Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Były

Odwiedziłem go work po 4 latach odkąd tam nie pracuje i widać wszystko po staremu ludzie narzekają stary się śmieje i się kręci karuzela

...

Nie polecam firmy omijać z daleka,zerowy socjal brak wczasów pod gruszą brak wszystkiego o podwyżkę trzeba się prosić,masa ludzi nie potrzebnych w biurach a zarząd to (usunięte przez administratora) dlatego nie ma pieniędzy aż żal więcej pisać i tracić na ten kit czas radze wszystkim szukać nowej pracy,statek tonie więc niech tonie z samym kapitanem pozdrawiam wypowiedzenie będzie w tym tygodniu złożone w kadrach.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Iss Wawrzaszek?

Ktoś 1

Jakie sobie przyniesie, albo jak ktoś się zwolni to możesz sobie wziąść z magazynu. Nowe to rarytas

A te nowe wypowiedzenia po wypłacie to przypadek? Zaszczyt robić w światowej firmie za 2300.

Rossa

(usunięte przez administratora)dalej jak ded. Widocznie premia zbędna. Więcej nadgodzin chapole Żywieckie.

Ktos

Wiecej rób nadgodzin i sobót to bedziesz wiecej zarabiaj kretynie. Tylko plakac na go worku umiesz i wylewać swoje żale na papierosie a jak przyjdzie co do czego to sie nie umiesz odezwać. Jesteś ma każde skinienie kierownictwa i robisz za niewolnika. Jakoś mi Cie nie żal matole. Ale takich jak Ty trzeba w tej firmiw by tacy jak ja zarabiali wiecej niż ty nie robiąc sobót i nadgodzin. Ja jakoś 2300 noe zarabiam płaczku żałosny.

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
nimowo

Pracownicy z 10-letnim i większym stażem dostają 2500pln na rękę,to jest kpina. Firma ma ciężką sytuację finansową, nie ma finansowania - akurat! Bzdury. Kpina. Omijajcie tą firmę z daleka.

Elektryk

Kiedyś to była fajna firma - dziś to już lepiej omijać z daleka. Dużo ukrainców, bazowa pensja niska w stosunku do średniej na Bielsku, dopiero nadgodziny pozwalają zarobić jakieś realne pieniądze. Plus to ciekawa tematyka - reszta omijać z daleka.

Ktoś niewiadomy

Bardzo często czytam opinie na temat tego zakładu i nasuwa mi się jedno pytanie. Kto kasuje te wszystkie wpisy pracowników którzy wypowiadają się na temat tego zakładu negatywnie.. Pozdrawiam serdecznie cała ekipę..

Tomek D
@Ktoś niewiadomy

Na stronie go work jest płatny abonament na modelowanie wizerunku firmy i jedna z osób z firmy zgłasza portalowi niewygodne komentarze

Nicky

Piszę poraz 2 no cóż jaki zakład takie warunki.. Mam pytanie do 'Dyrekcji' (usunięte przez administratora) wpisy pracowników negatywne? Może pora tego nie robić tylko zmienić podejście do pracownika.. Pozdrawiam wszystkich z montażu co robią cała robotę za was a górze..

t

dalej sa kapusie ,pamietam ze prezes siedzial ,pracojecie a tak naprawde boicie sie o swoja marna prace

Olo

Pracuje kilka tygodni na 2. Praca spoko , mozna sie wiele nauczyc nie bedac " fachowcem " ale....ludzie i atmosfera do bani. Ciesza sie jak nie wiesz , radz sobie sam , narzedzia nie pozycze bo uzywam , obserwuja , podsmiewania , opierdolki , ogolnie kazdy patrzy siebie. Najnizsza krajowa + wymuszane nasgodziny.

Qwert
@Olo

Ale bredzisz glupoty

Młody
@Olo

Dokładnie tak jest jak napisałeś Olo pracuje tam 1.5 roku na 2 zakładzie i nadal nie mam żadnych narzędzi jak się chce coś zrobić to trzeba porzyczać a potem pretensje czemu tak długo to robisz. Kierownictwo na 2 to jakiś dramat niewiem jakimi kryteriami zatrudniając ich kierował się dyrektor ale jest słabo liczą się tylko elektrycy (szczególnie dwóch)którzy mogą pic rano kawę do 7 a potem o 12 następna przerwa oczywiście na kawę kierownictwo nawet podarowało im nowy ekspres do kawy dramat

Ktos
@Młody

Widocznie kierownictwo uznalo ze nie potrafisz sie poslugiwac narzedziami i dlatego ich nie masz

Lakiernik

Witam.... Postanowiłem tutaj podzielić się opinia na temat zarobków w firmie WISS. Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko lakiernika. To co z proponował mi rekrutujący kierownik to porostu śmiech na sali... Stawka na okresie próbnym wynosi 16zł przez 2 miesiące. Po 2 miesiacach umowa na 12 miesięcy i stawka 17,5zł. No ludzie! Toż na stacji benzynowej są lepsze stawki i nikt się nie truje i nie niszczy swojego zdrowia. Firma robi fury po 200tys euro dla klientów w Uni a pracownicy robią za michę ryżu... Masakra!!!

Dave
@Lakiernik

Od nowego roku najniższa stawka to 18.30 brutto najniższa krajowa . Więc chyba coś nie tak. Rozumiem że te stawki wymieniłeś w brutto ?

Lakiernik
@Dave

Te stawki to stawki netto, na rękę. Brutto to nabewno więcej wychodzi.

Dave
@Lakiernik

Kumplowi w famedzie zaoferowali 21 brutto,oferta spawacz czyli jakies 18 zł na czysto praca pod presją czasu. Oczywiście mozna zarobić wiecej pracując na nad godzinach czyli ten sam system co w Wiss chcesz zarobić pracuj do wieczora. Te stawki są dlatego niskie bo takie firmy mają polityke swoją stosowaną już od lat 90 tych aby wymusić na pracownikach zostawanie po godzinach. Jeśli nawet nowo przyjęty pracownik będzie rzetelnie wykonywal swoją prace a nie bedzie pracowal na nadgodziny to i tak zostanie zwolniony ponieważ niedostosował sie do polityki firmy. Od 15 lat widze na podbeskidziu wciąz te same firmy szukające pracowników czyli wnioski każdy moze sobie sam wysunąć.

Na szczęście były
@Dave

Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić to co napisał Dave. Można być super pracownikiem, ale jeżeli nie będziesz zostawał na nadgodziny, to zawsze będziesz gorszym sortem. Co więcej, nawet jeżeli Ci co zostają na nadgodziny będą robić mniej od Ciebie, kiedy Ty pracujesz 8 godzin to i tak będą na nich przychylniej patrzeć, paradoks. Do tego większość kierowników i tzw. koordynatorów, co to się na niczym tam nie znają to jest dramat. Stawki dla elektryków są nieadekwatne do stawianych wymagań i obowiązków. Podejrzewam, że na innych działach jest tam podobnie, a sytuacji nie poprawiają pracownicy, którym można napluć w twarz, a oni udają, że deszcz pada :D Stanowczo odradzam pracę w tym zakładzie każdemu kto ma trochę szacunku do siebie, bo tam będzie się go musiał szybko pozbyć albo zwolnić.

Byly

Bardzo niskie stawki nie polecam

Kami

Witajcie Panowie i Panie. Mam pytanie odnośnie zarobków, jakie stawki są na początku ? Są jakieś premię? Ile mozna wyjść na początku ?

Janusz

Jeżeli jesteś 19 latkiem bez doświadczenia w danej branży spawacz lakiernik itp itd spoko można się coś nauczyć A tak to stawki głodowe

Magda

Co jaki czas są rozmowy indywidualne z przełożonym?

kandydat

Do ktorej przychodni zakład kieruje na badania wstepne?

The F

A mnie się pracuje tam dobrze . Jakim trzeba być upośledzonym łomem żeby płakać w internetowych że się nie dostało paczki na święta ?

Ogier
@The F

A co Ty jesteś z biura ? Zarządu? Nikt normalny z produkcji by tak nie napisał, łomie

Alvarro

Chciałbym się dowiedzieć jakie zarobki dla nowego pracownika na stanowisku magazynier,pracownik fizyczny z doświadczeniem.

Cześć, w związku z dużą rekrutacją czy przyjmują również kobiety po fachu?

Zrezygnowany

Tak, dokładnie..WSTYD! Gdyby jeszcze kryzys był.. A tu nadgodziny, soboty, niedziele.. Wstyd będzie przed rodziną powiedzieć, że tyle się robi a nawet na suchą kromkę chleba się nie dostało.Nawet dla dzieci pracowników ZERO.. Życzę wszystkim Wesołych świąt w miłym rodzinnym gronie z dala od firmy i oby Wasze postanowienie noworoczne było takie jak moje-znaleźć nową prace...

Eeee!
@Zrezygnowany

Na suchą kromkę się nie dostało??? nie przesadzaj!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS