Opinie o Discover Cracow w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Discover Cracow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Discover Cracow o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Discover Cracow w Kraków

Sluchawka

Ale super opinie. Chyba się jeszcze z tak fajnymi nie spotkałem. Rzucam dzisiaj pracę i składam CV do Discover Cracow. Tam jest moja przyszłość.

Magda

Polecam, bardzo miła rozmowa kwalifikacyjna, bardzo ciekawa wizja firmy, widać, że firma jest profesjonalnie zarządzana

Damian

Prosze nie kasowac opiii o firmie! Ludzie chca czytac i maja prawo wiedziec!

DamKot
@Damian

Proszę nie podszywać się pode mnie i nie włączać do tej zabawy w opinie o DC.

Damian
@DamKot

A kto się podszywa? Tak mam na imię. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i potem po przeczytaniu tych opinii zrezygnowałem. Jaka żenada z tymi komentarzami. Podszywanie się? No prośba...

Yan i ek

Nie polecam, rok pracowalem jako kierowca. Opowiesci na rozmowie kwalifikacyjnej nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Kasa slaba, praca dla dzieci bogatych rodzicow.

Specjalista Ds. Sprzedaży

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

anka

... biorąc pod uwagę, że większości pracowników, którzy jeszcze kilka miesięcy temu tu pracowali, już nie ma, właściwie nie ma nikogo, bo Pan Rafał pozbył się i kierowców, i pilotów oraz koordynatorów, to po prostu nie ma kto pisać i nie ma komu odpowiadać na komentarze. Ludzie niewygodni zniknęli :)

Power Rangers

Chciałbym, żeby Ci wszyscy, którzy pisali jeszcze kilka miesięcy temu jak fantastycznie jest w DC, jakie to pasjonujące i rozwijające miejsce; że nie pieniądze są najważniejsze a wizje i inne kocopoły, którzy mówili ludziom że robią błąd odchodząc z DC, że nie rozumieją ich decyzji; żeby teraz napisali dlaczego w ciągu kilku tygodni czy miesięcy tak nagle się zmieniło że odchodzą lub odeszli z DC. I proszę nie pisać farmazonów, że nagle odczuliście potrzebę nowych wyzwań, bo przecież w tak rozwijającej się firmie wyzwań jest pod dostatkiem.

Były Pracownik

Dwie gwiazdki zasłużone. Nie polecam

Tłusty Rudy Kot
@Były Pracownik

Już tylko jedna ;)

Power Rangers

Przepracowałem na stanowisku kierowcy kat.D. Wystarczająco długo żeby stwierdzić że jest to bardzo ciekawe i dynamiczne miejsce- problem w tym, że ta ciekawość i dynamika przypomina piosenki disco-polo tzn. - trzeba je akceptować a nie rozumieć. Nie raz próbowałem zrozumieć sens i logikę niektórych działań i za każdym razem dochodziłem do punktu gdzie moje rozumowanie przestawało to obejmować w choćby najmniejszym stopniu. Miałem okazję i przyjemność poznać wiele współpracowników, którzy naprawdę "dobrze robili swoją robotę". Niestety tak się złożyło że już ich nie ma w tej firmie. Oczywiście można powiedzieć, że rotacja jest zawsze wliczona w działalność firmy. Tak to prawda, tylko nie w takiej skali i w takim tempie. Po raz pierwszy spotkałem się z sytuacją że firma zniechęca dobrych pracowników do pracy. Przykro mi się patrzyło jak promowano, stawiano za wzór niektórych pracowników tylko dla tego że byli zawsze na każde zawołanie przedsiębiorstwa, że nie dyskutowali, nie stwarzali problemów. Podejście typowo korporacyjne, masowe rodem z PRL- "mierny, bierny ale wierny". Nie sposób odnieść wrażenia, że cała organizacja podzielona jest na dwa światy- biuro i reszta. Pracowałem w tej "reszcie" i miałem przyjemność poznać, współpracować z naprawdę różnymi ludźmi. Od kierowców, przez pilotów/koordynatorów po pracowników POT. Życzył bym sobie żeby spotkać w następnych miejscach swojej pracy tak wielu dobrych ludzi jakich tam spotkałem. I nie chodzi tylko o prywatne "lubię"; ale także o poziom zaangażowania jaki prezentowali, jak profesjonalnie podchodzili do swoich zadań. Nie raz nie dwa, swoimi działaniami "gasili" na szybko ciężkie sytuacje, pokazując, że są naprawdę warci szacunku i uznania. Szkoda że "drugi świat" nie potrafi tego docenić i robi sporo, żeby jeszcze utrudnić im życie; bo ciągłe usprawnianie by doskonałość była jeszcze bardziej doskonała oznacza tylko większy chaos i zniechęcenie do jakiegokolwiek działania. W tym całym porządku w najlepszej sytuacji są i tak jeszcze kierowcy D. Względnie prosty system wynagradzania( nie mylić z systemem awansu bo ten jest elastyczny jak guma w majtkach), wiesz ile powinieneś zarobić; praca na miejscu, masz grafik na miesiąc. Zarobki w porównaniu z innymi firmami nie najgorsze. Manager też nie najgorszy a już w porównaniu z managerem pilotów to faktycznie ktoś kto ma pojęcie o tym co robi. Zespół kierowców D przez te 7 miesięcy i tak przejawiał się największą stabilnością kadrową w porównaniu z innymi działami. Czy podejmować tu pracę?? Zależy czego oczekujesz i na jakie ustępstwa jesteś gotowy. W obecnej sytuacji na rynku pracy jeśli jesteś w stanie zarobić 300-500zł mniej ale mieć większy spokój we własnym działaniu i nie czekaniu na decyzję co możesz zrobić co nie to celuj w inne firmy. Oczywiście niektórzy odnajdują się tutaj i są cali szczęśliwi że pracują i tacy ludzie też są potrzebni. P.S. Panie Rafale proszę pozwolić ludziom spokojnie pracować, posłuchać ich a nie narzucać wszystko a naprawdę może być lepiej :)

Grażyna Pogan

Dzisiaj mija równo rok jak zaczęłam pracę w DC. Uważam, że rok to odpowiedni czas na to aby poznać firmę, zweryfikować oczekiwania z obu stron, zasady pracy itp. Mój staż pracy liczy w sumie 14 lat, co jest ważne bo moja opinia na pewno będzie opierała się na porównaniach i wcześniejszych doświadczeniach. Uważam, że DC to miejsce idealne dla młodych ludzi bez doświadczenia lub z minimalnym. Chcących się rozwijać oraz takich, którzy jeszcze nie znają kierunku zawodowego, w którym pójdą. Nie znam drugiej takiej firmy (zwłaszcza polskiej), która dawałaby tak duże możliwości poznania i rozwoju w różnych działach i na różnych stanowiskach. Można zacząć od pracy w "help desku" na słuchawce, w bezpośredniej obsłudze klienta w Punkcie Obsługi Turysty, spróbować swoich sił jako opiekun turysty. Skąd można przejść do Działu Logistyki czy Sprzedaży. W moim zespole (Dział Sprzedaży) na 7 osób, 5 jest z rekrutacji wewnętrznej (z działu kierowców, działu rezerwacji, czy kolportażu). Niezwykle innowacyjne podejście pozwala wychwytywać cechy, predyspozycje każdej z osób i proponować odpowiednie stanowiska czy miejsca. Kilkukrotnie na przestrzeni tego roku widziałam jak powstają zupełnie nowe stanowiska, które pozwalają rozwijać ludziom ich najlepsze kompetencje czy umiejętności. DC jest to też miejsce idealne dla ludzi juz z doświadczeniem zawodowym, które chcą się nadal uczyć oraz rozwijać. Lubią dynamikę i wyzwania. Są tu ludzie którzy mają już doświadczenie, rodziny i realizują swoje cele. WIęc dla kogo ono nie jest, bo trafiają się też te gorsze opinie? Nie jest dla osób które oczekują stagnacji, przewidywalności, spokoju, dla których praca nie jest pasją - tylko i wyłącznie źródłem zarobku, nie jest dla ludzi którzy myślą i patrzą tylko "na siebie" i "dla siebie". DC to miejsce niezwykle dynamiczne, jest tu bardzo dużo pracy, bardzo dużo zmian, bardzo dużo emocji i niemało stresu. Jednak każdego dnia się tu czegoś uczymy. Są standardy firmy oraz działu, procedury, które w tej dynamice dają punkt zaczepienia. Co ważne nie są to wydumane rzeczy i marzenia, standardy są w 100% oparte na praktycznych działaniach. Nikt nie jest tu trzymany na siłę, każdy ma prawo wyboru a jest to tutaj bardzo uczciwe przez CEO prowadzone. Też nie jednokrotnie gdy ktoś przyszedł i otwarcie powiedział: "to nie jest dla mnie" mial czas aby poszukać sobie nowej pracy i dopiero się z nim rozstawano. Tylko ważne aby było to uczciwe i szczere z obu stron. Z menadżerami oraz CEO można szczerze porozmawiać. Rafał jest niezwykle ekspresywnym ale i bardzo inteligentnym biznesowo człowiekiem. Nie raz mnie wkurzył do granic możliwości, ale za każdym jednym razem mnie czegoś nauczył i za każdym razem wysłuchał A to jest wartością dobrego CEO a nie to, że będzie mówił jacy wszyscy jesteśmy brylantowi i nas głaskał. Chociaż można czasem usłyszeć "dobra robota'. :) Co do umów i rozliczeń wszystko jest jasne, uczciwe i na czas. Podsumowując polecam!!

Kot Prezesa

Łubu dubu, Łubu dubu, niech nam żyje, Prezes naszego klubu! Nieeeech żyyje naam!!

Marzena

Witam serdecznie, zwracam się z pytaniem czy w firmie dalej stosujecie Państwo odpowiedzialność zbiorową i czy dalej należy dodawać opinie na go work pod groźba utraty premii?

Mirrrr

Warto zacząć prace w tej firmie jako kierowca?

@Mirrrr

Dzień dobry! Mogę doradzić, że zawsze warto spróbować i wziąć udział choćby w procesie rekrutacji, aby przekonać się, czy to praca dla nas. Proces rekrutacji składa się u nas z rozmowy rekrutacyjnej oraz dnia próbnego, które pokazują jak wygląda ta praca na co dzień. Zapraszam serdecznie do złożenia CV: rerkutacja@discovercracow.com :) Pozdrawiam, Dominika, Dział HR

Chętny do pracy

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Chętny do pracy

Cześć! Tak jest - poszukujemy obecnie osób do kilku działów, min. Kierowców, Opiekunów Turysty czy Konsultantów Help Desk, mamy również otwartą rekrutację do Działu Sprzedaży. Szczegóły można znaleźć w ogłoszeniach na naszej stronie: http://citytourpolska.com/kariera/ lub zapraszam serdecznie do kontaktu pod adresem: rekrutacja@discovercracow.com Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące rekrutacji :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia! Dominika, Dział HR

Nieoficjalny król Discovery

Witam, ja natomiast mogę odnieść się do pracy w biurze. Będę obiektywny bo dzisiejszy dzień jest ostatnim w tej spółce. Nie żałuję żadnego dnia, miałem szczęście pracować wśród specjalistów jedynych w swoim rodzaju ( ach ta szczegółowość ????). Czy była idealna? Jeśli porównać z poprzednimi jakie miałem była bliska ideałowi, lecz każdy poszukuje czegoś innego. Nie zapomnę nigdy pierwszej rozmowy z Rafałem, w cztery oczy przy kawie gdzie pierwszy raz ktoś wymusił na mnie szczerość. Dla mnie najważniejsza była zawsze atmosfera w pracy, a w biurze nie czuć, że ktoś pomaga bo ,,musi" nie słyszałem też nigdy z tego powodu wyrzutów by ktoś to komu robił. Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą w tym biurze, polecam ???? ( Skoro było tak super dlaczego odchodzisz? Dojazdy z mojej miejscowości pożerały mi pół dnia z życia) Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów i samych pozytywów ????

Maciek
@Nieoficjalny król Discovery

Czemu się nie podpisałeś?

Myśliwy z lasu

Mój pierwszy komentarz został usunięty, No tak, nie był pochlebny dla tej formy, pomimo ocenzurowania przez admina części wypowiedzi ostatecznie zniknął.. myslalem ze ten portal od tego jest, aby byli pracownicy mieli możliwośc podzielenia sie opinia na temat pracodawcy, ale widać nie o to tu chodzi. Mozna było przewidzieć próbę zastraszenia osob dodających niepochlebne opinie art. Etc. Tylko ze maile nakłaniającego do dodawania pochlebnych rzeczywiście istnieją. Jak widać sa prowadzone czynności aby portal nie spełniał swojej roli wiec jako były pracownik napisze tylko, ze nie polecam tej firmy, żadna pensja (lub jej obietnica) nie zrekompensuje wam straconych nerwów i stresu, bynajmniej nie chodzi tu o wszystkich współpracowników lecz o szefa. Pozdrawiam myślących

Rekrutowany

Złożyłem ostatnio CV do Państwa na stanowisko handlowca B2B. Jak zawsze przed podjęciem nowej pracy śledzę to forum i muszę powiedzieć, że pierwszy raz się spotykam z sytuacją gdy komentarze są kasowane w takiej ilości. Wczodzę, czytam następnego dnia już ich nie ma. Niektóre wg. mojej opinii nie powinny być dodane ze względu na emocje, lecz reszta była opisująca pewne rzeczy w sposób mniej emocjonalny. Dodatkowo obejrzałem daty dodania komentarzy i kolejna rzecz jaka mi się rzuciła w oczy, to zostaly dodane w bardzo krótkim okresie czasu wiele pozytywnych opinii przez managerów i osoby z wyższym stanowiskiem. Szczerze to nie spotkałem się jeszcze, aby pracujące osoby dodawały tu komentarze w trakcie trwania ich stosunku pracy. Tak samo jak Pan pisze, że każdy ma prawo do podzielenia się opinią i zarówno te które są niemiarodajne ze względu na emocjonalny opis, tak samo te moim zdaniem również nie są. Nie są ze względu na to że pracownik często nie może powiedzieć co się tam dzieje. Jestem prędzej skłonny uwierzyć w emocjonalna opinie niż te które są pisane, gdy szef stoi za monitorem. Wiem że Pan napisał, że każdy robi to co chce i może się podzielić opiniami, również tymi dobrymi, ale prosze wybaczyć krótki czas dodania opinii przez wyżej wspomniane osoby daje do myślenia i niestety w sposób negatywny. Myślę że nie tylko ja mam taką opinię sądząc po komentarzach obecnych i tych które zniknęły. Po przeczytaniu Pana komentarza dodanego pod jednym postem, gdy przytacza Pan punkt regulaminu go work, który mówi o konsekwencjach prawnych za dodawanie "szkalujących opinii", pomyślałem sobie że te 2 gwiazdki i na bieżąco kasowane komentarze rzucają światło na to, że nie jest tak pięknie i kolorowo jak to się tutaj opisuje. Nie jest to miarodajne forum, ale można się tu dowiedzieć wielu rzeczy i dzięki temu postanowiłem nie aplikować dalej. Napiszę tylko tyle, że gdyby nie to co się dzieje na tym forum, przy tym pracodawcy, to pewnie bym przyszedl na rozmowę kwalifikacyjną, ale za przeproszeniem sami sobie strzelacie w stopę opisując to co najlepsze, a kasując to co najgorsze. Pozdrawiam i życzę innego podejścia do tematu opinii pracowników, gdyż niezbyt inteligentna osoba po zapoznaniu się z datami dodania pochlebnych opinii może sobie, pomyśleć że coś jest nie tak. Może się mylę, ale czytający opinie o tym pracodawcy powinni się zastanowić. Pracy jest teraz tyle, że można przebierać w ofertach i nie trzeba iść już nigdzie z przymusu.

Praca w Discover Cracow spełniła moje oczekiwania. Możliwość rozwoju, przyjemna atmosfera, praca w młodym zespole, pracodawca, z którym można porozmawiać o problemach. Oczywiście nie zawsze było idealnie jak w każdej pracy, ale na bierząco rozwiązujemy problemy ;) Nie rozumiem opinii osób, które narzekają na pracę i piszą o odejściu. W dzisiejszych czasach mamy naprawdę szerokie możliwości, jeżeli chodzi o zmianę pracy. A skoro ktoś tylko narzeka anonimowo na internecie i dalej pracuje, to znaczy że wcale nie jest tak źle ;)

zastanawiające, dlaczego negatywne opinie są zgłaszane jako "niemerytoryczne" i usuwane przez administratora? Czyżby tylko ociekające ochami i achami wypowiedzi były dobre, a chaotyczne, pełne emocji i frustracji, a przede wszystkim - prawdziwe, niewygodne i szybko kasowane. Pytam, dlaczego?

Kierowca

Witam, Chciałbym obiektywnie podejść do oceny. Praca do wytrzymania lecz codziennie mnóstwo niedociągnięć że zbiorkami czasem dojazdów do Oświęcimia. Brak poszanowania pracowników a niestety Czasy Pracodawców dawno się skończyły,,nie pasuje Ci nikt Cię nie trzyma '' zgadza się lecz za chwilę sami będzie jeździć tym bardziej za takie marne pieniądze 3 tyś a jaka odpowiedzialność. Czas jeszcze przezimowac jak większość i uciekać do normalnej pracy a nie kolchazu. Pozytywów brak tradycyjne zacznie się szukanie winnych ale Panie Rafale trzeba walnąć się w pierś i zacząć od siebie a naiwnych już ciężko znajść co uwierzą w głupoty pod czas rozmowy.

Martyna

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie pracowników?

@Martyna

Tak. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji. Proszę o przesłanie cv na adres rekrutacja@discovercracow.com

Aktualność
Nowy Rok przyniósł nam znakomitą wiadomość - firma City Tour Polska właściciel marki DiscoverCracow.com uplasowała się na wysokim 26 miejscu w województwie małopolskim oraz 291 miejscu w rankingu ogólnopolskim w prestiżowym konkursie Gazeli Biznesu! To ogromny sukces w stosunku do roku poprzedniego, gdzie zajęliśmy adekwatnie 47 (w województwie) i 595 miejsce (ogólnopolsko).

Dziękujemy wszystkimi naszym współpracownikom oraz parterom za ogrom pracy i wysiłku, które pomagają nam osiągać tak wysokie założenia. W tym roku nie zwalniamy tempa i wspólnymi siłami, jako jeden zespół, działamy by osiągnąć kolejny cel!

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W Polsce jest organizowany od 2000. Przedsiębiorstwa mogą zgłosić się same lub też zostać wyselekcjonowane przez analityków współpracującej z redakcją „Pulsu Biznesu”
Analizowane są ich wyniki z trzech ostatnich lat. Muszą one spełnić następujące warunki:
- nieprzerwane prowadzenie działalności od ponad 3 lat,
- przychody ze sprzedaży między 3 a 200 mln złotych w roku bazowym,
- wzrost przychodów ze sprzedaży w badanym okresie,
- brak strat w badanym okresie,
- złożenie sprawozdań finansowych do KRS

Zostaw merytoryczną opinię o Discover Cracow - Kraków

• Jak się pracuje w Discover Cracow?

Zobacz opinie na temat firmy Discover Cracow tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Discover Cracow?

Kandydaci do pracy w Discover Cracow napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Discover Cracow