Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Mam pytanie co sie stało z Dyr Edytą Cisza na produkcji

K
@Produkcja

Zwolniłi za słaba była Sa lepsi od niej

fs
@Produkcja

Została zwolniona w trybie natychmiastowym przez obecną Panią Dyrektor. To żadna tajemnica. Jakoś nikt za nią nie tęskni...

Jak wygląda praca w dziale Zapewnienia Jakości? Jak z zarobkami?

Miły

Zobaczymy :)

Haha

Jak w Lidlu haha

@Kandydat

Człowieku uciekaj. Stracony czas i nerwy w tej firmie

Weronika

To ciekawe, a możesz powiedzieć coś więcej? Czemu to taka strata czasu? Skąd sie te nerwy biorą - od szefostwa, innych pracowników, wysokich norm?

Taktoja

Czy od nowego roku są przewidziane jakieś podwyżki dla pracowników? Inflacja rośnie, ceny rosną a wynagrodzenia stoją w miejscu.

Co jaki czas w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Laboratorium Galenowe Olsztyn

Dzień dobry, w tym roku podwyżki dla całej organizacji planowane są od października. Podwyżki otrzymują również pracownicy wraz z rozwojem umiejętności przydatnych do wykonywania codziennej pracy w organizacji.

@Laboratorium Galenowe Olsztyn

Podwyżka na waciki Dalej za grosze będziemy pracować

Olala

Oto Polska właśnie.. Nie ma podwyżek jest źle, są podwyżki jeszcze gorzej, bo za małe. Nie ma imprez - co to za firma, że ich nie organizuje. Zrobili imprezę - fatalnie, bo nie w 5*hotelu i bez wódki. A i losowanie nagród w loterii też pewnie było ustawione. Zawsze się znajdzie powód do narzekania. Masakra.. Sami frustraci, którzy żywią się tylko tym, żeby wszystkim dookoła dokopać. A nie daj już, że ktoś napisze tu coś choć trochę pozytywnego.. Od razu kret i przekupiony. Bo przecież z założenia (według niektórych) firma nie może zmieniać się na lepsze.

Hahha
@Laboratorium Galenowe Olsztyn

Podwyzki 200 zl dla ludzi z 6 czy 7 letbim stazem i umiejetnoscia obslugi maszyn i osob pracujacych rok obsugujacycjh 1 czy 2 maszyny. Hahaj smiech na sali

Dariusz
@Hahha

A ile byś chciał? Ja 4 lata pracuję u siebie i żadnej podwyżki nie było przez ten czas, więc te 200 zł to zawsze coś!

ktoś
@Hahha

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma (:

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Technolog ds. formulacji.
logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Co myślicie Jak zmiana na nowe Daje rade pani DR

Produkcja

Prawdę zawsze usuną Moze powinni sami sie usunąć z tej firmy

Dobrze ze zwolnili z dnia na Dzien Panią Dyr E Teraz lepiej praca idzie Nie warta była tego stanowiska

KJ

Spokojna praca teraz

Prac
@KJ

Masz racje spokojna praca zero szacunku dla nas

KJ
@Prac

Ale i tak lepiej niż za małej Każda mała głosem miną goniła do pracy a sama nic

jednataka

Dzień dobry. Jak się kształtują pensje w dziale kontroli jakości?

@jednataka

Kiepsko więcej zarobię na sprzątaniu po godzinach pracy Obiecują wszystko

Idź do Michelina praca też na 3 zmiany i po kilku latach masz Ponad 4 na rękę

Jacek

Co za (usunięte przez administratora) Symulanci w kadrach

Prac
@Jacek

Co masz ma mysli

Coś sie pracownicy zwalniają chyba atmosfera zła za bardzo pani Dyr się wywyższa

Pracujący

Premia jest na ponad 130%, to chyba dobrze?

@Pracujący

Premia jest ale czy byś to co produkujemy podał swojej rodzinie Ja Nie

@Produkcja

A kto to kontroluje ma iść produkcja co mieszamy to nasza sprawa Ma być wyrobiony plan na premie To jest najważniejsze

Zadowolona
@Pracujący

A ja jestem z premii i podwyżki zadowolona. Praca w porządku nuezbyt ciężka i w klimatyzacji. Zawsze może być lepiej ale widzę że firma sue stara: loteria, podwyżki, premie co miesiac i ogólnie spoko. I zaznaczam nikt mi nie dał w łapkę czy co. Po prostu nie lubię płuc we własne gniazdo.

Kjotka
@Produkcja

A produkcja to własnego rozumu nie ma i taka niewinna? Każdy odpowiada za jakość a od was się zaczyna. My kontrolujemy po was i może byście się za sprzątanie wzięli zamiast narzekać. Nas też jest mniej jest niż by się chciało i właśnie coraz więcej badań robimy. Przyjdź do nas Paweł i zobacz jak się dba o porządek i sprzęt. Może się czegoś nauczysz...

@Kjotka

Brudno wszędzie az dziwie sie ze ten towar sprzedaje sie ja bym nikomu z rodziny tego nie podał ale bym zaczął od Dyr produkcji na niej testował ona za to odpowiada

Hahha
@Pracujący

premia 130 procent hahaha a obcinaja premie nawet za 1 dzien urlopu. Premia to powinna zaczynac sie od 500 zl..... I nie byc zabierana za urlop i rozne inne wymysly..... Ma motywowac a 150zl premii to zadna motywacja.....

Pracowniczka

Wg mnie jest czysto, przydałoby się więcej miejsca bo jak zrobili te nowe maszyny to przyciasno. A mnie szlag trafia na tych co (usunięte przez administratora) zostawiają po sobie. Czy to dyr robią ten bałagan? A może sam prezes ci nabrudził? Przychylam się do głosów..dlaczego mam sprzątać po buraku na 3 zmianie? Niech każdy po sobie i tego pilnujmy

@Hahha

Na logikę jakbyś był na urlopie 2tygodnie to też ma Ci się należeć cała premia, tak jak dla tych osób które ją wypracowały?

Produkcja

Mam pytanie jest (usunięte przez administratora) na produkcji moze kogoś by zatrudnili by sprzątał i pracowało się przyjemnie w biurach sprzątają

Normalny
@Produkcja

Przecież jest firma. Ta sama na biurach i na korytarzach. Chyba coś krótko pracujesz. A po swojej pracy sprząta się samemu. Widać że krótko pracujesz.

@Normalny

A dlaczego mam sprzątać po innej zmianie jak poprzednia zostawia to co zostawia to jakmam pracować

Pracujący

Premia jest

@Pracujący

Premia jest od dawna...dlaczego niby miało nie być? Żadnej wtopy tez nie wiec po co straszyc?

pracujący

Typowy Polak tylko narzeka... Jak nowy przyjdzie to tłumaczą jak słabo się pracuje, a sami pracują latami Nowych pracowników informuje, że pracuje się tu dobrze Możecie próbować

@pracujący

Pensja marna Kierownictwo kiepskie Walczą tylko o swoją premie a produkcje mają gdzieś Ale takie jest kierownictwo tylko kasa Człowiek nie ma znaczenia Z niewolnika nie bedzie pracownika świadomego Zeby dobrze firma prosperowała to potrzebna jest kadra wykształcona a nie Malpa która zamiast pensji dostanie banana i zrobi wszystko co chce Dyr i Prezes

Xxx

Zwolnili osobę ktora wszystkim zwracała uwagę Pilnowała jakości za to odpowiadała Teraz to będzie samowolka Dyr powie podpisać zwolnić (usunięte przez administratora) To sa produkty dla ludzi Mam pomysł moze zanim sprzedamy (usunięte przez administratora) na sobie przez miesiąc będą testować naszą produkcje

Gadula
@Xxx

Za to za małej byla jakość haha...Jak dla mnie to nic nie zmieniła a się czepiała byle czego Zwracać uwagę każdy umie ale robic to już nie. Wiec puknijcie się w czoło. Moim zdaniem zmiana dobra i przynajmniej mobbingu nie będzie. Duża dyr wymaga ale szanuje przynajmniej człowieka i wie jak działa produkcja i maszyny.

Pracownik z produkcji
@Gadula

Tak zgodzę sie ale jakosci u nas Nie ma liczy sie tylko premia Dużo a potem reklamacje i pretensje do nas

Zaczęły się reklamacje Chyna premii nie będzie

Premi to juz chyba nie będzie

Zainteresowana

Mam pytanie jak kształtuje sie wynagrodzenie w waszej firmie

Zwolniona została osoba za Jakość . Teraz to juz jakości zero Tylko wynik produkcji jest najważniejszy Zero standardów Jak ma odpowiadać szefowa produkcji za jakość i sama dopuszczać produkty do sprzedaży Wszystko bedzie dobrze będzie produkcja będą reklamacje będzie premia Wszyscy będą teraz pracować podpisywać dokumenty bo tak bedzie kazała szefowa (usunięte przez administratora)

Krótko tu pracuje ale jak to jest.... była mała Pani Dyr to źle, jak jej nie ma to też źle...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Styl zarządzania jest nijaki. W tej firmie nikt nic nie wie. Panuje ciągły chaos, notoryczne zmiany w planach produkcyjnych. Rano informacja, że ruszamy z maścią z witaminą A, a po południu okazuje się, że jednak maści nie robimy . Co wiąże się z nagłą burzą mózgów- co można robić, żeby produkcja nie stała. Skutkuje to nagłą i niepotrzebną reorganizacją całego zakładu. Ludzie z firmy odchodzą a na ich miejsce nie są zatrudniani nowi pracownicy. Przez co praca co najmniej dwóch osób jest wykonywana przez jedną osobę. Zarobki też coraz niższe, co zmiana prezesa--to zmiana w premiowaniu. Na chwilę obecną premia jest niemal żadna. Wracając do zarządzania- niektóre zachowania obecnych Pań Dyrektor poszczególnych działów ociera się o mobbing, o ile samo w sobie już nie jest mobbingiem.

Pan

No tak. Ale że jeden albo drugi as wymiesza paracetamol z ibuprofenem itp to już nie wspomnisz. Ile razy trzeba było zmienić szybciutko produkcję przez pomyłki zwykłego pracownika ile strat jest z tego powodu to już sza. Nic tylko kasy nam dać. A wypracować tą kasę trzeba! To jest zakład produkcyjny a nie kwiaciarnia! Nic tylko potomki elity z okolicznych PGR-ów.

Ex
@Pan

Widzę że pani dyrektor dała w łapkę? Prawda jest taka że jak się nie docenia pracowników to nie można oczekiwać cudów. Ci co kiedyś odeszli za pieniędzmi nie popełniali takich błędów a tych nowych nie ma kto przeszkolić. Obecny szef produkcji dopuki pracował jako operator chętnie przekazywał wiedzę a teraz całkiem się odciął szkoda. Ale poziom obecnie zatrudnienianych ludzi jest krytyczny cud że potrafią czytać. Problem to również tempo produkcji jak jest bardzo duże to samo napędza możliwości pomyłki. I nie obrażaj ludzi z którymi pracujesz bo zęby nie truskawki co roku nie rosną.

Szarą myszą być
@Ex

Kto jest szefem produkcji?

W piątek impreza Bedzie można porozmawiać powiedzieć co myślimy o paniach Dyr stawiają wymagania zero szkoleń duzo pracy Szykuje się na rozmowę z małą panią Dyr My pracujemy za marną kasę a ona co robi Juz raz zwolnił się przez nią cały zespół Jak zostanie sama to co zrobi bez nas Nic sama ucieknie tan skąd przyszła

Byly

Nie polecam, słabe zarobki a pracownik traktowany jest jak tylko narzędzie, brak premi, brak ludzi do pracy w każdym dziale firmy co przekłada się na ogrom pracy. Szukajcie pracy gdzie indziej.

Psn
@Byly

No w Słupach lepiej płacą.

Jarek
@Psn

Jakieś konkrety może? A czemu akurat w słupach?

@Psn

Sama prawda nikt nie ukrywa że płacą o wiele lepiej niż w tym przybytku. Polecam serdecznie. Kto zainteresowany pracą znajdzie zakład nie będę reklamować.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

• Jak się pracuje w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.