! Taka zła praca ? Hmmmm ....to dlaczego takie emocje w Tobie wywołuje????

@Fresh

Już raz wam powiedziałem w oczy właśnie to co jest tu maglowane, ( a GR) przy okazji próby wlepienia mi programu, i jakoś ci trzej panowie i jedną pani nie byli tacy mądrzy jak ty tu! Tak więc zluzuj majty i zacznij szukać pracy lebrze w Zielonej kamizelce, acha, i kup sobie za wczasu maść na odciski bo ci się przyda jak będziesz musiał(usunięte przez administratora)

... Ciężko pracować

Żwirek
@Fresh

Czyli zgadzasz się, że jest was za dużo i za wiele nie macie do roboty tak? Praca nie wywołuje we mnie żadnych emocji bo się jej nie boje. Emocje we mnie wywołuje cwaniactwo.

@Żwirek

Biedaku, to jak tu umiesz spojrzeć sobie w twarz w lustrze

Gavroche
@Taki ktoś

Po takich kierownikach jak ty, to mój dziadek na konia wsiadał. Zobaczymy jak będziesz kozaczył przy szukaniu pracy. Póki co każdy twój komentarz odnosi się do mnie a ja wciąż nie mogę się doczekać odpowiedzi na fundamentalne pytanie które ci zadałem: jest was za dużo czy nie? Zresztą nie odpowiadaj, już nie mogę patrzeć na te twoje błędy ortograficzne. Wracaj do książek.

Neutal
@Viking

Lepiej się módlcie żebyście się nie spotkali w nowej firmie ????

Tescowy
Nazwa działu: Magazyn

Ja jestem z Teresina ale leje na Warszawę. Lubię Śląsk ale na Tesco też już leje. Zwolnili mnie i się cieszę a wam życzę powodzenia.

@Tescowy

Ja nie czekałem na cód jak inni, i uciekłem z tamtąd jakiś czas temu, mam teraz luźną robotę i święty spokoj

Uwolniony Nowy wpis
@Prawda

Pierniczysz kolego jak potłuczony, wszędzie jest lepiej niż w Tesco, to ty poprostu boisz się że nie będziesz miał nigdzie lepiej niż w Tesco bo jesteś leniwym kierasem a jak wiadomo kierownicy w Tesco uja robią prócz bycia poganiaczem

Ktoś!!!!!
Nazwa działu: Magazyn

Tak prawda boli was coo dałam z siebie 100% A wy zasadziliscie mi kopa w tyłek tak tak bo tylko to potraficie z ludźmi robić

@Ktoś!!!!!

Jednak tesco nie uratowało ci życia, haha haha haha haha

Nazwa działu: Marketing
@Ktoś!!!!!

Tesco z tego słynie, że kto się tam stara ten zawsze popłynie

Ktoś!!!!! Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Teraz czas się wykazać gdzie indziej

Ktoś!!!!!
Nazwa działu: Magazyn

Chcę tylko powiedzieć że Tesco to niesprawiedliwa firma traktują ludzi jak zabawki szkoda słów współczuję tym co tam jeszcze są ,człowiek dawał z siebie wszystko starał się i po co po to żeby dostać od nich kopa (usunięte przez administratora)

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
bezrobotny

To co po nowym roku kierunek Holandia, Niemcy, UK? Bo chyba nie liczycie że teraz znajdziecie pracę w Polsce jak sypie się gospodarka, pełno firm planuje zwolnienia jak huta w Dąbrowie czy likwidacja kopalni na Piekarach.

Arcybiskup
Nazwa działu: Magazyn

I nikt z nas jak dotąd nie spostrzegł, że Ta łódź od dawna już płynie do góry dnem. Po rozległych bezdrożach wzburzonych mórz, Nikt z nas nie spostrzegł: ta łódź od dawna tonie już.

Tak18Nie
Michał
@Arcybiskup

Ta łódź jak kajak. Przekręcić się da.

Barclays
@Michał

Ja umm...

Zona

Panie i Panowie tesco wycofuje się i co mi w związku z tym cieszmy się że są zwolnienia grupowe mamy kasę i znajdziemy pracę...ha nie ma co płakać sami wiecie Panie Musioł panie hamylka panie Szulc Was nikt nie wypierdzieli !!!!!!

TakNie7
Taki ktoś

No i proszę, pierwsze większe zwolnienia, już nie bawem dowiemy się komu tesco już nie chce ratować życia ????

Nazwa działu: Magazyn

Jedna pani kierownik zmiany ostatnio powiedziała że za obecną sytuację winni są pracownicy (chciała w ten sposób wkur... Ludzi żeby się pozwalniali) po części to prawda ale chodzi o pracowników bardzo wysokich szczebli, choćby taki Pan w okularach i wyżej

Viking

Wszystko już jasne Gliwice do zamknięcia w internecie już o tym piszą a naczepy stoją na sprzedaż. Ciekawe kiedy pracownicy się dowiedzą. Pewnie (usunięte przez administratora) będą z ludzi robić do końca

Tak4Nie2

Podaj źródło

Edyta
@Taki ktoś

Być może @Viking sugeruje się tym, co prasa pisze o zamykaniu marketów Tesco: https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/sklepy-tesco-zupelnie-znikna-z-gliwic-w-najwiekszym-markecie-pustki-na-pasazu-mniejsza-hala/ Pracownikom nic nie mówią? Jak sytuacja?

TakNie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Tesco Dystrybucja?

Pomocnik
@Pytanie

Lepiej nie składać podań do Tesco, bo po ostatnim przyjęciu zostawili tylko jedną osobę, co z tego że reszta też wykonywała swoją pracę należycie, normy zrobione itd. Tesco niby szuka pracowników, a tak naprawdę to dobrze wiedzą że wszystko leci na łeb na szyję i nawet nie przedłużają już umów. Tesco ma teraz wygórowane normy, przyjmują ludzi i po miesiącu zwalniają, nie składajcie tutaj podań bo tylko stracicie czas i nerwy, pozdrawiam.

Tak5Nie3
Ciekawy

Zawsze mnie zastanowiała ta zarzyłość pomiędzy kierownikami a kobietami zatrudnionymi w CD Gliwice?

Tak12Nie
Neutralny
Nazwa działu: Magazyn

Od zawsze mówi się o tym i zwraca uwagę ... a o czym? o doliczaniu pkt za czas nieproduktywny. Szanowne i wielmożne kierownictwo (zielone kamizelki) Macie swoje obowiązki i tak jak zwykły magazynier na tym obiekcie więc zapisujcie sobie na kartkę kto ile gdzie pracował na waszym odcinku a ograniczcie stanie i gadanie bo innym uwagę potraficie zwrócić za 1 minute postoju a sami myślicie że jesteście w barze bo tak wasza postawa to pokazuje. Ile trzeba zgłaszać cały czas odwieczny problem i nikt sobie z tego nic nie robi (jest garstka kierowników którzy sumiennie pracują i to widać gołym okiem). Pozdrawiam i liczę na pozytywne zmiany

Tak7Nie1
E.S.P.
@Neutralny

Elitarna Szkoła Poganiaczy Tesco, wykształciła już wielu "wykwalifikowanych" gotowych przyjąć na siebie ciężar zielonej kamizelki osobników.. Elcwello, Nazi Helga, G.Rulez, czy Ro-man "mój brzuch kroczy zawsze przede mną" to jedni z najlepszych kadetów tej uczelni. O Freshu nawet nie ma co wspominać bo tam są komandosi wśród poganiaczy, elita- elit..Szkoda marnować czasu na jakieś chodzenie za punktami. Zieloni wiedzą swoje ,My wiemy swoje. Oni są szkoleni, my "tylko" znamy praktyczną stronę pracy na magazynie, także nie zawracajmy Im głowy. Kierownik zespołu to nie byle kto, to ważny filar w przyszłym upadku naszego ukochanego CD

Martin
Nazwa działu: Handlowy

W tych trudnych czasach. Tyle asortymentu na pułkach a nie ma za co lizaka se kupić... no cóż niektórzy myślą że umieją latać od jednego regału po drugi.

Wojtek
@Martin

Magazyn w Gliwicach jest do końca roku. Odprawy i nowe życie. W teresinie redukcje i zmiany. Pracy coraz mniej. Nie możemy się doczekać losumagazynu w Poznaniu. Czekamy aż to padnie i dadzą nam odprawy.

Tak8Nie
Otel
Nazwa działu: Magazyn

Jak ktoś jest zainteresowany , to pomogę przy zatrudnieniu w magazynie żabki w gliwicach/szałszy , zapierdziel jak w każdym CD , ale najlepsi po 5-6 tyś netto co miesiąc wychodzą , co prawda jest też sporo ukraincow , ale gdzie ich teraz nie ma , pozdrawiam

Tak2Nie9
@Otel

Tam też jest dobre (usunięte przez administratora)

Nazwa działu: Magazyn

Proszę, tesco kilka dni temu zwolniło kolejną osobę za zarżnięty kręgosłup od pbs'a, bo niezdolność i kopa w 4 litery, jak dla mnie to powinni zapłacić odszkodowanie za chorobę zawodową

Anonim
@Taki ktoś

Kto poleciał jeśli można zapytać?

Dariusz
@Taki ktoś

Często dochodzi do takich sytuacji, że pracodawca zwalnia pracownika z dnia na dzień? Miałem zapytać o stabilność zatrudnienia w tej firmie, więc Twoja odpowiedź może mi wiele pomóc.

@Dariusz

Przecież nie napisze tu z nazwiska... Zresztą dane tej osoby nie powinny cię obchodzić, ci co jeszcze pracują to wiedzą kto..

Viking

Nie wiem dlaczego ostatni mój komentarz usunięty? Czy ktoś wie do kiedy jest DC Gliwice? Jest sens zaczynać tam pracę? Plotki głoszą że do końca roku

@Viking

Nawet jeśli magazyn będzie stał przez kolejne 20 lat to nie ma sensu podejmować pracy w tesco dystrybucja. Poczytaj komentarze poniżej, wszystkie opinie są zgodne z prawdą.

Tak2Nie1
Halo?tu G.Rulez,oni gadają!!!
@Viking

Nie znasz dnia ani godziny. O zamknięciu magazynu dowiesz się nie wcześniej niż tego samego dnia kiedy to nastąpi, na 5 min przed końcem zmiany jak już przerzucisz ręcznie 12 ton na kompletacji towaru. Zapraszamy, twój kręgosłup jest Nam potrzebny

Tak6Nie
@Viking

Pozostaje jeszcze jedna kwestia po za zapotrzebowaniem na Twój kręgosłup, A mianowicie czas. Jeśli jesteś kawalerem, bez pasji, zainteresowań i lubisz być traktowany jak trybik w maszynie to serdecznie zapraszamy. Tylko u nas każde święto i weekend pracodawca zaplanuje lepiej niż Ty. W końcu oni wiedzą lepiej co dla Ciebie najlepsze. Ty będziesz tyrał a Twój przełożony będzie miał świetna majówkę, rodzinne święta i długie weekendy. To jak? Wpadasz do nas?

Takie tam

Haha ???? kolejne sklepy idą precz, tak jak mówił kolega z komornik, was też zamkną, śmiać mi się chce z tych co się trzymają tesco rękami i nogami, marnowałem się kilka lat w Tesco aż zmieniłem pracę i teraz jestem "po drugiej stronie ulicy" kierownikiem, jakież było zdziwienie ludzi którzy chcieli zmienić tesco na inną pracę i przyszli do mnie na rozmowę.. A tu ja! I już nie było im do śmiechu

Tak13Nie7

Brawo ty :)

Tak3Nie3
@Takie tam

Groźny z ciebie kolo skoro nie jest im do śmiechu. Marnowałeś się w tesco a teraz wykorzystasz tą wiedzę, jak zmarnować innych..Prawdziwy obywatel "januszolandii" - wyżej s.. niż d..ę ma. Tesco tylko tego nauczyło ludków że zwykły brygadzista czy team leader to jest kierownik prze duże "k". Prawie jak najstarszy zawód świata na tę samą literę..Pozdrawiam.. Weekendy w Tesco są super.

Tak5Nie2
Takie tam
@JT one hundred %

Widać po tobie czego tesco uczy, jedynie plucia jadem! I właśnie tacy to byli ludzie którzy potrafią tylko pluć jadem i nażekać ale pracować to już nie bardzo, a co do kierowników z Tesco to dali mi przykład.. Jakim kierownikiem nie być! Więc pomyliłeś mnie albo ze sobą albo z ludźmi którzy tobą na codzień pomiatają :D nie pozdrawiam

Tak2Nie2
@Takie tam

No już dobrze, bądź tym kierownikiem, bądź..Kierownik, to brzmi dumnie, pewnie w swojej klatce schodowej jesteś wielce poważaną personą, nic ,że to tylko brygadzista który gra w głuchy telefon ze zmianowym. W ekipie sprzątającej ten kto jest liderem też ma się za kierownika..Nikt tu jadem nie pluje, akurat wpisy na tej stronie to obraz tego jak wygląda praca w firmie obozowej Tesco skoncentrowanej na wyzysku. Skomentowałem tylko twój wpis odnośnie tego ,że ludziom rzednie mina na widok tego jaki "awans społeczny" zaliczyłeś i czy przypadkiem słowo kierownik nie jest mocnym nadużyciem. Cieszę się twoim szczęściem, rekrutuj biednych magazynierów tesco, może kiedyś któryś będzie twoim zastępcą. Bo w tym kraju jesteś albo kierownikiem albo nikim, i już nie ważne ,czy kierownikiem od spraw zamieszania, naprawiania stalkapy młotkiem czy wietrzenia jaj na wyspie, ważne ,że jest napis kierownik. A Ja Cię pozdrawiam. W końcu komuś się udało.

takie tym
@Takie tam

I następnych juz nie ma.....Pamiętajcie-nie ma sklepów,nie ma magazynu !

@takie tym

Na szczęście mam to już od roku z głowy, pracuje w normalnej firmie w normalnym środowisku a ci co tak bronili tesco teraz będą robić pod siebie, już słyszę ten lament " eeee, hlip hlip, gdzie ja tyle zarobie.. Hlip hlip ????????????????????????????

Viking

No i kolejne sklepy na sprzedaż, wyprzedaż towaru masowa. Kiedy zamykają DC Gliwice? Na taki wąski asortyment i tyle sklepów nie są potrzebne dwa magazyny. Pogłoski że do końca roku. Ktoś coś słyszał? O Komornikach też były plotki według kierownictwa a wszystko się sprawdziło.

TT

Jakie sa stawki w polsce z ciekawosci za pytam?.z gory wspołczuje wszystkim ktorzy pracuja w tym kolchozie i w polsce i za granica... gdyby nie kredyt dawno bym to pierd.....

TT

Pracuje w Tesco za granica w Irlandi Połnocnej w centrum dystrybucji, najgorsza praca w jakiej pracowalem bardzo Cięzka przez okres 3 lat przewinelo sie okolo 2000osob dotyczy to agencji w ktorej tez 1,5 roku przepracowalem, niektóre normy nie do wyrobienia poprostu sie nie da, stawka 9.81F za godzine Weekendy 1,25 nocki 1,25 nadgodziny od pn do pt 1,5 stawki nadgodziny weekendy 1,75 nikogo nie spotkalem kto by lubil ta prace licza sie tylko liczby i normy a jak pracownik sie czuje w pracy nikogo nie obchodzi

Tak7Nie1
Hmmm

Czy to ważne czy jest Bidek czy jak Włodek ?? Fejs duzi powie

@Hmmm

Sorry literówka Bodek

Tak9Nie1
Jot te

To jest idiota i napinacz. Gość wiecznie wietrzy jaja na wyspie, dramat. Najlepsze co można zrobic to ewakuować się i odzyskać życie prywatne które umarło wraz z weekendami w tesco. No chyba że jak co nie którzy magazynierzy uważacie że ' gdzie ja zarobie taka kasę' Odpowiadam, wszędzie.

Rozwiń skrót, JT100%
@Jot te

Nic dodać nic ująć, z takimi grafikami to umiera życie prywatne i towarzyskie. "Tesco dla Ciebie, dla rodziny", no chyba że akurat jesteś pracownikiem tegoż przybytku, wtedy nie masz ani czasu dla siebie ani dla rodziny. Pozdrawiam pierwszą dziesiątkę normiarzy i nadgodzinowców.

Tak5Nie1
@Rozwiń skrót, JT100%

Za kilka lat zrozumieją że praca i kasa to nie wszystko. Oczywiście można poświęcić się dla firmy, pomóc w jej rozwoju, pokazać że można na Ciebie liczyć... Jasne! Tylko czy w tesco ma to sens? Skoro nie usłyszysz nawet prostego 'dziękuję'. Tutaj ludzie to pionki na planszy, pionki które można w każdej chwili usunąć

@Jot te

Sęk w tym że prawie wszędzie zarobisz taką kasę, wystarczy się postarać i dobrze sprzedać na rozmowie o pracę, a jak masz do tego udt to nie będzie to trudne, firm jest wpi.... Du a zapotrzebowanie na magazynier jeszcze większe, i tym pozytywnym akcentem... JT 100%!!!!!

Tak3Nie2
Znajomy

Zamykają Dc Tesco Komorniki.

Ziom

Janusze biznesu. Postawić magazyn i zamknąć go za 3 lata hahaha

Komorniki
@Znajomy

Kolej na was w komornika k mówią że Czesi maja was przejadz

Kumpel
@Znajomy

I Rudę Śląską... po jakiego grzyba inwestowali tam w Ę-sklep?! Znowu wielu ludzi zostanoe bez pracy...Inne sieci się rozbudowują, a Tesco pakuje manatki. Niech nikt nie mówi że to niezbędna zmiana by poprawić rentowność firmy.

Analfabetyzm
@Komorniki

"Przejąć" a nie "przejadz" jak żeś głodny to nie pisz komentarzy ????

Znajomy z komornik
@Znajomy

Nie ma się co cieszyć. Tesco Gliwice majaą zamknąć do końca roku. W Tesco Komorniki dwa tygodnie przed ogłoszeniem powiedzieli ze plotki i że nie mamy słuchać bzdur oraz przedstawili, że mamy świetne wyniki na wykresach. Zamydlenie oczu. Teraz będzie kolej na Was. Pozdrawiamy Tesco Komorniki

Tak2Nie2
@Znajomy z komornik

A to ciekawe co opowiadasz

Piker agencji

Osoby z grup 2 C notorycznie używają telefony w czasie wykonywanej pracy zamiast pracować grają w gry w regalach imię i nazwisko (usunięte przez administratora).Po .Mimo tego nikt nie reaguje

Tak1Nie10
......
@Piker agencji

A po co maja reagowac......

Tak6Nie
@......

Klasyczny ciapek :)

@Piker agencji

Widzisz (usunięte przez administratora)o , nawet nie wiesz że mają do tego prawo, bo nikt nie może zabronić im posiadania telefonu w pracy

TakNie6
Nazwa działu: Magazyn

Właśnie o tym mowa! Sam udowodniłeś/łaś! Do zobaczenia w pracy :)

Operator
Nazwa działu: Magazyn

Narzekaniem nic nie zdziałamy , Trzeba ruszyć tyłek i pokazać że potrafimy bo nigdzie indziej tak dobrze już mieć nie będziemy. W innych pracach nie jest tak kolorowo (mowa o magazynach) Ci co narzekają i tak w każdej innej pracy będą robić to znowu , takim osobom się nigdy nie dogodzi. Prawda jest taka że wszyscy razem tworzymy tą firmę . Pozdrawiam całą załogę Tesco Dystrybucja w Gliwicach

Tak4Nie10
@Operator

(usunięte przez administratora), wszyscy wiemy jaki klimat panuje w cd tesco, jacy ludzie tu pracują, jak się traktują (mowa o wszystkich z każdego szczebla) obecny manager gdyby tylko mógł to zabrał by wam połowo kasy albo wymienił was wszystkich na Ukrainę na śmieciówce bo oni więcej pracują, sam kiedyś słyszałem podobną jego rozmowę z kimś na stołówce, coś w stylu "... Pracownicy z Ukrainy będą (usunięte przez administratora) bo wiedzą za co mają zapłacone i chcą dużo pracować a pracownik tesco zawsze znajdzie sobie conajmniej 10 powodów byle tylko nie zrobić normy..", tak więc niewiem na jakim świecie ty żyjesz! Pewnie teraz myślisz że jak to, że Przecierz dali tyle podwyżek i tyle już retrakarz zarabiają, DALI BO MUSIELI DAĆ BO LUDZIE MASOWO (usunięte przez administratora)!!!

Tak8Nie1
Uwolniony
Nazwa działu: Magazyn

Zdradzę Wam pewna tajemnice... Istnieja inne miejsca pracy niż w Tesco! Uwaga, istnieją zakłady pracy gdzie ludzi się szanuje, gdzie bhp się przestrzega i gdzie nie musisz pracować Świątek piątek czy niedzielę! Polecam ucieczkę z tego cyrku Nie warto pracować na takich warunkach ( 3 zmiany, weekendy, grafiki, normy ) za taką kasę.

