Opinie o WALA sp z o.o w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WALA sp z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WALA sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALA sp z o.o w Wilkowice

C-Klasse

Pani z zaopatrzenia jest osobą dystyngowaną , cenioną i mądrą,jeszcze chwila i pogoni słabych zawodników na stołkach.

To przykre, ale ludzie tylko przed nimi czują respekt. Chłopaki trzesą firmą.

olek

To zwykłe leszcze

Bolek
@olek

Właśnie powinni się odlewnia zająć bo tam w konia walą tak ze aż w oczy razi

Kostas z ugandy
@Bolek

Bolek januszu z pod lasu.Jak ci wyrosną kiedys jaja to przyjdz na odlewnie,porobisz tydzień,może dwa,z worka ci sie poleje,może nie,wtedy zobaczysz czy tam w konia lecą,lub nie.Sądze że jesteś uposledzony ruchowo i psychicznie ,lub po udarze.Skoro tak twierdzisz.Jak jestes taki kozak odważny to przyjdz tam .

Ewelina
@Bolek

Ja, ja ja jaśnie tym zajmę

Boney M
@Bolek

Racja! wszyscy widza i mowia o tym jak pewien pracownik z odlewni ciagle przesiaduje w biurze i nic nie robi ....

Tadek
@olek

Paździeże

@Tadek

Chcę przypomnieć, że na forum pracowniczym tego typu dyskusje są nie na miejscu. Jeśli już piszesz w tym wątku dodaj obiektywny komentarz o warunkach pracy. Pomożesz w ten sposób osobom szukającym zatrudnienia.

Mateo
@Kostas z ugandy

Kolego sympatyczny jeszcze się rozrycz !

@Mateo

Czy pracujesz bądź pracowałeś w firmie WALA? Chciałbym ustalić, czy firma zatrudnia stażystów bądź praktykantów, więc mam nadzieję, że będziesz w stanie mi pomóc.

Zażenowany poziomem ludzi

Czy nie macie ludzie innych pożytecznych rzeczy do robienia niż obgadywać jeden drugiego, tworzyć nie stworzone historie i pluć jadem na forum internetowym ??? Naprawdę jesteście aż tak pozbawieni ogłady i kultury osobistej ?? Najpierw niech każdy spojrzy na siebie a potem niech ocenia innych.

Natalia
@Zażenowany poziomem ludzi

Rozumiem Twoją frustrację, niestety Twoja opinia też jest dosyć mało merytoryczna. Powiedz proszę, jesteś obecnym pracownikiem WALA sp z o.o? Jeśli tak, to daj znać, co myślisz o tym miejscu pracy. Dziękuję!

Wiesniak

To od ciebie bardziej czuć obornik skoro piszesz takie rzeczy i wiesz jak to pachnie. Z dziada pradziada wiadomo że jak ktoś o kimś pisze w ten sposób to albo z zazdrości albo porostu jesteś beznadziejny pracownikiem i się do niczego nie nadajesz a ktoś porostu to widzi a Ty probujesz siebie wybielic aby mówiono o innych. Anonimowo każdy jest w stanie zabłysnąć. Wszystkiego dobrego.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WALA sp z o.o kandydat na stanowisko Pracownik produkcji - operator CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Sportowiec

Jaki respekt człowieku,ludzie i firmy spotykają się prywatnie , grillują, imprezują, chodzą razem na piwo, grają w piłkę bez wiedzy góry i Ty to nazywasz respektem????

Przypominam, że oskarżanie kogoś na forum to wykroczenie, więc nie polecam tego sposobu do oczerniania kogokolwiek, ponieważ nie rzadko kończy się to poczynaniami prawnymi. Internet nie jest do końca anonimowy w dzisiejszych czasach. Wydaje mi się, że takie sytuacje powinno rozwiązywać się osobiście, chociaż nie jest to tak dziecinnie proste jak użycie anonimowego nicka jednakże to forum służy do dzielenia się informacjami o firmie a nie o prywatnych sprawach pracowników.

Łukasz

Masz rację takie zachowania nie są profesjonalne. Przełożony powinien dawać dobry przykład. Czy prócz atmosfery inne aspekty zatrudnienia Ci odpowiadają? Myślę tu o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Są szkolenia branżowe, dzięki którym można zdobyć nowe uprawnienia? Każda uwaga, którą dodasz będzie pomocna dla osób zainteresowanych firmą pod kątem zatrudnienia.

Młody
@Łukasz

Co za soczysta riposta brawo,brawo i jeszcze raz brawo

Norbert

Każdy zarabia różnie z różnych powodów a poza tym warto wiedzieć, że firma jest dobrym pracodawcą.

Operator
@Norbert

Zarabiac mozna roznie ale zeby sprawiedliwie...

Yhh
@Operator

Drogi kolego w tej firmie nie ma sprawiedliwości, doceniana, podnoszenia zarobku zwykłemu pracownika który się stara wykazujesz chęci zaangażowanie pracowitość będzie to tylko wykorzystywane przeciwko jemu, tobie w dodatku przez to będziesz robił większe normy!!! Zarobki statystyki to tylko poprawiają sobie kierownictwo itp ludzie po znajomościach którzy się tam zatrudniają zwykli pracownicy mają tylko pracować i nie mają żadnych praw

Edyta
@Yhh

Dość gorzka w odbiorze jest Twoja opinia o pracy w firmie WALA. Rozumiem, że Ty także piszesz z perspektywy osoby pracującej w tym miejscu. Jakie, Twoim zdaniem, istotne zmiany powinny zajść w tym przedsiębiorstwie, aby było atrakcyjne zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych pracowników?

Yyyy

Taka złota rada : zajmijcie się ludzie pracą i swoim życiem prywatnym a nie plotami.

xyz
@Yyyy

Wsadz sobie te swoje złote rady do du#y

Witam wszystkich , może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na produkcji?

Wiss

Przyjęcia będą ale na stanowiska kierownicze konkurencja nie śpi i składa oferty ????

Leśna polana

Jakieś przyjęcia?Jakie zarobki na magazynie i pakowaniu?Jaka atmosfera?Jakimiś rozwój,lub szkolenia?

Odwal się, nie ma przyjęć.

Dawid

Czy firma potrzebuje pracowników? Może podpowiecie coś więcej

Patyk
@Dawid

Potrzebują Kogoś na kierownika parkingu

zainteresowany

Mam pytanie czy są aktualnie przyjęcia do pracy ? Czy jest możliwość rozwoju ? Czy ludzie są życzliwi ? czy wypłata jest ok ?

@!@
@zainteresowany

TAK,NIE,NIE,NIE

Szary Człowiek

Ja nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje,zauważyłem że każdy każdemu d**ę obrabia i z każdej strony szydera z każdego.Nie polecam nikomu tej firmy ze względu na zachowanie pracowników a o kierownictwie nie wspomnę,dostanie taki awans i myśli że jest królem świata i wszystko mu wolno głównie chodzi o ludzi z magazynu i przede wszystkim ludzi z narzędziowni którzy są wywyższani przez tych wyżej postawionych.Ludzie ogarnijcie się,szkoda życia na brednie!!!!! (Przysłów 15:12) ,,Szyderca nie miłuje tego, kto go upomina. Nie pójdzie on do mądrych" (Psalm 1:1) Szczęśliwy jest człowiek, który nie chodzi za radą niegodziwców ani nie stoi na drodze grzeszników, ani nie zasiada tam, gdzie siedzą szydercy.

tytyryty
@Szary Człowiek

Co do magazynu i narzedziowni to szczera prawda

Człowiek z piwnicy
@tytyryty

Potwierdzam! Określe to tak ludzie z narzędziowni zachowują się jak ważniaki i są sztywni jak by mieli kołki w d*pie i jaką ważna misję w stylu ratujmy dolinę rospudy a ludzi z produkcji traktujemy gorzej.Ludzie z magazynu używają jakiegoś dziwnego slangu w stylu darcie m*rdy jak by byli co najmniej głusi może przydało by im się kupić aparaty słuchowe albo jak by mieli IQ poniżej 60 no niestety na to nie ma żadnego lekarstwa no chyba ze przydała by im się nauką kultury ale wątpię czy pomoże bo to ludzie ze wsi.

@Szary Człowiek

Czytaj biblie do poduszki... Bo tak trzeba..., Ale w tym wypadku weź sprawy w swoje ręce, co tam jeszcze robisz?

Twój lekarz firmowy
@Szary Człowiek

Kolego jezeli jesteś prawdziwym katolikiem to przestań atakować ludzi z ukrycia.Przestań cytować psalmy, zamiast bluzgać w ludzi bedacych na przyslowiowym,, świeczniku''radzę Ci jak katolik katolikowi odmów tą modlitwę. ,, Modlitwa dla cierpiących na depresję Dobry Boże Ty znasz ciemności, które mnie otaczają. Wydaje mi się, że jakby otoczyła mnie chmura, tak że tracę całą moją perspektywę. I na dodatek mam wrażenie, że ona nigdy się nie podniesie. Wiem, że wcześniej udało mi się z tego wyjść, ale kiedy te uczucia znów przychodzą wszystko znowu się zaciemnia. Pomóż mi ufać Tobie w tym trudnym czasie. Wiem, że po deszczu znów przychodzi słońce, i że ponad chmurami słońce zawsze świeci.''

Glms
@tytyryty

Kto rzadzi teraz na narzedziowni?

Pracownik narzędziowni.
@Glms

Odpowiednia osoba.

Szary Człowiek
@Twój lekarz firmowy

Dziękuje za radę i odpowiedz. Głównie chodziło mi żeby kilkoro osobą zdjąć klapki z oczu i napisać jak wygląda sytuacja od tzn.,,zaplecza''.Dlaczego tutaj to napisałem bo w rzeczywistości kilka osób by się mściło albo groziło by za to zwolnieniem z pracy,ponieważ relacje pracownik ,,szefostwo i kierownictwo" są mocno oziębłe albo napięte.Mam nadzieję że szefowie zrobią zebranie z przełożonymi i omówią kwestie relacji z pracownikami,bo to jest praca z ludźmi a nie z ,,bydłem" którzy też potrzebują komfortu psychicznego.Pozdrawiam.

Glms
@Pracownik narzędziowni.

No dlatego dziwi mnie dlaczego pisza zle rzeczy o narzedziowni. To calkiem inny dzial produkcja nie moze sie ich czepiac

Jurek
@Pracownik narzędziowni.

Mateo steruje

Marian Janusz Paździoch
@Glms

Zgłaszam swoją kandydaturę na to stanowisko

Zarządca
@Marian Janusz Paździoch

Musi Pan spełniać bardzo wysokie kryteria jeśli chodzi o to stanowisko tylko najlepsi z najlepszych .Może zrobimy plebiscyt.

Marian Janusz Paździoch
@Zarządca

Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz. Spełniam najlepsze wymagania na to stanowisko Od lat kieruje szczęką na bazarze

Helena paździoch
@Marian Janusz Paździoch

A! Tu jesteś baranie jeden łysy! Do chałupy, ale już!

Jebaka pospolity

Kto mysli sie zwolnic stamtad jeszcze w tym roku?

Znormowani z produkcji

Magazyn w tej firmie to istna karuzela kieruje nim dwóch zakreconych szwagrów co dzień coś przewożą bez celu, nawet nie oni tylko ich podwładni. Oni tylko robią niepotrzebny zamęt lecz i tak nic nie przebije narzedziowców którym sam prezes zafundował krzesła do pracy. Panie Prezesie proszę wpaść po 14.00 i zobaczyć jak praca wygląda. Prosimy o równouprawnienie w tworzeniu warunków pracy.

doswiadczony
@Znormowani z produkcji

Na produkcji nawiedzeni brygole tylko czekają zeby donieść coś do akwarium i zapunktowac.Popatrzysz sie tam gdzie nie trzeba,siądziesz na chwile(8 godzin monotonnej pracy to naprawde nic przyjemnego)czy nie daj Boże odezwiesz sie do kogos albo za długo jestes w wc to juz stoi i czeka gdzie byłes.A normy tylko w gore jak ktos sie wykaze,zeby tylko sie Pan kiero i Pan D. nie zdziwili jak nie beda mieli za chwile kim pracować ale Wasz wybór...

Ferdek kiepski
@Znormowani z produkcji

Ja nie o takie polske walczyłem ! ! ! !

Zdzisław Jurasz

Wala sp. z o.o. to współczesna wersja Misia Barei

Doswiadczony zyciem

Firma nie potrafi zapewnic pracownikom nawet miejsc parkingowych. Na duzym parkingu postawili hale I kontenery a mniejszy przed zakladem jest dla kierownikow

xxx
@Doswiadczony zyciem

Nie ma przepisu nakazujacego pracodawcy zapewnienie miejsc parkingowych

Zostaw merytoryczną opinię o WALA sp z o.o - Wilkowice

• Jak się pracuje w WALA sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALA sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALA sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WALA sp z o.o