Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

Tak piszecie na ta firmę a dalej robicie.jak się nie podoba to co wy tam jeszcze robicie?A na temat rusztowaniowcow to tak było w zeszlym roku teraz normalnie składają rusztowania bo wiem sam widziałem. I jest też dużo ludzi z gdanska i Gdyni a nie sami ludzie ze Szczecina. Firma jest kiepska i to bardzo. To jest prawda. I jedzenie n8e jest takie drogie jak tu kolega napisał fakt jest drogie ale jak sie robi tu to nie można pprzeliczac na zł.

marek

Wyliczyłem że zarobie na tydzień 2000 złotych netto a co z jedzeniem firma nic nie pisze o dietach minimalne diety w Norwegii to 189 NOK na dzień żywność jest w Norwegii 4 razy droższa niż w Polsce czy wyżywienie jest bezpłatne?

paprykasz
@marek

Znalazł się inteligent w rąbek czesany co studia skończył na rusztowania. i głąbie nie obraża paprykarzy bo nawet im do pięt dorastasz

j

Niestety ale to prawda siedze tam drugi raz, poniewaz nie ma narazie gdzie indziej roboty, pojechalem tam tym ich transportem i w jedna i druga strone, tragedia banda zapijaczonych mord i smierdzacych paprykarzy. 3/4 ludzi siedzi tu po znajonosci, sa to ludzie ze szczecina, ktorzy maja podrukowane paragrafy na zwyklych wizytowkach, nie maja pojecia o rusztowaniach i pasuje im jazda na szczocie. Mamia Cie przed wyjazdem ze rusztowania sa, a tak to mycie kadlobow karszerem, jazda na zmiocie, wszystko tylko nie rusztowania, a jak Ci sie nie podoba to wyjazd. Za wszystko obcinaja za kwatere, za prad, za dojazdy, nawet jak chodzisz z buta to obcinaja za dojazd do pracy, zalosna firma. Omijajcie ja z daleka. To jest norwegia, ale na polskich warunkach, na budowie to banda frajerow, kazdy by cie sprzedal, by podlizac sie temu rudemu managerowi, przewaznie sa to osoby ze szczecina, lojalka im sie zalacza.

spawaj

Panowie 155 nok. brutto minus wszystkie koszty utrzymania? Szukacie silnych i głupich? Panowie czy naprawdę pracujecie w Norwegii za 30zł.netto? To jesteście już na poziomie moralnego dnaaaaaaaaa.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
k11

Witam!Mam propozycje wyjazdu do Norwegi w styczniu przez firme REM-POL,NA MONTERA RUSZTOWAŃ, chcialbym sie dowiedziec wiecej o tej firmie jakie sa warunki i ile tak naprawde sie zarobi u nich???czy za wszystko trzeba placic i czy (usunięte przez administratora) jak wypisuja wszyscy?Pozdro

kkk
@k11

Kolego, powiem Ci tak. Szukaj czegoś lepszego. Jestem w tej chwili w Norwegii z tej firmy i większa część chłopaków od rusztowań śmiga teraz na miotle zamiast robić rusztowania. Nabrali ludzi i nie mają co z nimi robić. Mechanicy zamiast zajmować się mechanicznymi sprawami robią praktycznie ciągle monterke fundamentów lub transport wyposażenia na statek. Niekiedy nawet rurarskie roboty. Jedynie monterzy kadłubów mają swoje zajęcie. Generalnie mają taki burdel, że potrafia 2 os. do jednej szafki zapakować. Zaczęły się zjazdy do domów, ale bajzel nadal ten sam. Aha i lubią wystrzeliwać ludzi na pieniądze przy wypłatach. Kłamią, mamią i mataczą. Logistycznie leżą i kwiczą. A to nie wszystko.

Elektryk

ELOGIT to są Związki Zawodowe Elektryków.Dane zbiera Pani Ellisiv Rognlien.Ta Pani bardzo dobrze mówi po Polsku. Nr tel można znaleźć na norweskiej stronie ELOGIT.Jak wszyscy będą się bali to nigdy nic nie osiągniemy. Niestety.

kibic

Dobrze, że usunięto kontakt. Niech nikt nigdy nie wysyła swoich dokumentów do firm, które nie są firmami rekrutacyjnymi lub do firm co do których nie macie pewności. Już zdarzały się przypadki podrabiania umów o pracę i dokumentów DSB. Ostrzegam.

Elektryk

Związki zawodowe elektryków ELOGIT ,szukają elektryków którzy zarabiają poniżej 196 NOK.Chcą upowszchnić Układ Zbiorowy dla elektryków. Jeżeli tak się stanie ,firmy będą musiały podnieść stawki do minimalnych 196,50 NOK . Aby tak się stało potrzebne są dokumenty typu Payslipy,DSB lub umowy. Zapewniają 100% anonimowości. Szczegóły pod adresem (usunięte przez administratora)

leon

niech sami pajace z biura tam pracują dno i dziadostwo rem

robson

Witam, mam pytanie, urzad skarbowy w norwegi kazalmi oddac okolo 6 tys koron za przepracowany miesiac w Norwegii wlasnie pracujac w Rem polu.MIAL KTOS PODOBNA SYTUACJE BO SAM NIE WIEM CO ROBIC

doktor

firma moze i bylaby w miare dobra,ale rune musialby zmienic conajmniej polowe pracownikow biura a zwla pszcza menageja marcina .jak tego nie zmieni to opinia bedzie zawsze zla bo to w duzej mieze niekturzy pracownicy biura sa winni zlej opini o rempolu

Mr.T

Janek jesteś za konspirowanym agentem z biura Rem-pol???

doktor

firma moze i bylaby w miare dobra,ale rune musialby zmienic conajmniej polowe pracownikow biura a zwla pszcza (usunięte przez administratora).jak tego nie zmieni to opinia bedzie zawsze zla bo to w duzej mieze niekturzy pracownicy biura sa winni zlej opini o rempolu

doktor

niestety to co pisza o rempolu to czysta prawda zadza w nim dziwni ludzie i nie o wlascicielach tu mowa a iza i rune nadal im ufaja niewiem dlaczego.oszukuja i okradaja firme dziwne ludki jak putin powiedzal zielone ludki a szefowstwo nic sobie nie robi z tego

cztajacy

czy ty jestes analfabeta pisza i pisza rozni

Mr.T

O jakie argumenty ci chodzi kolego Janek???

Mr. T

Już kolego u pośrednika niepracuję !!! Ma normalną dobrą pracę. Znam tą firmę od dawna i zawsze ostrzegam nowych pracowników przed tym gównem.

Mr. T

Widzę kolego ktoś??? usunięto twoje ostanie wypowiedzi. Chyba za ostro pojechałeś te łajzy z klanu rodzinnego, ale nic nie szkodzi i tak każdy wie o co chodzi w temacie. Takich jak oni należy jechać za każdym razem. Buractwo i zdrajców narodu Polskiego trzeba tępić jak insekty.

Mr. T

Kolego bez przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego czy norweskiego jesteś skazany na pracę w takich gównianych firmach i agencjach. Nie poniżaj się i nie szukaj znajomości u ludzi, którzy są wstanie innego Polaka utopić w łyżce wody. A firmę Rem-pol omijaj z daleka szerokim łukiem. jak jesteś elektrykiem wyślij swoje cv do Time Personale formularz znajdziesz w necie na ich stronie, to też gówniana firma ale lepiej płaci niż Rem-pol. Pozdrawiam kolego :) Rada na przyszłość jeśli naprawdę szukasz dobrej pracy w Norwegii, to zacznij ostro się uczyć języka najlepiej norweskiego.

xxx

masz racje zawsze możesz robić w polsce za 12 zł na godzine na czarno a tam masz najmniej w norwegi ale wszystko opłacone mozesz sprawdzic w NAV a jako [pierwsza praca idealna ponieważ nic nie inwestujesz a jedziesz i możesz zobaczyć jak jest na miejscu

Mr.T

Witaj kolego xxx czytając twoją opinie zastanawiam się dlaczego na świecie jest tylu Polaków, którzy nie potrafią się cenić. Masz chłopie szkoły i doświadczenie zawodowe w Polsce zarabiałeś 12 zł i teraz chcesz za drobniaki pracować w Norwegii. Gratuluję idealnie pasujesz do roli pracownika tej firmy. W Norwegii jest dużo innych firm i pracy gdzie cenią ludzi znacznie lepiej.

Mr. T

Informacja dla wszystkich kolegów zainteresowanych pracą w Norwegii za pośrednictwem firmy Rem-pol, czy też Rem-elektro. Jest to moja osobista opinia byłego wieloletniego pracownika tych firm. W całej mojej zawodowej historii nie spotkałem się z gorszą firmą niż ta. Z Polski uciekłem od prywaciarza oszusta i złodzieja bo miałem dość oszukiwania i poniewierania i co trafiłem z deszczu pod rynnę. Ta firma to najgorszy koszmar Polaka, najgorsza odmiana Polskiego prywaciarza, który wysługuje się Polskim formanami jak Niemcy strażnikami w obozie pracy. Ci ludzie są wstanie sprzedać swoją matkę jak Judasz za parę koron więcej do wypłaty. Jeśli jest coś na czym można cię oszukać, oszwabić to tak się stanie, oni to znajdą i to zrobią bez skrupułów. Koledzy jeśli śledzicie rankingi zarobków w różnych firmach to niestety ta firma wypada najgorzej z możliwych. Tu zarabia się najmniej w Norwegii. Ja zarabiałem około 8000 tyś. zł za 220 godzin w dobrym miesiącu. To śmiech na Sali, jeśli nie jesteś dupowłazem i lizusem formanna to zapomnij o podwyżce pensji a jak będą zwolnienia to ty lecisz pierwszy. Ja na szczęście już nie pracuję w tej firmie, ale nadal mam tam wielu kolegów, których pozdrawiam. I mam informację że teraz zarobki są trochę gorszę niż były a firma robi wszystko co może żeby cię zapłacić jak najmniej, na chwilę obecną płacą 160 Nok na godzinę, za mieszkanie, transport i jedzenie płacisz sam. Moja rada jak macie na oku inne firmy to mijajcie tą firmę dalekim łukiem.

Mr. T

Witam wszystkich zainteresowanych. Ma pytanie do sfrustrowanego kolegi Atura. W jakim charakterze szukasz pracy w firmie Rem-pol. Bo wydaje mi się że pomyliłeś nie tylko firmy ale także i stronę z opiniami. Proszę spróbuj poszukać opiniami na stronach kancelarii prawnych tam szukają obrońców i adwokatów. Uwierz mi i skorzystaj tam lepiej płacą. Pozdrowiona dla wszystkich kolegów.

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources