Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

maleńka

Ja ciągle przeziębiam się ale pracuję i na zwolnienie nie chodzę.Biorę polepierynę i to zabezpiecza mnie.

tytus

Pracowalem w netterze Ziniewicz to dom wybudowal na kradzierzy wedlin,ochrona klepie pracownikow szuka wedlin a nadzur wywozi autami.

"wiec nie narzekajcie na firme, bo to tylko wynika z tego jakim sierotom pozwalaja tam pracowac." - tyle odnosnie tych co narzekaja

zxxc - 2011-02-11 18:59:13 A staw koło łysej górki ta załatwił netter spuszczając kwas solny po czyszczeniu kotłów parowych przez nie uprawnionych robotników. hahaha - co ma kwas solny i kotly parowe do stezenia zelaza w wodzie? bo to przez nie byla woda przebarwiona. nie stoje za netterem, tylko jak czytam takie komentarze to mnie krew zalewa. jeden powie drugiemu i debile wierza w bzdury, gratuluje! ktos wczesniej nadmienil - kazdy pracuje na poziomie swoich ambicji - wiekszosc tych co narzeka - dam glowe - pracuje na produkcji, kierowcy powinni cieszyc geby, ze tez tam nie musza. proste pytanie - kto wam karze tam pracowac? wiem ze dzial obslugi klienta marudzi, ale widzialem tam prace - niepotrzebnie. papieros, prywatny telefon co chwila to nic dziwnego ze potem trzeba nadrabiac. ci co jecza najglosniej chcieliby na bank robic na stanowisku dyrektora. ale kto by was tam chcial?! zaklad by upadl predzej niz powstal. zamiast pracowac nad soba kiedys, teraz zwalacie wine na miejsce pracy i sie spinacie! to jest wasza osobista decyzja gdzie pracujecie i ile wam za to placa, a wasze zle opinie wynikaja z uzalania sie nad soba. rozumiem gdyby was tam bili, albo ponizali, chociaz od kolezanki wiem, ze jeden z dyrektorow ma w zwyczaju straszenie, ze wyplate pracownikowi obnizy bo niby gdzies nawalila - osobiscie uwazam, ze chamskie zachowanie ponizej kultury, tak sie dzis nie robi - ale czy tak robi, czy to prawda? nie wiem. nie pracuje, choc bywalem, bo sprzet zalatwialem czas temu, sam bym do pracy tam nie poszedl - mierze wyzej. oceniam na czuja, wiem, ze nie jest zle, choc malo placa... ale czego sie spodziewac, szczegolnie w takim rejonie polski. informatycy powinni uciekac na zachod, bo wiem ze pisza programy (nie tylko im i nie byle jak) a maja ponizej 2 tys na reke. u naszego partnera w poznaniu dostaliby sie bez papierow i placa po kilku miesiacach 6-7 tys na reke, radzilem, ale fakt - nigdzie nie ma jak na podlasiu. wiec nie narzekajcie na firme, bo to tylko wynika z tego jakim sierotom pozwalaja tam pracowac.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
zxxc

ss

Ty ćmoku pewnie jesteś z rodzinki nettera bo za długo siedzisz w tym krematorium ale to już długo nie potrwa. Strzeż się.

kierowca ma 6.50 brut jezdzi czasami po 24h bez odpoczynku dzwiga skrzynki z tymi wyrobami na sklepy hurtownie sam laduje samochod urlopy licza w trybie 12h tak smo trae jedna podziela na 2 za przepaly potracaja za braki w zwrotach tez zeby zarobic trzeba conajmniej 250h miesiecznie wyjezdzic ale i to czasami za malo odradzam szczerze lepiej poszukac cos innego niz to bo zwyklych pracownikow maja w tej firmie za smieci choc cale kierownictwo to kmotki z dyrektorami na czele dlugo by pisac lepiej zastanow sie 3 razy zanim zaczniesz tam prace potem mozna zalowac

janek
@ja

wdzięczny pracowniku musisz się leczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracownik wdzięczny

a ja pracuje w tym zakładzie 11 lat, i takich jak ja jest 80% załogi, i jest ok, płacą na czas, jeść można do woli, i z każda sprawa mozna iść i porozmawiać

ktoś znajomy

zmarł, bo walił wóde, zamiast brać antybiotyk, a szpital go odesłał do domu, i lekarz wmawiał że ma alergię

3marek3

Witaj , i co dowiedziałeś się jak w tym netterze jest?

Cwaniak

Ile tam placa dla kierowcow ? i jakie sa tracy ? jak wyglada tam praca kierowcy ?

anonimowy

W zakładch posypują mięso solą aby dłużej poleżało, wędliny też nie zawsze są pierwszej świeżości, w końcu ktoś się tym powinien zająć a nie truć ludzi.

Zdegustowana

Kierownictwo, to po prostu dno zero kultury, wymagają od pracowników żeby byli uprzejmi i kulturalni a sami nie potrafia sie zachowć. Poganiają pracowników a najlepie to żeby nikt nie robił sobie przerwy tylko charował jak wół za marne pieniądze.Okłamuja pracowników co do zarobków mówią co innego a na papierze piszą co innego.

czrt

Jasio i Jacuś to burżuje. Więc mało im zostało żywota. Wyroby to trucizna. Nie spełniają polskiej normy. Więc większość pchają za granicę. Ogólny brud. Na produkcji pracują osoby które powinny być na zwolnieniu lek. z powodu przeziębienia itp. Trzeba to rozpieprzyć!!!

nico

kierowców wykorzystują jak dziewczyny przy drogach i płacą tyle co na chleb a dyrektorek na niczym się niezna tylko rządzi jak małe dzieci w przedszkolu

Zmarł chlopak 28lat na sepse!!!!!!!!!!! zraniony kośćmi dostał zakażenia calego organizmu!!!!!!!! można samemu se wyobrazić jakie tam panują warunki !!!!!!!!!!!

jurek

bardzo zła opinia, DNO, oszukują, ciężka praca, plecy siadają a to wszystko za gówniane 6.5 BRUTTO !! szerzy się złodziejstwo o kulturze osobistej nie wspominając!!! najniższa stawka w bielsku, NIE POLECAM !!!!!

ROTFL

Biuro, przedstawiciele, zarządcy sklepów z pewnością mają pozytywną opinię w tym ja, nie wiem jak można spodziewać się dobrej opinii na produkcji itp. skoro jest ciężko. Każde stanowisko jest na poziomie swoich ambicji :)

witam! moge sie dowiedziec dlaczego zla opinia na temat netteru?? [usunięte przez administratora]

ola

bardzo zła opinia

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski