Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

hehehe

Kierowniczka Pakowania to masakra jakas ;) Nie dziwie sie ze trzy osoby ostatnio odeszly nie liczac brygadzisty

ela

wiem że to nie ładnie ale podsłuchajcie rozmowę kierownika z nadzorem to zobaczycie za co macie ucinane premie

ela

witam pracuje w tej firmie kilka lat i zgadzam się z Panią Ewo z wyżej komentarza nadzór nie interesuje się co dzieje się na sklepach tylko wysłuchuje kierowniczki a kierowniki bronią swoich d.....składając winę na pracowników bo one są idealne a na nie których sklepach jest mobbing przez kierowniczki

mimi
@ela

możesz napisać jaki sklep unikać ?

ewa

witam ja pracuje w tej firmie już prawie cztery lata i nie mam prawie nic do zarzucenia prócz tego że nadzór mało rozmawia z pracownikami na stoisku słucha tylko kierowniczek stoiska i nawet nie zapyta czy to prawda i co my o tym myślimy tylko od raz ucina premie a na kierowników nie można złego słowa powiedzieć a po za tym to firma jest ok

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
eric

Nabyłem w Netto w Łodzi specjał nazwany szumnie tatarem. Myślę, że takiego ścierwa w życiu nikt nie nazwał tatarem. Czy ktoś, kto w tej firmie obmyśla receptury, kiedykolwiek jadł tatara? Chyba, że na Podlasiu konsumenci się tym zajadają. Żałuję zmarnowanych przypraw, jajka i cebulki, a trzeba było to odnieść do sklepu. Ogólnie producent, jak i sklep, który sprzedaje jego wyrobu, są siebie warci.

tomek

no i jak tam z tym zakładem mięsnym teraz stoicie? mam nadzieje, że jednak nie będzie tak, że wszyscy po kolei będą pisali jakieś swoje żale i generalnie hejty jeśli chodzi o firmę, tylko faktycznie spróbujecie się skupić na najważniejszych rzeczach, które pozwolą jednak pozwolić na odpowiedz na to czy warto tam iść, no nie?

Sklepik

Witam serdecznie Chciałem się pochwalić jakością produktów firmy Netter. Wiele produktów to wysoko wydajne badziewie. Produkty produkowane na wysokiej wydajności, dużo wody i starego mięsa. Nie polecam współpracy. Ludzie nie kompetentni. Brak wsparcia ze strony firmy. Mówią nie prawdę. Można sprawdzić na rynku.

asia

do nas przywożą produkty waszej firmy i jak je czasami kroję to dziwię się, że w ogóle ktoś to kupuje, co dajecie do tych wyrobów hucznie zwanych wędlinami?? chociaż według mnie koło wędlin to co najwyżej leżały w ladzie chłodniczej.. śmieci, ochłapy, padlina jednym słowem

Jest ok

Pracuje w tym zakładzie przeszło trzy lata. Nie mialem problemu z wypłata, zawsze na czas. Owszem byl czas ze pracy było mało,z tym że w każdym zakładzie tak jest. Cenię sobie pracę,goraca zupa na przerwie z wkłada, jak i można zjeść wędliny do auta, fajna sprawa, wszędzie jest ciężko, ludzie się przyzwyczają, i jakoś to życie leci ...

były

Nie polecam pracy kierowcy w magazynie netter w Lublinie.

?

jestem przerażona tymi opiniami,oni chcą otworzyć nowe stoiska i mam tam zacząć pracę, nie wiem co mam robić

lena

jak ile daja ? 6,5 brutto dla chlopa i 5,5 brutto dla kobiety

sprawiedliwy

Totalne dno. Pracowników w sklepach mają za nic ,zabierają premie za byle co i stosują [usunięte przez moderatora]. Cała tą szajką powinna się zająć prasa albo telewizja.

nullo

Rozwaliła mnie nazwa szynki.,, Zza stodoły,, Chłop chodził [usunięte przez moderatora] za stodołę a oni próbują zrobić z [usunięte przez moderatora].na produkt marketingowy. Trzeba mieć nieźle [usunięte przez moderatora] we łbie pracując w Netterze.

majher

jak to co z [usunięte przez moderatora] przyjechał [usunięte przez moderatora] poszła z zakładu jak woda z kranu pneumatycznego a co ty nie pracujesz już u [usunięte przez moderatora]??? ja to z nim aż do śmierci będę wykorzystywał mnie jak [usunięte przez moderatora] przez 15 lat ale trudno mam dobre serce [usunięte przez moderatora]] br /> kto [usunięte przez moderatora] to jest z nim - taki nasz los mieszkańców Bielska Podlaskiego boże pobłogosław nas za nasz los

belmundo

kiedys pracowała tam fajna szefowa [usunięte przez moderatora]., ale chyba juz sie zwolniła. a zresztą kto tam w tym [usunięte przez moderatora] wytrzyma długo ? takie to dziadostwo ze hej

moli

na wedzarni znajduja sie najwieksze [usunięte przez moderatora] w całym zakładzie

gowno prawda

(usunięte przez administratora) prawda pracowalem na produkcji i na pakowaniu dno dno i dno syf sanepid wlasny przychodzi to troche ogarna syf i dalej robia dawno powinni zamknac ten chlew a najlepiej niech zawita tam sanepid z innego miasta i bez poinformowania ciekawo czy netter przejdzie warunki ;P

jabolo

ela musi pracowac u [usunięte przez moderatora] . razem z meżem szybciej rozwala to (usunięte przez administratora) . o to wlasnie chodzi. czekałem, czekłem i sie doczekałem ha ha ha

Cris

Siemka wiecie czy może teraz poszukują kierowców na magazyn w Mławie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski