Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Michałek

Beznadziejna agencja. Co innego mówią przed wyjazdem a co innego na miejscu!!! Nie polecam. Mili są przed wyjazdem a po wyjeździe telefonów nie odbierają. Zarabiają na Studentach. PORAŻKA!

Czy ta diwa naprawdę robi ludzi w balona dostałam propozycję pracy bez języka niemieckiego praca na magazynie aż strach jechać

Oburzony
@Kasia

Firma obiecuje po 2700 euro brutto a w rzeczywistości wypłacają po 1270 euro. A gdzie reszta? Kradną i robią w balona jak tylko się da. Niestety nie na darmo powiedzenie "POLAK POLAKOWI WILKIEM!!" - NIE POLECAM!!!

ala

czy ktoś pracował przez tę firmę jako student przy produkcji części samochodowych w Regensburgu?

Oszukany przez Agencję pracy DIWA

Witam, Tak, próbowałem się kontaktować z agencją będąc jeszcze za granicą - niestety bez skutku. Po dwóch dniach raczyli oddzwonić i nie mieli żadnego racjonalnego wytłumaczenia. Próbowali załagodzić sprawę wciskając mi inną pracę ale już podziękowałem bo nie ufam tej firmie. Naciągnęli mnie na koszty które poniosłem w związku z wyjazdem. Co mnie zaskoczyło po przyjeździe na miejsce? 1. Zakwaterowanie w dwu pokojowym mieszkaniu w 8 osób. Z czego każdy lokator zajmujący 2m2 musiał płacić 320 euro miesięcznie! (wynajem całego mieszkania od 35m2 w Monachium kosztuje od 400e-700e w zależności od lokalizacji) 2. Spotkanie z koordynatorem który miał mi przedstawić umowę było niemiłe. "PODPISUJESZ ALBO NIE - BO NA TWOJE MIEJSCE JEST 100 INNYCH CHĘTNYCH A JA NIE MAM CZASU" - jak miałem podpisać jak byłem w szoku bo przedstawiono mi całkiem inne warunki niż te które otrzymałem na emaila. Umowa miała być podpisana przed wejściem do fabryki - to nie mają biura tam? Potraktowali mnie gorzej niż psa!

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Aneta

@Oszukany przez Agencję pracy DIWA rozumiem, że dopiero po przyjeździe do miejsca pracy, jak rozumiem za granicą, okazało się, że umowa będzie inna niż mówiono Ci wcześniej. Próbowałeś kontaktować się w tej sprawie z agencją? Jakie było jej wyjaśnienie? Czy po przyjeździe na miejsce coś jeszcze Cię zaskoczyło?

@Aneta

Jarek
@Oszukany przez Agencję pracy DIWA

a co sie nie zgadzało na umowie - oprócz tego ze na miesiac tylko, stawka była ta sama (BMW czyli 15 E ), czy miałeś dostać mniej? z gory dzieki za info

Oszukany przez Agencję pracy DIWA

Witam, Zdecydowanie nie polecam nikomu tej firmy. Firma "OSZUST" - Taką powinni mieć nazwę - adekwatną do wykonywania swoich przekrętów. Nagabują ludzi do pracy poprzez fałszywe i nieprawdziwe umowy. Mówią że praca na stałe a w rzeczywistości dostałem umowę na miesiąc - PORAŻKA I KATASTROFA - 2100 KM na darmo. Sprawę skierowałem już do PIP i Sądu. NIE PODARUJE TAKIEGO OSZUSTWA!!!!

Ptrzes

Kyos pracuje przy plytkach elektronicznych ? Co i jak ? Zarobki ?

Raf

Mam ofertę przez DIWE do Austrii jako elektryk jest tam ktoś czy jest praca i jak z językiem ?

Aneta

@On rzeczywiście miesiąc czasu to spory czas oczekiwania. Ale jeśli dobrze rozumiem firma pozostawała z Tobą w ciągłym kontakcie? Czy w przypadku wycofania się pracodawcy zaproponowano Ci inną propozycję pracy?

Aneta

Korzystałeś z usług Diwa Personal service? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak przebiegała współpraca w firmą.

On
@Aneta

witam, chce sie podzielic z tymi co zamierzaja korzystac z DIW-y.Ludzie to jedno nieporozumienie co oni wyprawiaja.Mielismy jechac do pracy, został zdany egzamin z niemieckiego, czekania prawie miesiac.W ciagu tego czasu przesłac skan dowodu ,konto bankowe.Glupie telefony czy czekamy.Dzien przed wyjazdem info ze pracodawca sie wycofał.Zenada.Ostrzegam to ludzie nieodpowiedzialni i info Pani z usmiechem ze wyjazd odwolany.

Prezes

ktoś będzie jechał na produkcje kabli ? teraz jakoś ?

nena

witam praca jak praca, ale mogli uprzedzić ze będą same noce, przez cały czas od niedzieli do soboty... problem był z numerem podatkowym i przypisali nas do 6 klasy podatkowej, a wiadomo z czym to się wiąże...... wypłata się zgadzała była na koncie przed 15, za urlop który się należał tez zapłacili

Wack

Obiecali mi prace w Austri na jakims tunelu czy ktos zna temat???????

opole
@Wack

W tunelu to Wala z Ciebie zrobia bo to BANDA ZORGNIZOWANA szkoda czasu marnowac przez ta Agencje totalny balagan i nic nie potrafia zalatwic. Nie polecam nikomu tej agencji nic nie jest zgodne z umowa zanim wyjedziesz z Ta agencja 5 razy sie zastanow bo szkoda nerwow

Nena

wszystko było super przed wyjazdem, praca na dwie zmiany. a co się okazało na miejscu że będziemy robić same noce przez cztery tygodnie, problem z zameldowaniem problem z legitymacja ubezpieczeniową problem z numerem podatkowym

pracus

Beznadziejna agencja nic nie jest tak jak mowia i obiecuja nie polecam a pozatym mili sa przed wyjazdem po wyjezdzie maja kazdego gleboko i zostawiaja go samego sobie

eryk

Jaka kasy z opinii tutaj @Jarek? Dobre sobie. Zresztą niech opinie będą przede wszystkim tutaj prawdziwe żeby osoby, które szukają pracy wiedziały jak jest naprawdę ze stawki, umowami itp.

Jarek

Trochę te opinie cienkie a to dziwne ? Co im na dochodach nie zależy?

Mietek Tępytur

Zapewnia.Zbiórka pod mostem ..wiesz gdzie a jeśli nie to zapytaj.Przyjeżdża ciągnik i ładować się można jeśli ktoś może pracować...Jesli komuś się nie chce nie jedzie,idzie do Rewe i ....

rok

diwa banda oszustow wysylaja do roboty do niby bmw a wkoncu ladujesz zupelnie gdzie indziej kaza dojezdzac wlasnym samochodem do niemiec a potem jeszcze swoim do pracy oczywiscie za swoje tankujesz nawet 30 km w jedna strone mieszkania zalezy ale za 260 eu na miesiac masakra jak mlodzi jada studenci to wiadomo chca zarobic a nie wydawac na paliwo i takie drogie mieszkania nie polecam bron boze diwa

Ela

Mnie też interesuje praca w Heilbronn i mam nadzieję, że mi się uda wyjechać. Chociaż szczerze mówiąc też fajnie by było cokolwiek dowiedzieć się od kogoś kto już tam jest. Ja już z Diwą pracowałam, dlatego gdy szukam pracy, to biorę ich pod uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.