Tak15Nie3
@Uwolniony

JT100%, NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Tak7Nie2
The end

Zamykają Tesco już są oferty wynajmu

Tak3Nie6

Ciekawski

Link do źródła?

Kolega
@Ciekawski

Magazyny-pl

@The end

Faktycznie, na stronie magazyny.pl jest oferta wynajmu naszej krainy" brakiem danych " płynącej.. także Panowie i Panie, nie dajcie się zastraszać jakimiś przymusowym nadgodzinami, i innymi groźbami, bo magazyn jest wystawiony na w/w stronie a cwaniaczki chcą pracowników wyciskać jaj cytryny. Nie dajcie się ,a kto głupi to niech dalej robi cyfrę

Harcerz
@JT one hundred %

Coś musi być na rzeczy skoro ogłoszenia o wynajmie jest na stronach internetowych z drugiej strony pozbywają się starych pracowników a na ich miejsce zatrudniają nowych - łatwiej i taniej zwolnić osoby z krótkim stażem. Co i rusz zamykane są sklepy niby "nie rentowne" i magazyn ciągle stoi pusty i z drugiej strony nie dziwię się że chcą się go pozbyć bo płacić za powietrze w strefach regałowych jest bardziej "nie rentowne" jak wszystkie zamknięte sklepy

@Harcerz

Co innego pozbywać się magazynu, a co innego pozbywać się magazynu i doświadczonej kadry. Zamiast powiedzieć ludziom prosto w oczy jak wygląda sytuacja i dać możliwość spokojnego zaczepienia się gdzieś indziej to będą do ostatniego pracownika na magazynie utrzymywać że trzeba (usunięte przez administratora) na normę a jak ci się nie podoba to won, ale po 3 miesięcznym wypowiedzeniu, tak żeby nowy pracodawca znalazł sobie w tym czasie innego pracownika a nie czekał na ciebie. Niech robią co chcą tylko z szacunkiem do ludzi

@JT one hundred %

Tesco nie ma szacunku do ludzi i nigdy nie miało, w ciągu tych prawie 8 lat w Gliwicach pokazali co jest na pierwszym miejscu (ludzie byli zawsze na ostatnim) tak bardzo przez te wszystkie lata szastali ludźmi że teraz nikt im na rekrutację nie chce przyjść, a ci co zostali są wrogami sami dla siebie (z małymi wyjątkami) z byle powodu, nie powiem, spędziłem tam też sporo czasu Ale nie "tęsknię " bo to strasznie patologiczne miejsce z wielu powodów kierownictwo źle traktuje ludzi, i ludzie siebie nawzajem też, fałszywość, plotkarstwo i intryganctwo na każdym kroku, porażka,. Ci co mieli trochę oleju w głowie już dawno uciekli i słusznie...

Tak8Nie
☺️????
@The end

(usunięte przez administratora) prawda Tesco to silna firma i będzie istniała długo skonczcie już siać takie plotki jeden powie drugiemu drugi doda i robi się haos ludzie dzięki tej firmie macie prace chleb i inne ważne sprawy a wy sobie od tak pff bo Tesco to tamto nie chce mi się gadać o tym bo to wstyd i zero szacunku a jak to mówią kto tak źle pisze o kimś mówi sam o sobie to wszystko co mam do napisania i pozdrawiam wszystkich niedowiarkow

TakNie7
@☺️????

Ty lepiej przeczytaj komentarz nad twoim bo chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, pewnie jesteś jednym z kierowników albo kimś komu "tesco zycie uratowało",co widać po twojej wypowiedzi, jak już ludzie tu pisali wcześniej, tesco to dno dna, gnoi ludzi, niszczy psychicznie, NAKAZUJE ŁAMAĆ WSZELKIE zasady bhp, po cichu pozwala na to żeby Ukraińcy pracowali po 16h na dzień!! Pod agencją, więc nie cisnij tu takich kotów ale w sumie to ci co mądrzejsi to z tamtą uciekli, zostali sami tacy "ludzie" jak ty, nie pozdrawiam

@Taki ktoś

*kitów, *z tamtąd, sory za błędy, (usunięte przez administratora)

Anonymous

Palety zacznijcie kompletowac rzetelnie i poprawnie, bo na sklepy dociera cos czego w ogole nie powinno tam byc albo nie dociera wcale. Pomijajac oproznione do polowy kartony z alkoholem. Robic byle jak i jeszcze narzekac, ze zle...masakra

Kumpel
@Anonymous

Tak... jeszcze napisz że wódkę sobie do domu zabrał ktoś pod pachą. Każda paleta a szczególnie z napojami wyskokowymi jest ważona. Jeśli jej waha sie noe zgadza to robi się szczegółową inwenturkę. A jeśli masz na myśli towar dostarczany przez Teresin... no cóż.... Dystrybucja w Gliwicach za to już nie odpowiada. Ten problem jest znany wszystkim.... i nikt z tym nic nie robi.

Cmoknij mnie
@Anonymous

Witam, uciekajcie z tej firmy , te normy przez system to naprawdę oszukiwanie pracowników. Można to udowodnić. Normę robocie może dwa razy większa, niż pokazuje to system. Powodzenia.

@Anonymous

Głowa cię boli i to fest!!! Jak kierowników w Tesco, czyli masz migrene stulecia!!!! Jak każdy kto pracuje w Tesco i chce na siłę coś tu jeszcze zdziałać, tesco już dawno dawno dawno temu się skończyło i jest to dno dna!! Na sklepach pustki a w dystrybucji szeroko pojęty mobbing przez duże "M" i oszukiwanie ludzi na normach, szkoda gadać, wiele z tych tematów już tu było poruszanych (pozdrawiam jt one houndred) i najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest wyjście z firmy. Polecam

Kolo
@Taki ktoś

Zapomniałeś dodać, zmuszanie do łamania wszystkich przepisów bhp by wyrobić normę

@Kolo

Racja!!!!!!! Wyleciało mi z głowy ale pamiętam... ("jest audyt, wszyscy jeździć zgodnie z przepisami,.... Audyt poszedł to teraz zapier.... Ać bo macie mi normę zrobić") sam słyszałem te słowa od kierownika na pt... Nie raz

@Taki ktoś

Dzięki "Taki Ktosiu".. (usunięte przez administratora) Nie wiem czy ten link tu zadziała,ale po tytule można,łatwo wyszukać. W 2019 r. kolejne, ponad 30 sklepów do zamknięcia. Ciekawe co wymyślą "tęgie głowy" naszym kochanym pracowniczym kurorcie, przybytku uciech i krainie "brakiem danych" płynącej. Jeden z ciekawszych scenariuszy mógłby zakładać: Dostajemy podwyżkę,powiedzmy 150 zł brutto(może więcej-o dzięki ci Panie), oczywiście nie za darmo,razem z podwyżką pensji idzie nieznaczna podwyżka normy, wcześniej jej nie można było wyrobić to w sumie co to za różnica kilka punktów w tę lub we w tę. Kilku mniejszych buntowników zamknie paszczę i będzie chciało udowodnić ,że za taką kasę to wydobędzie tą normę z podziemi,reszta pracowników będzie wiązać ledwo koniec z końcem i czekać na wyrok tescowych katów- "Czerwone światło-dziękujemy, za twoje 10 lat współpracy, w jednym miesiącu ci nie poszło, i komputer powiedział, że jesteś nie produktywny"(vel. niepotrzebny).. Każdy może tu dopisać swój ciąg dalszy losów firmy Tesco "brak Danych" Dystrybucja Gliwice.. PS. Trzeba do Sarsy napisać, żeby przerobiła piosenkę i śpiewała " Każdy kierownik robi mi straty.." Pozdrowienia dla Nas wszystkich, aktorów biorących udział w tej tragikomedii

@JT one hundred %

Administrator usunął link do strony gdzie było opisywane ile sklepów chce zamknąć tesco w 2019 r..po co? przecież to ogólnodostępna informacja,ale pewnie w tesco myślą,że to tajne przez poufne

taki ktoś
@JT one hundred %

ot esencja firmy o ugruntowanej pozycji na rynku....hahaha ii ro nia!!!!

Xyz
@Cmoknij mnie

Wyjaśnij proszę

Xyz
@Xyz

Coś źle się dodalo. Proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tym że normę robimy 2 razy większa

Zostaw opinię o Tesco Dystrybucja - Gliwice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie