Zakład Mięsny Netter

Bielsk Podlaski

Opinie o Zakład Mięsny Netter

Edzio

Netter to pupa biznesu. Juz tylko smród po firmie pozostał. W sumie to i dobrze bo teraz czas na prawdziwe firmy a nie takich oszustów. A ten komunista niech teraz sam se radzi. Bo już frajerów co na jego robią to nie ma za wielu.

Kasia

Witam a może coś ktoś wie jak z sierpniem i wrzesień z poborami może ktoś również podać gdzie to trzeba składać żeby fundusz wypłacił???

Seba

Netter coś działa i niedługo "DziadFirma" ma tam powstać słyszałem. Będą szukać kilku ludzi do pracy i dużo miejsc będzie na dyrektorów i kierowników. Także trzeba czekać! Będzie praca!

k

podobno w netterze cos sie dzieje ma cos tam ruszyc moze ktos cos ciekawego slyszal

aw

bardzo dobrze ze ten zaklad padl tyle lat ludzi gnoili zenki czykwiny lysy i pani torba im to koryto sie urwalo ludzi mieli za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zlo konieczne a co do torby to locha chdzaca a za nia ten mlody [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze zrytym lbem stara babe ciaga duren

Ząbek

I ja tam byłem szynkę i kielbaske jadłem....z fajnymi ludźmi się pracowało...dawało z siebie wszystko żeby wszystko hulalo ....Ale na chęć kasy dla siebie nie ma siły.Tak.Fakt.Pomor swinek dał w kośc jednak dla chcącego nic trudnego - po prostu nie znaleziono wyjścia lub nie bylo już takiej potrzeby.Pozdrowienia dla ekipy ekspedycji.

Kasia

@Chlopak ale to co składałeś papiery gdzieś czy oni sami wypłacili a co za lipiec i sierpień?

Kasia

Czy ktoś dostał wypłatę wyplacono?

Przejezdny obok

Nikt już nie czeka. Wszyscy już maja porozwiazywane umowy i tylko na bramie ktos siedzi i w biurze moze kika osób co ogarniaja bałagan bo widze ze w dzien ze 2-3 samochody stoją. Nikt do wrzesnia nie czekał. Ludzie juz od czerwca pracują gdzie indziej. Chyba ze sie myle. Ta firma ju nie istnieje. Nawet rajdy samochodowe juz tam po placu były w tamta niedziele. O co tu sie kłócić , był netter i nie ma nettera. Przejdzcie do dnia codziennego i nie marnujcie czasu bo juz nie ma tej firmy.

Obserwator

Można było zwalniać się z 55 przecież nie było wypłat od maja na co każdy czekał aż do września ...? ze jeszcze jeden miesiąc za darmo się dostanie, tacy dobrzy i uczciwi pracownicy, tak chętnie brani do pracy bez umowy niektórzy.... może ktoś chce pisać kto i gdzie? Albo proszę napisać gdzie takie fajne warunki bo tez szukam pracy. Mało Wam było 3 miesięcy wypowiedzenia skoro wszędzie tyle fajnej pracy?czekacie tylko na klęske firmy jak sępy na padliną. Fajnie było jak Jan na wszystkich zarabiał ale cóż... skończyło się.

Hmmm

Mimo to że nasza współpraca się zakończyła to dalej czuje jakąś więź z tą firmą i nie mogę się pogodzić że nie można było tego w cywilizowany sposób zakończyć. Nigdy bym nie powiedziała że z Janem mogą być na koniec takie problemy.

Marti

Piszecie bałwany o tych dyscyplinarkach, a czy któryś z Was ją dostał? Pan Jan to uczciwy człowiek dzięki któremu dostaliście jedną wypłatę tylko za podpisywanie listy. To co piszecie o tym człowieku to podłe i niskie. Życzę wam powodzenia i żebyście się zderzyli z prawdziwym kapitalizmem wspomnicie wtedy Jana. Mnie ten zakład pomógł w najgorszym czasie mojego życia. Dał mi jeść, a z tym już było ciężko, dał mi w miarę godną płacę ubezpieczenie itp. Panie Janie życzę powodzenia byłem w takiej sytuacji co pan dzięki panu zakładowi wyszedłem na prostą. Nie zapomnę panu tego i oby panu też się udało.

Maja

@Tęsknię, @były, były pracownik, informacje dotyczące upadłości Nettera, są potwierdzone? Piszecie wszystko z taką pewnością, można zacząć uważać, że wszystko jest już przesądzone. Czy w takim razie są to w 100% prawdziwe informacje, czy może jednak firma jest na skraju i nie wiadomo do końca co się wydarzy?

Tęsknię i czekam na wznowienie produkcji

Cudowna firma. Wszystko pięknie i żadnych problemów. To nic że pieniędzy nie popłacili ludziom i jeszcze dyscyplinarke dali. To taka forma nagrody za te wszystkie przepracowane lata dla PANA który teraz o nas zapomniał ze dalej jesteśmy i czekamy kiedy się skończy ta restrukturyzacja i firma dalej ruszy i będziemy ją wspierać. Wierzymy szczerze dalej w te obietnice że firma ruszy. Jan dla nas obiecał. Czekamy i pragniemy tam pracować do ostatnich swoich dni. Przecież tyle dla niego zrobiliśmy. Wielki panie i władco, gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Aga

Trzeba samemu pilnować interesu.Jak to się mówi każde grabie grabią do siebie,a nie odwrotnie.Każdy odpowiada za siebie,a pańskie oko konia tuczy.Dobry właściciel to nawet urlopu sobie nie zrobi tylko trzyma rękę na pulsie non stop.

Dostawca

Powiadają, ze niektórzy dostawcy podobno chętnie płacili niektórym na niższych stołkach aby tylko dostarczać tam. Chyba w tej firmie wszyscy robili jakieś interesy.... biedny ten Jan, zaufanie kosztuje najwiecej....pewnie dużo osób dobrze miało dzięki tej firmie a sprzątać musi sam....

maruder

napiszcie co tam w netterze ja tam robiłem w 2010 roku tylko prosze krótko

też były pracownik

Niektórzy pracownicy niestety nie pomagają. We wszystkich instytucjach aż się dziwią ze byli pracownicy Nettera tak postępują na szkodę firmy. Nigdzie w województwie tak się podobno jeszcze nie zdarzyło....To tylko świadczy o tym jak słabe zaplecze kadrowe było w tej firmie. W księgowości robią co w ich mocy aby przedrzeć się przez biurokrację, komorników i pomóc pracownikom odzyskać jak najszybciej i jak najwięcej pieniędzy ale też zależy wszystkim przyjaznym na próbie ratowania firmy (nie Nettera osobiście). Nie mówcie co ma właściciel zrobić aby tylko Wam było dobrze. Lepiej szukajcie pracy w to miejsce a nie zerujecie na czyimś nieszczęściu.Nie da się być dobrym pracownikiem tylko wtedy gdy jest dobrze - trudne sytuacje dopiero pokazują, kto był tym dobrym.... nazwiska osób które tak wzbogacają prawników i komorników są wielu osobom znane, opinie na ich temat zostawimy sobie..... aż nie chce Wam się pomagać - byli pracownicy.... i uwaga bo w internecie nikt nie jest anonimowy..............

Były Pracownik

A ja dziś otrzymałem kasę z FUNDUSZU GWARANTOWANYCH ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH. Dziękuję

kot

Pracownikom wyplaca a rolnikom kiedy wie ktos

Hgh

Ten Oskarek xD to jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrońca. Ciekawe czy za to też ma zapłacone? Chyba że rodzina to sam weźmie.

KTOŚ....

Uwierzył Jan, bo zawsze wierzył w dane słowo , to taka era ludzi odmienna od teraźniejszej. Honor-obce dla większości słowo, chciał aby wszyscy pozostali w tej firmie w dobrych rękach i nie patrzył na swoje dobro- powinien zwalniać ludzi już w sierpniu -wiecie o tym dobrze. Złe rządy to fakt- za dobry był, ASF to fakt -pomógł ubić- ale najgorsze jet to ze to pracownicy wsadzili nóż w plecy, ci co się chwalą, ze kilkanaście lat pracowali. Każdy przeżywa swój kryzys finansowy inaczej, jedni może tracą dorobek życia inni kilka wypłat ale nikogo nie upoważnia to do obrażania i złorzeczenia. Nigdy też Jan nie chciał swoim pracownikom źle.... stąd jego problemy. Pieniążki już wpływają na konta Wam pewnie, prawnikom też...... czas świętować -świętować sukces tłumu.Ciekawe kto tego prawnika przyprowadził i ile z tego ma, bo na wypłaty to nie ma wpływu ten prawnik tylko procedury funduszu i ciężka praca księgowych....... SZYMON, MARCIN, JAREK,ANIA,GOSIA, OLA,ASIA, BASIA,GIENIA, IRENKA,IRENKA, EDYTA =może kogoś pomięto.... dziękujemy ze pomagacie - takich jak Wy życzę spotkać każdemu prawodawcy na swojej drodze...... Panie S nie sprzedawaj firmowych receptur, może jeszcze Janowi się przydadzą..... A POMAGAMY BO TEŻ UWIERZYLIŚMY.......

Zygi

@Oskarek xD Tylko naiwny uwierzy,że państwo pomoże wyjść z długu prywatnemu przedsiębiorcy.Żadnej firmie Państwo nie pomoże jak firma przynosi straty.Jak coś jest nie rentowne to się nie liczy na cud tylko się to zamyka,a nie popada w coraz większe długi.Nie takie firmy plajtowały i państwo nie ratowało bankruta.

Ben

Pracownicy to prości i biedni ludzie.Nie stać nikogo,żeby się sądzić,ale powinni zrobić pozew zbiorowy o wypłatę odsetek ustawowych od swoich zaległych pieniędzy.każdy pracodawca powinien przestrzegać Prawa i kodeksu pracy.

niunia

@Oskarek Człowieku normalny zakład to by ogłosił upadłość i nikt nie miałby żalu,bo takie rzeczy się zdarzają.Każdy z pracowników już dawno dostałby pieniążki z funduszu.była Viola,byli Potorscy też była upadłość i nie było czekania miesiącami na pieniądze i nikt tu łaski nie robi,że wyśle papiery do funduszu.Co kogo obchodzi,że nie ma komu zająć się dokumentacją?Trwa to zdecydowanie za długo.Z czego mamy żyć?Moim zdaniem to Parodia.

Oskarek xD

Patrzę humor elity pracowników tego zakładu dopisuje - mówię do osób, które obraźliwie wyrażają swoją opinię. Ja wiem gdzie Kozłowski rządzi - chylę się do twego poziomu i odpowiadam - tam, gdzie nie biorą takich ludzi jak ty. Zły dyrektor? Trzeba było aplikować na jego stanowisko. Tylko wy widząc brak płynności w wypłatach od początku roku nie macie własnego instynktu samozachowawczego i nie potraficie ogarnąć swoich środków na życie (za co zresztą nikogo nie winię). Na stanowisku dyrektora mielibyście w progu biura osrane d**y. Mógł pójść w cholerę na samym początku, zamiast dzielić się winą za sytuację firmy. Ankę, która dobrowolnie pomagała uzyskać środki z funduszu mieszacie z błotem, a nie jest niczemu absolutnie winna, ba - to m.in. ona doszukała się możliwości wypłaty za te dwa miesiące. Do samego końca pomagała, nie patrząc na wasze obelgi. Wysoko podnosicie poprzeczkę biedy umysłowej. Obgadywanie za plecami wszystkich dookoła, kto wam nie wtóruje, brawo elita! Najgorsze jest to, że takie ewenementy na ulicy innym podają rękę, a ja szczerze mówiąc już wolałbym ścisnąć g***o w dłoni. Wracając do FGŚP wyjaśniam, że jest to prawo pracownika (a nie obowiązek pracodawcy). Wniosek indywidualny każdy jest w stanie wypełnić. Jeżeli pracodawca decyduje się go złożyć zbiorowo trwa to z korektami 30-45 dni. Indywidualny? Przekonacie się - o tym dalej. Dla pracowników firmy finał TEGO wniosku ma miejsce 19 września 2017, tzn. każdy będzie miał środki zaksięgowane na swoim koncie do tego dnia włącznie za okres dwóch miesięcy i ekwiwalent, jeśli zwolnienie miało miejsce do końca czerwca. Z funduszu zostają pieniądze za kolejny miesiąc, odszkodowanie za okres wypowiedzenia, ekwiwalent dla osób zwolnionych po czerwcu (w czymś mogę się mylić). Myślicie kto wyśle kolejny wniosek, zmarnuje na niego swój czas - ludzie, których obsmarowaliście w swoich komentarzach? Powodzenia! xD Nie obchodzi mnie czy to dobra wola Jana Nettera, a może dobry humor. Sami wiecie najlepiej kto jest kim, kto majątki pochował, kto się nakradł i domy pobudował. Nie szanujecie Nettera, jego rodziny (po jaką cholerę żeście pracowali tu tyle lat?), ludzi którzy chcą wam pomóc na tyle ile mogą - nie wnikam - wasza wola. Ale zastanówcie się nad swoimi komentarzami, czy warto robić ten chlew. Wasze finezje po mnie spływają i przejmuję się nimi jak zeszłorocznym śniegiem. Ja nikomu nie robię krzywdy, ale wy - swoimi wypocinami - już tak, bo to się odbije na wszystkich. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem.

Informacja

Potwierdzona informacja! PIENIĄDZE POWINNY BYĆ NA DNIACH WYPŁACONE. Do dnia 21.09 Netter ma obowiązek wypłacić pieniądze za Maj. Informacja pochodzi z oddziału Funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych w Białymstoku. I żeby ktoś sobie nie pomyślał, można zadzwonić do wojewódzkiego urzędu pracy w Białymstoku i potwierdzić informacje jeśli ktoś nie wierzy (pewnie znajdą się tutaj takie osoby). Pozdrawiam

Bezrobotny
@Zdziwiony 15.09.2017 23:11
A dlaczego tylko za maj? Fundusz za 3 miesiące nie powinien przypadkiem wypłacić? Czegoś tu nie rozumiem???...

A gdzie dyrektor Kozłowski jest teraz dyrektorem? Ktoś wie? Tak pytam żeby tam roboty nie szukać.

Michał
@Zdziwiony 15.09.2017 23:11

Ja też wiem tylko o tym miesiacu, poinformowała mnie Pani z Funduszu gdy z nią wczoraj rozmawiałem. Wspominała o Maju i o ekwiwalentach za urlop. Jan Netter otrzymał pieniądze z funduszu we wtorek 12.09 (mogły dojść przelewem w środę) i wiem tylko że do przyszłej środy ma czas na wypłatę pracownikom którzy byli zgłoszeni do funduszu przez zakład.

Miśka

@Zawiedziona, Niestety nikt nie otrzymał jeszcze żadnych pieniędzy od maja. Pozdrawiam.

Zawiedziona

Czy otrzymał ktoś już pieniądze z funduszu?

Gościnnie tez pracodawca

Może gdyby był h.... to firma by nadal trwała i niektorych nierobów i oszustów powywalałby... lapoweczki, handelek wędlinami na czarnym rynku... teraz tylko nieliczni zacierają ręce i pracują gdzie się da na czarno podrabiając wędlinki i licząc na wyplatke od naiwnego Nettera... leżącego łatwo kopać.... 20 lat firmy 400 osób podobno wypłatki do niedawna na czas.... teraz to ploteczki o niektórych pracownikach tez huczą aż strach kogoś zatrudnić z nettera....

teraz

tez słyszałem o willi w Stanisławowie zyja jak milionerzy a dla nas ne ma ani grosza. netter zawsze był h..jem zawsze

Rolnik

Nie zapominajcie, że rolnicy też ucierpieli. Jak możemy prowadzić produkcję bez 50 tysiecy jak w moim przypadku? Przecież świnie nie urosły na powietrzu. Z tych 50 tysiecy - 90 % to koszty. Dzięki Bogu obecna cena za żywiec jest dobra i tylko to ratuje nas przed bankructwem. Jak można było zostawić rolników samych sobie???????? Czemu nikt nam nie pomaga?

Niunia

Tylko żeby zgłosić do PIP to trzeba chyba też podać jaką kwotę wisi nam Netter,a ja do chwili obecnej nie mam odcinka od wypłat i kadry nie chcą powiedzieć jaka kwotę mam dostać .Zresztą czy ktoś zgłaszał czy nie i tak nikt jeszcze pieniędzy nie dostał,a dlaczego tego nie wie nikt.

Pilne!

Czy posiada ktoś prywatny numer do Nettera?

Jeden wielki SHIT..

Jeśli ktoś zgłosił sprawę do PIP i dostał odpowiedź to tam jest podana kwota jaką zakład jest Ci winien.. tylko zastanawiajacy jest fakt dlaczego np na umowie była inna kwotasprawa brutto a na tym pismie z PIP jesti inna...

Niunia

@Fakty Tylko ciekawe jak złożyć te papiery do Funduszu jak nikt Tobie z Nettera nie powie ile mają do dania kasy.Napiszesz proszę mnie wypłacić zaległe wypłaty z Nettera?Wydaje mnie się,że bez złożenia papierów przez Nettera nie ma szans na dostanie kasy z Funduszu.Skąd Fundusz ma wiedzieć ile wypłacić jak nawet kadry nie wiedzą lub nie chcą powiedzieć ile masz do dostania.

chlopak

doszly mnie sluchy ze fundusz dal kase dla janka a on ja przeznaczyl do czyzewa zamiast nam na wyplate nie wiem czy to mozliwe fundusz powinien chyba pezposrednio pracownikom wyplacic wie ktos moze lepiej na ten temat

roberto

ale asia ma dom w stanisławowie ho ho, a wy co macie buraki ?

Dzony

Po co komu ta upadłość. Dla większości to już może ten cały szef tam rozkręcić biznes pukania nowych panienek za resztki pieniędzy. Janusz biznesu ze swoim ptaszkiem będzie wreszcie robił to co lubi najbardziej. Zieć ma firme transportowa to będzie dowoził nowy towar a córeczki będą przeprowadzać kastingi. I interes Janka będzie się kręcił.

Kasia

witam ma pytanko czy już wiadomo kiedy ogłosi upadłość miało być na początku września i dalej nic nie wiadomo proszę o wiadomość?

filip

pewnie Maja ma

Gucio

Czy jest ktoś kto asobiscie albo zna kogoś kto może się pochwalić ze dostał zaległe wyplaty??? Chodzi mi i osoby które wysądzily i ściągneły pieniądze z Jana poprzez nakazy sądowe czy też poprzez postępowania komornicze. Jak jest ktoś taki to proszę o opisanie swojej sytuacji. Bo z ilona ludźmi rozmawiałem to jeszcze nikt pieniędzy nie dostał. Przypominam że sądowy nakaz zapłaty to nie sa pieniądze i tym nakazem w sklepie za zakupy się nie zapłaci.

Megi

@Maja przeczytaj posty,a jeszcze lepiej użyj Google i będziesz wszystko wiedzieć,a jak Tobie się nie chce szukać to w skrócie napiszę.Zakład jest winien kontrahentom i pracownikom ok.20 milionów złotych.Pracownicy wypłat nie widzą już od maja i pewnie już nie zobaczą.

Maja

Czy takie sytuacje z brakiem wypłat zdarzają się często? A jeśli tak to z jakiego powodu Zakład Mięsny Netter ma z tym problemy? Wcześniej raczej nie była poruszana ta kwestia ale szereg innych. Więc co uległo nagle takiej zmianie na gorsze?

były pracownik

Tyle miesięcy i nie ma wypłaty.Najbardziej cierpliwy może się zdenerwować sytuacją.

Jack

Czy ktoś wie co z osobami które są na zwolnieniu? Ich też obowiązuje to że muszą się zwolnić?

koleżanka

Miesiąc temu biuro twierdziło,że pieniążki będą góra za 2-3 tygodnie.Miesiąc minął,a pieniędzy jak nie było tak nie ma.Ostatnia opcja to ,że kasa będzie w ostatniej dekadzie roku ,a to znaczy,że październik,listopad lub grudzień.To jest normalnie kabaret.

Andrzej

A co z pieniędzmi za Maj, wie ktoś coś?

Aha

Daja dyscyplinarke dla tych co zglosili sie do prawnika. A reszte za porozumieniem stron albo z winy nettera :d

BGDA

Tak dają.Albo pracujesz piąty miesiąc za darmo,albo dyscyplinarka.

Zostaw opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny Netter